• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 držím pěsti :wink:
11. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@antana123 : Tak držím palce :slight_smile:
11. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@rennu jé děkuju ale to co ze mě jde po tom hamiltonu to stojí za to už jen nešpiním ale i hleny a krev né moc ale je tam no sranda
11. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
tak zatím pak se ozvu :wink:
11. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
11. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
Holky dnes tvrdnu jen trochu, ale za to píchá spodek a křeče v podbřišku...jako jestli to je normoš, to nevím :unamused:
11. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
@antana123 : ty jo, takový mám taky, bez léků, s léky kolem 140 /85...ale já mám po lonské zkušenosti tlakoměr doma :confounded: No nevím, já bych malého hnala ven, snad budou mít doktoři v tvé vybrané porodce rozum :confounded: Ono to fakt není sranda ve vysokém stiupni těhu takové tk....

No nechci strašit :slight_smile: , určitě to dobře dopadne, mě řekli hned vyvolat porod nebo můžete přijít zítra bez ozev :astonished:
11. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@antana123: chudě ..taky si to užíváš :frowning2:

@rennu: já myslím, že normál vzhledem k tt

tak mám uklizené celé horní patro a mezipatro, vysáto, vytřeno, utřený prach ... už jen vysát a vytřít spodek .... pakl nakoupit a máme tu jakoby 5denní posly ani nebyly :grinning:
11. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
@hupcza no te pic, jak casto delas takovejhle veleuklid? :astonished: to si s tim byla celkem rychle hotova, asi nemate moc nabytku, ze jo - nebo jo?
11. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
@suik - tak ja uz tak dobre 4 mesice spim s peknou hromadou pod nohama, jinak nevim, jak bych spala :sweat_smile: brnely mi nohy a bolely zada, ale co spim takhle, tak parada :slight_smile: tuk tuk
11. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
@suik pejsek neska pomaže na veterinu, už dvakrát zvracel, ted tedy už delší dobu chrupe, ale stejně se kroutí, tak pro jistotku, daj mu injekci na uvolnění křečí a pokud jsou to plyny tak i na to, ale to se mi nezdá. uvidíme....

@antana123 držím pěsti, at se mezi nás ještě vrátíš a jdem spolu zítra až na kontrolu.....drž se holka
@beru3nek vítej zpátky, docela si užíváš, tak snad bude brzy vše lepší, co dr to názor je mazec, ale není to nic divnýho, spíš na pěst :frowning2:
11. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@hupcza to doufám, fakt to nepoznám :sweat_smile: ale vařím na etapy, neb ty křeče neustojím.......a ty tu ještě provokuješ s úklidem bóoooože můj :wink:
11. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
@lio chudák pejsáček.... :frowning2:

@eveluska hezky máš pod sebou nastláno teda :wink:

11. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@hupcza jeéé tys s tím uklidem nepřestala :slight_smile: no ale zase máš čisto a dobrý pocit k tomu ne
já dala prát pračku, už je pověšeno a vyžehlila sem manžovi košile...docela mazec, nežehlila sem od března a ted sem čuměla kam se mi to bříško furt cpe, pěkně jsem ho oteplila párou a ted rovnám kříž, ten je fakt mazec :frowning2:

