• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy Zkulturnění spodku mě čeká v neděli, to bude fuška, v pondělí mám KO...
@lio Tak to jsou zprávy, ale třeba se to fakt ještě rozjede, neboj za měsíc budeme my zářijovky v té samé situaci :wink:
Jinak hřiby se suší, teď jdu udělat oběd a odpo se asi vrhnu na žehlení, prala jsem plínky a zavinovačky.
12. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
@suik 4 kapky stačí, bud rovnou do pusy, do sklenky s vodou, já to tuhle zředila do sklenky na dně s vodou, jen abych si to nekapala přímo do pusy a pak dle potřeby...stačilo mi jednou....placebo no :grinning:
tak proto si vás pletu , ty němčina, safry anglina.....
bojím, bojím.....vo tom žádná
12. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@safryy já mám ségru mladší o 11, taky jsem pomáhala se starat, úplně si to nepamatuju, ale myslím, že jsem dost žárlila a chtěla ji pro sebe, i když byla malinko větší, ale maminka byla prostě maminka :grinning:

12. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@suik a k tomu epinu.....ty to nafouknutí ale máš uvnitř neuvidíš jak to průsvitní, bud vklidu, to dáš...já už mám jen 4 dny....
12. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
Jak to čtu, tak tu všechny spíte s podepřenýma nohama, to mne nenapadlo si podpírat chodidla. Já podpírám jen kojo polštářem břicho a vrchní nohu (ležím na boku). To musím prubnout :grinning:

@eveluska: ty jsi podložená pěkným zvířetníkem :grinning:

@lio: vy máte vysavač i na mokro? Můžu vědět jaký a jak jste spokojení? My o něm totiž taky uvažujeme :slight_smile: A to jen prach shromažďuje do vody, anebo můžeš tím vysavačem i ten koberec "prát"? :slight_smile:

@beru3nek: no tak super, že to nebylo krvácení do mozku a tomu dr. bych prostě řekla, ať mi nic neříká, že mně akorát vystrašila a ať mi pošle někoho, kdo mluví česky, že se nechci zase nervovat :angry: Rasista nejsem, ale do pr.... dělá v ČR, tak ať mluví česky nebo má sebou překladatele. :angry: :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
@lio dík, já přesně nevědala, říkala jsem si, že tak 3 - 5 to bude.

@discreet: tu podložku jsem nedávno taky řešila, já mám matraci a na to ještě jednu pratelnou slabou matraci, co mávají v ikei, pratelná prošívaná látková, tak to snad něco udrží, normoš prostěradla.... a nakonec jsem objevila v ikei za pár euro nepromokavou podložku, nemá to žádnou gumu, jen se to položí na to, nezakryje to ani celou matraci, ale stačí, navrchu látka vespod nějakej "zátěr" nebo co.

@hupcza: já to svoje složím na velikost diáře :grinning: a jestli stačí jedna, tak se vejdu. testnu nepromokavost a kdyžtak vymyslím jinou....
12. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
Teda fuj, jak tu čtu o té mamině s cukrovkou, jak jí udělali hamiltona bez jejího vědomí, ... no hrůza. Asi si na to taky budu muset dávat pozor. Včera v té porodce - sestra super, ale doktorka když pak přišla, tak evidentně spěchala. Byla hodná a tak, ale pak když mne šla prohlížet, tak teda zlatej můj gyndr - vše v klidu a tak .... takhle šup ruku tam, zadolovat, bla bla bla a už jsem fičela pryč. O nějaký co nejjemnější postup se teda nesnažila. Nebolelo to, ale přišla jsem si jak v autoopravně a ne na gynekologii a natož v 9. měsíci.

12. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@lio tím se taky trochu uklidňuju :grinning:

@kovalda já tam mám vlastně celý lýtka na tom polštáři, a když spím na boku, tak je tam nějak poskládám, včera jsem ležela do L-ka a podložila si je na manžela :grinning:
12. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
@kovalda nemáme sice pelichavýho psa, ale mne ty sáčky ve vysavačích smrdí, musíš furt kupovat sáčky, myslet na to a tak....takže já chtěla luxovat do vody, vylít a hotovo....koupli jsme ZELMER AQUARIUS....já koberce nemám, nebo už jen v pokojíku jednom, takže jsem takové to tepování nechtěla, ale dělaj i suché mokré a tepování.....ale my máme jen mokré a suché vysávání, jsou dvě nádoby, v jedné sáček a luxuješ klasicky a pak druhá nádoba, kam naleješ vodu, kápneš olejíček a luxuješ, pak nevylejváš vodu, ale BAHNO , ale jen to vyleješ ,opláchneš a hotovo, krásně tím provoním byt a neřeším nákup sáčků, takže za mne obří spokojenost, jak s typem vysávání, tak i s vysavačem
12. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
@suik ...no nevim jestli lepe...spise ne :grinning: Navic po tak dlouhe dobe, co uz jsme tu, je mi fakt hamba, ze porad nemrskam plynule jak jsem si kdysi myslela, ze budu :grinning: Ale polski uz umim jakoze dooost dobre :angry: :grinning:

