• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
chudák Tatarina, to je na pytel :frowning2:

@rennu: a jak se má beru?

@hupcza, @lio, ten Karp vypadá moc dobře, asi si ho nechám propašovat. Já jsem dřív razila opačnou teorii, ale teď is taky myslím, že je dobrý dát dítěti základní jistotu, že jsem poblíž nenechat ho vyřvat do bezvědomí a že se tím prostě nerozmazlí. Ono se pak odpoutá samo až bude potřebovat. To je vlastně taková základní myšlenka, co jsem si odnesla z Konceptu kontinua.

sejčkovali jakože rozmazlením?

dneska jsem zjistila, že nejspíš neoprávněně podnikám, no to mám radost :unamused:
9. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
ale pro Tarinu by mohly nějaký homeo existovat ne?
9. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@suik: jj, taky jsem dřív razila jiné teorie, ale teď jsem úplně obrátila a taky jsem pro poskytování jistoty, že tu jsem, ... však to mimčo je na nás úplně odkázané a nic a nikoho jiného nemá.
9. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
tak koláč půjde za chvíli do trouby, jsem zvědavá, co z toho vznikne :slight_smile:
:sunglasses:
9. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
ahoj holky,
tak dnes jem byla za malý dopoledne, unás se nic výrazného neděje, přibral na 2160g, dostává ještě nějakou výživu do mlíka a vitamíny, ještě zítra bude sonda a pak se uvidí. Jinak jsem dnes vyfásla za parkování botku, byla za 2 kilča, malej mohl mít plenky, nojo když máma nečumí po cedulích to je pak těžký, žejo.

antana, můžeš se inspirovat na postýlku http://www.modrykonik.cz/fotoblog/alisek/album/nas-tuxik/5424416/
9. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@suik Beru už je líp, atb zabrala....prý podle rozboru krve uvidí, kdy ji pustí a bylo jí řečeno, že když ji po císaři pouštěli domů, že už ten zánět měla....tak nejsou pitomí??? :angry:

@lio koláč bude určo mňamózní :slight_smile: mi děláš úplně chutě.....uáááááá.....

No akorát jsem došla z procházky s psíkem a začlo zas pršet.....to jsme měli tak tak :slight_smile: a rozvažuju, zda nevyrazit jak přestane pěšky pro to listové těsto....mi tady děláte chutě s koláčem :slight_smile:
9. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
@alisek tak to hezky přibírá bobánek :slight_smile: jinak fotečky jsem zkoukla kolem 3.00 ráno, krááááásný....:slight_smile:
9. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@rennu díky, jak to že nespíš?
beru je pořád v nem. ale malýho vídá. asi jí navrhnu když tam bude ještě ležet že se za ní stavím na návštěvu, když jsem denně v nem., aspoň jí donesu na ukázku tu odsvačka, kdybys chtěla tak se přidej.
9. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
Jo,tak to zkus tu 15CH,to máš zcela pravdu
9. srp 2010 v 15:05  •  3 děti  • Odpověz
@rennu heye jakej bude chutově nevím, já to jíst nebudu :-P ale aspon se třeba pokochám vizuelně , ale začíná vonět..není nad čisté koření, ne ty sračky z krámů namíchaný v sáčku.....takže vůni ti posílám hned....
9. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
@kovalda Jo,tak to zkus tu 15CH,to máš zcela pravdu
9. srp 2010 v 15:06  •  3 děti  • Odpověz
@alisek: no jo, když za 200,- tak to ještě jde :slight_smile:. Holt myslíš na malého a nemáš čas koukat na nějaké cedule :slight_smile: Postýlku máte krásně nachystanou :slight_smile:, už aby se mohl nastěhovat, co? :grinning:

@rennu: tak to jste procházku stihli akorát, já tu vysedávala a teď budu muset v dešti. No jdu se zvednout, zatím jen mrholí :slight_smile:
9. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
@lio: necháš toho s tím koláčem?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Asi něco upeču, tvaroh tu mám, ... :slight_smile:

@petja: díky za radu, zítra budu v Praze, tak ji hned koupím :slight_smile: Holt je mne kus, tak potřebuji silnější :slight_smile:
9. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@kovalda ještě jeden tvaroh zbyl ale je to nad moje síly to péct a nemoci to jíst.....
my tu ted máme polojasno, po dešti, vyrazíme tak za hodku.......
9. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
@kovalda co v praze?:slight_smile:
@alisek spát jde už špatně a navíc se u nás přehnala manželská přeháňka kolem půl 3 ráno, tak jsem byla hore :sweat_smile: A čert vem 200Kč pokuty :wink: S Beru si píšu, chtěla jsem za ní jet dneska navečer, ale dopolko jsem zvracela a není mi nejlíp, tak jsme to odložily.....uvidím, jak mi bude zítra, možná bych tam sfrkla už dopolko rovnou z poradny :slight_smile:

@lio no jooo, už to tu taky voní :grinning: Já když bych upekla, tak tím zabiju 2 mouchy jednou ranou....snídani pro sebe a sváču pro manžu do práce :slight_smile:

