• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik: jako ono je totiž dle mého zcestné nechat vyřvat s tím, že nakonec se uklidní ...dle mého se neuklidní ..dle mého to jednoduše vzdá, protože se nedovolá pomoci a pomalu zjišťuje a utvrzuje se, že je na světě opravdu sám ....jasně, že takhle po pár dnech třeba začne usínat bez řevu ...už rezignuje - stejně se nedovolám, tak co ....
a pak třeba usíná stejně jako ondra s mým několikadenním běháním ....otázka je, co si nese do jiných kapitolek života
třeba i v cca 7 měsících měl období, kdy se začal budit cca o půl 11 a půl hodiny vyžadoval tulení ovšem mimo ložnici ....což jsem mu dopřála - plno lidí mi vysvětlilo, žejsem úplně pitomá, že tohle bude dělat až do školky ....pravdou je, že to dělal necelé dva týdny a od té doby nic ...posledních pár měsíců spinká od 8 do 7 ...budil se mi třeba jen když měl nejvíc rozjetý ten ekzémek bolestí s rozškrábanýma ručkama ....ale to není rozežranost ..prostě jen když ma bolístku

úředníci jsou tupci ..mamka takhle válčí s odborem životního prostředí ... dělají jim ofrky s jejich dřevostavbou s dřevěnýma oknama klasický domek obecný s obdélníkovým půdorysem - žádné vikýře, balkonky, nic ....vadí jim na střeše boloňský šindel ....ten má sice i opodál stojící kostel, ale dle nich to do obce nepatří ....idioti ...navíc to, že o kousínek vedle je satelit plný podnikatelského baroka a plastu je vůbec nežere :angry:
9. srp 2010 v 16:32  • Odpověz
@hupcza: já si taky myslím, že se časem to mimčo neuklidní, ale prostě rezignuje. Získá pocit, že se na nikoho nemůže spolehnout, jen samo na sebe a že nemůže nikomu důvěřovat, dokonce ani rodičům - to je panečku start do života :unamused:
Takže radši risknu rozmazlenost, ale dodám pocit jistoty a bezpečí. :slight_smile:
9. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@kovalda já si myslím že ta rozmazlenost pak pramení z toho, že jak to dítě je větší a mamča se mu třeba víc věnuje, učí, hraje a tak, tak to dítě se ji chytne jak klíště, bo ji nechce už ztratit.....tím vznikne rozmazlenost......
ale ne tím, dyž je sebejisté, že mamča tam někde je, vždy přijde a pohladí......
jako má to svou logiku no......ještě se dělí děti na víc hysterické, víc citlivé atd....člověk musí být vnímavý no
9. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
právě sousedka co trvala na tom aby její holčička usínala sama a spala dle tabulek 20 hod a pak ji tam nechala vyřvat....tak holčička je ted super, mluví všechno, nejsou ji ani dva roky, umí si hezky hrát i sama, pokud u ní sedímaminka ale jak maminka dojde na záchod, tak řev.....nevydrží ani minutku.....taky holka nebyla nikdy na hlídání, dokonce i vlastní táta ji hlídá až ji mamča uspí....děs
9. srp 2010 v 16:43  • Odpověz
ahojky, hlasim se zpatky z dovci :slight_smile: koukala jsem, ze tu mame dalsi miminko a prvni holcicku! :slight_smile: gratuluju!
jinak jste doufam vsecky ok, snad neco postupne doctu...
9. srp 2010 v 17:06  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Sem zpět z rizikovky a tentokrát to bylo lepší než minule :wink: Monitor už jen hodinu a půl a natočený napoprvé :grinning: Prý sme v pořádku :slight_smile: Čípek měkký, zkrácený na 1 cm, hrdlo propustné pro prst... :slight_smile: Dařilo se mi doktora ignorovat, takže to bylo snesitelné posezení :wink: Hmat mi tentokrát nedělal, prý když to nepomohlo minule, zkusíme to zase až příště :grinning: hahaha :grinning: Vtipálek :slight_smile:
9. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
@kali.kal no tak docela dobrý ne?
9. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
@eveluska vítej zpět z dovči, užili ste si aspon?
9. srp 2010 v 17:20  • Odpověz
@eveluska vítej z dovči :slight_smile:
@kali.kal gratulace ke kontrole mě hmat ještě nikdo nenabídl škoda třeba zítra :wink: snad to zítra zvládnu dneska teda jen ležím a pořád bolí podbřišek max jdu na záchod :frowning2:
9. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
@lio: ty já nevím ...možná je ondra exot ....ale já když písknul i u většího, tak jsem vždy skákala - když jsem pracovala na pc, když jsem vařila ...chceš si hrát, ok máma je tu .. a to jsem dělala i v roce ....dneska je samostatný a hraje si sám (zábavu si najde, hraje si ..občas příjde pomazlit ... naopk se sanžím toho nezneužívat, že to tak hezky umí a chodím za ním i já, aby věděl, že si ho všímám i když je v pohodě nejen, když je problém ...aby si pak uměle nezačal ptroblémy tvořit pro získání pozornosti a stálo mu za to zůstat v pohodě)

