• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jdu se oddávat do kuchyně masochistickým hrátkám - dodělat buchtu. V té výhni to bude stát za to a to tam mám za chvíli jít vařit večeři :sweat_smile:
12. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
tady normálně není vidět z okna na 2 metry, jaký je tu slejvák. To je teda maso :confused:
12. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
a padají kroupy. Chudinky rajčata na zahrádce :frowning2:
12. srp 2010 v 15:52  • Odpověz
@rennu na ty platby po MD (soc, zdrav) bacha, některým to zlomilo vas, je to celkem hodně, i když nic nevyděláš, jsou to cca 3000. :angry: Tohle nemaj dobře vymyšlený. Ale v tvým případě babo raď. Co máš za obory, matně si pamatuju chemii, ....zkusit možnost doučování, zrovna ta chemie by se někomu mohla šiknout.

@hupcza: já myslím, že to celkem zpracovaný mám, o ségře mluvím málo taky proto, že to bylo dost nezvyklý, byla malá a často tím taky uvádím do rozpaků, ale s jistotou to tvrdit samo nemůžu. :pensive: ....mě hodně pomohli kamarádi a že jsem se z toho vykecela, každej den jsem byla v hospodě a do někoho to hustila, no chudáci, ale muselo to ven, jsem jim za to moc vděčná, mě stačilo bejt mezi lidma a mluvit o tom a oni jen poslouchali. Když už toho bylo dost, našla jsem si psycholožku, ale tam už byl problém jinej a to táta a jeho nezájem o nás. prakticky hned si našel jinou paní a pak další, se kterou je dodnes. taky kompletně vyměnil rodinu, s lidma co se stýkal dřív se nestýká.... to mě žere asi nejvíc a to jsem nemohla zkousnout hodně dlouho, dodnes to tam trochu je....to by na ty konstelace možná bylo......
třeba teď, moc mi nevolá, nezajímá se, chtěla jsem aby za mnou přijel - jsou to 4 hodiny cesty, zvu ho i s ocáskem. jediná jeho starost je, kde budou spát, moc místa tu není a já mám jen jednu matraci na zem :angry:
Další, manželka syna jeho přítelkyně je taky těhotná já mám pocit, že ho její těhotenství zajímá víc, děsně se staral o to abych jí napsala a doporučila těhotenskej pás a kojící polštář, když jsem ho tak opěvoala.....a tohle ani nemlžu manželovi říct, páč by se hrozně rozčílil, jeho to žere ještě víc než mě....

ségra to ale odnesla hůř, je o pět let mladší, tátu potřebovala víc, visela na něm, furt ho hájila, zatímco já s ním bojovala, teď prozírá :angry:

no nic, to jsem se zas rozepsala...

