• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@pet.s jé ty se máš závidím :slight_smile:
10. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
@antana123 ju tak to sme na tom stejně taky jdu dneska na poradnu a na ozvy :slight_smile: ja to mam v 13,45
:slight_smile:
10. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@lucinecka222 já na 15:20
10. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
@antana123 no já si říkala, zda se v těch půl osmý neozvat, ale za boha sem se nemohla vymotat z postele, i se psem manža došel, asi za ten koláč k snídani co měl :slight_smile:))) Pak sem jen vstala na záchod (v noci nebyla, až v půl pátý ráno, což bylo fajn) a pak se vymotala abych si ho vyfotila jak mu to tuze slušelo v tom obleku......a zalomila jsem to, sice sem nespala v kuse, tak divně, ale nechtělo se mi vstát...ted snídám :grinning:
měla sem chleba s marmoškou ,ted chleba s pom.máslem a ředkvičkou, snědla semínko, vypila vodu, připravila do termosky maliník....
10. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
já jdu na kontrolu a monitor ve čtvrtek, ono už je úterý, strašně to letí.....
a je normoš že sem tak prapodivně v klidu?
10. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
a rozhodně to nemůže být epinem, bo natrénováno zdaleka nemám :-/
10. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@antana123 kde je akce? Já teda mám koupené novorozenecké do porodky a balík Tesco plínek, co byl v akci a jinak hodlám látkovat, tak uvidím, zda mi to vydrží....

@hupcza aspon něco v té těhu průkazce máme, co??? :wink:

@lio já si říkala, že bud spinkáš nebo rodíš :wink:
10. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@rennu v macru ty nové pampers ségra odskoušela na malé a jsou dobré tak je koupím taky to jsou ty care s nějakým gelem a prý jsou dobrý no mají to tam do konce týdne tak snad to dojde brzo
10. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
@antana123 no vidíš do makra se chystám, ale pleny nepotřebuju, bych ti je koupila dybys bývala blíž :slight_smile:

@rennu co já rodit, ale ty se prej chystáš sem četla info z kontroly....

ted mi tak slabě dochází....když jsem se dr ptala jak je to u nich s vyvoláním kdy....tak řekla max 3 dny po termínu. a termín je ted 40+0 že jo.. idyž já se znovu zeptala a říkám, takže 17tého +3 dny max tak to odkývala...já jeslti mi nedaj ještě týden, ale to bych jako cukrovkářka neměla.....už je to tak blizounko...
10. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
hm, teď jsem si několikrát smazala příspěvek, když jsem chtěla dát svou oblíbenou klávesovou zkratku na zavináč :angry:
10. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
@suik to nasejří :slight_smile:
10. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
@lio Taky mám poradnu ve čtvrtek,už v porodce
10. srp 2010 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz
@lucinecka222 : tak to já se taky pomalu začínám porodu bát, ale zároveň už to chci mít za sebou :slight_smile: Taková trochu schýza :grinning:

@lio : tak to máš dobré, že se u vás nechává max. 3 dny po termínu. Tady nechávají 10 dní, pokud vím :frowning2: Takže mé hraniční datum je 2.9.
10. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
@kali.kal nechává se 10 dní, ale já sem diabetička, a nesmím přenášet....v tom případě je to max +3dny..
10. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
holky vypadá to nadějně můj má asi práci tady u nás od září :wink: zítra mu řeknou co a jak já sem tak ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
@petja v kolik? já už v osm ráno, doufám, že tam nebude nářesk
10. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
@antana123 tak to se mynem :slight_smile: ja přijdu a ty odejdeš :wink:
@kali.kal jo tobě se to taky už krátí :wink:
@antana123 BEZVA zprávy !!!!
@lio já se nechystám, jen dole je nachystáno :grinning: i když ted mám břicho tvrdý a mega šišatý a boooolíííííí :grinning: :grinning: ale pochybuju, že se prdelka otáčí :unamused:

@suik to si mažu na notebooku furt :grinning: :grinning: nějaký blbý hmat, bo co :grinning:
10. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
@lio jo jo jsou bude dělat na 1ě 4dny a 4dny volno aspon bude víc s náma :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
@petja no já myslela, že když to pak budu chtít prodat, kondomy budou lepší, mám tu taky líh, tím by to taky šlo desinfikovat, ne?

