• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 : Já mám sice ještě čas, ale malej spí pokaždý na pravé straně, takže břicho celý večer jedním směrem a pak bolí jako blázen!
Včera jsem šla vyprovodit tchýni s tchánem a málem jsem nevyšla do 3 patra... Měla jsem poslíčky a teda docela síla, bolely mě i záda... :confounded:
Já taky odpočívám přes den, ale jsem dneska tak rozlámaná, že jsem protivná i sama na sebe :sweat_smile:
Tak si hezky přes den dej dvacet a malej Šíma bude odpočívat s Tebou :wink:
10. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
@eliska_v jo jo dneska mám odpočinkový den :slight_smile:
10. srp 2010 v 07:54  • Odpověz
holky kdepak dneska jste????vyspáváte :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
dobré ranko

@lamia: no takový porod jsem měl ataky v plánu ...verča ho ale evidentně nesdílí :sweat_smile:
10. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
@kovalda: staršně jednoduché ...jenže se většinou jako idioti ženeme za tím, aby to bylo dokonalé - což nelze ...a pak depka, frustrace a ...ve finále vyjedeme na prcka, který za to nemůže a je to horší než před tím :sweat_smile:
@suik: ono by ti stejně cukalo v nohách, kdyby ti řvalo za dveřmi a ty čekala až se vyřve :wink:
10. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
jinak u nás opět pokrok :angry:
už mě nebolí jen kříže, ale celé záda a to jako prase ....k tomu se přidal výtok
a břicho mám tvrdé 90% času - takže bych mohla spíš hlásit okamžiky, kdy mi "měkne" :sweat_smile:
10. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
@hupcza ty si užíváš mě je dneska dobře jsem zvědavá jak dlouho to vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno...
@kovalda Rychlé a bezbolestné, to snad ani nejde, ne?! :grinning: :grinning: :grinning:
@hupcza Teda chudáku, ty záda ti nezávidím :frowning2:
Jinak dneska přijede mamka se ségrou na brigádu na okna, já si jen vyperu záclony a pak voňavé pověsím, luxusně jsem si to zařídila, takže tu moc nebudu, budu se věnovat návštěvě, tak pěkný slunečný den!
10. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
Dobre rano vsem :slight_smile:

@kovalda....taky jdu rozhanet velke cosi...ale az tedka :grinning: Ovsem cas tveho prizpevku...to by jednoho vylekalo :grinning: Uzij si den s kamoskou :wink:

@rennu ,@antana123 ....at vam holky dopadnou kontroly na jednicku :wink:

@hupcza ....ta Verunka si s tebou pekne zahrava jen co je pravda :fearful: Jsou to vazne porad jenom poslicci?

