• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 a zkus ten ricinový olej, ten taky dost pomáhá.... teda co jsem četla. :wink:
10. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
já nemám nemocenku za červenec a ani mateřskou :astonished: :astonished: :astonished: nevím co tam dělají :angry:
10. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@suik no nad tím jsem taky přemýšlela
10. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@rennu na posledním ultrazvuku byl, teď si netroufám odhadnout jak je.... na ultrazvuku se nepozná jestli náhodou nemá obtočenej pupečník? to by mělo jít ne??!
@antana123 nedivím se ti, že vyvolávačku nechceš, no drržím pěsti mamčo, at jsou samé dobré zprávy :wink: Lio bud spinká nebo rodí :grinning:

@suik štastná to žena, noc bez čůrání....... :wink:
@antana123 mně taky nic ještě nepřišlo :frowning2:

@gazel tak já šla na KO s tí, že jsem ode dveří hlásil, že zase nic, že se ani nehnul......no prý to nemusí být na UTZ vidět, tak já nevím. A kdy jdeš na KO?
10. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@rennu já jdu v pátek odpoledne, ale nevím jestli bude dělat ultrazvuk... :unamused:
10. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@antana123- zavolej si tam, oni se pak začnou smekat. Mě včera přišel doplatek nemocenské od února. No pravda, že to zdržel můj zaměstnavatel (můj muž), nosil tu neschopenku asi 3 měsíce v tašce. :grinning:
10. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
@rennu kašlou na nás s penězama co??? :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
@pet.s já mám všechny peníze jen né červenec já počkám do konce měsíce a pak tam brnkunu oni to někdy pošlou až na konci měsíce
10. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@suik Já jsem o YAL ani neuvažovala,klystýr mi přijde lepší v tom,že je teplý a krásně prohřeje a uvolní střeva.Já jsem ho v sobě teda nijak dlouho neudržela,byť na mě sestra apelovala :grinning: ,ale účel to myslím splnilo :grinning:
Co máš teda za dětskou koupel?
Kombinaci bachovek a homeo nevim,používám jen homeo,to se spíš zeptej tej hebamme,nebo jak se jí nadává...
K epinu návod je i myslím v němčině,ale v podstatě jde o tři body.Cvičení dna pánevního,držení balonku na hrázi a tlačení,každá mamina k tomu přistupuje jak uzná za vhodné,někdo prochází postupně všechno,někdo třeba jen dokola nafukuje a tlačí balonek.
Jinak ten tvůj manža je opravdu exot,to by mi bylo dost nepříjemný muse obhajovat neustále svá rozhodnutí :frowning2: a to si třeba neuvědomuje,že tím že nechá přeložit RL,zařídí klíč proboha,pomáhá tobě a vašemu společnému dítěti?
10. srp 2010 v 10:48  •  3 děti  • Odpověz
@petja: hele a to mi kartářka říkala (kdysi hoooodně dávno), že budu mít nejdřív kluka a pak holčinku a že kluk sice bude ok, ale teprve s holčinou si kápneme do noty a bude to souznění ...tož to si moc neumím představit, co víc by mohlo ještě být :sweat_smile:

@rennu: kde to vyčítáte, na kolik cm? ..jinak je fajn, že císař zatím není jako jediná eventualita :wink:

@suik: já to beru ...jak říkáš, ne zaráz ...ale spíše opravdu výjimečně
10. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@hupcza já mám v průkajdě třeba jen napsáno že otevřená na prst to tam mám z minula :wink:
10. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
@gazel tak mohli by se juknout v jaké je poloze, ne?

@antana123 no hlavně at to pošlou...už začínám být na suchu :unamused:

@petja nevím, zda je lepší Yal nebo klystýr, nemám zkušenosti, dala jsem to do tašky a uvidí se :slight_smile:

@hupcza tam mám v kolonce cosi jako na 1 prst, ale zas mi nepíše CS
10. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak jak se vede?? nějaká nová miminka?? :slight_smile:

my v pohodě, v něděli jsme byli na výletě a včera jsem zase byla dopo ve městě a odpo u kámošky, dítko se aspoň vyřádilo na pískovišti :grinning:

koukám, řešíte peníze...mě tenkrát první mateřská přišla hrozně brzo nějak 5.den...druhá až 12.den a pak chodili až po 20.dnu :sweat_smile: vyplácí mi to Praha, tak jsem zvědavá na teď :sweat_smile:
10. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahojkly zdravím vás :slight_smile: pořád všichni 2 v 1 :wink: ?
@antana123 no oni na uřadech mají času dost,ale s tou mateřskou je to mazec no jo mají čas.Jinak ted prožívám ty tlaky o kterých si mluvyla ty,jako že ta kost bolí a je to teda mazec ja třeba nemužu ani vstanout s postele jak mně to bolí.Večer sem šla na wc a v záchodě sem spozorovala kapku krve ale byla sem rozespala a když sem si obetřela oči tak už tam nebyla tak bud se rozpyla v moči a nebo tam nebyla a ja mněla halucinace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska mám poradnu tak sem zvědava,zeptam se i na váhu Kubíka.Holky ja nějak začínám mít strach z porodu :unamused:
10. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@rennu jo to já taky sucho prázdno zrovna je tento týden akce na plínky papírové asi mi uteče něco už mám koupené ale chtěla jsem ještě mám zatím 120 nevím jestli mi to bude stačit na jak dlouho
10. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@lucinecka222 neboj já se teda už nebojím já to chci mít hlavně za sebou
10. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
ad klystýr ..myslím, že má zbytečně blbou pověst
mě to taky děsilo ....ale probrala jsem to i s dulama atak no arozhodla jsem se pro .....a fakt to není nic strašného

@suik: jinak koukám, že manža je taky frajer :sweat_smile:
u nás bývaly taky takové ty tlaky - protože já jsem bývala debil, co dělal vše ..a pak najednu, když se ondra narodil, tak jsem chtěla dělbu .....o jééé ...to bylo divné a to bylo keců
10. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@antana123: mmm..to tam nemám
@rennu: ale zase mám CS :grinning:
mi právě blikla sms, že dorazil rodičák ...ale to je stejně jiný plátce
10. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@antana123 jo to se máš že se nebojíš,ja jsem se asik vystresovala tím vydeem záběrem hlavičky jak baba rodila :unamused: :grinning: no ja už taky čekám kdy uběhne těch 5 týdnu a ja budu rodit :wink: ty máš poradnu kdy?zatýden máš termín co :wink:
10. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
hodinu před polednem je asi směšný vám přát dobré ráno což :grinning:
10. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
ANT. za týden TP
10. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
@hupcza já mám taky CS
10. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@lio jo jo letí to :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
@suik A kondomy na epino nepoužívám,mám takové alko čtverečky před každým použítím a po každém umyju mýdlem a vodou.To je si myslím dostačující.
10. srp 2010 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz
@lucinecka222 dneska mám kontrolu :wink:
10. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
mne už CS v porodce nepíšou, zato říkají na kolik cm a v jaké fázi čípek je .....což je pro mne zajímavější info než číslo CS
10. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@lio já se už bála jestli nerodíš :grinning: tolik hodin a ty nikde :grinning:
@antana123 - mně ted asi dorazily korunky za červenec..nooo jestli tohle je nemocenská, tak docela dobrý, jsem ani netušila kolik za mě taťka platí soc.pojištění :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.