• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio já už to jen chci mít za sebou tohle je horší jak nic :frowning2: :frowning2: k obvodákovi jdu až na 13:00dřív tam není
11. srp 2010 v 05:51  • Odpověz
@antana123 chápu že to chceš mít za sebou avěřím jak tě bolí spodek, dost sem o tom po Ham. četla.....ale zase kdyby byla šance dát ještě šímovi čas, je to určo lepší než takhle na sílu...do druhého Ham bych asi už nešla, bychla bych ztažená jak nevím co a bolelo by mne to stokrát víc jak se znám.....spíš zkus ty přírodní vyvolávačky....
horkou vanu, schody, sexík čož asi při rozbolavělém spodku nic moc, bradavky, nápoj.....
11. srp 2010 v 05:54  • Odpověz
až v jednu, no nic moc, co otoky, lepší, stejné?
11. srp 2010 v 05:54  • Odpověz
@lio jo jo to zkoušet budu jestli mi dají čas ale myslím si že mi dalšího hamiltona určitě udělají :confused: :confused: :confused: ten náš kluk prostě nechce ven a přitom je to tam prý nachystáno tak nevím možná je to i těma nervama co mám
11. srp 2010 v 05:56  • Odpověz
@lio ted jsou menší to bývá po ránu to se rozjede přes den
11. srp 2010 v 05:57  • Odpověz
@antana123 ještě se musí nachystat malej
tak jako když Ham odmítneš nikdo ti ho neudělá, ale to musíš posoudit sama.
Aha a ležet a nožky fakt nahoře, jakože třeba až o zed opřené zvednuté, zkoušelas, nepomohlo by?
11. srp 2010 v 05:58  • Odpověz
@lio no já tak spém že mám nohy vypodložené polštářama ale jakmile začnu fungovat tak zase oteču :frowning2: no to sem zvědavá co se semnou dál bude dít
11. srp 2010 v 06:00  • Odpověz
@lio nechtěla bych to vyvolávat radši at se to rozjede samo
11. srp 2010 v 06:01  • Odpověz
@lio a mám strach o malého co se týká hamiltona radši to vydržím než by se mu mělo něco stát
11. srp 2010 v 06:02  • Odpověz
no nic jdu si ještě zdřímnout pa :wink:
11. srp 2010 v 06:09  • Odpověz
@antana123 tak prostě nefunguj, lež a měj ty nohy vypodložené, to už vydržíš, ne ?
taky spím s nohama vypodloženýma, ale i přes den je hodím fakt nahoru, nejen vypodložit, prostě nahoru, pravý úhel s tělem, zkus to třeba to pomůže....
11. srp 2010 v 06:10  • Odpověz
@antana123 dobrou
11. srp 2010 v 06:10  • Odpověz
dobré ranko

@antana123: tak koukám, že pořád držíš ....no ono to je strááášně úmorné ....
já mám ty střílecí bolesti už od pátku s "nakopkńutou pipinou" ...jako v baráku mám jako by tu bomba spadla - zmůžu se na takový ten povrchový úklid, ale abych vysála a vytřela ...to fakt ne ....no ale dneska je mi po té masáži o kousínek líp ... tak teď lavíruju mezi variantou rychle uklidit a risknout, že v poledne budu zase chcípat a nebo to nechat být a kukat na ty špinavé podlahy
11. srp 2010 v 07:33  • Odpověz
@hupcza ono je asi nejlepší využít příležitosti že je ti líp jinak to nevidím :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 07:47  • Odpověz
Ahojky holky.

