• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio svoje tríča taky nemusím žehlit :grinning:
11. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@lio já řeším čistě ten přístup,který byl očividně sudenej jak čumák
11. srp 2010 ve 14:50  •  3 děti  • Odpověz
@petja to souhlas
11. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
lio. no tobě a ant bych to už moc moc přála.....
já jo, jsem ok.....bříško tvrdne, v kříži bolí, malá kope čím dál víc, na monitoru mi už pěkné kontrakce skákaly, ale ještě se neotvírám, tak budu čekat :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@laurinka.22 já na monitoru nic, prej ani tuk že se chystám já či mimi....zítra jdu zas, tak uvidím zda je nějaký progres nebo ne...nicméně úterý termín a pak +3 dny a deme na to ..tak uvidíme
bříško tvrdne sem tam, křížové bolesti tedy mám halvně při chůzi, přes den, v noci je klid.....tak uvidíme.....nicméně je to asi poslední vík ve dvou
11. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
tak já monitor zase skoro jako při porodu, ale jinak nic. no ale mám času ještě dost.......
křížové bolesti mám naopak spíš když ležím nebo sedím, a tvrdnutí to samé. při chůzi nebo činnosti nic :slight_smile:
tak to si užijte poslední víkend ve dvou, jestli si to teda miminko nerozmyslí a nepřekvapí vás dřív :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
@lio No proto taky sem nepodepsala žádné souhlasy o informování o tom či tom,na papírech co mi dali.Až mě budou informovat,tak podepíšu souhlas
11. srp 2010 v 15:04  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky, nějak nestíhám se za vámi dostat.
Tak včerejší kontroly snad dopadly dobře. Nejprve jsem jela do porodky, a tam na mě koukaly jak na blázna co tam vlastně dělám. Tak jsem se jim snažila vysvětlit, že mi sestřička na prohlídce porodnice říkala, že po ukončeném 36tt mám přijet na příjmovou prohlídku. No jo, jenže sestřička netušila, že můj dr. má monitor (na což se mě ani nezeptala) a tudíž budu až do konce chodit k němu. No ale alespoň jsem dostala formuláře na vyplnění pro matriku, rodný list nám budou zasílat domů. A ještě jsem se přeptala na ty vložky a plínky, zda jsou k dispozici.
Druhá KO u mého dr. proběhla tak nějak rychle. Nejdřív jsem byla na pásech a tam mě dost vyděsila sestřička... nemohly jsme malou totiž vůbec najít, jako srdíčko. Od minule se trošku jinak asi natočila a srdíčko nebylo vůbec slyšet. Jezdila mi po celém břiše a nikde nic, už jsem začínala být fakt nervózní co se děje. Naštěstí ještě v čekárně jsem jí cítila ... no nakonec asi po 5 minutách jsme ji našli a monitor natočili. Dr. mě jen vyšetřil pohmatem zvenčí i zevnitř a že prý OK. Jo a do průkazky mi napsal CS 2, takže alespoň nějaký pokrok. Ale třeba váhový odhad nebo tak něco, nic.
No a nakonec, už tady máme tu chlupatou obludku. A mám za sebou první venčení ... byl to teda boj. Je zvyklý z vesnice na procházky bez vodítka u nohy. Na vodítku neumí chodit, no a tak mě táhnul jako blázen. Musel na mě být dost komický pohled. Ale nějak jsme to zvládli, i když jsem byla mokrá až na p*deli, další venčení nechám až na večer na manžu.
11. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
@lio Teda to to uteklo, poslední víkend ve dvou. Tak si to ještě pořádně užij. :slight_smile:
11. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
@ladenka Takže jsi všecko zvládla na 1
11. srp 2010 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek:v moči bílkovinu nemám a na krev mě nikdo neposlal myslím si že mě to čeká zítra vše :wink:
11. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
@antana123 Tobě udělali teď někdy Hamilton?
11. srp 2010 v 15:44  •  3 děti  • Odpověz
@petja jo jo včera ale já sem souhlasila protože mám vysoký tlak a zítra jdu do porodky a uvidím ce bude dál jestli budou vyvolávat nebo né jinak by mi to ještě neudělali
11. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
nechci ohrozit malého tak si porod nechám klidně vyvolat co mi jinného zbývá tam jsou ty rizika veliké
11. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
@antana123 jo,rozumím,nic nenamítám,jen se ptám a myslím,že jsem to někde přečetla,ale nebyla sem si jistá.Taky to má své opodstatnění,když jiné metody selžou
11. srp 2010 v 15:49  •  3 děti  • Odpověz
@petja jo já sem říkala že je nechám at si dělají co chcou ted už to nějak na mě nebude bojím se spíš té vyvolávačky kdybych na ní šla jaký to bude když ani hamilton mi nepomohl tak nevím co bude dál jen se modlím at mi ho zítra nedělají znovu
11. srp 2010 v 15:52  • Odpověz
Jo,to je opakovanej zákrok? Mělas zkusit ten nápoj k porodu,co ty bradavky,zkoušíš?
11. srp 2010 v 15:55  •  3 děti  • Odpověz
@petja bradavky zkouším,ten nápoj bych zkusila zítra když mě pustí domů :wink: :wink: a jinak prý se dá opakovat akorát můj dr. je ještě citlivý horší to bude v porodce prý se s tím tam nepářou
11. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@lio : to já měla taky tak, přes den jsem moc nečůrala, zato v noci. Pak ani v noci, ale když máte o.k. tlak, tak je to v poho. :wink: Hlavně že chodíte k mudr. často, tam si vás ohlídají :wink:
@antana123 : teda, ty už máš po hamiltonu čtu a bolel?
nevíte holky nějáký rady, aby se mi rozběhla pořádně laktace? piju kojo čaje, odstříkávám tak co 3 hodinky, snažím se jíst mléč. výrobky, ale zatím teda nic moc :unamused: , homeoopatika taky budu kupovat, prý mám počkat až budu s malým doma. Tak nevím jak to rozjet, ale asi je to tím císařem,a že se malej ještě nemůže přisát :confounded:
11. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
@beru3nek jo no ted mám obavy z toho že mi ho zase udělají jak člověk ví o co jde tak se už bojí :pensive: :pensive: :pensive:
11. srp 2010 v 16:04  • Odpověz
jo a psala mi kovalda že nerodí že jen byla v porodnici na kontrole a že jdou na hřiby a neví kdy se dostane k pc takže se o ní nemáme bát :wink:
11. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
@lio @petjo: no taky jsem to zběžně četla, přijde mi to drsný, taky doufám, že se tomu ubráním, nevím teda jestli se to tu dělá, ale doktor je starší...no snad ne :frowning2: , tady si snad nedovolej takový vopičárny, jako ti nic neříct. Hlavně vím, že to existuje, kdybych to nevěděla, tak se taky brání hůř.