Ja dneska nevim jak sedet nebo lezet....po nekolika dnech klidu, kdy se mala jen sem tam prevalila nebo protahla tlapicky se rozhodla me tyrat asi.....to jsou perdy a rovnou v zebrech....nema slitovani opice jedna....a taky to vyboulovani stoji za to...au au....asi ji tam soupnu nejakou cokoladku na usmirenou :grinning:
10. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
koukám že všechny stále 2v1 i Hupcza, která si to vyžírá :sweat_smile:
Já se dneska ve 4 probudila a nemohlajsem spát, tak sem si dočetla včerejšek a šla spát až v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včerejšek byl super,ikdyž zoo se nekonala, protože v jihlavě pršelo, ale pak se ukázalo sluníčko tak jsme to zapíchli na hřišti. Domík se utahal a já perfektně podrbala s holkama :slight_smile:
10. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno,
to jsou dnes samý ranní ptáčata! :wink: Kde na to berete tu sílu? Já se poslední dobou nemůžu vykopat z pelechu....u nás je teď každý ráno stejný - manžel leze z postele snad už kolem šestý a jde makat kolem baráku...já se ho vždycky snažím nohama zachytit když vstává, ale nemám šanci - vždycky mě uteče :wink: ...tak se převalím na druhý bok a spím dál :grinning: ....Jinak co mě vždycky v noci pobaví - když vstávám na záchod, tak ještě před pár týdny se manžel vzbudil a ptal se kam jdu - trapná otázka :slight_smile: ale teď je ještě směšnější, že už se neptá, ba ani nevzbudí.......zrovna, když by ho pomalu mohlo začít zajímat, proč vstávám...si tak zvykl, že chodím občas v noci na záchod, že ho jednou nějakej ten začínající porod v noci asi nerozhodí :grinning:
@antana123 krásná postýlka - teď jste teprv dali Šimonkovi šanci, aby začal uvažovat nad tím, jestli má cenu vylízt dřív :wink: ...a přeju tobě i Rennu, ať dnešní kontroly dopadnou na jedničku! :slight_smile:
10. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
naštěstí ondra je frajer - vlezla jsem do sprchy, že si to uvolním ..a on se strašně dobýval za mnou, což teda obvykle nedělá ...pak i bekal ...tak jsem se vzdala a vzala ho dovnitř, protože s takovou o nějakém uvolňování nemohlo být řeči ...hele on většinou s tou sprchou blbne a vymýšlí lotroviny ....teď ji jenom vzal a mířil mi na ty záda a stál a stříkal tak 5-10 minut ....prostě zlatíčko :dizzy_face:
10. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
@suik no je to drahota ten krém, mám 100g...nabízela mi i menší balení, něco přes stovku to stálo myslím....ale jelikož větší balení bývá výhodnější, tak jsem to popadla - no snad to aspoň, jak píše Hupcza, vydrží fakt dlouho :wink:
10. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@hupcza no to je ošetřovatel! :dizzy_face:
10. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@hupcza No,fakt ,jste úúúžasná dvojka :dizzy_face:
10. srp 2010 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz
@daja.had Jo,bepanthen to větší balení je za balík,oproti tomu to 30g to ale vychází super.Já měla vzorek na hodně dlouho,pak už jsem nepořizovala
10. srp 2010 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza .... :grinning: mas vlastniho rozhanece krizovych bolesti jo? To je od Ondriho krasne :dizzy_face:

@daja.had ... :grinning: zachytit nohama...dobry :grinning: S tim zachodem to je u nas uplne stejne...jeste pred mesicem se probral a taky pry co se deje, co se deje...ted tak leda chrochtne a prevali se na druhy bok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
..no proto chlapy budit,až,když se má jet,jinak jsou tam zprvu navíc... :grinning:
10. srp 2010 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz
Jupíííí, už mě přišla nemocenská za červenec! :dizzy_face: Jsem si oddychla...minulý měsíc měli takový zpoždění, že jsem musela do banky nosit peníze, aby mě měli za co strhnout placení...tak jsem fakt ráda, že to tenhle měsíc nemusím řešit stejně! :slight_smile:
10. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem zpátky doma :wink: Malej je paličák po tatínkovi a neotočil se, což mi bylo teda podle pohybů jasné :sweat_smile: Podle paní doktorky se to dole už chystá a už můžeme kdykoliv rodit, ted jsem vyluštila v průkazce, že jsem otevřená na 1 prst.....monitor v poho, pár pidi kopečků a jedna velehora :grinning: a teda malýmu se to vůůůbec nelíbilo, sebou mrskal, boulil se....Vyfásla jsem recept na Yal a papír do nemocnice a už jsem objednaná do rizikové poradny na pátek, to bude hezký datum :grinning: Tak jsem zvědavá..... mu tam vemou ii míry :slight_smile:

@antana123 odpo budu držet pěstičky :slight_smile: já už teda spím mizerně i v noci....ve 4 ukrutný bolesti, že nešlo ležet ani na jednom boku,.......

@hupcza :grinning: my počítáme tvrdnutí a ty měknutí to je dobrý :grinning: no "užíváš" si to koukám.....i když já se teda od mudr. na bus a pak ze zastávky domů doslova došourala :grinning: :grinning: Ad výtok, co ze mě lítá nikomu nepřeju....brrrrrrrr

@discreet okna jsem myla na jaře, krom balkonu a nepoprdím se z toho, do vánoc to počká :slight_smile: i když mamča nabízela, že přijde sundá záclony umyje a pověsí záclony....ale přijde mi to zbytečný :wink:
Ven je vidět a jen tam, kde pes čumákuje z okna, to má opatlaný, tak mu dám asi na čenich hadr, at si to umyje sám :grinning:

