• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 no já si dávám přídavek :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
@lio teda ty se máš :dizzy_face:
11. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
@antana123 no nevím :slight_smile: ale žaludek se mi kroutil.....na sváču si udělám ovo shake, za poslední dva dny jsem ovoci moc nedala, tak si zase něco namixuju a spořádám.....
11. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
@antana123 co ty, žádný progres k porodu ?.-)
11. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
@lio jé mnamka taky bych si dala máme tady naše melouny tak se možná vetnu do jednoho :wink:
@lio zatím né jen,mě bolí podbřišek snad celá pipka ve vnitř kříže a mám hodně výtok takový špinění :unamused:
11. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
@antana123 špinění máš po tom vyšetření.....tak z toho asi nic nebude jak je vidět.....
tak aspon ten tlak at je neska v pohodě

11. srp 2010 v 08:38  • Odpověz
@lio jo no snad bude ok :wink:
11. srp 2010 v 08:40  • Odpověz
já nekafař si dávám kafe, tak krásně vypadalo když sem ho dělala manžovi, že o to hůř chutná (mne .-))))))) ale snad mi to zažene ty chutě bo co to mám, se mi tak zkřiví huba že nepozřu pak krom vody už nic :slight_smile:)
11. srp 2010 v 08:42  • Odpověz
@lio já kafé taky nepiju jen vyjímečně to 3v1 a to je dobrý :sweat_smile:
11. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
@antana123 no my máme domácí kavárničku, takže na výběr spoustu dobrých káviček....já měla za celé těhu asi 4 kafe dohromady.....
tak ke konci šálku mi to zachutnalo.....takový větší preso s mlékema pěnou....neslazené.....
ježíš odchytla mne tchýně na msn :slight_smile: včera potají zase volala manžovi, zda už se něco děje .....
11. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
tak psiskovi sem namíchala dobrou šlichtu z té smectu, všecko zbaštil tak uvidíme, zda se mu uleví....vyblízal misku jak dyž sem mu tam dala největší pochutinu světa...na to by se mi psiska vybodla :grinning:
11. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
@antana123 , @lio? vy si tu dneska jedete spanilou jízdu :grinning:
uklizená druhá koupelna ...uffff ....
tak já kafe mám ráda ....ale ne za každou cenu - dobré presso mňami ...ale bez cukru - s cukrem to fakt nepozřu
11. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
@lio tady ty dotazy jsou děsný už někoho podřežu když se mě na to zeptá :angry: :angry: :angry:
11. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
@hupcza jo jedeme :wink: teda ty jedeš s tím úklidem :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
@hupcza heye neprud s tím uklidem furt jo :grinning:
jj poránu je to tu s ANT naše :grinning:
no já jsem kafobarbar, takže já zase nepozřu malé presso, max s mlíkem navíc...ale tohle bylo větší, expresso machiatto přesně...prostě lahodná krééma našlehané mlíčko a kávička...neslazené, už je ve mně. zapíjím vodou a snad do sváči vydržím :grinning:

ANT ani mi nemluv......ale dotazujou se jen tchánovci.....ne že by se ostatní nezajímali, ale takhle stupidníma dotazama mne nezahrnují, ted ze mě tchýně mámí, kdy jdu k doktorovi......dyk je to jedno ne, stejně mi řekne že se nechystá a ona mi napíše že večer budu rodit tak co ji to zajímá :grinning:
11. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
tak psisko prvních 15 min bez křečí, že by smecta zabírala....no uvidíme :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno, taky jsem po snídaní, dneska se chystám zaregistrovat k dětské dr a pak nakoupit hromadu dárků, bo mají všichni narozeniny a svátky a v pátek máme velkou oslavu, takže zatím jsem se do ničeho nepouštěla, ale pak se asi vrhnu na sušení hřibů...
@antana123 Moc ti nezávidím, ale třeba ten hmat pomůže, uvidíš, každopádně to vypadá napínavě :wink:
Jinak hormony mám docela v klidu a tvrdnutí sem tam, jen když dlouho chodím, třeba po lese na hřiby :grinning: Ale poslíčky, jsem teda ještě neměla, tak jsem teda zvědavá i na porod, jak to poznám...

No, a pokračování story s tchýní, tak si dali nějaké ulitmátum či co, chtějí být dál spolu a včera šli spolu do kina - no není to romantické :unamused: Takže opravdu zatím odpovídá teorie, že chtěla být zajímavá, no blíží se porod, že?! Ach jo :angry:
11. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@lio já zase miluju ty rady jak každý radí jak ho zaručeně dostanu ven děs co se každý stará :angry: :angry: :angry:
11. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@antana123 sem tchýnákům posílala odkaz na fotky, a ted se ji ptám, zda už viděli, tak prej to zkoukla jen ona že nemaj čas a desi cosi, tak se ptám jak se ji fotky líbily a pak že at pozdravuje že jdu něco dělat a ona " já jdu taky pa" fakt jim nejde přes ústa něco a někoho pochválit......neskutečný
11. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
@lio máš to veselé ti povím :unamused: :unamused: mě se tchánovci furt neptají spíš si myslím že se ptají mojeho a tady u nás mi dají pokoj takže doma nejlíp :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@discreet tchánovci, koukám životní kapitla u všech :-/
tak to je fajn, že je ti dobře.a neboj, jak se s libostí říká, porod nezaspíš :slight_smile: :sunglasses:
11. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@antana123 a aby toho nebylo málo, ozval se bejvalej, že prej to vůbec neutíká, kdy už jako mám rodit......
a prej doufá, že mu mimi přijedu ukázat..no tak to jako pardooon, jeho to není, neviděli sme se přes 10 let, co se stará....šmane:slight_smile:
11. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
@lio no jo, ale co když pak nakonec stejně vyjde ta modrá :grinning:
11. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
@antana123 tak oni taky volaj mužovi.....ale většinou jsem u toho když volají, vědí že já jim to už nevezmu....na otázky typu, tak co jak se máš, co dělá mimčo, si celá........grrrrr

@suik předpokládám že se vracíš k tomu košíku, no tak bude modrá, to mi neva.....ale dopředu to kupovat nebudu, je to fakt modré komplet, jako mne je to u zadní části, jakou barvu bude mít mimi na sobě, v čem bude spát....ale tak aspon něco at je sladěno do pohlaví, když je doted vše neutrál :grinning:
11. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@antana123 tak jsem vás dočetla, a koukám, že to moc nepomohlo. :unamused: Dneska jdeš na tlak k doktorovi?

11. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@lio jj, to je takovej výkřik, než jsem to dočetla :grinning:
11. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@suik dobrý, hlavně že jsem se chytla :grinning:
11. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
no neblázněte že je už půl desátý, za chvíli se přiřítí HUP se zprávama, co dalšího uklidila a já nedala ani myčku mejt a chci prát, at mi to dozítra uschne, a nechtělo se mi to ráno brzo zapínat..sem takovej ten debil, co bere ohledy na spící sousedy bo tak něco.....:grinning:
11. srp 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:
Petce mega gratulace k Vincikovi :dizzy_face:
Hup....prestan uz uklizet....tez bych mela...ale taaaak se mi nechce :grinning:
Anty...drz se, doufam, ze se ti to brzo rozjede...at to stihnes aspon do prvni desitky :grinning:
Mam dneska decko napasovane v pravem zebru a muzu delat co chu a nehne se od tama...au au.
Jo a podle pocitadla....do terminu 20 dni :confused: ficak!!!
11. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
@suik jo jdu :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
@safryy no my s ANT máme 6 dní, to je teprv mazec, a taky bych to stihla do první desítky a do konce lvího znamení :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.