• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu jo taky proto člověk vydrží vše :dizzy_face: :dizzy_face:
@lio jo v to doufám :wink:
10. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
no asi se půjdu rozdýchat ven, už mne ty jeho pracovní večery vůbec ale vůůůůbec nebaví a nenší můj emotivní výbuch mne přesvědčil v to, že je to zase uvnitř nahromaděný a potřešbuju to ze sebe dostat.....
hlavně že se pán cítí dotčen že se ho zeptám, zda u toho bude zase do půlnoci......ach jo
10. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
@lio to jsou radosti....taky trnu, když mi má někdo z blízkých přijít a nejde a nebere telefon, nebo když manžel jede služebně někam, dávno tam má být a hlásit se mi, že je v pořádku a nic :frowning2:
10. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
@hanncca no 39+0....na ulici mne potkala paní, ptala se co to bude a kdy to bude a pak házela moudra, že to vypadá na kluka, že to vypadá že tak 14 dní rodit nebudu že zvlášt jeslti je to první, tak to jen tak nebude, že mám břuch moc nahoře a vypadám čile.....takže mne se neptej tak co :grinning: ve čtvrtek mi řeknou že nic a to bude mít ant po všem.....ale to taky není o co stát, pokud to má být v závislosti na tlaku a tak.....takže držíme palce a u mne uvidíme, vím jen ,že nás čeká poslední víkend ve dvou..
10. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
@hanncca:no přesně jak lio dr. taky říkal že je malý dopečený a klidně může jít ven
10. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@rennu no halvně doted mi mamča hlásila co sem ležela každý prd,že ted jede busem, za dest minut je u mne a ted mi prostě dvě hodiny nebere telefon, nereaguje na sms,, k posejření.....ale jindy bych to asi neřešila ale říkám, asi sem toho všeho uvnitř nahromaděná tak sem prostě bouchla..nervy to byly slušný.....a ted do toho manža a jeho work work work.....
navíc nobl schůzku má tedy ve čtvrtek, ale hlásal mi že si to zařídil na později, sem mu asi měla líbat nohy že si to ZARIDIL.....
10. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@lio :grinning: :grinning: :grinning: Tak já čile nevypadám, co jsem těhotná, tak nevím, na co by mě paní odhadla :grinning:
10. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@antana123 ale jasně, dopečený jsou už pár dní....ale ty okolnosti vyvolání, není o co stát.....a ted je ti jak ? bolí něco ? holky třeba říkaly ,že po hmatu je akorát bolel spodek, měly posly a nic....no záleží na načasování no....
10. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@zvirka no můžu ti říct, že mi do smíchu nebylo, myslela sem že ji dám pěstí, paní chytrá :grinning:
10. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@lio ted mám jen obří nohy nateklé asi tak o 4čísla větší než normálně a bolí hlava jinak nic no a ten spodek bolí solidně to je pravda no uvidíme co bude dál snad se tlak umoudří :wink:
10. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
@suik: to chce chytit grif na věšení a skládání :wink:
@lio: víš co ..já taky nebyla ..ale ty 4 dny byly fakt mazec ....na to fakt tělo není zařízeno
alespoň jsi měla záminku testnout krizovky :wink:
@zvirka: bude ...objednala jsem se totiož ještě na repete a dala to manžovi befelem ..už by na mě mohl kapku začít brát ohled :slight_smile:
10. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@antana123 ty jo tak takhle nateklé nohy zatím nemám i dyž je pravda že chodím spát bez vnitřních kotníků, což je u mne malá změna v otocích.....tak uvidíš co přinese noc
10. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@lio: paní byla odbornice, co :grinning:
10. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@hupcza však jo, pokud se člověk kroutí bolestí, blokne se raz dva....dobřes udělala, jsi jako znovuzrozená ne? a poslíci sou pořád, nebo lepší?