no manžel je fak někdy zralej na to dostat pánví po hlavě, občas docela zírám, co je schopnej vypustit z pusy. Prostě si neuvědomuje, že mě čeká taková dřina o které se mu ani nesnilo, a že to co dělá on je proti tomu čajíček...... doufám, že bude celou dobu se mnou, aby to taky viděl :confounded: .....nevím, kde bere ten pocit, že nic nedělám, pravda, teď nejsem tak výkonná, ale tohle je furt kolem dokola. I když jsem chodila do práce a on byl doma, sice taky makal, tak to bylo furt dohadování, kolik toho málo dělám. Přitom v čechách jsem na zařizování byla víc já. On je prostě silnější v jazycích, tak to dělá tady....
většinou je fajn, rozumíme si skvěle, ale tohle je fakt na zabití :angry:

10. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
ježkovy voči, 40tt dle koníka.....ufuf ufuff to ňák nedávám .-Dty žjooooova

včera sem manžovi říkala, že by se mohl zeptat jak sem se přes den měla, (měl starosti kolem baráku taedy ještě ) a tak se zeptal a já že mi celý den tvrdne bříško, a pobolívá, tak prej ježíííš a já žádný ježíš, hurááá....a pak večer se ptal zda mám tvrdý bříško, mimi se tam mlelo už konečně vím co to je patička ven, pěstička ven, ale nebolelo to, bylo to zajímavý, tak sem se snažila napojit na mimi a uklidnit a za chvíli byl klid....a ráno se hned ptal jak se mi spalo a jak mi je a at nekecám, ale já byla v nějakém delíriu jak zfetovaná, že jsem sotva odpovídala, jen sem řekla že je mi ok:slight_smile:
10. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
@antana123 :dizzy_face: supéééééééééééér
10. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
@lio Já se tammám ukázat kolem 10h,takže vyrážíme z domu po 8h i s malým do města,pak MHD k našim,tam dám prcka a půjdu pomalu do porodky.Minulý těhu to tam bývalo pekelný,dycky na 2h,tak jsem zvědavá,jakým směrem se to pohlo :confused: Ale jinak jsem v klidu,jak je postaraný o malýho
10. srp 2010 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz
10. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
@suik u nás naštěstí výčitky že někdo dělá víc nebo mín nejsou..a když náhodou k nim dojde a něco mi řekne, tak mu sesumíruju co vše dělám co není vidět ale je to samozřejmý....on to taky poznal co jsem lehla.....umýt wc, umýt koupelnu, ježíš luxovat, ten bordel tady, prach.....fuška.....tak to poznal...že se do prdky nekopu ale dělám věci který mu přijdou automatický....takže v tomohle my máme klid a jasno
a s penězma zaplatbůh taky vycházíme v pohodě, nemyslím tím ted množství, ale není problém s tím něco zaplatit, nikdo nemusí na nikom škemrat, jen se dycky zeptá zda může koupit tohle zda máme penízky a koupí.....já to samé....pohoda
10. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
@petja jo ta koupel je přímo od IS, babybad myslím...je to vlastně sůl s olejem.....

s tím návodem mi šlo o to, jestli tam není nějaký několistránkový důležitý povídání, to by se mi z němčiny překládat nechtělo....

k tomu bepantenu: já brala menší vlastně jako vzorek, abych to mohla všechno ozkoušet, mám rybilku, i sudokrem, vzorek od weledy....ještě mi někdo něco doporučil......tak se mi to velký balení brát nechtělo. Ale už jsem ho otevřela, když jsem měla popraskanej nos a super!

10. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
@suik Já jen myslím,že tu naprostou sterilitu,kterou tomu konodomama možná dáš to stejně ztrácí v momentě,kdy přestaváš cvičit,popř.posíláš jiné mamině.Pak stačí teplá voda a mýdlo a udržovat po svým...
10. srp 2010 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz
@petja no já tu zatím nečekala nkdy déle jak 20 min, takže i dyž je plná čekárna jde to rychle, tuhle jsem se zhrozila, neměla jsem si kam sednout, ale půlka tam měla s sebou tašky a tak, tak se to pak protříbilo a byla jsem pak za 40 min venku....
10. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@lio u nás tohle funguje jen občas, pak mu něco přelítne přes nos a není s ním řeč.....

s těma penězma je to napytel, potřebuju něco svýho, to teda mám, mateřskou, ale mohu akorát tak platit kartou, hotovost si nevyberu, to jsou příšerný poplatky a převést na účet taky ne....
Jakmile prachy drží on, sice víc ušetříme (pravda, to není nikdy na škodu), ale zase spousta věcí chybí a já musím obhajovat každou kravinu, což je únavný..... on je děsnej šetřil a já děsněj rozhazovač, někdy smrtelná kombinace :grinning:
10. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.