@berunek: ahoj, vítej doma! Tak snad už bude všechno dobrý! Koukám, že neodorozumnění z jazykové bariéry se můžeš dočkat i v čechách :unamused: . Hlavně že to není ono!!!

já jsem netušila že ten spodní tlak je důležitej, taky ho mám teď trochu vyšší, ale až tady v německu, většinou ale čůrám proudem, hlavně co piju ten maliník, ... to mi připomíná, že jsem včera neměla a měla bych si dát.

Na odvodnění jsou prý dobrý dobrý brambory na loupačku nebo prostě nějaký pěkný malý ve šlupce, třeba s petrželkou, velké množství, to pomáhá odvodnit taky. Teda to jsem četla ve Stadelmanový.

@lio: co pejsek? kdy jdete?

já jsem teď dožehlila poslední pleny a Ikea ručníčky, na tetrapleny jsem fakt musela vyšít značku, ač jsou bělené, od těch druhých jsem je nerozeznala, a pěkně jsem se tím žehlením mazlila, mě se to tak líbí, jak se ze zmuchlaniny stává prkýnko. Akorát na tu musí být nálada a čas, jak je pres a nestíhám, je to napytel....

košile, pokud to není nějakej zabijáckej materiál taky radši žehlím než ty vytahaný trika co maj šev šejdrem, pár na doma jich manžel má, a nejdou ani hezky složit, tak je taky žehlim.

@hupcza: to já jsem zas neuvěřitelně pomalá a takovejhle úklid bych dělala snad tři dny.....