Malej se mi zas ukrutně boulí ...uáááá :confused: taky bych si dala veget, ale musím vymyslet fofr oběd, aby se manžel nabaštil, až přijeede a musíme na nákupy....tchán bude mít 60.let, tak manžel opět zklamal a nic nevymyslel a já těhule musela namáhat mozkové závity........uf
10. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@daja.had To potěší :wink: Já jsem na výpisu zjistila,že mi 2dny doplatku PPM na účet poslali začátkem min.měsíce,takže počítám,že to kolem 10tého bude chodit i nadále...
10. srp 2010 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz
Čauky Rennu,takže císařem zatim nikdo nehrozí? Ten YAL sis vyžádala sama?
10. srp 2010 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz
@petja zatím nikdoc nehrozil, prý v rizikovce mi řeknou...tož uvidíme :sweat_smile: Ale říkaala, že je v dost blbé poloze no..... :rolling_eyes: Yal mi nabídla sama.....já bych na to zapoměla, i když požádat o něj jsem měla v plánu :wink:
10. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@rennu tak to si nedopadla nic moc.... já jsem fakt ráda, že u nás se KP nerodí jinak než císařem. už se na to začínám psychicky připravovat :confused:
10. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@kovalda: no včera jsem musela jestě vzdorovat tomu jestli to opravdu nutně potřebuju a co když to nevyužiju :angry: ....tak argument, že to pak můžu prodat, mi zabral. Zase ale jestli bude druhé dítě, i bych si ho schovala. Jen mi nějak nedošlo kolik ještě peněz spolknou kondomy, to bude snad moje největší spotřeba v životě :grinning: .

nevim, dneska byl nějakej divnej, začal zase strašně šetřit, včera jsme šli do Ikei pro jeho křeslo, páč se kroutí u stolu na tovém plastovém, které jsem měla původně já... a prej že to je drahý a kdesi cosi, ... no a dneska mi vyčetl že se o všechno musí postarat on, (např zařídit ulomenej klíč, překlady rodných listů a furt se musí ptát, a že v cizině žít nemůžem, když nejsem schopná se naučit jakejkoliv jazyk :angry: . Na pěst.

k tomu epinu, předpokládám, že tam návod je, je nějak extra důležitej? Já jukám do diskuze o epinu, ale pořád nějak nevím jak na to....

@hupcza si taky myslím, že bych to nevydržela, ....no teď ti to fakt nezávidím, ale ten Ondra je fakt úžasnej!!!
10. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
ahojky ted jsem se vzbudila musím dospat tu noc a hned mi je líp :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
@rennu gratulka ke kontrole :wink:
10. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@gazel jejda, také je mimoušek v KP???? Hlavně lékaři nejsou schopní poznat, zda je krátký pupečník nebo omotaný...pak to je risk ten přirozený porod....zvlášt, když náš se prostě už X týdnů ani nehne, tak asi neemůže..no uvidím. Psychicky připravená nebudu nikdy.....

@antana123 dííííky :wink: jsem zvědavá na tvé výsledky :wink:
10. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
@rennu tak to já taky snad mi řekne že se něco chystá nebo se snad ožeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nechce se mi na vyvolávačku a chci se ho dneska zeptat na toho hamiltona jestli ho dělá a tak
lio:kdepak dneska si???
10. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@daja.had já furt nic, ale mateřská za část měsíce přišla. Nemám nemocenskou za červen a kus července :angry: , no už jsem tam volala a tento týden by to mohlo být.

je ten yal dobrej? Já jsem klystýr moc nechtěla, ale asi si ho dám, jestli se situace nezmění, sice problémy s vyprazňováním nemám, ale nedokážu se vyprázdnit pořádně, spotřebuju tunu papíru a stejně se ještě musím omejt a i to je nanic :angry:

@petja, @lio, @ hupcza .... jak je to s kombinací bachovek a homeo, to že tam je alkohol, tak je mi jasný, že nemůžu naráz, ale s nějakým odstupem to jde, ne?

včera mi konečně dorazila lékárna, ta děstká koupel neuvěřitelně nádherně voní.... :dizzy_face:

k tomu spaní, já dneska jela celou noc bez čůrání a i jsem se vyspala.
10. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.