• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ad účty - no jediné podstatné je, aby se na tom domluvili ti dva, kterých se to týká ..každému jinému to může být šumák :slight_smile:
já bych jeden účet nechtěla - mi to tak vyhovuje .... jsem svým pánem
jako něco jiného je, když má ženská jen mateřskou - to je pak zbytečné - ale já prostě nechci dávat 100% mého příjmu do společné kasy ...manža různě investuje a já o jeho příjmech ani nemám šanci mít 100% přehled - jednou za čas uděláme "inventuru", abych věděla, ale prostě by to bylo hooodně nevyvážené .... prostě záleží na rodinné situaci
nehledě na to, že platit dárky ze společného účtu mi příjde taky takové divné .... polde výpisu z účtu ví kde se to nakupovala a kolik to stálo ...ale je to jen o zvyku ..někdo třeba výpisy až tak nesleduje (já), manža si třeba každý měsíc kontroluje všechny položky (sám sobě) ...zbytečný zdroj konfliktů, jelikož já bych hnebyla schopna pro tuto kontrolu schovávat účtenky
10. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
joj, to jste mě nahlodaly. Zítra si zajedu do porodnice, mají tam každou středu sezení s PA, která odpovídá na dotazy, tak se tam dojedu zeptat, jak to tedy u nich s těmi císaři je. Rozhodně nechci čekat až se rozrodím. Jestli operaci, tak hezyk naplánovaná, domluvená s anestezilogem a hotovo.
10. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
@petja: no to byl mazec ...mamka říkal, že by se správně měl točita tak, aby měl záda odvrácené od mých (teda jako čelem ke mě) ...no jenže to vypadá, že se točila záda o záda ..motovidlo :grinning:
10. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahojky ted sem dorazila z poradny ,malý dneska dával o sobě vědět pořádně,zase mi v moči našly cukr tak ted doktor řek že uvidíme jak to bude další poradnu,zda tam bude nebo nebude no tak sem teda zvědavá :unamused: ja to nechápu proč tam ten cukr někdy je a někdy není,dneska sem mněla i tlak trošku vyšší 140/80,no a za týden sem přibrala 2,3 kg takže teda docela mazec :confused: malého sem nechala zvážit a navážil 2781 g ,sem doktorovy řekla že se bojím aby to nebyl macek no a on stejně říkal že ty váhy se liší že to není přesné. sem hodně zvědavá na pordnu příští uterý @zvirka děkuji za pochvalu ale ja tam vypadám jako čarodějnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a o podobě každý mluvý jinak ja zase v malé vidím tatu :slight_smile:
10. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
@hupcza jediný ty dárky jsou trochu blbý, to máš pravdu, ale muž to řeší tak, že vybere na víckrát částku a pak to jde koupit hotově, nebo to tedy koupí za hotové......a víceméně si kupujem dárky společně a společnéé, takže nás to výrazně neomezuje v tom nemít jeden účet.
10. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
@hupcza jůůůtak aspon otočení jsme správně...bo já mám zádíčka vyboulené směrem ven....ale jinak z těch kopanců moudrá nejsem kde co má :grinning:
10. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@lucinecka222 vyšší tlak, cukr v moči a 2 kila za týden je tedy mazec.....ale tka uvidíš příště.......halvně že není bílkovina v moči.....
10. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@lio jo no ja jsem hodně zvědavá co bude příště :unamused: ale snad to bude v pohodě nebo mně picne.Ja bych ten cukr ani tak neřešila ale doktor se mně ptal zda sem mněla nějaká koblih nebo co ale ja nemněla jan sem mněla ráno čaj a jo mazanec sem jedla ale to san už od rana muselo zmizet ne a nebo že by to dělalo ještě to sladkokyselé zelí :unamused: minule než sem jela na poradnu tak sem mněla po obědě který sem jedla ve špitálu a to sem mněla v sobě extra sladkou žemlovku a taky sem pila čaj který cukrovaly a v moči nebylo nic to nechapu :unamused: a tak hodně nabrat ani nevím z čeho,minule sem byla taky po obědě a nemněla sem tak hodně nahoře to sem mněla jen 80dkg no sem teda hodně zvědavá na příště :unamused:
10. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
@lucinecka222 záleží jak moc rychle ti cukr prostupuje do moči, a právě ranní mazanec se může objevit odpo v moči, ráno se neobjeví..do moče to chvíli trvá......
tak omez sladké at máš klid......
10. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@lucinecka222 inak taky dost nabírám za ten týden na můj vkus...tak uvidím co ted......
10. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
@lucinecka222 Tak to máme váhově miminka skoro stejně, mě dneska navážili 2800. Odpovídá ti miminko stáří podle MS? A s tou tvojí váhou, 2,3kg za týden je docela dost, ale je možný, že držíš trochu víc vody. Nejedla jsi třeba něco hodně slanýho? Já teda nabrala od minulé středy kilo, ale včera jsme se s manželem nehorázně přežrali u večeře :sweat_smile: a navíc jsem se nevážila standartně ráno po probuzení, ale až v poledne.
10. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@lio Podle MS 27.9., podle utz 15.9.

