• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza : no jo, dobré rady jsou vážně někdy na pěst :frowning2: Občas, když sleduju kamarádky, jak se k dětem chovají v některé situaci, tak přemýšlím, jak bych se asi zachovala já.
Teď čtu "Koncept kontinua" a je tam docela dost zajímavých postřehů. Ještě to chci dočíst před porodem, tak sem zvědavá, co se ještě dozvím. :grinning: S výchovou štěňat teda nemám žádnou zkušenost, ale přijde mi logické, že děti musí poslouchat rodiče a ne naopak. V přírodě se taky nestane, aby se mládě stalo vůdcem smečky a všichni skákali, jak ono píská.
9. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@kovalda : taky už to řeším pohmatem, se zrcátkem už to nezvládám :slight_smile: A kontrolu provádí manžel :wink: Včera naznal, že dobré :grinning:

@hupcza : já přikládám častější vyprazdňování tomu, že pojídám lněné semínko a probiotika.
9. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@kali.kal: to je stejnak drzost, že ti něco udělají, aniž by tě informovali :angry: Snad se ti to splní a porodíš, než bude další poradna :slight_smile: a tu máš mít tedy kdy?

@hanncca: jé, to je hezký, že si ho taťka nesl do postýlky na pomazlení, než šel do práce :slight_smile: Na to se tak těším, až budu jihnout z toho, jak z malý bude manža hotovej :dizzy_face:

@daja.had: jé, tak výlet zní úžasně, ale jasný, že pro těhotnou zní ještě úžasněji ty medovníky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mně maliník chutná, jako skoro všechny bylinky :slight_smile:
Na 5. místo si dělá zálusk hned několik holek, mne spíš zajímá, kdo ještě předběhne antanu a lio :grinning:

@antana123: no vidíš, postýlka hotová, tobě se ulevilo a Šíma může ven. V noci se těším na SMS a teď se těším na fotku té tak dlouho odkládané postýlky :grinning:
9. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
@kovalda: "prales pokácen" mě dostalo :grinning: :grinning: :grinning:

@kali.kal: ono si to nejde stejně naplánovat ...a každému můžou ujet nervy .... ale mi se strašně moc líbilo oc bylo v jedné kížce: není podstatné dělat všechno správě, důležité je, aby toho dobrého bylo víc ....no a to je něco pro takového perfekcionistu jako jsem já - abych úplně nezmagořila :grinning:
http://www.poznani-knihy.cz/detail/8/19432/herman-marek-najdete-si-sveho-martana - doporučuju - nejen v souvislostí s dětmi .. já ji četla mnohem dřív
taky mi příjde dobrý ten rabr http://www.osud.cz/hledajici/detail.php?id=7584&action=kniha - tam píší, že pro dítě je důležitější autentická máma - když se zlobí, tak ať raději zakřičí, než aby se zlobila a usmívala se, že mu to deformuje pohled na svět a taky že má tendence s ní cvičit (přece ji jednou dostanu a ten úsměv shodí, a nebo z ní mají mindrák, že je tak dokonalá a nikdy se nezlobí zatímco ony prožívají i negativní emoce)
9. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@kali.kal:no já semínkám moc nedám ...a mám hnačku :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
tak už jsem oholena a připravena na kontrolu konečně mi je líp po celém dnu :wink:
9. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
@kovalda : no, jo :grinning: Hlavně, že máš svá pacientská práva :grinning: Poradnu mám zase příští pondělí :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@kovalda křehký fakt ne..to je jak listový, to je tedy ještě horší, ale jinak je to mňamozní, sem tu půlku nechala manžovi a půlku odvezla mamče cestou z lékárny kde sem nakoupila další maliník, at se můžu prolévat
9. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@kali.kal o já i přes semínko chodila tak obden pravidelně a neska brzy ráno když mi nebylo dvakrát hey a pak odpo znovu, na mne divný......ale jen at se to čistí.....táta před cvhíli prones, že sem hezky plná (sou výrazy ty jo, myslel jako že kulatá) psala mi kámoška jeslti už mi klesá bříško a jak vypadá situace a další jeslit jsem ještě vcelku a ještě můžou zavolat tchánovci,....ale ti asi dneska ne, bo jsem tchýni dopo sdělila, že tím že ji ráno pozdravím po msn neznamená ,že se hlásím, takže at si na to nezvyká :grinning:
9. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
ty dotazy jsou děsný :angry: :angry: :angry:
9. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@antana123 tak budu držet pěsti, at se to aspon pohne blíž k porodu...
9. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@lio to já držím i tobě at ti to nemusí vyvolávat :wink:
9. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
prales pokácen mne taky dostalo :grinning:

