• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka já zatím masíruju sama, ale nevím jestli to dělám dobře, taky bych ty prsty potřebovala mít otočený kloubama nahoru, což jaksi nejde, tak snad už brzo nastoupí manžel.....ale jak tu nebude tak, to budu muset dělat sama.
10. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@lucinecka222 No to on spíš jen dělá, že nevydrží, aby nemusel, bo ho to nebaví, znáš chlapy... A se sexem, on to nechápe, ale respektuje, já už taky náladu neměla ani nepamatuju. ono komu by se chtělo, když se musím třikrát rozmyslet, než se v posteli otočím z jednoho boku na druhý a to ještě musím v půlce odpočívat :grinning: natož něco tak fyzicky náročného jako sex... To mě úplně děsí :grinning:
10. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
@lendaw juvá ja to nechápu jak ted před koncem mužou přehazovat termíny porodu to je mazec :unamused: ja bych teda byla totálně zmatená :frowning2: oni už snad ti doktoři neví co říkají nebo co :unamused: no uvidíme jak tobude z porodama,ale už se těším až uvidím i ty vaše prcky :slight_smile: :wink:
@suik taky už mám naskládáno do balíčků:slight_smile: Pěkně se mi to vešlo akorát do jednoho šuplíku :slight_smile:
@lio s tím pitím a čůráním to mám podobně. Vypiju půl litru, vyčůrám pár kapiček - přitom mám potřebu, jak kdybych to držela celý den. A nejhorší je to v noci.
@lio Neboj, závidím jenom hupcze, Tebe jsem tam připsala, abys věděla, že nezávidíš sama :wink:
10. srp 2010 v 15:35  • Odpověz
@zvirka přesně moje slova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mazec je to ne jen ze sexem al,e i s tím otáčením v té postely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 15:35  • Odpověz
@lucinecka222 oni to berou podle velikosti miminka. Mě malá prostě nějak narostla a je o 11 dní větší, čímž se posunul TP.
10. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
@suik No já jednou masírovala sama a jak říkáš, ty prsty jsou prostě naopak a je to na prd. Taky to byla docela makačka, tak jsem ráda, že masíruje on. A máš i epi no nebo taky jen masíruješ?
10. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
@lendaw no to je tím tlakem hlavičky na močák.....ale já občas i vyčůrám gejzír, ale přijde mi že na to kolik toho vypiju tak určo tolik nevyčůrám, a tím jak přibírám ted na váze, tak zadržuju vodu zcela jistě....tak už to snad doklepu
10. srp 2010 v 15:37  • Odpověz
@lendaw ja teda velikost od začátku nevím ,doktor mi řekl že to nejde zmněřit :unamused: ja si myslím že se mu to spíš mněřit nechce no což nechám se překvapit nebo mi to možná poví ve špitálu než budu rodit :unamused:
10. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
@lucinecka222 Přesně. Já chci vždycky něco udělat (třeba včera - obléct si ponožky) a přijdu na to, že je to hrozně náročné, musím si k tomu sednout a i tak jsem pak zadýchaná jak po maratónu :grinning: No snad už ty bříška brzo shodíme :wink:
10. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
@zvirka v posteli se otáčím úplně stejně. Nejdřív mírně rozhoupat a dostat se na záda. Potom chvíle odpočinku, nabrat znovu dech, chytnout se opěradla v záhlaví postele a s vypětím sil se překulit o dalších 90° a doufat, že se přitom nesvalím na deku, protože dostat jí potom zpod sebe je taky nadlidský výkon. Zrovna včera se mi manžel smál, když jsem uléhala. Do postele lezu po čtyřech a potom se tak nějak svalím na bok. A on prý, jestli by nebylo pohodlnější posadit se a položit se ze sedu :slight_smile:
10. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
@lio my máme hlavičku nahoře, takže mě tam na tom močáku jen pěkně stepuje :slight_smile: Ale je jasný, že ke konci těhu se ta voda zadržuje. Já to vidím i na prstech. Se snubákem už ani nemůžu hnout - a to je nemám nijak extra nateklý.
10. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
@zvirka jo o oblékaní ponožek ani nemluv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ja jsem ráda když je na nohy dávat nemusím :grinning: :grinning: a ještě další lezení do vany je pro mně psicho hlavně když si chci sednout,se mi zdá že se ta vana nějak zmenšila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všude kde jdu tak jde Kubík napřed a já si to pořád nějak nemužu uvědomyt tak sem tam se pěkně bouchnu :grinning: :grinning: :grinning: ale naštěstí je malí v pohodě :slight_smile:
10. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
@lendaw ty budeš rodit koncem pánevním ? :unamused:
10. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@lucinecka222 u nás nenechávají rodit provorodičky KP a ani bych nechtěla. POkud se malá neotočí, bude to na císaře.
10. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
@lendaw ju tak to je mazec :frowning2: ja sem teda doktorovy řekla že mně se malí minulý týden otočil nahoru hlavičkou a pak zase spátky dolu a on nechtěl věřit ale ja jsem prostě řekla že ja to vím protože škital nahoře a ne dole a pak jak se otočil tak pokračoval dole.No snad už nebude vyvádět a zustane dole :wink:
10. srp 2010 v 15:49  • Odpověz
@lendaw ale snad se umoudří a ještě to za ty dva týdny stihne a otočí se :wink:
10. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@zvirka jo jako ted co chodím do porodky do poradny mám týdně min kilo hore....otoky nemám....vvečer trochu nohy , maličko prsty ale ty mi natékaly i jako netěhu a prstýnky už nenosím, i dyž je normoš sundám....
jen furt zkoumám, zda mi neotéká obličej a tak.....ale jinak s tím neudělám nic....krom porodu..su zvědavá....
10. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
@lendaw To já mám problém spíš s lezením z postele. Spím většinou na straně u zdi, takže vylézt znamená buďto přelézt manžu (v mém současném stavu neproveditelné) nebo se posadit (šílené, snažím se nezapojit břišní svaly, protože jinak umírám bolestí a zvedat se jen na rukou je hrůza) a tak jaksi po zadku se došoupat do noh a pak vstát, což je teda výkon hodný olympionika.... No a v noci to vše ztížený o přeplněný močák, který hrozí prasknutím, případně k tomu ještě kopající zlatíčko... :sweat_smile:
10. srp 2010 v 15:52  • Odpověz
@lendaw no ono je jedno zda tlačí hlavička či nožičky..prostě mimčo tlačí na močák. já se tuhle uplně zděsila, čůrat se mi chtělo tak, že jsem myslela že to pustím před dveřma a pak sem sedla a NIC .....tak sem propadla panice co to je a za 5 min sem šla znova a gejzír jako sviňa :grinning:
10. srp 2010 v 15:52  • Odpověz
no na chvíli se zase rozloučím, přijede mamča, pak snad nějak včas manža z práce a jelikož je mi neska max ok, možná ho ukecám na ten nákup v makru, protože doví co bude o pár dní později že :grinning: tak to tu jdu poklidit a pak půjdem s mamčou venčit, ona se bude kochat pupkem :grinning: :grinning:
tak papa kočky zatím
10. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
@lio Taky mívám. Včera, jak jsem šla z města, tak najednou nucení jak něco, myslela jsem, že už to neudržím ani minutu, pak jsem sedla do auta a v poho, ještě jsem zvládla i nakoupit. A taky mívám, že se michce, ale nějak tam blbě tlačí a neteče nic nebo skoro nic... to je nejhorší, fuj :angry:
10. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
@lio jo to ja jsem oteklá ted pořád a zjištuju to i tak že když vlezu do bot tak sou tak o dva čísla malé :grinning: :grinning: ale to ještě nic to ja když chvilku klečím na kolenách tak to tam sou potom dury,no ja napuchám až nad kolena,ruky ty mi taky trochu napuchají ale obličej tennepozoruju no ja nevím :unamused: tak venku si to užij ja asi pujdu hajat nachvilku,večer mi hraje romatika :slight_smile:
10. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@lio jo s tím čuraním je to mazec to já mam taky uplně stejně případy :slight_smile:
10. srp 2010 v 15:59  • Odpověz
@zvirka ja vždicky když někam jdem talk se musím vyčurat dvakrát a to ze mně leze prd a pak stejnak jak někde dojde zase se mi chce ale to ja vydržím už delší dobu a pak dojdem dom a zse semne teče prd ,kurnik nějaá žravá na mně leze jdu si udělat hranolky asi :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
Holky, asi budu mít blbý dotaz, ale je nějaký rozdíl (teda předpokládám, že jo) mezi normálním porodem a vyvolávaným...že se těch vyvolávaček tak děsíte? Hledala jsem na netu, ale nic kloudnýho jsem nikde nevyčetla, stačí mi to říct polopatě, teda jestli to jde, díky!
10. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@discreet ja teda nevím ale slyšela sem že u toho vyvolavaného sou ty kontrakce horší protože to tělo se nepřipravuje postupně ale přijde to prostě najednou :unamused:
Ja jsem se chtěla talky holky zeptat,jak sem byla z malou ve špitále tak sem se až divila že platím i za malou poplatky :unamused: to se nezrušilo?u doktora už neplatrím a ve špitálu ještě jo :frowning2: no tak to jak se nám narodí malé tak to budu platit i za něho :frowning2: to je nějaké divné chjo je to mazec :-/
10. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
@discreet ale muže to být i jinak ja jsem to slyšela jen víš :slight_smile: pročpak se ptáš?
10. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
@lucinecka222 Ale asi mi v břichu roste obr a pan doktor říkal, že klidně vyvoláme porod i o 14 dní dřív (i kvůli té cukrovce), tak mě jen zajímá, co mě kdyžtak čeká :wink:
10. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.