MMCh, děláme vlastně hodně podobnou práci, mě se na tý mojí taky líbí, jak je to užitečný, že se naši klienti mohou nějak realizovat a nečumákovat doma, akorát já jsem spíš pěšák, jsem dobrá na praxi, vymyslet to, zorganizovat, vypsat projekty, to mi nejde..... ale provést jednotlivýho klienta celým procesem hledání práce k jejímu udržení mě děsně baví.
12. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
@lajla další adeptka :wink:
12. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
@suik nj, doučka..jenže ono toho moc neseženeš....mám biologïi, chemii, zeměpis a AJ...ale jak říkám, je problém sehnat lidi :frowning2: nebo aspon tolik, aby se to vyplatilo...navíc těžko můžu doučovat, když by neměl kdo dohlídnout na prcka...i když když je dítko v pohodě, asi to není problém :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
jé člověk na chvilku usne a musí dočítat 3stránky vy jako jedete :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@rennu a AJ bys doučovat nemohla? Tím se živím já, mimo to vedu malou jazykovou školu a právě takovýhle maminy na RD jsou na výuku super. O lektory je docela nouze a na RD můžeš pracovat na Dohodu o provedení práce. Zkus oslovit i menší jazykové školy, protože ty větší jsou trošku vydřiduši. Navíc si můžeš zkusit dát inzerát na net, myslím, že je tam web, který se jmenuje doucovani.cz a tam zadáš obory, které bys mohla doučovat. Ale já bych určitě využila té AJ. I kdybys měla učit jen prcky - o to je teď hodně zájem, je to in dávat prťata na angličtinu:grinning:
12. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
@rennu navíc můžeš učit pro víc jazykovek, učit pár hodin týdně, třeba večer, nebo můžou studenti jezdit za tebou domů. :wink:
12. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
@lendaw u nás je jazykových škol a institucí, které se zabývají výukou jazyka hromada.....Nějak si nedokážu jen představit , kam s mimčem, když bych dělala lektorku.....ale je fakt, že za pokus nic nedám :slight_smile: , ale známá má s tímhle lektořením pro školu špatné zkušenosti... :rolling_eyes:
12. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
@antana123 to víš každej se fláká jinak :grinning: jak je ? mne je neska nějak slabo.....jeslti tlak...brrrr....potím se jak dveře od chvíla a to není hic....
ted mi domu přistála další psice, tak jdu ovenčit ji, bo ta by za dešte nevylezla ani za boha :grinning:
12. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
@rennu po večerech si zvát studenty domů, učit malé děti doma u toho mít prcka můžeš..nevzdávej to dopředu dokud neozkoušíš.....
12. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
@lio ale jo jen se potím teda solidně trochu bolí hlava a nějaký ty otoky no pořád stejný :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
u mě to vypadá na porod nejdřív v září asi :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 16:25  • Odpověz
@rennu musíš si dát pozor na školu, kterou si vybereš. Já se tím živím už 10 let, začínala jsem učit u Skřivánka a na "zaučení" to šlo. Peníze sice nic moc, ale zase ti zapůjčí veškeré materiály. NIkdo neříká, že musíš učit 4 hodiny v kuse. Já zaměstnávám 2 maminy na RD a učí třeba hodinu dvě jeden den dopo a potom jiný den to samé třeba odpo. Nebo si to zařídí tak, že učí celý den v kuse a pro děcka mají na ten den hlídání. S manželem by ses na hlídání nemohla nějak domluvit? POkud studuje, tak určitě není ve škole nonstop.
12. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
@lendaw takhle nějak podobně bych si to představovala s masážema...ale tam to moc na hodinu dvě denně není :grinning:
ale ten den kdy bude hlídat manža si představit dokážu.....
12. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
@lio uvidíme jaká bude realita, když to s prckem půjde, bude to super :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
@lio ono záleží jakou máš představu o výdělku :grinning: Pokud by to měl být jen přivýdělek k rodičáku, tak pár hodin týdně stačí. Samozřejmě, pokud to bereš jako hlavní zdroj příjmu, tak ti těch pár hodin opravdu stačit nebude. Super by bylo, pokud bys měla možnost dělat masáže třeba doma, ušetřila bys tím náklady za pronájem provozovny - pokud by sis teda nepronajímala lehátko v už zavedeném salonu. POkud by manžel byl svolný k tomu, že třeba dvakrát týdně bude půl dne doma, nebo jednou týdně celý den, tak je to zajímavá vzpruha pro maminu na mateřský.
12. srp 2010 v 16:36  • Odpověz
@lendaw on studuje při zaměstnání, takže bud je v práci, nebo ve škole a nebo se šprtá....v podstatě od října do června to s ním bude o ničem, škola náročná a už to nejde to učení jako za mlada :grinning:Takže defacto fungoval tak, že přijel z práce, najedl se, šel se učit, večer vyvenčil a učil se min, do půlnoci...skoro každý den....takže tady se spoléhat moc nemohu. Ale zkusím něco poshánět :slight_smile: Materiály na AJ mám i nějaké svoje..asi 2 roky jsem ji učila a vymetla kdejaký seminář :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@lendaw doma to rozhodně nejde....nepovolí hygiena....a doma už nemám tu místnost, bude pro prcka, takže pro sousedy a známé asi budu chodit po nich...ale to se mi po cizích samo nechce....
a myslela sem že ta hodka denně....to není na masáž....to uděláš jednoho člověka ani to ne a to ti nikde v salonu možnost nedaj :grinning:
lehátko a všecko mám....a právě sem myslela do salonu na částečný úvazek, výpomoc a tak...prostě přijít mezi lidi, dělat práci která baví a přijít na jiné myšlenky, živit se tím jen tím nechci, je to dost náročné a masírovat 10hod denně aby se to vyplatilo určo nechci....takže spíš přivýdělek....to že se tím živit nechci sem zjistila v uplynulém roce, kdy jsem po večerch masírovala...je fakt že jsem přišla z práce a hned masáže, ale některý lidi fakt vyštavujou a mít takových lidí 5 za den ......
škoda že to nejde doma.....ale do budoucna máme zálusk na garsonku tady vedle nás, že bych z toho udělala masérnu...ale to je písen těžké budoucnosti :slight_smile: jinak v baráku jsou nebytovky obsazené.....a s manžou by prob nebyl, bo může pracovat z domova.....takže nějaký den, či tak by určo šlo
12. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
Tak jsem naprosto poucena o vsem...muzu jit z felku rodit :grinning: Dostala jsem hafo letacku...to teda nevim, jestli to do porodu stihnu vsechno prelouskat a nastudovat :grinning:
Byl tu lijavec jako hrom...to se fajne spinkalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu vas docist, aby mi nahodou neco neuniklo :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:58  • Odpověz
tý jo, koukla jsem se na svý kotníky, protože mě nějak začaly tlačit pantofle a od lýtek dolů prakticky stejný průměr nohy :confused: :astonished: takže dneska už nic nedělám, nohy namažu, hodím nahoru a až přijede manžel z práce, tak mi na ně dá mokrej ručník.