tak teď sem dostala od manži pochvalu "se chytil za hlavu a prej " jako bylo to uplně luxusní, to si zapamatuj, bylo to moc dobrý, už se těším na snídani" :grinning:
jenže ten taky spase všechno, ale já věděla proč půlku odvést našim,bylo to dobrý, kousek na sváču sem ochutnala....
ale uplně nevím, zda na snídu budem ještě doma, začíná mi být hoooodně zvláštně :slight_smile:)) doufám, že se jen nebudu opičit po HUP :grinning:
9. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
@alzbeta.hod - ja ho koupila tady na koniku v diskuzi o epinu z druhy ruky, tak vyslo levnejc :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
@antana123 no to se dozvím až ve čtvrtek, jinak ricinový olej už je nakoupen, udělám vše aby to šlo přírodně.....jen je zhovadilost to tak jako tak plánovat......navíc mi v autě manža řek, že jako dělá vše pro to, aby ve čtvrtek neměl tu nobl schůzku, začíná zítra a má ejště dvě, a kdy to se dozví zítra....a já že jako mne nemá kdo odvést, kámošky sou všeckyna dovčách a pryč... a že jako at to na mě nezkouší, takp rej s tím nemůže nic dělat , tak sem zařvala co je kur...důležitějšího než můj porod...tak ztichl ale netuším, zda to vezme v potaz, takže docela nervy.....

jinak zase dělám kravinu a dávám si maliník na noc....no aspon budu mít co dělat v noci že :grinning:
@lio no neříkej dvakrát kovalda bude mít veselou noc bude čekat na tvou sms :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj holky, tak jdu zkontrolovat Hup, jestli se mi tu potají nerozpadla a koukám, že zatím poctivě dopéká mimi uvnitř, tak dobrý, ještě chvíli určitě vydržet :grinning: U nás stále vše ok, nemám ani žádné poslíčky, tak budu asi těhotná až do Vánoc nebo to bude jak s Jájou, ticho po pěšině, pak párkrát posly a prd ho :grinning:

Vzhledem k dovolené mojí dr (zastupující mudr mi jen šáhl na bříško..) a navazující naší dovolené (dá-li se to tak s prďolama nazývat :wink: ) mě už nikdo cca od 28.t. nevyšetřil vnitřně, tak jsem se teda pokoušela sama a ....prostě si až na hrdlo nedošáhnu,tak vím zas kulový :grinning: :grinning: A na kontrolu jdu až příští pondělí...ehm a to pořád ještě nemám hotové to EKG, asi zas budu rodit bez něj, jsem holt kovářova kobyla jak vyšitá, že :grinning: Ale jak píšu, z mého subj. pohledu je vše ok, tak jsem zcela v klidu.
Začínám s pitím maliníku a masážema hráze, balonek ještě později, ale vůbec mi to prostě ještě nedochází, že mám zas za chvíli rodit, sákryš, už zas?? :grinning: :grinning:

Tak já zas brzo nakouknu jak jsme na tom s novými miminky, poslední dobou je to se mnou špatné, přeci jen únava narůstá, dost to přiživila i ta "dovča" (jako být 2 týdny s mužem celé dny bylo fakt super, ale ta organizace kolem, po návratu jsem prala a žehlila snad sto let, holky toho za těch 14.dní naprasily jak za měsíc, nemluvě o tom, že na dovolené byly jak urvané z řetězu, občas jsme s mužem dost nevěřili svým očím, podezřele se spolu začaly po období pranic kamarádit a paktovat proti vychovávajícím osobám!!!! :grinning: :grinning: )

Pěkně odpočívejte a pokud se někdo rozrodí, tak držím palce!!
9. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@lio no já si dát čaj tal můžu spát na záchodě :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
@antana123 neříkám už nic, jen že neska je to celý divný ten den :grinning:
9. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@lamia ahojky ty to máš taky veselí :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
@lio jo tak s tím souhlasím velice zvláštní den
9. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
@antana123 ted koukám na leták z KIKA ...noční nakupování na vše 20%sleva ..12.8. tak půjdem a pak se rozrodíme ne :grinning:
9. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
@lio jasně to by šlo :grinning: :grinning: mám dotaz máš v pokojíku nějakou lampičku??a jakou ??já budu mít postýlku v pokoji a nevím jak to udělat přece při každým kojení nerožnu velký světlo no uvidíme
9. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@antana123 jukni do alba kde mám ten pokojík, mám u postýlky a u přebalováku modrou hvězdu, u sedačky mám pak lampičku.....pak mám velké světlo a na něm mám zvlášt ještě takovou disco kouli (vejmesl manži) která se rožne a hází různě barevné obrazce......takže vše tlumené světlo
9. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@kali.kal - :grinning: jj, do zasoby, ale snad me malej aspon trosicku vydechnout necha :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
no vyřeším to nějakou lampičkou musím někde mrknout jak pojedeme do obchodu
9. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@hanncca - gratuluju, ze vam to s misou takhle jde a ze je v poradku :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@antana123 nebo takovou tou na baterky jak zmáčkneš a svítí...mne totiž derou ty šnůry, ač to manža dal do lišt a tak, ale je to hrůza....ty taky svítí tlumeně, dle mého nepotřebuješ na kojení doví kolik světla.....
9. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
tak postýlka je v albíčku :wink:
9. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
@lio jo na to jsem myslela se podívám v tescu je tam prodejne se světlama takmrknu :wink:
9. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.