• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lotyna aspn ste se pobavily no :grinning: dyž už sem tu včera blila taový nesmysly depkoidní
12. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@antana123 No tak super - no to bude mít lio radost, že je fakt na řadě. :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@antana123 no a podrobnosti..pohrabali jako další hamilton? co ti řekli? a v úterý rovnou vyvolávačka nebo tě nechaj dyž ti dali léky????
@lotyna víš že nemám :-O
@lio: jen nekřič, třeba se Antaně ještě povede ten porod nastartovat. Bude to velký boj, která z vás 2 :grinning:

No, mám dočteno, antana se ozvala, tak si dám něco k jídlu a jdu si dát šlofíka :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@suik Koukám, že s tím nafukováním epina to budeme mít podobně. Já jsem si to chtěla včera jen tak cvičně vyzkoušet... Rozhodně jsem se teda nepouštěla do žádných větších akcí, prostě jenom pár stisků, ale strach, že to praskne jsem teda měla řádnej. :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@kovalda nekřičím....jen mluvím o té 100% že pokud ani jedna, tak na umělko jdu první....
jinak psíkovi je lépe, už pospává a čeká na jídlo chudák....jinak se zdá že můžu klidně jet do porodky,bude ok....
12. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@kovalda no já bych řekla že je solidně kouslý že se jen tak ven nepohrne :grinning: :grinning:
@lio jo jo budeš dřív o mém osudu se bude rozhodovat až v úterý :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
jooo jinak jsem za týden nepřibala nic, ba dokonce 0,4 kg dala dolu, fuj, sem se děsila ....o kolik to zase vyjede nahoru a i tlak krásnej.....
12. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@antana123 vo tom zakousnutí mi povídej.....
12. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
Hlásím příchod z interny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pitomého holtra jsem přežila, fuj, malej vstával ve 4 ráno a nechtěl spát, byl z toho měření tk taky nervní :frowning2:
Jinak jsem na tom podobně jako antana Dopegyt 3X2tbl a vasocardin 1-0-1 , prý hodnoty hodně hraniční... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@antana123 : tak vidíš, ale na ten dopegyt moc nespoléhej, ke konci už nepomáhá nic, ten tk je i předporodní stresík :slight_smile:

@lio : nj, tak zkus všechno,jinak se té vyvolávačce nevyhneš,ale když nic, bude prcek brzy u tebe :grinning: Neboj, není to nic tak hrozného, jako normoš porod....u mě 12h celkem, bolesti na max cca 3,45 h ...jen s tabletkou na začátku :slight_smile: Taky jsem chtěla rodit přirozeně a nakonec i ten oxytocin bodl , když bylo Matýskovi zle :sunglasses:
@kovalda : taky nesnesu doktorku gynekoložku,taky špatná zkušenost s necitlivého vyšetření, prostě mě tam může jenom chlap :grinning:
@lio nevím nic jen že v úterý mám přijít a budeme se domlovat dál a hmat nevím bolelo to jako prase bylo to jinné než od mého dr. a opět ze mě zase všechno teče takže radost ale jinak moooc kontrakcí na monitoru dr. chválila i otevřená hezky ale kolik nevím snad budu chytřejší v úterý teda pokud neporodím cěmuž už nevěřím :grinning: :grinning:
@antana123 jo a prý mooooc plodové vody tak na bazén :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
@lio: aha, tak i smetanový košík si našla :slight_smile: No, zas pokud chcete ještě druhé dítě, tak by byl asi nejlepší a barevnost docílíš povlečením :slight_smile:

Jejda, já se teď zvedala, že si jdu namáznout housku a málem jsem nevstala - ovšem tentokrát z "netěhu" důvodu - jak jsme byli včera na houbách, tak mi teď strašně bolej stehna :slight_smile:. Minulý týden na procházce v lese jsem šla jen po cestě a ještě jak připosr.ná, abych neuklouzla. Ale když jde o houby - jsem vášnivá houbařka. Tak jsem to valila cestou necestou, hledala houbičky, přisedala na bobek, abych je mohla sebrat, funěla a potila se, ... no 2 hodiny. Tak super, vím jak se dostat do kondice - aspoň 3x týdně na houby :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
já už nevěřím že někdy porodím bo na mě vyzkoušeli už vše jinak tlak by 145/90
12. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
@kuchy dík, radši bych si to odbyla doma než ve špitálu, ale dám to....co jinýho zbejvá
tak dle tlaku stresík u mě nulovej:slight_smile:

