• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@gazel já vstávala v půl šestý a zdrhá mi to taky hrozně......
11. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
Dobré ráno,
tak už jsem se stihla zase nažrat k prasknutí :grinning: Mě snad teď přibývá v pase cm denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale kdyby jen tam..cítím ty kila už všude... :unamused:

@antana123 copak ty tady ještě děláš??? ...už jsme chtěli zapíjet.... :grinning:
11. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
tak jsem pořešila pár věcí k projektu (prošel nám další, co bude začínat od ledna ....tak se musíme rychle dostat do rytmu :slight_smile: ... teda ne, že bych chtěla pracovat, ale musím sehnat lidi a trošku jim to tam poorganizovat :slight_smile:)
11. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak já se dneska super vychrněla...spala jsem jak zabitá, na záchod jsem šla až ve 3h a chrupkali jsme s Tomášem až do půl osmý :dizzy_face: :dizzy_face: polštář pod nohy mi asi pomáhá :slight_smile:

@antana, tak furt nic?? tak jsem zvědavá, kdy to přijde :grinning:

a Petulka už taky porodila?? tak moooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:

já už mám vařenou mrkev, tak jen dochutit...furt váhám, jestli na sladko nebo na slano :sweat_smile: přišli mi ty nepromokavý prostěradla, jsem samo musela hned vyzkoušet :grinning: :grinning: tak dobrý, jsem spokojená a už se perou...
jinak dneska asi max. utřu prach a vyčistím si boty :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
@lio chudák pejsek, tak snad bud v pořádku :wink:

11. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
@ojo já mám taky jeden polštář v nohách, spí se fakt líp....jo a jeden v hlavě, pak kojopolštář, odkopaná peřina, se divím, že manžel z tý postele ještě nespadl. :grinning:
11. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
holky jdu na jídlo pak na tlak a ozvu se tak zatím :wink:
11. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@petulka86 jeee tak to velká gratulace!!!
11. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@petulka86 je krásnej :slight_smile: a má narozeniny ve stejnej den jako já :slight_smile:
11. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
@ojo: na sladko mrkev - to neznám
11. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
ahojda,
tak co tady nového? Koukala jsem kov do albíčka a žádné nové mimi?
Mě dneska pustili, tak doufám, že už nafurt :wink:. V pá jsem se tam radši stavila kvůli teplotě, a rovnou si mě tam nechali. Vysokej tlak, zánět dělohy a ještě stafylokoka v prsu. Jsem holt klikař :grinning: Nechápu, jatko že mě vůbec pustili domů poprvé, protože jsem měla zánět jak blázen i podle krve. No asi si mysleli, že mě to pustí, když mi dali domů ATB. :angry:
Malej začal konečně přibírat, tak má 2230, tak to je super. Dneska ale mě pěkně vyděsil dr. Máme Araba, rozumím mu každý 5. slovo. Prý měl malý krvácení do mozku, tak jsem na něj koukala jak blázen, protože min. dr. nám řekla, že je to o.k. a že je to mimo mozek, takže vůbec nevím, co si o tom mám myslet :cry: . To by ho ale snad sledovali, kdyby měl krvácvení do mozku, no jsem z toho celá přešlá. Jinak ještě nekojím, protože mi dávali dvoje ATB silný, a domů jsem vyfásla ještě na 5 dní, tak se snažím odstříkávat, ale odsávačkou mi to nejde, a mám mlíčka asi dost málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak malej je kouzelnej :wink: Prostě nejkrásnější miminko. Tak doufám, že bude vše o.k.
V nemocnici kocourkov jak prase, každej dr. řekne něco jinýho, i jestli můžu nebo nemůžu kojit má každej jinej názor, no mazec teda :astonished:
11. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
@petulka86 : jé další mimi, moc gratuluje, hlavně zdravíčko a ať krásně roste šmoulíček váš :wink:
11. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
@beru3nek - teda to to nemate lehky.... hlavne at jste oba co nejdriv v poradku, urcite ho sledujou co nejlip.... drzim palce :slight_smile: ten zanet delohy jsi mela kvuli spatnymu porodu nebo cemu? nebo se to nevi?
11. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
@beru3nek: no to sis pěkně vyžrala ...ale zase raději teď naráz vše a pak už bbude klídek :wink:
je fajn, že už přibírá :wink: ....však se poptej, co tím myslel, třeba se jen blbě vyjádřil, když bojuje s češtinou a dr. říkla něco jiného :wink:
ad nemocnice - bohužel jen potvrzuje můj názor na odbornost, jak jsme to tady řešili onehdá s kuchy ...ale vy to i tak zvládnete přes ty mamlány :wink:
11. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
ahoj, koukám, že miminkům se září nějak nelíbí a spěchají na svět dřív. Já se včera na kontrole taky dozvěděla, že mimi hlavičkou už dost naléhá a vzhledem k tomu, že je to mé 3 dítě, může to být rychlé. Jinak všechno je ještě zavřené, tak mám docela strach, přijde mi ještě brzy. Tak jsem v panice taky začala rychle prát mimi věci...
11. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahojte, teda, tady je novinek :slight_smile:
My co máme na chvilku tatínka doma,tak nějak přes den nestíháme a večer se mu věnujeme :grinning: Pak dočítám za 2 dny.

