• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza to je šikulka :wink:
10. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
@antana123 já si kolikrát říkám, zda to vůbec poznám...jako rozdíl mezi poslíky a pravými porodními bolestmi :sweat_smile:

@hupcza ten tvůj Ondr a je fakt milionové dítko, co? :slight_smile: to je fajn :slight_smile:
10. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@rennu no já si myslím že rozdíl bude v intenzitě bolesti a pravidelnosti ale těžko říct jestli to poznám
10. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@rennu neboj určitě to poznáš ja sem teda na poslíčky hodně trpěla a když se mi pak bolesti opakovaly co tři minuty tak sem zjistila že to je ono protože to neustupovalol a bylo to pořád intenzivnější a hlavně tě to nenechá v klidu dýchat :wink:
10. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@antana123 já si kolikrát říkám, že už ted to bolí jako - - - - - :sweat_smile: A pro pravidelnost asi aby si to člověk psal....no to bude sranda ještě u mě :grinning: :grinning:

10. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@rennu no taky si říkám abych to poznala :astonished:
10. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@rennu: je :slight_smile: ...ale aby nedošlo k omylu ..on taky umí být pěkný ďas :grinning:

ad rozeznání - no já jsem na rozpacích, jelikož verunčiny poslíčky jsou na úrovni ondrova porodu :sweat_smile: ...fakt ty produktivní kontarakce byly možná méně bolestivé :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
@antana123 hele, ty když si nebudeš jistá, tak pojedeš...Hamiltona ti dělali, tak co....lepší zbytečně, ne? :wink: Ale zvládli to jiné, zvládneme to taky :slight_smile:

@lucinecka222 já teda mám problém dýchat i u poslíků.....ale jsem astmatik, tak možná i tím to bude :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@rennu no jsme ženské tak to musíme zvládnout :slight_smile:
10. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
@hupcza v pořádku, je to dítko nikoliv porcelánová panenka.....ale každopádně kddyž je třeba, umí ti to po svém ulehčit :wink: Jo a jestli ty jako zkušená mamina říká, že tyhle poslíci = porod Ondry...tak potěš.....@antana123 jak my to teda poznáme :confused: :confused: :confused:
10. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
@rennu nevííím :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
10. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
@rennu jo tak to bude teda síla,neumím si teda představit jak se ti bude dýchat pak :unamused:
10. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@antana123 no to bude ještě "fraška" :grinning:...to zlehčuju, jinak to nejde :wink:
10. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@lucinecka222 asi blbě :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
@antana123
@rennu nebojte určitě to poznáte ono vás to nenechá ani sedět pŕostě nebudete v klidu :wink:
@rennu jasně sranda musí byt i kdyby na chleba nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
Tak maminy, jdu to vypnout a zkusit se usalašit a přesvědčit to vrtidlo moje, že by mohl jít taky chrnět :wink: Tak dobrou noc, klidnou noc......všem krom antany :grinning: tý přeju do rána miminko vedle sebe :wink:
10. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
@rennu děkuju dobrou noc :wink:
10. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
já to zapíchnu už taky dobrou holky :wink:
10. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
hele ještě naše mámy nás rodily bez epidurálu ..babičky bez jakýchkoli analgetik ....no tak co bychom to nedaly my :wink:

ad dýchání - je super trénovat délku dechu - buď přes jógu a nebo držet tón - "zpívat - úóáéí a zase zpět a držet co nejdýl ...plíce se postupně natrénují ..ale nevím, jestli už není kapku pozdě :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
@rennu dobrou noc :slight_smile:)) :wink:
@antana123 dobrou noc ,jsem zvědavá zda tu budeš zítra papa :wink:
10. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
ja se taky loučím dobrou noc :wink:
10. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
tak jsem přišla a vy odcházíte...tak ANT poho noc ve smyslu, když bolesti tak k porodu a koukej dát vědět
Rennu taky dobrou
10. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
@antana123: tak dobrou :wink:
10. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
10. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@hupcza my byli hodku venčit, zpočátku tvrdlo břicho že sem myslela že nedojdu, ale pak to ustalo, tak jsem zavelela delší okruh, a křížové bolesti jako kráva, dvakrát jsem odpočívala v předklonu....si asi ještě s křížou užiju :frowning2:
10. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
Holky, tak dočítám co jste od odpoledne nakecali - a sedím tady s otevřenou hubou :confused: .........začíná to být dost napínavý! :slight_smile:
No těm hormonům bláznivejm asi neporučíte :wink: - taky čekám, kdy to na mě přijde......jsem nějak dlouho v pohodě, v klídku, všechno klape jak má, nikdo mě neštve...to je podezřelý :grinning: ....Ale musím se přiznat, že jsem se nad těma vašema humornejma scénkama docela pobavila :grinning: - až na ten strach co připravila mamka Lio, z toho bych měla taky nervy...
Ale ty rozjíždějící se porody, či co se to tu chystá - že Antano? A že by i Lucinka?......tak holky držím pěsti, ať je všechno v pohodě! :dizzy_face:.......... Luci, tebe ať to ještě přestane trápit! a Ant: ty už máš přeci nárok na porod :dizzy_face: ... tak ať je to už konečně ono a co nejrychlejší!!! :wink:
10. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
@daja.had já taky byla dlouho až divně v klidu a neska mne to rozhodilo :grinning:
10. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
Nazdar maminky a skoromaminky(:

Píšu za svou manželku, se kterou jste v pátek večer řešili cosi ohledně předporodních signálů.. no bylo to na ostro((: Ani jsem nestihl dojet domů a Vinc by na světě! Oba jsou zdraví a prvních pár foteček najdete ve fotoalbu. Až se nám mamina trochu oklepe, tak vám ráda jistě napíše.. Takže díky a ciao
10. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.