jj dobrá záminka.... :grinning: další si dám až řeknu manžovi že du sama ven, bo on se od ntb odtrhne o půlnoci, tka abych nebouchla znova ale nevím, zda bych neměla nakapat něco jemu :-O
10. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@hupcza jj paní odbornice, jak jinak, ona přeci už rodila...oboje císařem jak z ní vypadlo..nebojte to nic není, je to hned......takový mám nejradši
to je jako spolužačka říkala že má na porod ty nej vzpomínky..jako nejlepší, ajk to bylo príma a jak si to užila....tak se ptám jak dlouho rodila, tak zírala jak sviňa co tím myslím, že měla císaře......říkám no to je porod k popukání to o bolesti a porodu víš hodně ...:slight_smile:
10. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
Holky mně dnes lítaj hormony :confused: .....v autě s manželem jsme hypoteticky řešili, co kdybych musela na císaře...tak jsem se ho ptala, že když se nastupuje ráno den předem, zda by za mnou odpolko přišel, že bych byla na nervy vystresovaná, tak naprosto klidně zvedl obočí a tázal se: "cože, už ten den odpoledne jo? Tak brzo?.." Holky, jen to dořekl, mě se začaly po tvářích koulet slzy jak hrachy...a on si ze mě dělal prdelky :angry: Pak jsme si koupili nanuk a já ho chtěla zbaštit na lavičce ve stínu a on v autě, nakonec jsem obhájila lavičku já mu říkám smrtelně vážně: "táto, já jsem tak ráda, že si to tak užííváme, hezky nanuk, lavička, romantika.." Fakt jsme spolu krom nákupů a občas venčení nikde nebyli a to doooost dlouho, když vemu jeho studium a nevím nechuť někam jít spolu.....no a on se začal tlemit, jako jestli si dělám srandu.....tak zase lup ho a už jsem bulela.....a já to myslela vážně, fakt jsem byla vděčná i za těch 15minut s ním na lavičce......

Jo, kdo tu onehdá prohlásil, že poroddní bolesti tě zlomí v pase? Celé odpoledne chodím jak připosraná :grinning: (pardon za ten výraz, ale jinak se to nedá nazvat :sweat_smile: ) a nakloněná dopředu...ale na hupczu nemám asi :confused:
10. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@lio @antana123 ad otoky, já mám nateklé hlavně ruce....prsty a bolí mě, pravou ruku víc...kolikrát se i v noci bolestí vzbudím, ale to jak je mám i nacpaný pod hlavou a třeba levá do rána i trochu splaskne......na nohách mám trochu oteklé taky prstíčky, ale kotníky vidím :slight_smile: a obličej budu mít oteklej ráno těch mých citových ubulených výlevech :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@rennu no šak říkám erupce na slunci, taky se mi to neska plaší a emoce lítaj jako sviňa....

už se ale asi zvednu a du venčit, bo se stmívá, tak at se neprocházím sama ve tmě....
10. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@lio já mám problém se zvednout i na záchod.....večerní venčení šel manžel, bo já bych nikam nedošla.....i na ten záchod se slimejším tak, že mám pocit že si cvrknu cestou..... :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
no jo jsem ještě tu

