• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kali.kal jakože by samo v sobotu....no já začnu bláznit v neděli.....i dyž na manžu bych vlítla klidně hned :grinning:
stejně je nejhorší ten pocit ,že víš kdy to bude,......to čekání kdy je hrozný, ale prostě to přijde samo až bude vše ready, tohle je na pomyšlení mazec, ale musím vyčistit hlavu, s manžou jsme se shodli, že rodičům řeknem že se rodit nechystáme a v pondělí kontrola a je to......protože jinak bychom se asi zbláznili.....a byl nějak divně v klidu, i dyž vyvalil oči, co jako v pondělí s taškou ale snažil se mne v autě uklidnit...já bych řvala až bych brečela.....:grinning:
12. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
ježíš psisko je trubík, tu vysedí důlek u linky pod svým jídlem...no nedám no :slight_smile:
12. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojky,
tak koukam Lio zavrena na deset zapadu :grinning: Tez ti to dela mrne pekne zajimave...preju ti, aby se ti to rozjelo samo :wink:
Me za chvili dojde PA probirat porodni plan a kdesi cosi...netusim co cekat, tak jsem lehce vynervovana...navic cert vi na kolik se se svou anglictinou ztrapnim :grinning:
12. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
@lotyna v přípravě červený čočky je jediný rozdíl - je mnohem rychleji měkká :slight_smile: Nenamáčí se, můžeš jí rovnou použít. Je i drobnější než hnědá čočka a hlavně nenadýmá :slight_smile:
12. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@safryy máš bachovky nebo tys je nekupovala?
12. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
@safryy uplně na deset západů ne, ale jako že bych měla rodit nikomu nepřišlo :grinning:
tu musíme mít všecky něco extra, extra brzo, extra dlouhé poslíky, extra náhle...extra zavřeně ....se picnu :grinning:
12. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
@lendaw: moc díky :slight_smile:

@hupcza: no, já neumím posedět, když tu neudělanou práci vidím :grinning:. To si pak musíš umět dobře sednout :slight_smile:. Ale je fakt, že dnes mi to taky nedá, je to tu vše vzhůru nohama :slight_smile:

@lucinecka222: jste bez teplé vody? Tak to tě lituju, to je hrůza ohřívat to furt dokola, obzvláště s malým dítětem :grinning:
12. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@lucinecka222 - no čekám úplně první ve 40 letech. Hrůza, co? Mám dvě velké děti adoptované.Jedno nezdařené těhu, tak teď snad si vše hezky prožiju. :grinning:
12. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@kovalda jéé sorry, ty si už tu ....
12. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@lio ....zadne Bachovky nemam...ani nevim, kde bych je tu shanela...ale neva....aspon bude veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cervenou cocku jsem zkousela parkrat....ale jestli nadymala nebo ne netusim...byla stejne dobra jako hneda a opravdu hnedka mekka :slight_smile:
Ty noci jsou cim dal horsi....nevim jak dlouho a jak moc boli Anty ta stydka kost....ale me se to vratilo pred tydnem a od te doby jsem se poradne nevyspala....a to uz vecer omezuju piti jak nejvice to jde, abych se v noci hybala co nejmin...vstanout na zachod je zazitek vhodny pro sado masochysty :frowning2:
12. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@pet.s a už víš něco bližšího, asi deš císařem vid a víš už něco blíž?
12. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@safryy sorry já si vás totiž se suik pletu :grinning: tak proto se ptám, bo bych ti hned řekla "tak si nakapej" ale to zvládneš , pak určo poreferuj.....
12. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@lio jak jsme ted byla poprvé v rizikovce v Podolí, tak mi jen řekli, že nebudu rodit ve 35tt, ale že mě budou hospitalizovat od 36tt a hlídat. Ale kdy a jak rodit jsme se nezeptala. Před tím můj gynekolog říkal císařem, ale musím se ještě zeptat v tom Podolí.
ted sem vyzkoušela KOVALDU :grinning: no jo KOV, jen jsem zkoušela příjem, sms čekej v pondělí úterý :-/
@pet.s aha takže si závěr proležíš v nemocnici, ale zase je to pro vás oba pro klid vás obou, tak budu držet palce.....
12. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
@lio .... :grinning: si muzu leda nakakat :grinning: No, ze bych z toho byla na rozsypani, to ne....stve me ale, ze nevim kdy presne dojde...tak tu sedim a cekam a cekam a ona furt nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
@safryy no ale tak v těhu i to kakání je důležité :grinning: jo to nesnáším, čekání kdy návštěva dorazí, tak snad se brzy dočkáš :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
@beru3nek: no super, že jsi doma. Ale ty doktory tam máš teda asi na 2 věci, když tě domů pustili se zánětem a teď nejsou schopní se shodnout na jedné jediné věci. Držím palečky, ať je malej v pořádku a ať se hezky zotavuje a sílí :slight_smile:

@discreet: ostříhala sis nehty na nohách? Jejda, to mi přijde stejně sci-fi, jako let do vesmíru :grinning:

@lio: jé, nebuď smutňouch, ještě máš pár dní, kdy se to může rozjet samo. Tak s těma všema akcema nečekej až na neděli, na manžu vlítni hned, zítra taky a další den znova a riciňák můžeš zkusit taky v sobotu i v neděli, maximálně si pročistíš tělíčko :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
@lio-klid určitě jenže ted rešíme, kdo se postará o naši puberťačku. kluk je v pohodě, toho zvládne muž s babičkou,ale slečna nikoho jiného než mě neposlechne.Včera jsem potkala bývalého, tak se jen tlemil, když jsem mu říkala, že si vezme Báru na měsíc k sobě.A navíc on bydlí v takovým divným domě, tak bych se bála,aby tam někdo Báru nepřepadl a někam nezatáhl.Tak nevím. :unamused: Asi pořídím Báře na měsíc chůvu.A nějakou s bičem a rákoskou!
12. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@lio ...no to je pravda...ale po maliniku a seminkach uz neni zaaaaden problem...a to jsem se s tim tak natrapila....kdybych vedela, ze to bude tak super ucinne, tak bych to zobala uz davno :grinning:

@kovalda .....ja jsem si vcera taky zmakla ostrihat drapy na nohach...a byla jsem z toho pekne vyrizena :grinning: Taky jsem se pokusila o zkulturneni spodku....poprve s pomoci zrcatka...ale spise jsem si ho nemela brat :grinning:
12. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@safryy: neboj, to určitě zvládneš s tou PA. Tak příjemnou zábavu :slight_smile:

@lio: no pěkně jsi mne potrénovala :slight_smile: - slyším SMS, vrhám se k tomu, že ANT rodí, vidím LIO, tak super, tak lio rodí no a PRD :grinning:

@pet.s: chůva s bičem a rákoskou :grinning:, tak držím palce na shánění :grinning:
12. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@pet.s ...teda...ty mas s tou holkou trable....ja mam o 10 let ml. sestru a tedy od tech svych 10ti let se o ni staram....normalne jsem ji menila pliny a pozdeji i delala sunar....mamka mela zdravotni potize a nikdy by me nenapadlo, ze by tomu melo byt jinak nez pomahat co to jde. Natoz takova 16ti leta koza....to jsou nervy s ni :fearful:
12. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@kovalda kov to byly přípravné kontrakce :grinning:
12. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
@safryy: já zrcátko k holení brát nemůžu, akorát mne mate - jak je to tam všechno obráceně :grinning:. No a drápy na nohách - asi se objednám na pedikůru :slight_smile:

@kuchy: tak další, co se chystá rodit mimo pořadník. No toto.
Ten Holter musí být teda hrůza na obtíž, ... :confounded:

@beru3nek: to je hustý, že si sestřička tlak vymyslí, přitom ti vysoký tlak zaléčují :astonished: :angry: :angry:
12. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@kovalda nejsem smutňouch,...ale nervouš, navíc sem nikdy ve špitále nebyla :grinning:
a vlítnu klidně neska, jen zítra přijede babička, tak ještě musíme fotky do rodinného alba, ta jediná zbývá.....mamče sem řekla že du v pondělí na kontrolu nic víc...pak tam jen dopo hodím psisko babičce a pojedu si rodit :grinning:
snad to utajíme .-D jen sem řekla že mimo čeká na povlečení postýlky, tak tu povlíknem s mamčou a babičkou v neděli, ....a bude.....
neska je mi tedy nějak divno....takový jako za týden to mám dostat..... :grinning: ale hmat mi dr nedělal, sem byla ve střehu, že ho dyžtak hodlám zkopat :grinning:
12. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@pet.s jak píše safry, je to trápení, vůbec si to nedokážu představit....tak ale snad to má řešení a vy ho najdete ku spokojenosti všech, stejně musím myslet hlavně na sebe a mimi.....tak držím pěstičky
12. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@lio ...uplne te vidim, jak doktor pri naznaku Hemiltona dostane ladnou nozkou rovnou do cenichu :grinning: A kdyby to nebylo nahodou ono...heh pardon, to mi jen tak ujelo :grinning:
12. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
ahoj...

@lio: chjo....ale nebuj, to bude dobrý. Někdy je to po tý vyvolávačce zase rychlý a není to tak hrozný a třeba se miminko rozmyslí :wink:

kolik se vlastně kape těch kapek?

@kovalda: díky, moc to bude super, já k tomu mám xxx knížeček, ale v češtině to je přece jenom lepší, nebyví mě furt něco luštit.....

já se bojím, že s tím epinem stejně dojdu tak na osmičku, páč se to budu bát nafouknout víc, jak to začně průsvitnět jsem nervní. Včera jak jsem masírovala, tak jsem měla pocit, že je kolem dokola samá kost a že se tam hlavička absolutně nemůže vejít.....

@pets: včera jsem si na tebe vzpomněla, koukala jsem na dokument o dětech v dětských domovech. Na konci byl rozhovor asi se třema holkama asi tak 16 - 18. Bylo to hrozný, ty jejich oči a ta prázdnota, celý dětství v děcáku, protože nebyly právně volné.... úplně na začátku byla malá miminka v porodnici, pár dnů stará, co je tam mámy nechaly, doktorka mluvila o tom, že se ty děti odlišují od ostatních, jsou hodnější, jak je už mámy nechtěly když byly v bříšku....že ale se daří je umístit do rodin hned, aby si mohli "vtisknout" někoho jinýho a škoda na jejich duši byla co nejmenší.... :frowning2: No mazec, .... fakt tě moc obdivuju!
12. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
@safryy určitě jsi na tom líp, než já s němčinou :grinning:
12. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
@safryy je fatk že tohodle mlaďocha . max 35 let ...by mi bylo líto, doufám, že ho aspon vyfásnu u porodu, takovej sympaták a ani o jedné prohlídce jsem od něj ani nevěděla...ne jako od doktorky minule :-/ jak to ti chlapi dělaj :grinning:
a to sem se tak bála v porodnici, že léta chodím k ženský a bude to šílený......
12. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.