@lendaw Ve 13tt jsem byla oproti termínu podle ms taky napřed (asi o týden), pak se to nachlup srovnalo, teď zase tohle "předbíhání".
10. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@lotyna ale šak se maj řídit dle termínu co vyšel na ult z 13 tt ne ?
my byli ve 13 na chlup přesně, ve 30 o skoro 14 dní napřed a ted sme to vyladili, tak snad... :sunglasses:
10. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
@lio no budu muset omezit at vím čím to je že mám ten cukr v moči,no ty nabýráš ale ty už to budeš mít za sebou zachvilku ja mam ještě 5 týdnu před sebou no :unamused:
@lendaw ju tak to je síla :slight_smile: mně malí odpovída podle ul na 15.9 a podle ms na 14.9 takže rozdíl jednoho dne :slight_smile: ja moc slaný nejím,nemusím ho takže slaný u mně nehorzí a to sladké to taky moc nejím no ja nevím uvidíme omezím to a uvidíme co se vyklube :unamused: jinak ja se na vaze važila i doma než sme jely a ta vaha doma mi ukazala ještě víc než ta na poradně,no každá váha váží jinak.
Doktor se mně ptal zda máme v rodině cukrovku no jo máme ale snad ji nebudu mít ja :unamused: a teda doufám že ani malí ne :fearful:
10. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@lucinecka222 No to je jasné, že když jsem viděla s malou jen Tebe, tak vidím tu podobu u Tebe a ne u taťky :wink: A náhodou Ti to slušelo, já si v poslední době připadám jak obtloustlá čarodějnice..... :unamused:

@hupcza Naprosto souhlasím s názorem na účty. Když oba podnikáte, tak je to určitě složitější, navíc manža investuje a tak. My máme oba každý jeden příjem, jiné plus na účtě bohužel nenacházíme :grinning: , takže se nám dva účty určo nevyplatí. Navíc nevím, co bych z těch svých pár korun zaplatila.... A dárky řešíme placením v hotovosti nebo kupováním společných, jak psala @lio.
10. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
@lucinecka222 máte v rodině a nebyla si sledovaná?
no ale já celé těhu moc nepřibírala až ted..ale podezřívám vodu, piju dost a jako průtokáč jsem jen občas....a dyž se mi chce, tak sou to tři kapky a dost...takže vypiju víc jak vyčůrám
10. srp 2010 v 15:12  • Odpověz
@lio Ne, ten celou dobu nikoho vůbec nezajímal. Oni se pořád řídili tím, že TP je 22.9. - což sestra "vypočítala" hned na začátku těhotenství podle MS a toho kolečka. Že je to blbě nějak nikoho netrápilo. :slight_smile:
No tak vyčkáme a uvidíme.......
10. srp 2010 v 15:12  • Odpověz
tak mi alespoň ta váha neletí hore :grinning: ..no všechno není černé