@petulka86: Moc gratulujeme k miminku, moc krásný klučík.... :wink:
Tak zase někdo předběhl pořadník a první pětka uzavřená :wink:
@antana123 : ty to máš taky veselé, ale alespon je to známka, že bude malý brzy u tebe :wink: Já jsem říkala,že s tlakem není žádná sranda, to pak musí mimi ven :frowning2:

U mě je ten tlak ted vlivem prášků v rozumné stupnici,ale počítám se Kubík taky chystá ven, kleslo mi břicho a když se hýbe cítím hlavičku až v rozkroku a dost bolestivě, delší chůze nepadá v úvahu a čůrám cca 1000x denně...Je to asi macek,protože jeho pohyby hodně bolí :wink:
Dnes máme ten HOLTER den, tak tu lítám s tím popruhem a každých 20 minut mi to drtí ruku až do modra, fuj...většinou nejméně 2x , protože se to špatně změří a v noci to bude co 30 minut, děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem zvědavá, co to nakonec vyřeší :angry:

@hupcza : a tydy je taky koukám finále dost nepříjemné, člověk by si řekl,že podruhé půjde všechno lépe a ono ne, malá je divočanda....tak to s tím gruntováním moc nepřeháněj, at se zase nemění pořadník :grinning:
taky máš ten pocit ,že tohle druhé těhu už jen přežít ..... :frowning2:
11. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@kuchy: coto je ten holter den?
jako každé těhu je fakt jiné ...ono je to asi i dáno tím, že s ondrou (a samo s jakýmkoli jiným prckem) si jen tak oraz nedáš - nezájem, že je blbě, je čas oběda, je třeba ho přebalit atd. - však to znáš ...
no jak se tak dneska sleduju, jak tady poletuju po dnech omezenéího režimu, přemýšlím, po kom by tak mohla být hyperaktiv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale však už to je za pár :slight_smile:
11. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@hupcza: Holterovo monitorování umožňuje lékaři získat 24hodinový záznam elektrické aktivity Vašeho srdce. Vy přitom prožíváte normální den.
Já bych to spíš nazvala drtička ruky, máš takový šlauch s talkoměrem a záznamovpou krabičkou celý den na sobě, co 20 minut to měří tlak a tepovku.
....měla jsem to už loni při těhu s Matym, nakonec jen přišli na to,že nesmím přenášet a že budu nejspíš mít vyvolávaný porod, tak jsem zvědavá, co letos....
11. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
@kuchy: aha ...slyším prvně ..zas budu chytřejší :grinning:
11. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@hupcza,@eveluska : no zeptám se dneska odpo sestřičky, ale ta ví asi taky prd :frowning2: Si zas říkám, že by ho snad sledovali, kdyby měl krvácení do mozku, no doufám, že se jen blbě vyjádřil. Kdyby mu člověk aspoň rozumněl :astonished: . Já si myslím, že jsem s tím zánětem šla už domů. Prý po císaři je docela velká plocha na infekci, tak asi z toho, ale nikdo ti nic moc přesnýho neřekne :unamused:
@kuchy : tak super, že je tatínek doma, tak si užívejte :wink:
11. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@beru3nek: kámoška se s hojením po císaři taky natrápila ..musel jít na revizi ...no mazec ..ani primář ani fakultka nepomohla ...prostě jí to zbabrali