jak jsme tu nedávno řešili postýlku v nebo mmo ložnici......do ložnice postýlku prostě kvůli místu nedám, ale co takhle košík proutěný.....ted koukám na ceny, našla jsem kolem 1700 komplet vybavený, holý za 430kč ale to než bych ho něčím vystalla utratím +/- to samé......jen maj barvy modrá (růžová) takže bych počkala až se to narodí a pak ho koupila a měla mímo u sebe ....by bylo řešení, ne ? co myslíte?
10. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@lio kamarádka měla košík na kolečkách a byla max. spokojená.....hlavně si mimčo i přes den dovezla, kam chtěla a potřebovala.....:slight_smile: Já jsem taky uvažovala, ale odradily mě ty ceny, spíš půjdu do cestovní postýlku, kterou využiju i pro větší dítko :wink:
10. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
@rennu tak já měla tenhle hormonální kolotoč včera. Vše ještě umocněno tím, že jsem ráno vstala, v baráku nešel proud a ve schránce lísteček, že nám ho odpojili, protože jsme nezaplatili. Já totiž zapomněla zaplatit. Úplně mě to rozsypalo, brečela jsem snad celý den. Manžel mě uklidňoval, že se to stane, ale mě přijde, že fakt dementním. Před 2 měsíci jsem popletla termín turnaje pro dětičky, který s manželem trénujeme. Táhli jsme je 2,5 hodiny v autě někam, kde jsme zjsitili, že turnaj je až druhý den. No samozřejmě jsem to zkonila já.
10. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@lio: poslíci jedou furt ...ale vrátili se do křížů kam patří :slight_smile:
jinak ty hodnocení porodu mě fakt rozesmály :grinning:
@rennu: u nás taky erupce - dovolila jsem si totiž v průběhu těhu prvně zarazit pracovní schůzku v sedm večer .....prostě po masáži zad nemůžu sama zvedat a koupat ondru ..by se mi to hodilo zase zpět, jak to mám rozvolněné
no to jsem si vyslechla ..tak jsem se ohnala, že prostě si své potíže nechám a půjdu si lehnout do špitálu, když na mě nemůže brát ani pár dnů před porodem ohled a to jsme se dověděla, že bych nešla, protože tam není internet ....no bo já jsem taková sviňa matka, že ne kvůli ondry se snažím být fit, ale kvůli tomu, abych mohla chatovat :angry:
ještě na okraj - když má prudivou, tak říká všemu, co dělám na pc chatování - kupříkladu i práci atd.
10. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@lendaw já mám taky pocit, že mám hlavu na krku už jen pro parádu a vzhledem k tomu, jak jsem se oplácala i v ksichtě, tak ani to už ne :grinning: :grinning: Ale bulící den mám solidní, jsem zvědavá, zda se z toho vyspím :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
@hupcza už je asi čas přerušit hájení manželů a povolit odstřel - třeba jen virtuální :grinning:
10. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
@gazel shs tsk to jo no uidíme :slight_smile:

Holky ja mám problém a nevím jak to dneska dopadne,alemám křeče v břichu,ne že by v kuse ale sem tam narazově a teda dost silné,ted sem byla na malé a mám lehce načervenalou moč,nevím co se dějě ale pokud to neustane budu muset do špitálu protože nevím co se děje :frowning2:
10. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@lucinecka222 možná jsem plašan, ale pokud máš krev na toaleťáku, tak bych určitě jela na pohotovost. A jde to opravdu z močovodu, nebo z pochvy?
10. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
tak jsem trochu dočetla :slight_smile:

ad čůrání...zatím v pohodě, 1-2x za noc :slight_smile: ale když ležím na gauči a zvednu se, tak někdy to je tip top :grinning:

ad spaní...při převalování mě dost bolí ty břišní vazy :confounded: no víc třeba po dnu, kdy hodně chodím nebo tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a taky už to často bolí v kříži :stuck_out_tongue_closed_eyes:tak sedávám na míči nebo se trochu promnu :sweat_smile:

ad hormony...zatím v poho...dneska v noci jsem teda trochu plašila, páč nejlíp se mi spalo na zádech..no a najdednou se mi vybavilo, že jsem někde četla, že by těhule ve třetím trimestru neměla ležet na zádech, že se mimču škrtí přívod vzduchu, tak při dalším probuzení jsem plašila, jesti je mimčo živý :astonished: :sweat_smile: ale myslím, že tam psali, že musí být podložená hlava nebo nohy :sweat_smile:

ant, budu držet palečky :slight_smile:
10. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@lendaw no na toaletáku zatím nic ale v moči byla,ja nevím odkut to teče :frowning2: no uvidíme jak pujdu zase na wc zda tam něco bude ale ted byla ta moč lehce načervenalá a myslela sem že mám halucinace tak sem zavolala chlapa a ten to potvrdil takže nehalucinuji :frowning2:
10. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@lucinecka222 narůžovělou moč?? a neotéká ti už voda?? napadl mě ještě zánět močáku, ale to by tě pálelo při čůrání...radši si zajeť na tu pohotovost, když to nepřestane...
10. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.