navíc za 3/4 hodiny mě čeká masáááž ...huráááá ...se třeba narovnám :grinning:
10. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@zvirka jo tak to si mužem s tou čarodějnicí podat ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mně ted sice lidi říkají že se jim zdám pohublá ale to se jen zdám :grinning: jinak sem si mněřila břich asi dva dny spátky mněla sem 124 cm takže mazec :grinning: :grinning: :grinning: no nějaké fotky z tatkou má malá v albu :wink:
@lio no nebyla sem sledovaná,když sem byla na cukru tak mi zdělyla pak sestra na gindě akorád že hop mám na hraně a že nemám jíst sladké ale nepozorovaly mně a prostě je to už nezajimalo a ja jsem sladké jedla a nikdy sem cukr vmoči nemněla a ona se mně ani neptala no prostě nezajem,on člověk se něčím schladit musí ne :-/
10. srp 2010 v 15:19  • Odpověz
@hupcza masáž ti upřímně závidím !!!!!!!!
já už mám pořadník na masáž, ale tu budu dělat já.....
tak si ji pořádně užij
10. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
@lucinecka222 Tak jsem se dívala do alba, máš pravdu, z taťky má taky hodně, je na Vás na oba, nezapřete ji ani jeden :wink:
10. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
@lucinecka222 hmm takže celé těhu máš možnácukrovku, bo hodnota na hraně je leckdy prostě regulérní cukrovka....tak se tomu sladkému aspon ted vyhni.....to už zvládneš...vyloženě tomu sladkému......přibíráš dost a asi máš už vysoký cukr v krvi, dyž ti proleze i do moče
ale nenech se zmást...cukr v moči neznamená cukrovku, stejně jako dyž ho tam nemáš neznamená že nemáš.......
10. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
@lotyna k se řid dle toho ult a od toho mínus 3 týdny a začni epinovat...
10. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
@lio, @hupcza Tak masáž taky závidím, já se můžu těšit max tak na večer na masáž hráze :unamused: A můj se pak ještě diví, že pak nejsem eroticky naladěná :rolling_eyes: A na záda je líný, to prý není nutné k porodu, tak si můžu trhnout nebo mým zádům věnuje asi 2 minuty a pak je z toho stráááášně unavený :angry:
10. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
@zvirka jo no :wink: je to naše sluníčko :slight_smile: a děkujem :wink:
@lio jo no no budu to muset zvládnout :wink: a uvidíme co na te poradně v uterý bude :unamused:
nějak na mně leze unava uvažuju že asi hodím hodinový spánek no uvidím :unamused: :slight_smile:
10. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
@zvirka juvá tak to ten chlap moc nevydrží :unamused: a s tím sexem ,ja už teda s chlapem nespala dva mněsíce,prostě sem furt unavená a nemám na sex ani chut :slight_smile: takže to není tak strašné když nechceš sex,hold chlap musí chápat že tvuj organizmus pracuje za dva :wink:
10. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
já bych klidně taky brala úplně společnej účet, ale takhle to je taky dobrý...já jsem manželovi dala i přístup k ebankingu, ale ani to nějak nevyužil, já ten jeho taky moc nepoužívám, každej máme i jinou banku....
Tady v tom německu to je teda nešikovný, páč si musím říkat o peníze a to ne že bych se styděla, ale nebaví mě to.... teď má teda všechny platby na starosti on...dřív to bylo tak půl napůl, nějak jsme se domluvili co kdo jak bude platit.

před chvílí jsem se dala do žehlení plen, skládám je už na novosklad a dělám z toho takový malý balíčky, i se to hezky vejde do komody, na stojato, ještě sehnat šikovné krabičky.

akorát mě u té mé komody štve, že to co mám nahoře budu potřebovat nejmíň a naopak :unamused: , ale jinak to tam nedám.
10. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@lucinecka222 já se vážím jenom doma už od začátku - ta váha u Dr. není ke mě moc hodná, váží jí totiž o kilo navíc. Tak tam vždycky jen tak kontrolně hupsnu, jestli třeba nekoupili novou a porovnám to s tím, co jsem navážila doma. Ale od začátku hlásím tu váhu z domova. :grinning: Termín porodu máme skoro stejně, já ho mám podle MS 14.9. a podle utz ve 13tt 13.9. Ale dneska mi to spočítali na 3.9.
@lotyna sestra u mojí Dr se řídí taky jenom tím co vypočítala Dr podle kolečka. Podle toho mě i poslala na MD.
10. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
Holky co ta tatarina? je ještě ve špitále nebo už né?nevíte někdo něco ? :unamused:
@zvirka já žádnou masáž mít nebudu, tak mne nezávid, užívat si bude jen hup
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.