• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda no věkově už taky nemám moc času, manža druhé nechce, ale to ted neřeším, ale já chci mezi dětma do práce...ale člověk míní......jak říká KUTCHY...ale jako hned druhé neplánuji, co bude nebude.....neřeším.
12. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
taky se jdu natáhnout tak zatím pa :wink:
12. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
@kuchy: no, brzy jo, ale že by musely být rok od sebe, to zas ne :slight_smile:. Až bude malé víc jak půl roku, tak bych se chtěla začít znovu snažit - mám obavy, jak dlouho to bude trvat. Na Žanetku jsme čekali skoro 2 roky.

@lio. jo, myslím, že jsou ty košíky menší. Já myslela, že okraje a tak nechat béžové a barevné prostě jen uvnitř. Ale asi si to nedovedu představit, jak to vypadá.

@antana123: jj, úplná sodoma gomora to u vás bude :grinning:
12. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
@kovalda mě berou jen ty zdravotní prob...tyhle psychický zvládám, ono totiž to přebírá z tebe ,pokud s ní takhle "blbneš" uklidnit se ji trvá dýl, si příště nakapej taky :grinning:
tak zatím, já půjdu vyndat oběd a uvidím do čeho se pustím.....
ted mi volal táta že má koš hub tak jeslti chci, no jasněěěěěěěě
hhihi nezřízený víkend.......no uvidíme........
do všeho půjdu, jen víno tedy ne eeee..mylsím že mi bude stačit ten riciňák :grinning:
12. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
@kovalda http://miminkaabatolata.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2288211 aha sem zase necpohopila já jak to myslíš..pro představu takhle
12. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
12. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
Hoj děvčata, tak hlásím návrat z poradny, poslední. Streptokoka nemám, ale nějakou neškodnou baktérii, tak mi napsala nějaké globule na zavádění. Malej vše O.k., CS 1-2, cosi o špičce prstu mám kdesi napsané.... Jinak už jsem objednaná na příští poradnu do porodky :wink:

@antana123 Tak co, jak to s Tebou vypadá, rodíme - nerodíme?
12. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky,
letmo jsme prolétla poslední stránku.....nevím, zda to chápu, ale @lio má v pondělí nástup a bude se vyvolávat a @antana123 má léky na tlak a KO v úterý, je to tak??? JInak žádné změny?? @hupcza nerodí?

@zvirka tak super, KO bez problémů :slight_smile: gratulka

@lio hlavně že je pejsáčkovi líp :slight_smile:
12. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@zvirka zatím nerodíme :slight_smile:
@rennu ahojky no nevím co bude dál to se dozvím v úterý
12. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
@rennu díky vychrupuje zdatně, takže je líp
jj já mám v pondělí nástup, poslední víkend a to se budu stavět na hlavu :grinning: aby to šlo samo
@zvirka tak super zprávy
12. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@antana123 tak uvidíš, do úterý času dost a pokud zkusíš ty "zaručené" babské rady, jak vyhnat Š9mu ven...třeba na tu KO ani nepůjdeš :wink:

@lio Tak už můžeš být klidná kvůli pejskovi a v pondělí se uvidí....já jsem zvědavá, co se dozvím v nemocnici zítra :slight_smile:
12. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@rennu tak ty půjdeš na císaře né??ti dají zrovna termín né??
12. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
jééžiš vy jste kecalky

lio i ant ...furt po kupě ....

@rennu: u nás je oraz ..asi nabírá síly :slight_smile:
@kovalda: bacha ....já taky říkala, že kdo ví, jak dlouho se budu snažit s verunkou ....no říkala jsem si, že tomu nechám volný průběh a pokud do podzimu neotěhotním, začneme se snažit "organizovaně" ...no a nakonec do podzimu i porodím :grinning:
12. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
@rennu ne že se v pondělí uvidí, já jdu v pondělí na vyvolávačku už ,na přirozený začátek porodu mám zítra a víkend....
12. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
@hupcza ahojky, ne nadlouho
12. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
@lio: mezi dětma do práce je o větším odstupu ...to bych nechtěla ...navíc je varianta i tří ..a já rodit ke 40 nechci .....jako chápu, že už to není nic výjimečného ....ale prostě mi příjde mít děti blízko u sebe
i kvůli toho, že velké odstupy jsou pak dle mého problémové na organizaci společného času atd.
12. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
@antana123: taky nic moc finále, co :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@hupcza heye to tu neřeš já si myslím že tohle se naplánovat a říct nedá, za a) kdoví co a jak bude za b) přírodě neporučíš , ted sem happy za jedno, počítali jsme že to bude nadlouho a nebylo, mám před porodem, snad i zdravé miminko, co bude dál neřeším.....
12. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@hupcza větší odstup nevím, představovala bych si tak 5 let odstup, tzn 2 roky mezitím v práci...ale jak říkám, to tu neřeš, to je ve hvězdách, žádný zaručený názor či plán.....to v tomlhle prostě takhle říct nejde.....

jediný co ted plánuju je užít si víkend a nastoupil v pondělí v plné parádě :slight_smile: po včerejšku se to zdá nemožné, ale snad se shrábnu dokupy
12. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
@antana123 já nemám ponětí, jak to bude...ale pokud budu muset na císaře, tak doufám, že už mi termínbn dají...je načase :unamused:

@lio jo táááák, tak šup běhat po schodech, dřepovat a sexíkovat :wink: Ale ono každá rada drahá, když se mimískovi nechce, tak nepomůže nic...no držím pěsti, aby se to rozeběhlo samo :slight_smile:

12. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@rennu no přesně tak....už sme s ANT naplánovaly perný víkend tak uvidíme :grinning:
12. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@lio no držím pěstičky :wink:
12. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
@lio: já myslím, že to se plánovat celkem dá :slight_smile:
já věděla vždy, že chci děti hned po sobě, že do práce na full se hooodně dlouho vrátit nechci - mezi nimi ale ani když budou větší ...proto jsem na tom systematicky pracovala ..opustila jsem supr našláplou kariéru v logistice, když před 6 lety jsem odmítla pracovní nabídku s nástupem 60k (což tehdy byl tak 5 násobek průměrné mzdy) ovšem na manažerské pozici, kde je to stresové a časově náročné ..a začala jsem na nule na něčem, co mi umožní mít práci a rodinu skloubenou dle představy
jsem na to v tomto ohledu výrazně líp než většina mamin ...ale nikoli kvůli štěstí, ale kvůli tomu, že jsem si obrátila kariéru hore nohami zcela plánovitě
takže si ušetřím mnoha stížností na peníze, odříznutí od světa, nevybití, špatný návrta zpět do práce a mraky souvisejíích věcí
nad to nebudu limitována tím, že za pár let budu hledat práci, která není do odpoledních hodin, když pracovní doba se šoupla na běžných 9-17 ...a takových je vskutku pomálu
12. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
@zvirka: gratuluju k nestreptokoku, tady se to vyšetření platí, tak doufám, že to nebude nějaká šílená suma, taky bych si to chtěla nechat udělat, pro klid.

já chci děti taky blízko u sebe, ale zase ne moc, tak po dvou, dvou a půl ideálně, aby to druhý už bylo samostatnější. My jsme se ségrama po pěti letech, jako dalo se, i s tou organizací, vůbec by mě nenapadlo, že by to bylo jako problém, hodně dlouho jsme fungovali dost společně, společné dovolené a tak. Akorát s tou prostřední sestrou jsem se řezala jak kůň, my jsme hodně jiný povahy a jiskří to mezi náma dodnes. Tu mladší jsem milovala, byla mi i víc podobná,bohužel už není :cry:

Měla jsem ale o dva roky mladší sestřenku, tak jsme se taky vyblbly a ten rozdím mi přišel celkem ideální.

@antana :wink: , tak snad ten tlak bude hodnej, bacha ale na ty otoky, hlídat a snaž se nějak odvodnit co to půjde.

před chvílí jsem se vrátila z nákupu, tak jsem hotová. Tentokrát zbylo i na hračky pro Kulíška, jen neměli gumovou žirafku, co jsem chtěla koupit....už mám vymyšlenej i systém ukládání látkovek potentočkovanejch, takže se nám to už pěkně rýsuje. O víkendu snad sestavíme kočár a omeju okna.
12. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz
@kovalda: já s podepřenýma nohama nespím :wink:

@suik: manža je s bráchou o 12 a jsou to cizí lidi ..když bylo manžovi 3, šel brácha na intr ...úplně se minuli a nikdyk sobě nenašli cestu
@hupcza si prostě geniální a budiž ti přáno..já myslela plánovat dítě.....přírodě neporučíš......
@lio, @antana123 Tak holky, pěkně se přes víkend snažit, hlavně zapojit chlapi a užít si, dokud to jde :wink: Nebo spíš pokud to jde, já bych asi v současnosti preferovala piluli před sexem :grinning: Nedávno jsme to tu řešili s Luci, jak je to fyzicky náročné :grinning:

@antana123 Teda toho hamiltona nezávidím, slyšela jsem to nejhorší.... Nějak jsem nepostřehla, dělali Ti ho i dnes??? Snad se Šíma umoudří a půjde to samo, budu fandit :wink:
12. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@suik dokonalý finišující přípravy koukám :slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@hupcza jsi superžena a máš to dobře promyšleno....mě se taky moc vracet nechce, ale chtěla jsme se taky vrhnout do podnikání, to jde i při mateřský, jen nemám tak lukrativní "obor" a taky to žere dost peníze, i když základní nářadí a spol. mám ...... ale jako seberealizace výborná.
když už vrátit, tak do tý neziskovky kde jsem byla, čas jsem si mohla organizovat libovolně a snad nikdy jsem tam nebyla 8 hodin v celku....peníze teda stály za pendrek, to jo. Ale k dětem bych řekla ideální, ovšem pokud druhá polovička je na tom dobře.
Na druhou stranu, možná do práce uteču ráda abych nemusela poslouchat občasné "blbé kecy" :angry:
12. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
@lio: ha ha ha .... ne jen mám jasnou představu, co od života chcu a pak se nemusím vztekat, že to nemám, jelikož si to sama obstarám ...prostě dle osvědčeného hesla: pomož si sám a pámbíček ti pomůže :wink:

ideální odstup neexistuje :wink: ...pro každé se dá najít pro a proti .... záleží na rodičích, dětech, okolnostech ....ale dle mého je prostě fajn mít svou představu a tu naplňovat ....tím nemyslím, že to musí 100% vyjít ....je to jako s tím porodním plánem .....dá se nechat vše volně plynout ....ale pak se musí přijímat i to, že jsme se najednou ocitli někde, kde nám to nevyhovuje

@suik: to je dost smutné ....co se stalo...taková mladinká
12. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.