RENNU: taky mylsím že normoš, šak už to máš taky za dveřma, tak v klidu a vydržať :slight_smile:
ahojky jsem zpět no dneska mám 160/80 tak uvidíme co mi řeknou zítra :slight_smile:
@eveluska takovýhle vystýlky jsem měla 20 týdnů ale pod pánví, takže jsem ráda že jsem se toho zbavila a přesunula taky níže pod nohy a pohodička.....
11. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@lio no snad joooooo.......no to mi připomíná, že musím sebrat manželovi trička a taky bych měla žehlit :frowning2: nenáším tuhle činnost :rolling_eyes: .......ale odpo má přijít mamka, muž chce jít do lesa, tak at si jde a já budu holt žehlit....alej á teda jako jedině v sedě a taky mi to bříško překáží :grinning:
11. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
@antana123 no to je taky dost, ne????
11. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
@rennu no nevím co kde zase oblíz....tak spíš pro jistotu, bo jsem vygooglila bolesti břicha u psů a udělalo se mi nevolno co to vše může být ...tak dybych náhodou jela rodit, at ho tu takhle nenechám
jinak v pátek mi dorazí babička, takže o psíka bude postaráno 24hod denně, cdož je paráda, bo u mamči má šéf i koelgynka dovču..tak ted sem klidnější
@antana123 no tak paráda, odpočívej a zítra si budem držet pěstičky navzájem, si byla fofr hotová, já než odepsala, ty si zpět
@rennu já ti nevím dr. mi jen říkal že jet mám okamžitě když by ten spodní byl 100 :confused: :confused:
11. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
@lio to je tady kousek :dizzy_face: :dizzy_face: a těhotné mají přednost tak mě vzal hned jo zítra budu na tebe myslet :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
@rennu no já čuměla, bo při posledním giga žehlení (žehlila jsem dva dny před ulehnutím asi 50 praček prádla nashromážděných, seděla sem u toho, kříž dával zabrat, ale vyžehlila sem vše) neska jen košile, přeci jen odpo veterina, když tam neskejsnem tak i velký nákup v makru, a chtěli jsme omrknout ledničky v elektro wordu, tak se zase zruchat u žehlení nemusím...trička počkaj, beztak je ted nosím jen já :slight_smile:))))
11. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
@antana123 ten vrchní je vyšší, ale jde hlavně o ten spodní..a ten je v normě....
já bych teda bývala už měla tlakoměr dávno doma, mít problémy s tlakem, je fakt už u své gyndr sem měla nonstop nízkej.....90/60 a pod max 120/70
a ted v porodce dvakrát za sebou 130/80 ale minule už 120/60..tak uvidíme zítra....menší otoky nahlásím a těším se na tu váhu kolik se tam zase ukáže, to bude mazec...
jinak kámošky ségra neska porodila, přenášela 2 týdny, ráno měla neska vyvolávačku a malej se asi hodku předtím rozhodl vylést dobrovolně ......
tak jsme si na pátek domluvily oběd, tak snad to ještě vydržím :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@eveluska: veleúklid? ani ne :slight_smile: ...taky vysát, vytřít, utřít prach a umýt koupelky - každý týden ...akorát o víkendu, kdy to ovbykle dělám, tak jsem se nezmohla na nic ....nábytku máme tak přiměřeně :slight_smile:
ale já jsem torpédo - když pracuju, tak jsem zatím nenašla člověka, co by mi stíhal ....zpočátku jsem se nad tím hrozně pozastavoval, co to je za lidi .. no už vím, že ta divná jsem tu já :grinning: :grinning: :grinning:
teda spací stanoviště zajímavé - to bych nemohla - potřebuju mít prooooostooooor :slight_smile:

@rennu: vzpomeň si na mě ještě včera, jak jsem kňučela :wink:

žehlení mě naštěstí nečeká ...nám se totiž podělala pračka, takže je třeba ji opravit ..ale už mě to nebaví - během roku 3 oprava ....je 9 let stará ....no a s dvěma dětma na látkovkách se fakt nehodlám nervovat ...večer nějakou dovyberu a objednávám ....
11. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@antana123: tý jo ..to je teda tlak ...
11. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@lio no jenže ty digitální tlakoměry jsou nepřesný tak proto ho nemám doma jedině bych chtěla ten starý co byl dřív :wink: a tak nějak to po sobě cítím že je vyšší vždycky to začne stejně
11. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@lio to je hned..já taky jedu na veterinu, když se mi něco nezdá, ono líp...... :slight_smile: určo bude v pořádku :wink:No můj košile nenosí, jen ta trička.....ale fakt tu činnost nesnáším.....mám jich tu sice jen asi 15, ale i tak..... :unamused: Já dnes hodlám mít krom vaření a žehlení odpočinek....nákupy nás čekají zítra :sweat_smile:

@antana123 tak pokud ti řekl toto, tak je to ok :slight_smile: to je dobře
11. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
jdu se natáhnout pak sem mrknu
11. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
@antana123 jj četla jsem že jsou nepřesné a taky že nromoš tlak v klidu je 140/90 max..
v kolik zítra jdeš do té poradny, já už ráno v osm
11. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
@hupcza jenže ty jsi světlá vyjímka :grinning: :grinning: :grinning: a luxování a vytírání, to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: počkám až načapu chlapa, jak si potajmu jde pro něco do kuchyně v botech na ven a vyšlu ho vytřít celý byt :slight_smile:....ne, uvidím, pokud mi povolí bříško, tak to setřu zítra, to je v poho...jen luxovat nechci, máme teda jen jeden velký středový kobere v býváku, ale blbě se luxuje a navíc je i prasklá hadice u vysavače, takže to spíš nejde než jde :confounded:
11. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.