• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
další leták v ruce.. tesco od 11-24.8 oblečky pro malé, první dětská výbavička ´= vše pro vaše nejmenší za nejnižší ceny ......
9. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
@hupcza: jj, to je fakt, nepřetvařovat se před dítětem a ukázat pravé emoce :slight_smile: A - není důležité, aby vše bylo dokonalé, ale aby toho dobrého bylo co nejvíce :grinning:, to je super, to si musím zapamatovat :grinning:

@lio: ty dotazy musej bejt šílený. No, tak snad ty pocity jsou opravdu k porodu, budu se těšit na SMS :slight_smile: a zbytek dobroty zabal manžovi s sebou do porodky, aby na to vše měl sílu :slight_smile:
No a maliník na noc, jestli to máš opravdu k porodu, tak je jedno, jestli si mezi kontrakcema odskočíš se vyčůrat :grinning:

@lamia: aha, tak z dovolené vyčerpaná :slight_smile: a dětičky přišly na to, že je mnohem zábavnější se paktovat ne jedna proti druhé, ale společně proti rodičům? :slight_smile: Hmm, no jistě to asi tolik nedoceníš, ale je fakt, že jim to pálí :grinning: TAk pa a zkus se zas někdy zastavit :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@antana123 nekdo tu nebo na rijnu psal o lampicce pod posteli, to mi prijde dobry :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
@lio: takže pokud prostě nebudeš rodit, tak budeš nakupovat :grinning:, dobrá taktika :grinning:

@antana123: jé, postýlka super. :slight_smile: A povlečení s krtečkem, to bude motivace :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
@eveluska zkusím to občíhnout :wink:
@lio no tak na akci se těším to tam budu muset omrknout
9. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
Tak já valím spát, aŤ jsem čerstvá na oznamování novinek tady tak kolem 3-4 hod. ráno :grinning:
9. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@kovalda pa a dobrou :wink:
9. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@kovalda nemůže to být k porodu, je to jen něco takové jako z povzdálí, ale proti tomu mému klidu co byl..změna....
no už na nešek jsem lítala co hodinu, ač sem nepila před spaním takže mi hrnek maliníku nezabije :grinning:
a nakupovat? to ne, jen do toho makra bych na velký nákup tedy chtěla.....
já budu pro prcka nakupovat až se to narodí, ted mám v základu všechno a jak čtu na červencovkách jak jim ty míma rostou z těch malých velikostí......tak myslím že pak bude co nakupovat :slight_smile:)))
9. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@antana123 postýlka je boží a to povlečení tuplem..to máš kde tu postýlku?
9. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
@kovalda si milá, ale neprovokuj :grinning: hezky se vyspi, kolem třetí na tebe budu myslet :grinning: asi chodíme stejně čůrat :grinning:
9. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
@lio u mě v pokoji já mám jen 1+1 takže spíš takový obyváček s postýlkou :wink: snad se brzo přestěhujeme do bytu můj jde zítra zase na nějakou práci tak uvidíme :wink:
9. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
@antana123 takže na té sedačce za postýlkou spíte? no co každej nějak začíná, tak s prací držím pěsti...at to vyjde...
9. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
no, půjdu taky spinkat, dneska jsem si vůbec nedáchla....navíc bříško dává zabrat, manža zase u ntb s prací (škoda slov) a čumí na nějakou husťárnu v tv, kterou fakt nemusím, takže se zdekuju, třeba si toho i všimne, spíš ale ne ....
takže dobrou všem a zítra opět nástup :grinning:
9. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@lio jo přesně tak sedačka se rozloží a je s ní postel je dobrá jsme s ní spokojení :wink:
9. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@lio pa a dobrou noc
9. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
no nic taky jdu spát dobrou noc :wink:
9. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
@hupcza: já si to bohužel dřív myslela laicky taky, že dítě zvyknu na to že budu skákat jak ono píská a tím ho rozmazlím :pensive: .... no ale jak jsem se o to začala víc zajímat a číst o tom, tak si to nemyslím, taky jsem furt bezdětná a instinkt by to potom stejně moc nedovolil a byla by to křeč.... S tím co všichni píšete souhlasím. To co říká @lio, tak na tom taky něco je, pokud se začně s něčím dýl, je už pozdě, a když si to dítě není jisté od úplného počátku, už se to těžko dává dohromady a pak je dítě závisláček, co řve, jakmile je máma mimo. Nebo si vytvoří závislost na nějaký věci, to jsou pak ti odrbaní medvědi do pěti let.
@ladenka tak to jsi dobrá, já to zkusila jednou, že ty chlupy tím jako líp seberu, ani omylem. Jen jsem se u toho pořádně nadřela, mop je super, ale zklamu tě, není spásonosnej, já jsem se naučila předtím pořádně vyluxovat, luxuju i koupelnu a sice ne všechny, ale většinu chlupů a hlavně těch chomáčů seberu, dřív jsem teda zametala a to bylo náročnější....mop toho bohužel moc nevezme, hlavně nemá sílu to zvednout.
Chtěla jsem zkusit takovou tu ždímací hadru na tyči, jestli to nebude lepší.
9. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
@daja.had týjo, to je palba, já ho taky mám, ale myslím, že stál míň, ale asi mám to menší balení, tenkrát jsem v tý lékarně stejně nechala skoro tisícovku. já mám arzenál na zadek docela bohatej, až si říkám, jestli jsem to nepřehnala, ale rybilku tu neseženu a sudocrem myslím taky ne, tak budu zkoušet co pomůže. Ale snad se obejdem bez toho moc opruzený nebude.

9. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz
@lio já jsem na to zvědavá, jak poroste, a jak mu všechno bude malý a co budu muset brzo dokoupit, teď doufám, že do základu mám tak všechno. Dneska jsem chtěla ještě pár kousků doobjednat a mrchy neberou kreditku, ale platí se převodem na účet a to zas musí přes manžela, takže smolík.....

teď na něj tlačím, aby objednal epino, tak snad dneska :grinning: ... už jsem se konečně rozhodla, že jo!
9. srp 2010 ve 22:59  • Odpověz
Dobrá ránko :slight_smile:, teda skoro ještě noc, že :grinning:
já byla před chvílí se vyčůrat a když jsem ulehla zpět do postele, ucítila jsem VELKÉ COSI - ne nebyly to kontrakce :slight_smile: - byl to HLAD :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Takže jsem zas vylezla, udělala si 3-zrnnou instatní kaši a teď ji do sebe láduju. Tak využívám příležitosti volného počítače a jdu honem dočíst, co jste včera ještě probraly a zda tu není někdo už v kontrakcích .... no a nikdo :grinning:

@suik: super, že ses rozhodla pro epi-no, já jsem za něj taky ráda :slight_smile:

@antana123: drahému dnes držím palce na ten pohovor.

@lio: aha, takže k porodu zatím ne ... :frowning2: ... :grinning: No, ale začlo se něco dít, tak to určitě zvládnete bez vyvolávání :slight_smile:

No a dnes jsem celý den u kámošky, takže pokud nepřijdou nějaké SMS s oznámením porodu, tak tu buď nebudu vůbec anebo minimálně. Mějte se fajně a pokud se rozhodně nějaký prcek, že už je čas, tak ať to máte rychlé a bezbolestné :slight_smile:
10. srp 2010 ve 03:21  • Odpověz
@kovalda přeju dobré ránko :slight_smile: hlásím se stále 2v1 :frowning2:
10. srp 2010 v 06:29  • Odpověz
Dobré ránko,
tak od 4h jsem vzhůru a v bříšku probíhá asi revoluce či co :grinning: Akorát do sebe soukám trochu snídaně a budu vyrážet k mudr. :wink:
10. srp 2010 v 06:45  • Odpověz
@rennu ahojky tak držím pěsti na kontrolu :wink: já jdu až na 15:20
10. srp 2010 v 07:16  • Odpověz
@kovalda díky snad to dopadne dobře :wink:
10. srp 2010 v 07:21  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dnešní noc teda velice záživná! :angry: Každé 2 hodiny na záchod - no úžasné! Do toho mě šíleně bolí hlava a koleno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Vůbec nevím z čeho! Teď si dávám něco k snídani a malej se přitom vrtí, že mi asi vyleze z bříška :sweat_smile: :wink:
Jinak koukám, že asi zatím všechny pohromadě... :slight_smile:

@antana123 : Koukala jsem k Tobě do albíčka a máš moc hezké bříško a sluší Ti to!! :dizzy_face:
@lio : A Tobě taky na těch fotečkách to moooc sluší! No holky prostě krásné těhule!! :slight_smile:

Jinak nám se dva dny zpátky rozbila pračka, takže včera manžel jel koupit novou, kterou jsme vybrali a s tchánem jí včera vynesli do třetího patra :sweat_smile: a byli úplně hotový! :sweat_smile: No, ale mám novou "milenku" a je úžasná! Dneska budu prát, tak se snad i těším :grinning: :grinning: :wink: Ještě kdyby sama žehlila :grinning: Ale to bych chtěla asi moc! :slight_smile: :sweat_smile:
10. srp 2010 v 07:35  • Odpověz
@eliska_v ahojky díky :wink: to by bylo super kdyby i žehlila :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 07:37  • Odpověz
@antana123 : Já bych jí klidně dala lepší prášek nebo aviváž - jestli by za to žehlila :grinning: :grinning: Tak proč ne! Ale nechce!! :grinning: :grinning: :sunglasses:
A jak se jinak cítíš? :dizzy_face:
10. srp 2010 v 07:42  • Odpověz
@eliska_v dneska se cítím líp ale včera to byl masakr :confused: :confused: dneska jsem čilá jak rybička :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 07:46  • Odpověz
@antana123 : Tak držím dneska palce na ko... :slight_smile: A zase to s tou čilostí nepřeháněj!! :grinning: :grinning: Hezky si užij klídek a nožky nahoru :wink:
10. srp 2010 v 07:47  • Odpověz
@eliska_v jo jo budu užívat jen se mi teda špatně spí jelikož se malý furt vybuluje a bolí to tak se už nevyspím jen přes den :wink:
10. srp 2010 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.