• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
no nic holky ja se loučím ted dojídám snídani a letím něco dělat večer se možná ukažu tak papa :wink:
12. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
@hupcza @laterna díky za odpovědi
Tak nohy jsem zvládla a rovnou jsem si ostříhala i nehty na nohách :wink: Teď si jdu zapnout Hry bez hranic a krájet hřiby na šušení, tak zatím...
12. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
taááááák jsem zpět
je tu někdo? komu bych se mohla vybrečet na rameni ?.-)
12. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
@lio copak se stalo :wink: ja tu budu už jen pět minutek :slight_smile:
12. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
Dobré ráno,

@lio plakej, poslouchám...
12. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
@lio jak to vypadá s hafíkem? Už je mu líp?
12. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
co by se stalo, pokud některá neporodíte do pondělí max středy a pokud ANT ne neska, tak sem 100% na řadě jááááá
Akorád koukám že antana pořád nikde :unamused:
Ahojte holky :slight_smile:
Přeju pěkné ráno :wink: Doufám, že ste se všechny dobře vyspaly :wink:
@discreet : ty snad bydlíš u nás v baráku, tady taky od rána vrtají, sekají, couvají náklaďáky, ... Prostě hnus :frowning2:

@lio : copak se dějě???
12. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
@lendaw dík za optání, večer byl hustej, asi těhu hormony do toho tak sem měla fakt dost.....v noci to šlo a ted na mne jen hází psí oči a chce jíst, dovečera ale ani ŤUK, ale nekřečuje a jen je oblblej, tedy mín jak večer, leží, spí....spíš je ve střehu kvůli jídlu je to náš užránek, takže i dyby padal na hubu, bude se hlásit o jídlo.....takže snad dobrý TUK TUK TUK
@lio ty už budeš rodit?dneska :slight_smile: sice píšeš že pondělí nebo středa ale u antany píšeš dneska a tak nevím co si vybrat :grinning:
@lio No to je ale ve 40 tt docela s podivem :grinning:
12. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@lio jakmile se začnou hlásit o jídlo, tak už je to na dobrý cestě :slight_smile: Já u těch našich poznám vážný bolení jen když nemají chuť k jídlu. Tak budu hafíkovi držet palce. To je děs, jak to člověk s nima vždycky prožívá. Musím zaklepat, my letos zatím bez komplikací.
12. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@lucinecka222 no ANTto má na tapetě kvůli tlaku neska.....bud se vrátí nebo rodí.......já du v úterý na hospitalizaci a vyvolávačku

co je o to horší, že prej nález "ani ryba ani rak" monitor vše ok, na váhu jsem se raději neptala, v rizikovce primář říkal že mimi odpovídá tt tak to po 14ti dnech nezjištuju a mne vůbec nic není....ale byli nekompromisní, už v pondělí rovnou s taškou.....já se tááááááááááááááák boooooooooooooooooooooojíííííííííííííííímjako počítala sem že to bude poslední vík ve dvou, ale že půjdu hned v pondělí do nemocnice,......takže v neděli se poseru z riciňáku, vlítnu na manžu, polezu po schodech, možná i vytřu a určo při mém štěstí nic .......
12. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@lotyna 39+2....je fakt že na to že od 20 tt hrozí porodem......v pondělí budu 39+6 ....v úterý TP
12. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@lio A zdůvodnili to vůbec nějak? Je to kvůli tomu cukru?
12. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
@lendaw no ten náš právě žere kdykoliv, pokud tedy jako včera není oblbnutej opiáty.....
docela jsem si včera rvala vlasy že jsme někam jeli, ale zase ho nechat v křečích, no hnus to byl.....snad sem ho z toho dostala a můžu si jít do nemocnice :slight_smile: ....tu sedím a přemýšlím co budu.....jeslti se proleju maliníkem, ......no asi dám bachovky bo se vnitřně docela hustě chvěju :slight_smile:
12. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@lio : tak to budeš mít aspoň brzo za sebou :slight_smile: Však buď ráda :slight_smile: a do úterka ještě času dost :wink:
12. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
@lotyna tak já to mám daný kvůli diabetu, třeba je v pondělí ukecám, pokud bude mimi ok a já ani tuk že bych chtěla rodit tak ...ale do víkendu dalšího to stejně musí být venku, tka nevím......no na přírodu to asi nebude no :frowning2:
12. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
@kali.kal já se na mimi těším, to nééé že ne, at ho mám klidně zítra, ale příčí se mi to vyvolání. navíc s epniem mám posledních pár dní, takže mazec :slight_smile:) furt bylo dost času a najednou hle....ale neska do toho MAKRA na ten nákup tedy jedem i dybych se tam měla doplazit :grinning:
12. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
včera porodila kámoška, 14 dní přenášela, 10 dní byla otevřená na 3 prsty a dr říkal, že má poslední den dva a začne rodit, tak s tím chodila dalších 14 dní, taky měla nástup na vyvolání a malej si to rozmyslel hodinu před podáním tablety, ale ta přenášela 14 dní....normoš fyziologické těhu......
12. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
@lio Se ti nedivím, že se ti to příčí. Ale do pondělka času, třeba se prcek rozhodne jít sám. A kolik máš natrénováno?
12. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@lio tak držím ti moc palečky :wink: a neboj bude to ok.No antana mněla poradnu v osum no a ještě tu není no jsem zvědavá ja už ted ale opravdu mizím žehlyt a pověsit prádlo tak papa večer :wink:
12. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
@lio : tak to se nedivím, že máš z vyvolávačky strach :wink: Ale když se do toho opřeš, jak píšeš, určitě mímo dostane rozum a vykoukne samo :wink:
12. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
Odcházím do Alberta pro červenou čočku, jste mě navnadily. Nikdy jsem jí ale nedělala, nějaký rozdíl v přípravě nebo ne?
12. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
@kali.kal bohužel sem přišla o iluze když mi PA řekla, když jsem ji tu měla tenkrát, že jak to není připraveno, můžem se usexovat, uuklízet, ukoktejlovat a prsotě nic.....ale mohlo by mi to mííímo ke konci ulehčit ne ? když jsem s ním 20 týdnů proležela....

ANT to nemá do porodky asi za rohem jako já, takže bych zatím neplašila.....navíc lidu tam bývá tři prdýlky, tak bud se ozve Kovalda nebo dorazí ANT......
12. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@lotyna no červená se prej nenamáčí, koupím ji taky, i dyž mne normoš čočka nic v těhu nedělala, ale při kojení to nemusí platit, takže ji taky zakoupím..dobrej tip
12. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
@lio Nenamáčím ani hnědou :grinning:
12. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
@lotyna já taky ne :grinning: kupuju předvařenou :slight_smile:
12. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
@lio : Mimčo bude určitě rozumné a nebude tě trápit až do konce :slight_smile: Typuju tě na sobotu :wink:
12. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.