• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eveluska: koukni ke mně do alba - 4. mimčo je Adámek od beru3nek :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zari-2010-rodime-/

@ladenka: jj, já zas se snažím celé odpo žehlit, no, docela to ubývá, ale je to taky záběr. Taky jsem se zrovna byla oholit, teda, vůbec netuším, jak to tam dopadlo, nikam si nevidím :grinning:

@eveluska: maliník od ukončeného 34 týdne. Já ho koupila nejdříve v lékárně, ale měli jen pytlíkový. No a pak od Sonnentoru ve zdravé výživě - sypaný :slight_smile:.
Itálie u jezera? no paráda, to muselo být skvělý. STanování mám taky ráda.
9. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
@alzbeta.hod ne v poho, jen že se dá sehnat až o tisícovku a víc levněji....nevnucuju, jen informuju :slight_smile:
9. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@kovalda hihi oholit ale netuším jak to tam dopadlo, taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning: ted se manža myslí že jsem se zbláznila jak se tu řehním, pardon tedy :grinning:
já už jen zkracuju, na holení nemám nerva a ani nemám velké zrkadééélko do malého stejně nevidím :grinning: peču na to :grinning:
9. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
@lio: zpočátku fakt vždy ..a pak když jsem zjistila, co je co, tak jsem s ním v tom smyslu komunikovala ...jako že ho registruju, ale že máma krájí mrkvičku, aby byl oběd a že se může na mě dívat a nebo si musí chvíli hrát sám ..jako myslím, že děti to chápou hodně brzy ...ale někdy jsem to prostě fakt přerušila a pomohla jsem mu najít zábavu - fakt nechtěl zlobit, ale jen nějak neuměl najít žádnou pro něj smysluplnou činnost ....dle mého zase líp, na dvě minutky přerušit, pomoct mu najít tu správnou hru než ho minut odhánět ....
ale jako chápu, že někdo to bere jako benevolentní výchovu ....manža zpočátku taky moc nesouhlasil ...ale když byly výsledky, přidal se
no já často říkám, že psi a děti se ve výchově moc neliší ..spousta matek se na mě díval dotčeně, jako že jejich dítě není pes ...ale je to tak ....oboje je kniha nepopsaná, s oběma si musíš stanovit hranice, kdo je šéf a kdo poslouchá, kde končí hra a kde už je vážno

@eveluska: já mám sypaný z takového bylinkového obchodu, ale mají i v léékárnách, v dm jsem nehledala

@ladenka: to jsi úderník ..já tu mám taky zralo na vytření ....ale tu naši megaplochu vytírám i za normálního stavu tak hodinu ....no holt dokud nebude líp se to nepo a nebo budu muset dokopat manžu
9. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@lio jj já vím, snažila si se jen pomoci. Pochopila jsem neboj :wink: . Tý jo ty už to máš každým dnem viď? Závidím ti.
9. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
@alzbeta.hod noooo 8 do porodu a prej mne nenechají déle jak 3 dny navíc...tak su zvědavá, za pár to tedy je ......
9. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@lio: stříháš metr? :slight_smile:
9. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@hupcza dík, nechtěla jsem tu být první za blázna, ale trochu doufám, že jsem vychovala dva a že je to přesně o tom stanovení kdo je šéf kde jsou hranice, o komunikaci....a oboje je nepopsaná kniha....ani jedno se nenaučí nic samo, leda kraviny :grinning: oboje potřebuje pocit bezpečí, sebevědomí atd.....no tak uvidíme .... .-)
9. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@hupcza já ho stříhám už 20 týdnů, ted už raději ne...utíká to strašně :slight_smile: fakt by mne před x měsící nenapadlo že tu budu 9.8 ještě s pupkem...
9. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@hupcza heye okna, podlaha, nic se nepoto, když se to jednou neudělá......
mamča ted šílí s oknama..má přijet babička a u ní se mejou okna při každé návštěvě, i dyž vůbec nepoznáš ,zda ta tabule skla tam je jak je čistá nebo ne...tak má mindrák že ted v těch deštích MUSI v celém bytě umýt okna, tak sem si dělala prdel, at ještě dorazí ke mně, že je nemám myté rok a jeslti to bude babičce vadit, že ji dám propriety a může mi je umýt :grinning:
9. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
jinak koláč se povedl, přestože jsem ovoce posypala cukrem tak to není vůbec sladký ale je to debilní křehký těsto = drolí se to jako prase, to nemám ráda, ale chutově výborný
9. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@hupcza jediný co bych chtěla stihnout, toho lva tedy no....jinak je mi to fuk, kdy to bude :slight_smile: psisko mi to ještě nevyzradilo, nějak se uklidnilo, tak nevím, neska to asi nebude, i dyž mám tvrdnutí jako blázen celý den, což je u mne nezvyklé
9. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@lio Tak ať je to rychlý a jste oba v pořádku
9. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@alzbeta.hod jé děkuju :slight_smile:
9. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
Pěkný večer, tak jsme si teda dali, ušli jsme asi milión kilometrů a hřibů máme asi tunu :grinning: Ani nevím, co s tím budem dělat, ale už jsou očištěné a připravené ke zpracování, tak zítra se na to vrhnu!
Tak pěkný večer, jdu ležet, bolí mě kyčle a záda, asi jsem to přehnala s tou vycházkou...
9. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
@lio: já jsem s tímhle za blázna skoro všude :grinning: ...ale je mi to šumák ..jako ono to těžko vysvětlovat člověku, který se aktivně nevěnuje kynologii .....
okna mám umyté v květnu než jsem na ně buchla truhlíky ....zase umyju až je sundám - bo jsou utlimpané od květů ....a když ne tak se svět nezboří :sweat_smile:
nejlepší je domácí :wink:

mě taky svinsky bolí záda a tak furt dokola ..no už si zvykám :sweat_smile:
9. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se máte? Nějak diskuzi zanedbávám :frowning2: není čas !!! s míšou nám to jde dobře, on je hodňoučkej, jenom spinká, skoro vůbec nepláče, na krmení si musím řídit budíka, protože on si nezapláče ani trochu, jen občas před koupáním, když je úplně hambatej, to se mu nelíbí, ale ve vaničce už je hodnej :slight_smile: zítra jdeme s kyčlema k doktorovi, tak snad to bude ok. tak hezký večer :wink:
9. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@lio jo, to je mazec. 8dní do termínu.

@lio a mě by nenapadlo, že 9.8. už tu budu bez pupku :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@hupcza jj taky fakt s tou aktiv neaktiv kynologií :slight_smile:
no v květnu už sem se flákala a v březnu byl ještě sníh :grinning: a taky žiju :slight_smile:
chtělo by to masážičku což ?.-)
fuj mi neska snad i bude pálit žáha nebo co.....dokonce na mé poměry nezvykle jsem se byla 2x vyprázdnit....neska je fakt divnej den :grinning:
9. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
@hanncca no vidíš :slight_smile: hlavně že to dopadlo dobře a jste už doma, co malej v poho?
9. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
@hanncca sorry co míša doma jsem četla až po položené otázce :slight_smile: tak super, zvládáte to bezvadně, zítra na kyčličky držím pěsti určo dopadnete ok
9. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
@lio : jo jo, tentokrát dobré :slight_smile: Ale stejně zase doufám, že do příští poradny porodím a už tam nebudu muset :slight_smile:

@antana123 : no mi ten hmat minule taky nenabídl, prostě mi ho udělal. Tentokrát teda ne, tak uvidíme, jestli bude příště úspěšný :slight_smile:

@eveluska : vítej z dovolenky :slight_smile: To je fajn, že sis pěkně odpočala :slight_smile: do zásoby, co? :grinning:

@kovalda : no, tentokrát sem byla připravená a vystresovat sem se nenechala :slight_smile: Ale trochu mě zase naplašila sestřička, nelíbilo se jí, že doktor nereagoval na bílkovinu v moči a mé otoky. Tak mi ještě při odchodu kladla na srdce, že kdyby se mi cokoli nezdálo, abych raděj přišla, že se jí ta kombinace nelíbí :slight_smile: Tak nevím...