@lio kdyby přišla masérka ke mě domů, tak bych byla spokojená. ´Já třeba vůbec o nikom takovém tady v okolí nevím. Vždycky jsem chodila já za nima. A to se masírováním nedá slušně uživit i při menším hodinovém zápřahu? Mě přišlo, že vždycky, když jsem šla na masáž, tak jsem za hodinu platila kolem 350Kč. Ale je pravda, že z toho musí masérka zaplatit ještě daň, nájem, energie, olejíčky a další serepatičky.....
12. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
@lio: to je škoda, že to nejde doma, prcka a jeho pokoj chápu, ale hygiena?

@rennu:nebo prostě může chodit student za tebou, pokud to není dítě, jde to.... to tvoje se prostě kdyžtak bude batolit okolo, samo záleží na dítěti, s některejma to prostě nejde, taky se může stát,že se prostě hodina bude muset zrušit. Ale když dáš pěknou cenu s tímto rizikem, inzerát krom internetu k vám do školy,pár korun by to hodit mohlo.

já jsem doučovala němčinu (haha, teď bych to nedala) a češtinu, ale za těma prckama jsem chodila....
12. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
jé,máme možnost opravovat překlepy :grinning:
12. srp 2010 v 17:11  • Odpověz
@suik ....myslim, ze ta hygiena by to urcite nepovolila...pro zakazniky musi byt samostatna toaleta a takove ty veci okolo....mam dojem teda....pac moje kamaradka je maserka, ale uz se zaridila po svem :slight_smile: Chodivala po lidech, docela ji to vynaselo...pak si zaridila salon...moc ji to bavi...ale je to fuska teda :slight_smile: Lio, ty musis mit namakane ruce jak hrom, kdyz masirujes :grinning: To se ti bude hodit, az budes tahat prcka :grinning:
12. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
@suik .... :grinning: tak to je dobra funkce :grinning: Bude hojne vyuzivana myslim :grinning:
12. srp 2010 v 17:17  • Odpověz
Kde to vidíte, to opravování překlepů?
12. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
Jéé, už to vidím. Ono se to objevuje jen u příspěvků psaných od cca 17:05 :slight_smile:
12. srp 2010 v 17:20  • Odpověz
A teď mi ta možnost opravit překlep zmizela - tak to bude jen nějak časově omezené :unamused:
12. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
@lendaw ....tez uz to tu nevidim...mozna to byla jen zkouska :grinning: Ale kazdopadne, napad to byl dobry :grinning:
12. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
holky kdyz se tak o tom bavite..ja mam vystudovanou anglictinu nemcinu..taky jsem ucila pro skrivanka, hello, cloverleaf a dalsi..pak ve skole a nakonec na vysoke skole..ale ted? budu rada, kdyz neco zblebtnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.