@antana123 já měla pár kopců na monitoru, ale necítím nic, krom slabounké bolesti jako že to někdy mám dostat, ale jinak nic....tak držím palce.....
12. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
@antana123 já měla neska 100/80
12. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@lio jinak přibrala jsem zase kilo ale dr. mi říkala že je to tím jak sem nateklá nohy teda dneska jsou luxus a mám nateklé i ruce takže sranda už at je konec :angry:
@lio no to je krásný horní tedanižšší jinak dobrý :wink:
@kovalda druhé dítě je ve hvězdách, určo není v plánu hned po tomto....a jasně, barevnost docílím povlečením....ale proč ted nekoupit rovnou barvu k mimi, když to povlečení stojí taky dost.....tak počkám.....
12. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz
@lio :grinning:, jj, teď budeme ještě více napjatě očekávat, jestli se to některé z vás rozjede, anebo půjdete obě na vyvolávačku. :sunglasses:
To je dobře, že už je pejskovi líp, to já jsem taky vždycky na nervy, když mu něco je.

@kuchy: no, v porodce si asi nevyberu, ale taky mám radši, když mne vyšetřuje chlap. Doufám, že se příště poštěstí a taky že se poštěstí k porodu :slight_smile:

@antana: aha, tak Šíma tam má bazén, no tak to je jasný, že nechce na sucho :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@antana123 mám nízkej od začátku, takže na mne normoš tlak..ještě mívám spodní nižší 90/60 je u mne normoš :grinning:
já otoky nic....tak jsem ráda...takže ...co budeme dělat o víkendu ANT ????? :slight_smile:))))
12. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@lio já nevím myslím skákat a milovat tůry a prý i dřepy pomáhají a víno a horká vana zkusím vše na jednou :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
@lio: povlečení je stejné jako do postýlky, ne? Takže žádná investice navíc.
No, my plánujeme druhé brzy, taky nač v mém věku čekat, že? :grinning:
12. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
@kovalda no jako na nervy když je něco psovi jo, ale já se tu hroutila, hysterie za dveřma...tu seděl a najednou buch.....tak sem hledala co mu to vše napíchali a jako nestíhala sem..opiáty pro koně, sedativa atd.....ale proč si nechtěl lehnout mi do hlavy nešlo, že by byl oblbnutej, ospalej, chápu ale co předváděl bylo na mé těhu nervy příliš....naštěstí noc v poho, i dyž ji asi víceméně proseděl kdykoliv sem se jukla....takže jakoby netušil že si může lehnout a kam, tak jsem ho nasteloovala lehl a bylo...ted spí..na pelechu, souboj o jídlo vzdal, takže bude dobře.....ještě tohle řešit před porodem, fakt mi bylo včera až zle :frowning2:
12. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
@lio: no, myslím, že u tebe i u antany bude o víkendu veselo - nápoje na vyvolání, spousta úklidu a spousta sexu :grinning:
12. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
@kovalda : brzy a jsi si jistá, já bych do toho znovu tak rychle dobrovolně nešla,ale u mě to bylo sice dobrovolně,ale nečekaně :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@kovalda no tam není jen povlečení, ale okraje a tak, akorát na košík, na zakrytí, aby to líp vypadalo, + matrace, ta není stejná jako v postýlce..ty košikysou menší, ne ?
@kovalda takový hodně nezřízený víkend :grinning: :grinning:
@lio: to chápu, žes měla hysterii. Já jsem na nervy jen když ho vidím třeba, že má strach z bouřky. Tak dám honem homeo nebo krizovky a jsem s ním vzhůru, než se uklidní. Nesnesu, když se trápí.
No a co teprve, až budou ty mimča, co? .... :astonished:

No, jdu pověsit prádlo a na chvíli se natáhnu. Tak zatím ...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.