@hupcza : s tou výchovou to máš pěkně nastavené, taky by se mi to tak nějak líbilo, ale vůbec netuším, jestli se mi to tak podaří. Rozhodně nejsem zastáncem hesla: "nechat dítě vyřvat, však ono se uklidní". A doufám, že mi šátkování trochu pomůže :wink:
9. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
@lio jo jo, je v poho, akorát jsem sháněla digi kojo váhu, protože sice kojím a malej saje, ale nevím, kolik toho vysaje, tak ho ještě přikrmuju svým odstříkaným mlíkem, takže váhu sem sehnala, ale je nějaká asi rozbitá, tak to zítra jedu vyřešit a když tak shánět jinde. Protože fakt chci sledovat, jestli dobře přibírá na váze!! jinak super!! táta je z malýho vyprděnej :slight_smile: furt říkal, jak mimčo do postele ne a ráno jsem se probudila a koukám,táta u postýlky a už si ho nesl na chvilku do postele, než šel do práce.
9. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky, tak koukám z Hupczy si dělá Verunka prču :grinning:..... No, to na tebe zkouší, co vydržíš? :wink: Ale ještě chudák holka neví, že jsi neporazitelná :grinning:
Včera jsme si udělali neplánovaný výlet...jeli jsme k našim na oběd...a tam se rozhodlo, že se za 10 minut vyráží směr Jaroměř....a parním vláčkem se projet do Hradce - no tak jsme se teda přidali, abysme netrhali partu :wink: ....Malýmu od ségry se to líbilo..ostatně jako i zbytku dospělých :grinning: Tak i přes bolest v zádech vydařenej den! :dizzy_face:
Dnes jsem se vydala na nákupy pár věcí pro mrňavku na ten začátek a na dobalení věcí do porodnice.....tak kromě poporodních vložek jsem koupila všechno, co jsem chtěla... Ale co mě teda dostalo....Bepanthenová mast 275 Kč :confused: ....já myslela, že upadnu - jsem netušila, že je to tak drahý! Teď tu popíjím první šálek maliníkovýho čaje - no hnus...jako všechny bylinky :sweat_smile:
Odpoledne jsme s kámoškou u nás pekly medovníky, k nim na sobotní párty a na páteční akci k sousedům...tak mám aspoň nějaký ten rest odbytý :wink: Vypadá to, že ve čtvrtek bysme mohli vyrazit zase na výlet do Prahy - manžel pracovně a já se flákat :grinning: - jemu se nechce samotnýmu a já přestože už jsem si myslela, že kvůli bolavým zádům už nepojedu nikam daleko......nedokážu odolat výletu - takže obětuju chvíli utrpení :grinning:
Tak jak to tu vypadá s pořadím??? Kdopak si dělá zálusk na 5. místo?
9. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@hanncca to je super !
9. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
@hanncca : to je dobře, že si to doma pěkně užíváte :grinning: Mišáček je nádherný drobínek :slight_smile: Ať kyčle dopadnou dobře :wink:
9. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@daja.had to je paráda že takhe výletíš, to je fajn, taky bych někam jela, ale už mám jaxi bobky :slight_smile:

kdo si dělá zálusk? jooooooooooo to se jen tak ňáká nepřizná :grinning: uvidíme :sunglasses:
9. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
ahojky už je postýlka složená vypadá božsky pak jí hodím do alba :slight_smile: :slight_smile:
@daja.had no nevím kdo si dělá zálusk mě se ale konečně po celém dni ulevilo
9. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
@hanncca: tak to je fajn, že je takové zlatíčko :slight_smile: ...ať vám kyčle dopadnou ok :wink:
@lio: já poslední dny kadím furt ....jako furt se tam dělá místo, verča se zavrtává ...a nic
@kali.kal: to nebylo nijak programově nastavené ..tak to přicházelo a tak jsem si to utřepávala ..jak mi to zrovna v tu chvíli přišlo ok :slight_smile: ..na to má čuch každá mamča ..jen se nesmí nechat zviklat okolím ...ony někdy dobře míněné rady jsou na ránu
@daja.had : jooo ondrášek poslouchá ...ale verucha je zlobidlo už teď :grinning: ....no já se jí jen tak nedám :grinning:
ad bepanten - ono to zase dlouho vydrží :wink:
9. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
@lio: já holím bez zrcátka - pohmatem :slight_smile: No, prostě prales pokácen a to musí stačit :grinning:
My taky když pořizovali pejska, tak jsme říkali, že aspoň vyzkoušíme, zda se shoneme ve výchově. Takže za blázna tě nepovažuju, když to srovnáváš :slight_smile:
No škoda, že koláč manža sní a nemůžu si ho zítra vyzvednout :grinning: a díky za doporučení, že křehké těsto nebrat :grinning:

@discreet: kdybys nevěděla, co s těma houbama, tak se hlásím :slight_smile:

@hanncca: tak super, že vám to s Míšou hezky jde :slight_smile:. Však neboj, on se časem začne ozývat více :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.