• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@gazel upřímně ti závidím, že tě netrápí ty noční obtíže co mě a pár ostatních. Už jsem si říkala, jak tohle budu zvládat až budu znovu těhotná a s malým dítětem. Ale třeba to budu podruhé mít jako ty :slight_smile:
10. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
holky antana se tu nestavila z kontroly?
10. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
@lendaw fakt jsem měla strach jak to půjde, abych třeba nemusela v půlce lehnout jako lio, ale naštěstí se nám skoro vše vyhlo :wink: ikdyž občas jsem taky unavená a nejradši bych celej den proválela, ale to bohužel nejde :slight_smile:
10. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
@lio nene ještě tu nebyla
10. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahojky hlásím se zpět takže Šimon má 50,5cm váží 3345gramů CS8,otevřená na víc jak jeden prst dneska proveden Hamilton k vůli tlaku jsem byla poslána do rizikovky do nemocnice k vůli vyvolání porodu takže tak zítra jdu k obvodákovi pokud bude tlak stejný tak nástup do nemocnice ihned takže tak
10. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@zvirka: no v mém případě už záda k porodu rozmasírovat nutné bylo ..jelikož ty posly byla takové intenzivní a dlouho trvající, že mě to normálně zkroutilo .....už to šlo až do hrudní páteře a ramen ..jak máš zablokovanou páteř, jsi v dupě ...máš vše staženo i vnitřní orgány ...no a u porodu je jen těžko uvolníš
@lio: užila jsem si jí ..byla boží ..jakobych sundala ze zad krosnu
10. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
@antana123 ta váha je krásná :slight_smile: V klídku už si můžeš porodit. Už aby to bylo, co?
10. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
@antana123 tak to bude mít rychlý spád :confounded:
10. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@lendaw jo už by mohlo a ten Hamilton teda není o co stát bolelo to solidně :confounded: :confounded: dr. říkal že ve čtvrtek věci sebou že si mě tam už určo nechají
10. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@antana123 tak snad to bude rychlovka. Budu držet palce.
10. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
@lendaw no já doufám že se to do čtvrtka rozjede samo
10. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@discreet: no mamka měla vyvolávaný se ségrou a přirozený se mnou ...prý co do délky to samé, jen se ségrou absolutní mazec
prostě u přirozeného si tělo jede svým tempem ....krom oxytocinu si dávkuje i příslušné dávky endorfinu ....no a ty ti nikdo u vyvolávačky nedá ...dostaneš jen ty hormony vyvolávající ...ty ostatní se ani nestihnou přirozeně vyplavit

ad čůrání - taky tak ..někdy mám dojem, že nedoběhnu ...a výsledek je s bídou crpnutí ,....a naopak ....mám pocit, že pohoda a naráz gejzír :grinning:

ad postel - tak s tím jsem na tom zatím dobře lehám normálně, otáčím se normálně :slight_smile:
10. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
@antana123: to už jsou míry do porodní tabulky :slight_smile:

plíny mám naskládány na obdélníky, jelikož budou napůl pro ondru i verču :slight_smile:
10. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
@antana123 týjo, to jsou věci, budem držet palce!!!
10. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@gazel sem tu takovej odstrašující případ s tím ulehnutím co .-)
@antana123 kuuurna takže tlak tě zlobí, a zítra ti ho zkontroluje na obvodu a dyž bude vysokej, jdeš na hospitalizace a budou vyvolávat? a dyž bude tlak ok, tak jdeš do rizikovky ve čtvrtek?...heye a měří ti ten tlak vícekrát za sebou? nebo jednou a dost?
jj hamilton někdo o něm neví, někoho to bolí fest..fuj fuj
10. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@hupcza dneska jsem na tebe s tím žehlením myslela, dalo mi to celkem zabrat. Ale když jinak je to tak strašně srolovaný a pomačkaný, že budu mít psychickej problém nežehlit :grinning:

já na obdélníky naskládala ty na pusu a spol...
10. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@hupcza jj jak sou bloklá záda, tak i vnitřek a to k porodu není o co stát.....to já odbloklá nejsem, ale zase uplně zabloklá se necítím, tak snad v poho....ale závidím i tak :slight_smile:
10. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
juj a nějak mě chytly záda, au au.....ještě jsem žehlila povlečení a asi to nějak přepískla :unamused:
10. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
@lio měřil mi ho 3x v určitých časových intervalech a pořád byl vysoký a říkal že i proto jsem tak oteklá
10. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@lio a bolel teda fest že jsem rostla no doufám že už mi ho nikdo dělat nebude bo už vím do čeho jdu :astonished: :astonished:
10. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
já si neska poprvé naordinovala krizovky, bo jsem se nějak psychicky pohroutila .-D ted se tomu směju, ale bylo mi ouvej. ve zkratce : mamča měla dorazit, když dlouho nerazila, píšu sms kde je, nereagovala v průběhu další hodky co tu na ni čekám ji volám, nebrala to....když to nebrala další hodinu, volám tátovi, prej máma doma, kouká na střelbu...tak mi ji dá na ucho a prej co je, že mi říkala že nedorazí ...tak sem ji seřvala že nebrala telefon, že už hodku a půl mám nervy co je navíc na ní čekám s venčením a véčou....a práskla sem s stím a pak sem se tu sesypala jak kartičky .-D tak asi nebudu tak plně v pohodě, jak mi příde...
ona mi totiž její kolegyně měla přes icq sdělit že táta nestíhá včas kvůli psisce a mamča tedy jede dom a ne za mnou, ale tato info ke mně bohužel nedoputovala a mami měla ztišenej telefon
10. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@antana123 Tak budu držet palce ať je malý rychle venku :wink: Hlavně se pak ozvi, ať tu nezešílíme starostí a zvědavostí :grinning:
10. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@antana123 no mne přijede v pátek babička , ve čtvrtek poradna, uvidím co mi řeknou, dyž to nebude vůbec vypadat, nechám si poslední klidný víkend a pak dle toho kdy půjdu znovu do poradny tak si dám nápoj a už začnu vyvolávat sama...bo další víkend už by mělo být dle všeho po všem, takže do umělého vyvolání nechci.......
tak držím palce a ty odpočívej a zítra držím pěsti....určo dej přes Kov dyžtak vědět....at víme na čem si
10. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@zvirka jasně že ozvu uvidíme co mi naměří zase zítra :wink:
@hupcza Tak zabloklé to naštěstí nemám, spíš jen když delší dobu něco dělám u linky nebo žehlím, tak to bolí - ale to já mám i normálně. Ale stejně závidím, ale přeju Ti to, snad už bude dobře :wink:
@lio já doufám že se to rozjede samo
10. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
no tak nákup padá, bo manža potřebuje něco dodělat, prej zítra, sem řekla že zítra si tam jede sám tak se naštval že za to nemůže a já že jeslti budu rodit tak za to taky nemůžu ......erupce na slunci asi kurňa
@antana123 mimoušek je dopečený, tak může klíďo ven :wink: To mě mrzí, že to bolelo, ale zase to děláš kvůli miminku a můžeš usínat s pocitem, že už bude brzo u tebe :slight_smile: :slight_smile:
@antana123 no po tom hmatu by mohlo......tak good luck, at je to rychlý pokud možno
@lio @antana123 cože? 40tt? páni holky, tak co?? šimon už je kus chlapa:slight_smile: ať ti to dopadne zítra dobře u obvoďáka
10. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.