@antana123 : Tak držím moc palečky, aby se to rozjelo samo a moc Tě už netrápili....
Jinak jsem se koukala, že máme další miminko.. :dizzy_face: :dizzy_face: .@petulka86 : Moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:Malej je krásnej :dizzy_face:
11. srp 2010 v 07:49  • Odpověz
Jinak svůj břuch mám v albíku jestli se chce někdo mrknout! :wink:
11. srp 2010 v 07:49  • Odpověz
@hupcza dobré ráno
já bych se na to vyprdla, ale já sem všeobecně divná, takže na mne nehleď a jak říká ANT využij asi situace kdy je ti líp, což jako masérka ale neslyším ráda :slight_smile:
11. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
@eliska_v krásnej pupík :slight_smile:
11. srp 2010 v 07:55  • Odpověz
jinak je dneska mýmu psiskovi nějak ouvej, furt se tu kroutí, kouká na mne s prosíkem abych pomohla, bohužel dokud to nevyhodí ze žaludku líp mu nebude......takže uvažuju že bude o hladu....bo se zaručeně nažere a vyklopí to všecko a bude tu chodit hladovej celej den......
my už dali snídu, procházku, manža sedí u ntb nad prací, prej si něco připravuje, už asi hodku a půl, večer prej dělal...no ani nevím co.....
a když mi řek, že aby si na ty snídy a dobrou kávičku nezvykl tak sem řekla, že když bude mít dítě na ruce tak mu tu snídu klidně udělám :grinning:
11. srp 2010 v 07:57  • Odpověz
@lio : Děkuju :slight_smile:
tak pejskovi je ouvej :unamused: Ach jo! to jsou taky problémy
Téda, ale už nasnídaná a po procházce no klobouk dolu :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
@eliska_v no já šla v půl 6 čůrat a jelikož manžův budík byl na 6 tak už jsem nešla spát a šla podpořit antanu, vidím to ale, že to zalomím přes den.....
no hlavně jsem zjistila že nemám černé uhlí, které bych mu případně šoupla, takže si to musí "vytrpět" asi má křeče v bříšku či tak.....ale na jídlo má chut i dyby nevím co.....takže to směrodatné není, to druhá psiska, jak ji něco je, nežere, zalezlá v boudičce a "dejte mi pokoj" a hned poznáš, že se něco děje....
11. srp 2010 v 08:07  • Odpověz
@lio : Tak to jo... Já dneska byla zase 3x na záchodě...Pravidelně teď ve 2, 4 a v 6 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jo, ale Daliborek se mi vždycky umístí na močák, tak mám pocit, že ani nedojdu :sweat_smile:
Takže tenhle psík, i když mu je zle, tak by snědl všechno, i kdyby nevím co... Ale bude mu zase špatně! tak jedině asi fakt hladovka.. :unamused:
11. srp 2010 v 08:10  • Odpověz
@eliska_v no já šla po půlnoci spát a šla až v půl 6 takže pohoda
jj tenhle je žravec a nedbá na to že je mu zle, ted tu sedí a čeká až se zvednu a dám mu najíst, možná mu ty granule namočím a přidám smectu a uvidím....jinak bude furt ve střehu kdy mu dám...a neodpočine si, trubík je to :slight_smile:
no kroutí se tu zdatně :frowning2:

co ty máš v plánu neska nějakou akční??
11. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
kdybyste chtěli prostudovat vodu a její testy http://www.slideshare.net/guest1394cc9/0910-vody
11. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
@lio : Tak to Ti závidím... já jsem furt jak průtokáč :sweat_smile:
Tak mu to skuz do sebe zamíáchat s tou smectou a uvidíš no! :slight_smile: :unamused:

Já nemám v plánu nic! Zase půjdu odpoledne spát asi jako poslední dva dny :sweat_smile: Jsem teď nák furt utahaná :zipper_mouth: :sweat_smile:
Včera jsem vyprala 3 pračky a měla jsem dost!! Malej je fakt dost akční, takže mi každou chvíli když jsem něco začala dělat tvrdlo břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
@antana123: taky jsem to tak vyhodnotila - uklizena jedna koupelna, wc, dala jsem myčku .....a jsem jakobych už měla hotový celý úklid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@lio: no jo ..masérka to musí vidět jinak :slight_smile:
chudák psík .. ale však on to rozchodí
11. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
@eliska_v ale já jsem taky průtokáč, ale hlavně odpo...v noci jdu jednou i dyž jsem měla předevčírem noc, kdy jsem šla co hodinu.
jj zamíchám a uvidím
taky nemám nic v plánu, chtěla byh vyžehlit, tak snad aspon košile se mi zadaří a pak půjdu natáhnout tělíčko též asi....
hubu si tu můžu roztrhnout...

ježíš vona je středa už co, to je mazec :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
@hupcza no jasný, se nadře a ty ji pak takhle zničíš práci :slight_smile:))))

jj rozchodí, ale kdo se na něj má koukat, jak se tu kroutí a dělá všemožné polohy svého těla aby si ulevil, asi mi to chce ukázat co budu za chvíli provádět já :grinning: ještě přidá psí dýchání a je to :grinning:
11. srp 2010 v 08:25  • Odpověz
si půjdu dát asi další nášup snídaně, jedla sem před hodkou a 3/4 a mám hlad....
11. srp 2010 v 08:26  • Odpověz
já ted taky posnídala hned je člověku líp když se nají :wink:
11. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.