@eveluska: pěkná hromádka :wink:
11. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
@antana123 jsem si říkala, že tu fakt dneska vůbec není....
11. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
@antana123 Já nevim,proč ho podstupovat znova a neříct si teda rovnou o umělé vyvolání.Nebo to na sebe navazuje?Hamilton a vyvolání? :confused:

@suik Tak já doufám,že ten Hamilton zas až tak běžnej není.Mě minule sice vaginální dělali i vporodce,všehovšudy ale 2x,pak mi doktorka řekla,že zítra vyvolání porodu,takže jsem asi nebylapřípad pro něj :unamused:
11. srp 2010 v 16:19  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek Určitě ty prsa stimulovat,to jo.Začala bych kvalitní odsavačkou a homeopatiky.Alisek by ti s odsavačkou jistě poradila.Nebo i jiné maminy ttady
11. srp 2010 v 16:21  •  3 děti  • Odpověz
@laurinka.22 dřív si to nerozmyslí, i dyž kdo ví, co bude zítra, ale zatím absolut bez příznaků, zítra poradna, uvidíme, hořím docela zvědavostí
@petja já tedy taky žádné souhlasy nepodepisovala
@ladenka tak gratulka ke kontrole, mne zase vyděsilo pípání na konci monitoru , byla jsem prvně a pípání bylo tedy na nervy, zvlášt dyž sestra byla v čudu, takže nebýt jedné maminy co mi řekla, že se nic neděje, že je to konec monitoru tak než přišla sestra asi bych zešílela strachy
@antana123 vyvolávačka je větší zásah, takže ta zabere třeba hned oproti přírodnějšímu hamiltonovi.....a nemyslím, že by ti ho dělali ob den za sebou, zvlášt, pokud bys na vyvolávačku šla.....
@suik s psiskem jdeme až dorazí manža z práce, ale váhám, je to lepší, už nezvracel, víc spí, jakože leží v klidu, ale protahuje se , klaní se, ulevuje si furt.....aby do něj zbytečně neprali injekce, ale pokud si ulevuje, tak to není z nudy že ...takže pro klid asi zajedem strávit odpo na vet no....
@petja právě jsem taky toho názoru, že pokud by mi zítra řekli vyvolávačka, a hamilton mi dělali včera, tak bych si ho už nenecala dělat, přeci jen další bolest, která by 100% nevedla k rozjezdu porodu, asi bych už rovnou šla na umělé vyvolání
přijde mi ten zákrok ob den dost drsný
@beru3nek ale já čůrám přes den, jen dopo mám dny, kdy se dopo prolévám od rána a jdu třeba až v 10 čůrat...ne tedy kap kap, normoš, ale usoudila sem, že piju víc než vyčůrám, svědčila by o tom i ta váha, po o se to nějak zlomí a chodím každou chvilku až do večera, za noc jdu 1x - 2x....a ráno se třeba ani nenapiju a jdu 3x.....
já bych homeo brala na laktaci hned, ne až malý bude doma....
KOV ani nemá nárok na porod, takže at si užívá v lese a pak přijde dočíst, bude mít holka co dělat, ona je v tom taková poctivá :slight_smile:)) aspon že se ozvala
11. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
nějak se tu zatáhlo, akorát mi doschlo prádlo, tak ještě aby mi nezmoklo, tahat se mi ten narvaný sušák z balkonu nechce.....a je čas venčit, tak snad se psisko zmátoří, akorát trubík chce žrát, jak se zvednu, jde ke žrádlu zda dostane....no smolík...max večer rýžu s šlemem.....ještě že on zblajzne fakt všecko prdelka
11. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
@lio: ti je budu na žehlení posílat :grinning:

@petja: zřejmě supr porodnice :sweat_smile:

@rennu: a jooo ...to je fakt
i když ti můžu říct, že ve mě pěkně hrklo ...dneska ve schránce dopis od exekutora! ...no tak jsem si ho nechala ukázat - jako jinak mi je jeho pošta šumák ....ale byl tam jen jako vedlejší účastník, který zastupoval klienta na základě plné moci, takže ho informovali o ukončení řízení ....no ale málem mě omylo, že mi něco zatloukl

@beru3nek: no tak bezva :wink:
11. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
@ladenka: tak to máš lepší chodit k vlastnímu dr :wink: ..hlavně, že je vše ok :slight_smile:

@beru3nek: ono to je i o tom, že tam prostě chybí ta stimulace jeho pusinkou ....to určo naskočí, až budete spolu :wink:
11. srp 2010 v 17:06  • Odpověz
@hupcza klidně pošli :grinning:
11. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.