@kovalda tady už zas jen mrholí....pěkně se tu to počasí mění :slight_smile:
@kovalda já teda tvaroh nemám, ale zbytek zakysané smetany a udělala bych pudinkovou náplň :slight_smile:
9. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
@suik: jj ..je to tak ...ondra se teď třeba v noci probere a ví, že je pohoda, že mamča je za zdí a když bude třeba, bude tam co by dup ...a tak třeba chvíli drmolí s hračkama a zase sám zalomí ..už se nepotřebuje ujišťovat
když byl miminko, brala jsem schody tryskem po dvou ....a ono to bylo celkem rozumné, protože jen kňoural a jeho ukonejšení bylo o pohlazení, puse apod. ...kdyby se rozeřval, už by to byl jiný level
ad sýčkování - jj
jak to, že neoprávněně podnikáš
@kovalda: přesně - je bez mámy úplně v pr* ...když kukneš na jiné mláďata, zdaleka nejsou tak dlouho tak moc odkázané na mámu ....ale i tak je nenchávají být a chrání je
@alisek: hezká postýlka ..už aby si ji užíval:wink:
@rennu: tak proč ji jako pouštěli :angry: ...debilové
9. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
@rennu hmmmm na to se těším na něco sladkého ke snídě....croiasant, koláč či tak....ted smolík
ale vůně je to pekelná :-P to sem si na sebe ušila bič tedy :-/
9. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@alisek moc hezká postýlka
9. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
@lio: no, přes Prahu se teda jen prořítím - vylodím tam manžu a psa a stavím se teda v pár obchodech a pak jedu ke kámošce těhuli na baráček :slight_smile:

@rennu: tak jsme to taky stihli - jen mrholilo a když jsme došli zpět, tak už se začínalo rozpršávat :slight_smile:
Tak Beru moc pozdravuj, až se uvidíte nebo uslyšíte.

@hupcza přesně, v přírodě je máma mláděti taky furt za zadkem a totál k dispozici. A to je pak sebevědomé a samo si začne troufat okukovat okolí a poznávat nové věci, ...
9. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@kovalda Spíš je to víc v psychice...
9. srp 2010 v 15:33  •  3 děti  • Odpověz
@petja: aha, tak to asi taky může být :slight_smile: Sakryš, zas mne vyhmátli :grinning:
9. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
@alisek Hezkej pelíšek pro malého. :wink: Tam se mu bude spinkat jedna báseň.

To si dělají srandu, že ji pouštěli už se zánětem. To naše zdravotnictví fakt nechápu. :unamused:
U nás počásko příjemný, zataženo, ale bez deště či mrholení.
Jen musím na nákup pro pečivo a něco k večeři a vůbec se mi nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navíc jsem se pustila do vytírání, protože manža na to vůbec nemá čas, takže vždycky zmáknu jednu místnost a pak ležím a odpočívám. Už mám pokojíček a ložnici, ještě mě čeká koupelna, kuchyň obývák a chodba. Chjo. Zítra až pojedu z kontroly, tak se musím stavit někde mrknout po takovém tom mopu se ždímáním na rukojeti. Tohle mě fakt zabije. :unamused:
9. srp 2010 v 15:39  • Odpověz
tak takhle to dopadlo, snad to bude manžovi chutnat :slight_smile:
9. srp 2010 v 16:05  • Odpověz
@ladenka: jj, to znám, vždy udělám něco málo a pak 2x tak dlouho odpočívám :slight_smile:

@lio: no, kdyby to manžovi nechutnalo, tak já se zítra stavím a odvezu si to :grinning:
9. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
@lio Když ne, tak to pošli k nám. :wink: Vypadá to krásně. :slight_smile:
Tak jsem se vátila z toho nákupu, a zjistila jsem, že už asi i blbě vidím nebo mám už tak špinavá okna. :grinning: Jsem si říkala, jak je tam parádně a ono tam lilo. :sweat_smile:
9. srp 2010 v 16:21  • Odpověz
@ladenka ty vytíráš hadrem? To by mě zabilo i netěhotnou..... já mám docela ráda i obyč mop, třeba z ikei i s kbelíkem.....ten je super, páč se dá nastavit rukojeť a tu si dám na nejvyšší a jenom tak lážoplážo šůrouju....

Chci zkusit i ten ždímací, mohl by třeba líp sbírat ty chlupy.....

@hupcza: tak to je fajn, že to někdo ověřil v praxi :wink:. Oni často řvou protože jsou bezradně opuštěný a to mi přijde zbytečný, ten tvor je na nás totálně odkázanej, tak proč mu tu blízkost nedopřát. Na to se mi moc líbí ten šátek. Mám dítě u sebe, můžu si dělat svoje věci, on je spokojený, já jsem spokojená.

s tím podnikáním, začala jsem dělat stříbrný šperky, na to abych to mohla legálně prodávat jsem musela mít registaci na puncovním úřadě, ti zvolnili pravidla a udělují tu registraci i těm co to nemaj vystudovaný, nezlatníkům, ale na základě volné živnosti (nejčastěji výroba bižu), zaškrtala jsem co to šlo, registraci dostala, teď nějakej koumes přišel na to a následně se informoval na ŽÚ, že jakmile děláš s drahým kovem, je to živnost vázaná a jinak to nejde....a tu mít nemůžu, páč na to nemám školu. nespadá to do kolonky "bižu", kde je vypsáno z jakých materiálů to může být .... No na pěst, jeden úřad to povolí a u druhýho to nejde. :angry:
9. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
@alisek: postýlka je krásná, a ten mantinel taky! S takovýmhle méďou mám flaušovou deku...
9. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
@ladenka
@kovalda je fakt že i s tím mopem a lehkým tyčovým vysavačem jednu místnost taky dělám celej den :unamused:
9. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.