no myslím, že se jim nechce uznávat chyba :sweat_smile:
vždycky mamka vykládá kolik ženských pustí domů s prsama, ze kterých jim místo mlíka teče hnis ...nechápu ..někoho tam drží i bez potíží a někoho, kdo objektivně potřebuje zaléčit ženou domů :angry:
11. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@hupcza : já to taky naprosto nepobrala, oni totiž u nás furt malujou , tak se mě potřebovali zbavit asi co nejdřív. Taky nechápu, že tě domů pustí se zánětem v krvi, ani nepátrali poprvé z čeho to mám. Včera mě brali krev, jestli se to lepší, tak mám CRP 30 ze 106, tak doufám, že to bude už o.k. Sestřička mě taky ale včera dostala, mi ráno ani neměřila tlak, prý vy chcete určo domů, tak si nějákej vymyslím. Přitom mám prášky na vysokej, no fakt hotovo. Našt. ostatní mi ho měřily :wink:
11. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
@beru3nek: to je dobrý, když tě léčí na tlak a neměří ti ho
kdyby to tak udělal mě, která měla celé těhu -110-120/75-80, tak prosím ....ale tohle mi jako laikovi příjde jako nezodpovědnost
11. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
@beru3nek : ty jo,tak tu sestřičku bych si podala, tak snad ten tlak už bude obstojný....
Je fakt, že Cs je vždycky velké rizko,stačí oslabená imunita a chytneš kde co....nechci vypadat, jako rasistka,ale já ty budu doktory taky moc nemusím, kdyby se naučili alespon pořádně česky, když pracují tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@kuchy no s tlakem je sranda nohy mám jak balony hlava na prask jsem zvědavá jak dopadnu za chvilku valím měřit tlak tak jsem zvědavá :astonished: :astonished:
11. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@kuchy : to mě by to neva, kdyby mluvil pořádně, ale tohle je teda mazec. Ta druhá mamka na mě koukala, že mu taky nerozumněla ani slovo. No našt. jde taťka někam volat, protože jsem z toho teda pěkně vyklepaná.
@hupcza :no mě to taky hlava nebere :astonished: . Včera zas, že mě udělají ko UZ dělohy, nakonec mi ho ani nedělali. Prostě pořád něco. Každej ti řekne i s tím kojením něco jinýho. Přitom to jsou prý pěkně silný ATB. I ohledně toho stafylokoka každej mudr jinej názor, pak si vyber.

@antana123 : a kolik máš tlak?
11. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
@antana123 : jestli tě bolí hlava, tak frč. To jsem měla taky bolesti hlavy a vysokej tlak a byla to preklamsie. Nateklá jsem byla taky. Tak bych radši teď určo jela :unamused:
11. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@beru3nek 150/100 šílený otoky nohou a bolesti hlavy mě hodně kolísá ten spodní tak to nechcou riskovat
11. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
ten tlak jsem měla včera za chvilku se jdu k dr.měřit znovu
11. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
dle toho co on naměří mám bud jet dnes a nebo jdu do rizikovky do špitálu na kontrolu
11. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.