• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ad vzhled....me se furt vyhazujou pupinky na brade...nikdy jsem akne netrpela...sem tam se zadaril nejaky nezmar, ale tedka mam tu bradu jak puboska... no skoda mluvit. Cistim, mazu...je to sice lepsi...ale zustavaji mi tam fleky...no des :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ha, tak to je u mě asi jediná výhoda těhu hormonálních změn - krásná pleť!!! Normálně jsem jak puberťačka skoro pořád, hlavně před ms, zato teď žůůžo :slight_smile: Jen teda ta zelenošedá barva po většinu dne není úplně to pravé ořechové, včera se mě 3 lidi u dr ptali, jestli mi není blbě... :grinning: :grinning: Tak jsem jim řekla, že už dva týdny v kuse :angry:
10. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Zelenoseda barva....plus ty kruhy pod ocima...to jsi fakt jak Ufon :grinning: Ale to prejde, jen co se polecis trosku. :wink: Zabiraji ti ty homeo? Ja abych pravdu rekla nikdy nic takoveho nezkousela. A co zverinec doma? Jeste manzel nezesilel? :grinning:
10. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj holky, hezký večer vám přeji:slight_smile: tak jsem konečně po půl roce - dlouhém půl roce v očekávání:slight_smile: A je mi strašně zle...od božího rána do noci:frowning2: Jediné pozitivum, když se tady bavíte o pleti - je její zlepšení...horší je to s alergiemi....
10. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Saf ano, vystihla jsi to přesně, v 6 večer byl totálně hotovej, sednul si k pc a prohlásil, že ty dvě nechce do večera vidět :grinning: :grinning: Byl naprosto zničenej, prý si chudáček od rána nesedl....no nevím, přebalovala jsem a četla Jáje taky, tak nevím, na co si stěžuje :grinning: :grinning: Zítra jde relaxovat do práce :angry: I tak jsem ráda, že mi dnes helfnul, byla jsem fakt nepoužitelná.

Ale pozor, v pátek dorazí tchýně na návštěvu!!!! Tentokrát prý opravdu!!!Holky budou nadšené :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
saf: s tou reklamací to neníprdel...mamča dělá tu laktačníporadkyni a opravdu sepotkává i smámama,co majípocit,že jejichdítě nefungují....prostě jsou nějaké pokažené,protože se nechovají jak četly
10. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
lami:musíš být kost :grinning:
10. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Zuzino ahoj, už jsi docela daleko, 9. týden, doufej v brzké zlepšení nevolností :wink:

Saf jinak od chvíle, co muž dorazil s těmi homeo z lékárny už je mi lépe, ani jsem to ještě neotevřela, prý že to nefunguje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne, až zas budu ráno chcípat, hned pozobu :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
lamia: pevně věřím a doufám..pomáhá akorát se buď přežrat :confounded: a nebo rozdýchávat :zipper_mouth:
10. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
:grinning: no tak vidis....tolik lidi si je pochvaluje, ale ze by ucinkovali uz jen svou pritomnosti doma......no necist to tady na vlastni bulvy tak neuverim :grinning: Snad ti bude uz jen lepe a ani je nevybalis :wink: Juu, tchyne dorazi...to bude fajn, jestli jen nekecala. Myslim, ze az se moje tchyne dovi o prckovi...tak stestim zesili...prvni vnoucatko :dizzy_face:

hup....to jako fakt jo? Takze tem damam se porouchalo dite a chteji ho reklamovat jo? :grinning: Ale mamka to s nima urcite umi zavalet a prcci funguji jak maji :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
zuzi....tak ja jsem vsem holkam co blinkaly ci mely nejake opravdicke tehu priznaky zavidela....pac mi doposud jakoze nic nebylo....ale ted uz si zase rikam...ze uz by to ani prijit nemuselo :grinning: Ze uz se tak nejak obejdu :pensive: A jinak samozrejme velka gratulace. :wink:
10. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
Zuz u mě po přežrání krize, nalačno taky krize...rozdýchávám taky velmi často, snažím se jíst málo a pravidelně, ale jde mi to bídně, vůbec nemám chuť k jídlu a když už jí náhodou dostanu, sežeru na co přijdu a je mi zas blbě..... Holky tu radily homeopatika a aromaterapii, pokud jsi něčemu z toho nakloněna, tak je budu s dovolením citovat :wink:

Hup jsem prostě náááádherná :grinning:
10. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
holky já si při jankovi vykývala kyvadlem kluka a splnilo se a teď jsem si vykývala holku, tak doufám :slight_smile: jinak beďary mám taky a zle mi taky je, už mám solidní špek a nic z toho u janka nebylo tak to beru jako znamení :grinning:

hup já věřím. ona ta poporodní deprese nebo i psychóza je pěkný svinstvo. už jsem o pár případech ze svého okolí slyšela. mě přepadlo jen poporodní blues a taky stálo za to.

