• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza no to ani tolik nemám, plen mám 30, takže maximálně na 3 dny, když ještě vezmu ty látkovky co budu mít.

@lio: já tatínkovi taky nachystám ještě jednu tašku na doplnění, akorát musím všechno popsat a nejlépe k tomu udělat šipky, páč on se mě ptá i kde má svoje oblečení :angry:

teď jsem mu ukazovala organizaci v komodě, mám v tom hyper systém.....na jedny pleny jsem fakt musela našít značky, koupila jsem i hafo ikea ručníčků, který mají barevný poutka, roztříděný dle barev podle použítí.....no stejně už neví která bije.
11. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
¨Tak můj manžílek donesl košík hub, já očistila a on smaží, mňam...se na ně klepu jak malý dítě :grinning: vymýšlím, co s nima zítra...chtěla jsem houbo-fleky, ale nemám těstoviny a představa chůze do krámu mě děsí natolik, že se až ježím....ptž celé odpoledne se Honzík v bříšku mele, tlačí jak o život a já tvrdnu, křečuju, píchám....no masakr......takže nikam jít nehodlám, max. venčit :slight_smile:

@lio určitě bude pejsáčkovi líp....ona i hladovka prospěje a bude zase fit :wink:

11. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@lio chudák malá :frowning2:

ten můj naštěstí chodí do práce dýl, tak v devět v deset, přijede k večeru. Přes den ještě mlčím, ale když jede oba dvy o víkendu zuřím. :angry:
No teď má smůlu chci omejt okna v ložnici (musím, po přestěhování na to nebylo hrábnuto, aspoň parapety, mezi oknama a spodní okna a vyměnit záclony, taky musíme zprovoznit o omýt kočár.

i bych taky ráda někam na výlet, chodíme spolu jen nakupovat, díkybohu pěšky, tak si pěkně pokecáme. pak jsme taky byly kousek v centru, ale vždy se něco zařizovalo. bydlíme tu už dva měsíce a Berlín jsem viděla jen se ségrou :angry:

nestíhám, nestíhám nestíhám .... to slyším furt.
11. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@suik: no to máš spíš podložku, co není skladná - tohle poskládáš na velikost peněženky
manža se taky s bídou orientuje ve své části šatny :slight_smile:
a to teď budou dvě skříně dětských věcí - a on si občas plete mé a ondrovo oblečení :grinning:

@lio: překlep ne od ale do :grinning:
chudě psiště :frowning2:
11. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
@suik u nás jsou oblíbené výroky místo nestíhám....jsem unavený, jdu se natáhnout, to počká..... :unamused: Ale dneska mi udělal radsot s těma houbama a i je smaží.... :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@rennu no líp kéž by zatím vypadá že je mu nějak hůř.....nechce si lehnout, vůbec..už podruhé upadl ze sedu na zem, klimbá až spadne, zaknučí a nelehne si.....ted položil hlavu ale pokníkává....sem z toho nervní, možná nás čeká noční pohotovost, pokud to bude dělat v noci. du si nakapat krizovky..nějak to špatně zvládám, jindy se mu po injk na zánět a bolest uleví, ted ani náznak, divný že si nechce lehnout....sedí nebo stojí
11. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
@hupcza jo z textu pak sem pochopila že překlep..já bych radši dyby byl v práci ono by ho to víc rvalo za čumák, takhle má pocit že je doma a že je vše ok....není.....
11. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@lio chudáček malej...já tyhle jejich nemoce taky nezvládám :frowning2: Tak třeba mu není dobře, sedí, chce se mu spát a brání se tomu....nám to Charlie také dělal, po injekcích, když měl krvavý průjem....to bylo k uzoufání :unamused: i v noci jsem ho kontrolovala...zda dost pije a do rána byl lepší, druhý den další injekce a pak už jen probiotika a atb a pomohlo :wink: Neboj, taaky mu to pomůže :wink:
11. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
@rennu no očividně se brání spánku ale tělo se k spánku ukládá, du vygooglit co dostal za injekce...ted tedy leží a hlavu si nepoloží.....
zítra sem celý den sama bez auta....no dyžtak vezmu taxíka a pojedu no.....jeslti nepojedu posraná v noci
tohle je divná reakce poprvé tak sem z toho v šoku.....jindy zaleh a třeba kníkal to jo, ale ležel ale ted se brání položit a usnout.....to je fakt načasování, abych do víkendu neporodila.....
11. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
@rennu: u nás se dneska taky žehlilo :grinning: :grinning:

@lio: někteří chlapi jsou všichni stejní ...taky bral, že je doma, tak co mám ....ale fakt nejlíp pomohl ten ondra ..to moje bylo bráno za nátlakové praktiky ...ale když se to začalo stávat skutečností, docvaklo mu to...naštěstí :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
@rennu první co dostal je opium pro koně :-O sedativum na mírnění bolestí..probůh, další proti zvracení - kde je apatie ..... a další proti zvracení .....ty vago.....proč opiát pro koně, jako na tlumení bolesti jo se na to vyseru fakt

11. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@hupcza hm takže dítko ho z toho možná vyléčí, bezva......doted sem pracovala nosila domu slušné peníze, ted bude almužna aby to nebral jako další důvod proč makat víc a víc.......
11. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@hupcza No můj porod v této porodnici byl úžasný.A zase jen díky lidem
11. srp 2010 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz
@lio: to si sedne :wink:
hele ...něco je jeho nerv, že musí zabezpečit rodinu a že se řítí do něčeho nového, tak se chytá toho, co umí ..něco zase tvůj z toho, že si doma velkou část dne sama ....
u velké části známých to tak bylo
líp než kdyby byl ignorant :wink:
11. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@hupcza no chápu že sem doma a leze mi to vše na hlavu tady.....ale lezlo mi to i předtím ta jeho noční večerní práce.....navíc z té předchozí utek, právě z toho cůvodu, že nechtěl sedět po nocích a pracovat.......
ted mi řekne že nestíhá a musí to dodělat, že to není denně...no ale je .....
i dyž budu celý den zaneprázdněná, ty večery a víkendy prostě nezkousnu....chvíli jo a pak stačí že si neuklidí boty a vylítnu a bude průser.....já toleruju a respektuju hodně .....ale čím víc mlčím, tím víc pracuje a má dojem že je to v klidu, bo je doma, údajně semnou....jje tu.....a já chci něco víc?......jako mít depku ještě před porodem je fakt k popukání.....
11. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
a pak si chci nakecat že sem před porodem v pohiodě...evidentně ne :frowning2:
11. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
@lio: to přejde :wink:
11. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@hupcza no záleží koho že :zipper_mouth: psisko už se taky vydalo do říše snů, tak snad bude dobře

nikdo tu co, si zase někdo chudák zítra počte ty moje výlevy, ach jo :slight_smile:
Hlavně aby ANT dobře dopadla v poradně, otázkou je, co je dobře, jstli aby se vrátila, či tam zůstala a vyvoalli....mne snad taky neřeknou žádnou tragédku a bude dobře

tak Hup, dobrou....
11. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky holky hlásím se aby ste nemněly strach že sem ve špitálu,od rana jen odpočívám docela mně bolí břicho ,krvácení ustálo takže v pohodě.Ted letím zase do hajan tak dobrou noc možná zítra nebo v pátek dorazím papa :wink:
11. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
@lio: já mám ještě fůru práce
píšu nabídku na výběrovku ....teda text už mám ...jen kalkulaci
bléééé...já jsem poslední týdny úúúúplně dutáááá
11. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
@lio díky já budu na tebe taky myslet mám z toho zítřka docela strach :fearful: :fearful:
11. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
přeju dobrou noc :wink:
11. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz
@anatana123- ještě nic? :astonished:
11. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
@pet.s né nic nechce se mu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz
anatana123 - on ví, že svět je drsný :grinning:
11. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz
já tu taky ještě jsem....

@lio: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@hupcza: no to asi neposkládám, kolik jich tak s sebou nosíš?
11. srp 2010 ve 23:21  • Odpověz
@antana123 a co se bude dít zítra, jdeš někam?
11. srp 2010 ve 23:26  • Odpověz
@antana123 třeba tě to přepadne v noci :wink:
11. srp 2010 ve 23:26  • Odpověz
@suik no ANT jde přeci do rizikovky do porodnice a uvidí se co s tlakem zda tam zůstane, vyvolaj, nebo co....a já mám poradnu v osm též

jinak v noci jsme docela spali, sice jsem při každém zasuštění byla vzhůru, víceméně psisko prospalo, nebo prosedělo, ale v klidu, ráno odněkud přišel (spí s náma v ložnici) tak nevím, kde spal, trochu mne uvítal auž zase spí, je tedy oblblej fest, ale asi je to tím, jak sem vylíčila, že celý den nespal jak se kroutil, což je fakt, ale takhle mi ho oblbnout a říct že mu daj jen inj na bolest, mohli by brát v potaz můj stav ne :slight_smile: takže mi trochu bralo bříško, ale spíš nervově,ale aspon jsem se včera vyprázdnila a dnešní vyšetření tam bude "volno" :slight_smile:
takže až dorazím, dám vědět, jsem zvědavá - cukr v moči nemám, tak dobrý a zbytek se dozvím v porodce

dobré ranko přeji všem
12. srp 2010 v 05:59  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
my dnes měli budíček hoodně brzo, DOmík přilezl do postele po 4 hod a už jsme neusnuli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň toho dneska víc udělám, včera jsem vyprala 5 praček prádla, tak to musím roztřídit do skříní. příští týden se začíná dělat ta koupelna tak musím vybrat vanu a tak.... :slight_smile:
Když jsme u toho nemá někdo teď novější koupelnu? potřebovala bych reference na vany ze sika řada Laguna :confused:
Včera jsme byli na houbách a našli jsme leda h.... :unamused: tak jsme při cestě zpátky otrhali aspoň malý kukuřičky :grinning:
@lio fajn že je pejskovi líp. našim hafanům když bylo špatně tak s náma nikdy nespali, pokaždý si našli pelíšek někde jinde
12. srp 2010 v 06:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.