@lio ....ja jsem chodila vzdycky jen ke chlapovi...mi to u zenske prislo divne :sweat_smile: Ale je to doktor jako doktor, melo by to byt jedno....tak treba ho k porodu vyfasnes :wink:

@discreet....tak to good luck se zkulturnovanim :grinning: Ja uz to asi nebudu hrotit, je to desna fuska....mozna do porodu tak jeste jednou az dvakrat :grinning:

@suik .....no ja jsem segru mela misto panenky...nedala bych ji nikomu za nic na svete :grinning: Za par dnu mi tady dorazi, tak uz se nemuzu dockat, puboska jedna moje. Stejne ji mam porad za mimino....videla jsem ji drive nez mamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kovalda ...teda...to jsi mela rychlo prohlidku...fakt jak v autoopravne....ja nevim, ze nekdy jsou ti doktori takovy divne bezohledni :fearful:
12. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@lio: to chápu, že se ti do špitálu nechce a že to musí bejt divný, vědět že v úterý se jde na to ... No, ale hezky jste to naplánovaly to utajení, tak snad to vyjde :grinning:
A díky za radu s vysvačem. No, my máme bezsáčkový vysavač, ale vysávání normoš nasucho. Chtěli bychom ale asi i ten namokro, protože máme koberec v ložnici a pokojíčku a taky se to hodí občas na sedačku, matrace anebo sedačky v autě, ...
12. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
@kovalda jinak ten styl vyšetření, tak nějak..ale přijde mi že v porodce pospíchaj všichni.....ale i dyž sem byla šup šup hotová u chlapů. tak sem to nikdy necítila, ženská mi zase vše sama řekla, ale vyšetření všecky svatí tedy :frowning2: ještě mi řekla no si zvykněte ted vás budem vyšetřovat takhle. tak sem se ani nechtěla ptát jak takhle...bo jeslti si myslí že na čípek mi nikdo nehrabal, tak je na omylu :grinning:
12. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
@kovalda jako já na mokro vysávám i plovoučku..vlastně furt namokro, mne vyhovuje, že si provoním byt.....vysávání se sáčkem mi smrdělo....a to máš vidět co z toho koberece KAZDY den vyluxuješ.....a na ty chlupy....pohoda....opláchneš jen filtr jednou za čas koupíš novej a jinak chlupy vyleješ do hajzlu.....
navíc v pondělí se de na věc :grinning:
12. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
@safryy nevím jaký máte kdo zkušenosti, ale prej sou chlapy citlivější, ale mamča chodila k chlapovi a prej řezník, tak máme rodinou doktorku ženskou....poslední její prohlídka ne že by bolela ,ale cítila jsem to fest.....první prohlídka v porodnici chlap já napnutá jak to bude nepříjemné /bolestivé/ a když bral do ruky ULT tak sem zjistila, že je po prohlídce....
12. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@safryy zkulturnění už neřeším, jak psala kov, mám posekáno,l nic co by jim vadilo ve vyšetřní, ve výhledu nebo do čeho by se zamotalo mimi :grinning: takže to už neřeším.....nejsem zvyklá dohola takže bych pak skákala jak koza až by to dorůstalo :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
koukám že tu zase jako jediná dělám velký prd .....aspon sem se zabudla stresovat a chvět a přišla na jiný myšlenky a dojedla tu mňamozní marmeládu s chlebem, sem čuně...no ale 4 dny do konce, kdo by odolal......
12. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
Jé, super, čtu tu můj vyžízený vzkaz od antany, tak číslo na ní mám správné. Ale ještě se neozvala, tak nevím, jestli si ji tam už nechali, či co. Ale ona tuším i nějak do té porodky dojíždí, co?