právě - ty mamči si ulehčí život v půl roce na pár dnů a zapeklí na měsíce v roce
9. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
@hupcza a je nějaká míra za kterou si nešla, nebo si skákala na KAZDY pisknutí?
dost si maminy stěžují, že ani neuvaří, bo dítě furt píská a chce si s nima hrát, ale asi je to dáno tím začátkem, kdy mu nevštípili, že máma je tu a oni si neumějí hrát sami...nevím....zatím sem bez zkušenosti....já zatím vychovávala jen psy :-O
9. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
@hupcza jako v čem mám totální jasno už ted, že miminko rozhulákat nenechám, tzn že za ním budu běhat....prostě Karpovat....s tou jeho teorií se ztotožnuju, možná je to jen tím dobrým vysvětlením oproti argumentaci "no to ani náhodou nebo ho rozmazlíš..." ale co bude až bude starší netuším....navíc hodlám šátkovat, takže asi mi nebude bránit vaření, jít na procházku se psem aniž bychom se spolu omezovali na terén vhodný pro kočár atd....a prostě budu tu pro mimi, které doufám dokážu zkrotit ve smyslu že mu ukážu že tu jsem, ale zase s ním budu schopná lecos udělat.....
na kolik budou představy jiné od reality, uvidíme za chvíli :slight_smile:
9. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
a ted, ačkoliv sem čekala na manžu který měl dorazit v půl šestý a jít s námi, jdu venčit sama, moc se necítím, takže doufám, že nikde sebou nešvihnu
tak se tu zatím mějte ...
9. srp 2010 v 17:56  • Odpověz
@antana123 ,@lio - diky za privitani :slight_smile: jj, uzili, bylo tam moc krasne a na dlouhou dobu ted asi posledni leharo :wink:
9. srp 2010 v 17:59  • Odpověz
@eveluska ahojky, kde jste se dovolenkovali? Jakpak jste se měli? Jj, už máme 4 miminka a 1 je už doma - hanncci Míša :slight_smile:

@kali.kal no tak super, že tentokrát tě nestresovali :slight_smile: Takže porod může být kdykoliv :slight_smile: a jste v pořádku :slight_smile:, to je super.

@lio jj, přesně. Má dítě, které je na ní závislé a snaží se jí čímkoliv zavděčit, protože má pocit, že selhalo, ... chůdě malý
9. srp 2010 v 17:59  • Odpověz
@kovalda - uz 4? ja v albicku prave videla 3 - kdo je 4.? a jsou vsichni v poradku? dovolena supr, slunicko a flakani :slight_smile: ale uz me preci jen trochu chytal nerv, ze co kdyby neco..... :sweat_smile:
9. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
@suik Jo hadrem, a ty chlupy jsou právě to nejhorší, protože pořád někde zůstávají v takových těch mokrých chomáčích. Děs. Taky si říkám, že ten mop by mohl být na tohle lepší.
9. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
Tak mám vytřený celý byt. Ale že to byla fuška sakra.
Zrovna jsem vylezla z vany, to byla taky honička, nejdřív se tam naskládat, pak se celá oholit, kvůli zítřejším kontrolám a pak zase pracně vylézt. Připadám si jak hroch. Teď jdu narychlo epinovat, protože má každou chvíli snad dorazit manža z práce. Nevím, jestli se stihnu dnes a zítra ozvat. Kdyžtak vám napíšu jak dopadly kontroly až ve středu. Zatím páček.
9. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
jsem hlava derava - od kdy se pije ten malinikovej caj? mate ho z lekarny nebo ho maji treba i v dm?
9. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
@kovalda - prehlidla jsem - byli jsme v italii u jezera, takova kempovaci dovca, mam to moc rada a ani stan mi ted v tehu nevadil :slight_smile:
9. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
ahojky i já se chystám připravit na porod.... maliník se pije 6 týdnů před termínem myslím.... a mají ho v lékárně ale v DM nevím
9. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
@ladenka -fiiha, teda na svoje tt jses neskutecne produktivni! :slight_smile: a hadrem vytirat celej byt by me taky kleplo i mimo tehu, jsem fanda bezohybaciho mopu :slight_smile: (jako ze ja se neohejbam)
9. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
@alzbeta.hod - diky :slight_smile: tak to pro nej musim honem skocit, nejak vubec ty pripravy nestiham - cviceni, seminko, nic, ani tu knizku jsem neprocetla, furt je frmol.... :unamused:
9. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
@eveluska : je to fakt fofr... mám vše nachystané ale sebe ne. Od zítra chci začít se semínkem a maliníkem a taky chci masírovat hráz njestli to k něčemu bude....
9. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@alzbeta.hod - ja taky, mam i epino, chtela jsem poridit i ten velkej mic, ale na ten uz asi nedojde....taky penize a misto v byte dochazi :slight_smile: tenhle tejden snad stihnu lekarnu a poridit seminko a malinik a zacit neco delat, i nejaky koupele s olejickem jsem chtela.... no uvidime, zatim mame bordel v byte a nemame ani slozenou postylku, takze tak....
9. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
@eveluska slyšela jsem na to epino chválu ale je to na mě doooost drahý bohužel
9. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
@eveluska můžeš mi do IP poslat kde ste v té itálii přesně byli a něco k tomu, nebo jeslti máš nějaký odkaz, díky moc :slight_smile:
9. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
@alzbeta.hod dá se koupit od holek co maj už odrozíno :slight_smile: za levnější peníz...
9. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
tedy chtěla jsem dneska manžu vyhnat do toho makra, ale stačila mi bohatě procházka se psem, břicho mi tvrdne fest a celou cestu jsem si ho držela, ne bolest vyloženě ale divno.....takže z nákupu asi nic nebude, navíc tu manža řeší věci kolem baráku, prosakuje nám spodní voda, docela mazec
9. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@lio no vím no ale tak nějak jsou teď na prvním místě spousta jiných věcí no....ale dík za tip.
9. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.