• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy ahojky no snad se tam vejdu :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
@lio já před chvilkou vstala. Takže klíd, dneska jsem spala jak dudek, ani jsem neslyšela, jak manžel vstává, tak si dávám pomalej rozjezd a dneska budu taky žehlit. čeká mě plný sušák plen a žínek.
11. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
@lio ....no ja vim....u vasich pocitadel tu omdlivam bezne :grinning:

@antana123 ....no s tim tempem tady...bych na to az tolik nesazela :grinning: ale pevne verim, ze seste misto bude vazne tvoje :wink:
11. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
@safryy no já teda né :grinning: :grinning: těch míst mojich už bylo a nic :frowning2: :frowning2:
11. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,u nás je dnes pařák od rána,zítra má být až 30 a vidim to na dusno před bouřkou,no dnes si budem sluníčka užívat,napustíme bazén a budem relaxovat.Navařeno mám,včera jsem to zmákla včetně oběda pro manžu dnes do práce,vytřela celej barák,převlíkla povlečení a pak se sotva dovlekla do sprchy,která mě z toho dostala :wink: V noci spím dobře,ale jak mám vstát,záda a kyčle mě trápí dost,tohle jestli mě nepřepadne ve velkým u porodu,tak bych měla zvládnout vše :sweat_smile:
@lio Jak je psíkovi,co se děje? Je nějak rozhozenej a završilo se to tím včerejšem?Co jenom chce sdělit? Jinak je středa,já se na zítřejší výlet s prckem těším
11. srp 2010 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 vid, správně první a druhé místo.....o tom se nám může jen zdát a snad se v těch čtyřech zbývajících chytnem.....
jeslti se rozrodí HUP, Rennu, lucinka.....bude nátřesk :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@lio jo jo já už na místa nehraju :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@petja jak završilo včerejškem? to hlídání bylo předevčírem, včera to ustalo (taky jsem neměla bolest) a spíš někde něco oblíz, myslím že to semnou nemá co společnýho, doted byl po smectě klid, ale už ho to zase chytá, nevím, jindy to aspon hned vyklopí, ale neska ne a ne ....ale úlevový techniky má geniální.....nohy dozadu, pozice předklonu na předních packách, leh na boku,..no doufám, že nebudem muset na veterinu, ovšem bude-li se kroutit ještě večer, asi zajedem, přeci jen odjet rodit a nechat ho tu v tomlhe stavu.....

U vás parno? fíííha, tu pod mrakem, příjemně, dusno asi bude, ale ráno bylo fajn i na vestu.....je fakt že večer byl příjemně teplý.....ale tady to na tropy nevypadá a na slunce už tuplem ne
11. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
@lio ,@antana123 No vám tu píšou 40tt :grinning:
11. srp 2010 v 09:39  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 správně, taky nehraju :slight_smile:
my jsme si míma pěkně dopekly .....
11. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
@petja to radši nesleduju, dyž pomyslím kolik mi v epinu zbývá :-/
11. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
@antana123: musím rychle ...než mě to zase chytne :grinning:

@discreet: u nás je srpen taky svátkový
s tchýní bych si hlavu nedělala - vaši pozornost od prcka stejně neodtrhne a o koho dalšího jde :wink:

@antana123: to je super - to bych si netroufla odhadovat ani sama u sebe, jak dostanu verču ven :sweat_smile:

@lio: už jen jídelnu a zbytek kuchyně a dala jsem péct buchtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

@safryy: mi se taky nechce ...ale fakt tu je čurbes
11. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
@petja Tak jak myslíš,že to nesouvisí
11. srp 2010 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz
@petja jo jo je to mazec :grinning: :grinning: a u nás bude taky parno oskar svítí jako blázen :grinning:
@petulka86 obrovská gratulace:slight_smile: Máš nádherný miminko :slight_smile:
@hupcza Čauky,co masáž včera?
11. srp 2010 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz
@lio: já bych to viděla tak na 9. místo :grinning:
11. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
@hupcza tak to se vidíš dobře :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
a kde máme dneska kovaldu????
11. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
A kdy teda ta petulka86 porodila?
11. srp 2010 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz
@petja z pátku na sobotu. tatínek nestihl ani přijet :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
kurna tak sem vyhledala křeče břicha u psa a najelo mi děsivejch věcí hafo, že tedy mi není uplně dobře, navíc ted to psisko vyklopilo ale zda se mu ulevilo nevím, jen je snída venku....a nevypadá že by mu otrnulo....
11. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
snídám a u toho dočítám, koukám že Hupcza je aktivní až to hezký není :grinning:

@antana123 tak ty si to taky musíš "vyžrat" až do konce co??!
Mě se dneska tak nic nechce, mám nějakou náladu pod psa :unamused:
11. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
@hupcza klidně dvanácté, když vám to udělá dobře :grinning: to máte ale už co dělat ....
11. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
@antana123 KOv asi dospává včerejší výlet.....
11. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@gazel jo jo je to vymodlené dítě tak to mám za to :wink:
@lio jo asi jo :slight_smile: ona se brzo ozve a bude dočítát celý den :grinning: :grinning:
jdu se natáhnout na chvilku
11. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
@antana123 pokud jsem to dobře pochopila tak pokud ti nějak extra neklesne tlak, tak máš malýho do víkendu u sebe, že??!!

je hrozný jak ten den utíká,když člověk stává v 9 :grinning:
11. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
Hezké dopolko,
@petulka86 moooc, gratuluju jsem si to myslela :slight_smile:

@antana123 co ty tady ještě děláš?? :wink:

Já po manželově odchodu zadřímla, pak snídaně, je mi ale těžko, blivno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak mi buší srdíčko moc a divně se mi dýchá, to už i v noci teda, tak nevím, zda se mění tlak..... Za chvíli mi přijede kamarádka z práce na kafíčko, ttak se těším, mi to uteče a nebudu sama :slight_smile:

Ad káva.....silné presso nemusím ani jako netěhu, loni na dovče v Itálii jsem objednala blbě a než mi to došlo, tak jsme měli náprstek se smrťákem, blééééééé......jsem si to ředila vodou barbar :grinning: :grinning: :grinning: První trim estr jsem po "vůni" kávy zvracela jak alík, pak se to usadilo a ted si dám občas malé s mamčou nebo návštěvou...aale tak že velký hrnek, půl lžičky nescafé, trošku cukříku, krapet vody a zbytek mlíko....takže spíš bílá káva :slight_smile: Ev. si mixuju frappé :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.