@safryy: no chápu, že to je špitál a ta dr. musí běhat ještě třeba na to porodnické a tak, ale kruci tu prohlídku by mohla vést trochu šetrněji. Oni to tam mají, že sestřička vše zkontroluje -tlak, váhu, moč, natočí monitor a napoprvé (jako já včera) vypíše všechny papíry - rodinná anamnéza, kontakty, ... Pak jdu do čekárny a totéž udělá ještě s jednou "mamčou". Když má takhle 2 "hotové", tak volá doktorku, ta udělá prohlídku a zas jde pryč a zas ji zavolaj na další 2. No, ale ty doktoři se tam asi budou střídat, tak doufám, že příště budu mít chlapa. :slight_smile:

@lio: to jo, na dočítání teda toho mám hafo :slight_smile:. No to víš, čtu poctivě, abych o něco nepřišla, jsem strašně zvědavá :slight_smile: a taky se tu řeší spousta věcí, co mne zajímaj :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
já se ještě dole zkulturnit dokážu, nohy taky ostříhám, akorát posledně jsem i s nehtem vzala kus kůže :confounded:

mě teda prohlídky bolí tak od všech stejně, ale žádná hrůza. Já se k chlapovi vždycky děsně styděla....poprvé to bylo až v těhu a ještě mlaďoch. No naštěstí jsem si zvykla.
12. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@suik jo stud a strach a tak.....sem byla přesně já......dycky v kabince nad tím přemýšlím ale pak vejdu do ordinace a vše ze mne spadne, ale manža to prve řešil dost...a já ještě kráva vyprávím jak je dr sympoš a mladej a docela hezkej :grinning: :grinning: :grinning: alke neska mi manža řek, že ho třeba budu mít u porodu tak se mám aspon na co těšit :grinning:
12. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
@suik jo já měla nehty až za roh a když jsem se už 2 x při mytí rejpla do bradavky a měla šlicu na stehně a pak mse chtěla masírovat hráz,tak mse nehty zkrátila a je mi fajn, i se mi líp píše všema deseti :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
@kovalda já taky dočítám, ale reagovat už nezvládám.....tu koordinaci víš :grinning:
jinak si reagovala na košík.....no pořídím ho...cestovní postýlku taky, ale ta se mi do té ložnice taky nevejde takže košík bude řešení i pro přesun, bo furt na břiše mimi mít nebudu, v lehátku celý den taky nebude, tak košík...a vybrala jsem hezký tak se i těším....jen nevím, zda jsem ho neměla objednat dyž vím, kdy budu rodit :grinning:
12. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
@ladenka: já si do porodky musím nést taky skoro všechno - vložky, noční košile i ten toaletní papír :sweat_smile:

@lio: já mám teda s chlapama gynekologama většinou jen dobré zkušenosti, co se citlivosti při vyšetření týká. Takhle doktorka tam tu ruku prostě "zabořila", jak kdyby hledala v kabelce klíče a pospíchala na záchod. :unamused:
Koukám, že pejskovi nebylo dobře, že jste byli i na veterině, tak už je dobrej? Ještě teda nemám dočteno, chybí ještě pár stránek :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@kovalda tak já zkrotím své psací a blicí vášně a ty to dočti v klidu.....
12. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky takže hlásím se z kontroly dostala jsem léky na tlak 3x1tbl dopegyt ,pěkně se ve mě zase pohrabali a na další ko pokud neporodím jdu v úterý :wink:
12. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
@lio: s košíkem ještě počkej ne? Však si psala, že je buď růžový nebo modrý :slight_smile:. No jo vlastně, u vás budeme mít překvápko, co to vlastně bude :slight_smile:
Ad nehty - suik myslela nehty na nohách, těma si se asi do bradavky neškrábla :grinning:
12. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@antana123: no vítej, aha, tak vidíš, ještě máš šanci Šímu přesvědčit, aby šel ven dobrovolně :slight_smile:. Tak kup riciňák a džus a skoč na přítele :grinning:
12. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
@kovalda no taková hadí žena nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@antana123 ááááááááááááááááááá holka.....takže sem na řadě první :-/
12. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jé a já mám konečně dočteno těch 22 stránek, nebo kolik to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@lio Tak teď jsem tady nevěřícně četla, jak jsi schopná se nehtem na noze škrábnout do bradavky a živě jsem si tu akrobacii u koupele představovala :grinning: :grinning: - než mi došlo, že myslíš na rukou. :grinning:
@kovalda našla sem i košík ve smetanové, levnější s tím že se dá dokoupit dřevený stojan nebo jen pidimaličko houpací....tkže neutrál.....ale zase mám všecko už neutrál, a je fakt že pokud to manža v úterý objedná je to skladem, do pátku stopro to je ......tak ok počkám :grinning:
12. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.