ahoj zuzi tak pul roku čekání není žádná doba ne?
10. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
laterna...ona ta doba je relativni...ja bych po pul roce asi silela co se deje...ale rika se, ze do roka je to pry normalka...nam se zadarilo na podruhe...ale jsem rada, ze se nezadarilo na poprve...to jsme byli na dovci (tam jsme se i vzali) ... nase prvni all inclusive :grinning: cize by to byl alkoholik jako blazen
10. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
dobré ránko přeju :slight_smile:
11. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Dobré ráno všem,

vítám nově příchozí zuzi :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
su rada, ze nejsem jedina se jmenama na mrtvem bode. ja mam kluka jasneho, a muze jsem ukecala. ale holka ma proste smulu. Ja chtela Klaru, muz nechce ani slyset. On zas Barborku, coz su schopna akceptovat, jenze mi vadi, ze je to tak caste jmeno. Moji Amalii zas nechce on. Taky bych snesla Zuzanku, ale zas aby byla po me? jedina moznost je, ze to bude kluk, jinak to nevidim.
11. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Lat: ja jsem si ted vykyvala kyvadlem kluka, tak snad to funguje
11. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
já zase vím deset jmen na holčičku, ale na chlapečka nějak žádný favorit...............tak jsem zvědavá, co budeme čekat.........za hodku a půl jdu na kontrolu, tak snad bude vše ok.
11. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
laurinko.22:držím palečky at je vše ok :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
antana: děkuju, doufám v to.... :wink:
pak dám vědět.
11. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
saf:tak reklamovat přímo ne ..ale vyloženě jsou rozladěné, že ten novorozeneček nemá žádný režim, budíse v noci a to ještě zcela nahodile ....jako samo- jsou to spíš výjimky, ale občas se vyskytnou

lat:to nebyly ani tak deprese - třeba poslední byla právnička, co je tímhle pověstná i v jednání s klienty bez ohledu na stav :wink:

laur:to máme stejně ..na holku mámještě hromadu záložních ..a kluk nula

ad doba -souhlas, že to je relativní - já taky otěhotněla poprvé napodruhé,ale pak potratila a pak se snažila 7 měsíců ...což opravdu není žádné drama...nejhorší ale bylo, když začaly rodit kámošky,které počaly se mnou ..u první z nich jsem fakt řvala jak šílená a manža tomu nasadil korunu,když říkal: jéžiš,tak jim to přeci přej :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
Ahojky hup.....to jo no, já řekla manžovi, že doufám, že vyrobil holčičku, jinak at si jméno vymyslí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale tak určitě bysme pěkné vybrali i chlapečkovi, ale bylo by to těžší.....

po tom potratu, to se ti ani nedivím, že jsi brečela, chudák manža nezvolil zrovna štastnou poznámku...... :unamused:
11. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj všem.

Lamio, taky díky za doplnění mé přednášky o placentě, zařazuji do inventáře... :slight_smile:

Hup, nejspíš máš pravdu, jsou to zmanipulované blbky, ale to je nezbavuje (případné) trestní odpovědnosti. To víš, celému vesmíru vládne kauzalita, na to přišel už Einstein; kauzalitě se nelze vyhnout: Příčina -> následek, akce -> reakce...

Na druhou stranu proto jsou tresty v trestním právu stanoveny jako interval (trest odnětí svobody na dobu od - do, pokuta od - do, možnost podmínky apod.) a proto máme soudy, aby zvážily všechny okolnosti a vynesly adekvátní trest, tak aby měl výchovný efekt. Prostě za blbost se platí... Možná to zní cynicky, ale to s sebou nese život dospělých... :wink:
11. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
sin: jj ...ale pro prcka je lepší náruč mámy,byť trošku blbky, než ústavní péče ....neřeším ty ženské....řeším prcky :wink:
11. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:
Včera sme s MM na tom NT ultrazvuku :slight_smile: Všechny hodnoty jsou v normě, riziko na trizomie je minimální :slight_smile: Ultrazvuk už mi pan doktor dělal přes bříško :slight_smile: Když měřil puls miminka tak nám pustil i zvuk :slight_smile: Bylo to úplně super :grinning: Manža byl taky nadšený, zvlášť, když se mimčo začalo mrskat a cvičit :wink: Fakt super zážitek a hlavně, že je všechno v pořádku :grinning:
11. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Jeee, Kali, ja se tak tesim, snad bude vse ok, jako u tebe. blahopreju!
11. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
kali:super zpráva :wink:

laur:to je gut hláška :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Suzete: to víš že jo, všechno bude v pohodě :wink: je to moc pěkný zážitek :wink:
11. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
kali.kal:gratuluju poslouchej chtěla sem se tě zeptat nechali ti termín porodu stejný nebo ti ho ted měnili? :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.