• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petulka86 jůůůůůůůůůůůůůůůůůů tak máme páté místo vyřešené a petulce velké gratulace a těším se až dá vědět co a jak, moc zdravíme
10. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
@petulka86 jé veliká gratulace malý je nádherný :wink:
10. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
@lio nechce se ti spát??já zatím nemůžu najít polohu :confused: :confused:
10. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
waw ....gratulace veliké :slight_smile:
10. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@antana123 - copak? chystáš se rodit??? držím palečky. :grinning:
10. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
@pet.s jestli chystám to nevím spíš čekám co bude jelikož mi dnes udělali Hamiltona
10. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
@petulka86 moc gratulujeme, je to krasavec! :dizzy_face: Tak koukám na stránky Náchodský porodnice...že jste nakonec vyrazili přeci jen tam! Tak se těším, až Petulka poreferuje, jaký to tam bylo....Ať jsou oba v pořádku a máte je brzo doma! :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
@antana123 ne ne manža dopracoval, v půl desátý sme přišli zvenku a lovím na netu kolotoč nad postýlku.....a kecám s kámoškou....
vybrala jsem i ten koš, ten koupíme až se mimi narodí, bo maj jen modrý a růžový.....
co tvé bolesti?
dost holky i říkaly že jen bolesti a nic.....tak přeju aby to k něčemu bylo
10. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
@lio no zatím bolesti vystřelující do zad chvilku silnější a chvilku zase žádné pořád špiním jinak nic :confused: :confused: :confused:
10. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
no nic tak to jdu zalomit jsem unavená pa :wink:
10. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
Musím už jít taky spát nebo vyžeru lednici! To je hrůza jakej jsem nenažranec poslední dobou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123 dobrou noc a držíme ti 6. místo :wink:
10. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
tak jsem vás dočetla a koukám že první pětici máme kompletní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a další se nám krásně rozjíždí :slight_smile:
všem držím palce ať to dobře dopadne :wink: @antana123 zní to asi blbě ale přeju ti aby se ti to dneska v noci hezky rozjelo a nemusela jsi podstupovat dalšího Hamiltona nebo vyvolání :wink:
Já jsem si teď dala horkou koupel, páč jsem byla nasr*ná na manžu, tak jsem se tam byla schovat s časopisem :rolling_eyes:
10. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
@gazel - muzu se zeptat, kolik jsi mela pred tehu, ze mas jen dve kila navrch? :astonished:

teeda, tady to zacina bejt pekne napinavy! a petulce gratuluju! :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
@eveluska při výšce 176cm 77kg ideál to nebyl, ale celkem vzato jsem byla spokojená (a manža taky :grinning: )
10. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
@petulka86: velká gratulace! já to tušila! když bylo ticho :wink:
dneska to je fakt napínavý, @antana123 tfuj tfuj.....@lucinecka tobe taky, snad to bude v pořádku, ale jakmile se to nezlepší nebo se ti něco nebude zdát, radši jeď.

@hupcza: to je teda raubíř, ta tvoje verunka..... jo věšení a skládání, to nesnáším ze všechno nejvíc tak to na ten sušák tak nějak naházím, jak mám jen jeden, tak je to často i přes sebe.

@gazel: já mám nahoře taky tak dvě kila, tak jsme dvě.

@lio: tak kupte modrej, já taky jedu v modrý. Kdyžtak tak mrskneš růžovou mašli :wink:
10. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz
já pádím do pelechu, záda jsem naštěstí rozchodila, ještě jsme byli nakoupit, už byla velká nouze.....dneska jsem měla fakt akční den :wink:

dobrou, hezky se vyspěte pokud to jen trochu půjde!
10. srp 2010 ve 22:59  • Odpověz
@suik jasný lepší je holčička v modrým než klouček v růžovým :grinning: ty kila jsou fajn, už se těším až z porodky pojedu s menší váhou než jsem tam přijela :grinning:
@suik oprava: s menší váhou než jsem otěhotněla :grinning:
antana123 . co to je hamilton?
10. srp 2010 ve 23:00  • Odpověz
já jsem taky zvědavá kolik to nakonec bude....během těhu jsem hubla, a ty dvě kila šly dolů teď jsou zase zpět....
10. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
@suik no my jedem v zelené a béžové, modrá se mi nehodí :grinning: takže koupí manža až porodím....aspon bude důležitej
10. srp 2010 ve 23:20  • Odpověz
@pet.s hamilton je hmat, kterým růčo doktor "otevírá " hrdlo a po němž by se měl rozjet porod.....dost to bolí , někoho taky vůbec, záleží jak je to uvnitř připravené a měkké......takové ruční uspíšení otevírání......
10. srp 2010 ve 23:24  • Odpověz
@lio a proč to dělal pan doktor? Vždyt ještě nepřenáší. Můj muž na to má recept, tedyna rozjetí porodu. Večer si s bývalkou zalaškovali a ráno v 8 si v koupelně porodil dcerunku. Do porodnice už to nestihli :grinning:
10. srp 2010 ve 23:47  • Odpověz
@petulka86 Teda veliká gratulace k pátému místu! Ne k tomu ne, k tak krásnému prckovi. :slight_smile:

@antana123 Tobě přeju, ať se ti to rozjede, už bys to chtěla mít za sebou, co?
10. srp 2010 ve 23:58  • Odpověz
@pet.s protože byla neska v poradně a má vysoký tlak a velké otoky nohou, termín za týden jako já, zítra jde na obvod změřit tlak, dyž blbý, tak hospitalizace na vyvolání porodu, jinak čtvrtek riziková poradna...takže vyvolávačka kvůloi tlaku, proto hmat, aby se to rozjelo samo....

už du spinkat.....tak zatím dobrou

zalaškování pomůže, pokud je vše připraveno, ale to ostatně jako všechno pokud je to ready pomůže cokoliv přírodního, taky mne to čeká, ale já budu přírodně vyvolávat až příští púterý
10. srp 2010 ve 23:58  • Odpověz
@lio díky za vysvětlení :wink:
@antana123 tak držím palce :wink:
11. srp 2010 v 00:03  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: zatím jsem pořád 2v1 hamilton asi nezabral mám jen slabé bolesti jinak nic :frowning2: mu se prostě ven nechce :frowning2: nemůžu spát jsem i trošku nervozní jak dneska dopadnu a představa třeba dalšího hamiltona ve čtvrtek mě děsí a vyvolávačky taky :confused: :confused: :confused: :confused:
11. srp 2010 ve 04:14  • Odpověz
@antana123 hlavně klíííd, čím víc nervů tím tlak bude horší....
pokud Ham. nezabral, není to tam ready no.....zkus ten riciňák......kup si neska olej a džus a jdi do toho......
11. srp 2010 v 05:40  • Odpověz
@antana123 navíc neboj, v porodce posoudí zda hned vyvolat, třeba to tak akutní nebude a daj ti ještě víkend....
kdy jdeš neska na ten obvod?
koukám 5.42 to už asi spát nepůjdu, když za chvíli vstává manža...i když spát sem šla po půlnoci a hubu si můžu roztrhnout ale přes den taky čas :slight_smile:
mne se tradičně spalo naprosto blaze.....žádné bolesti....jen divoký sny který už ani nevím zaplat bůh....
Venku docela chladno, prej nemá být nic moc a víkend propršet, tak uvidíme
11. srp 2010 v 05:44  • Odpověz
@lio ahojky no člověk je z toho úplně zmagořený :frowning2: :frowning2: a bolí mě celý spodek jak se ve mě porýpal
11. srp 2010 v 05:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.