• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak na virozy ho třeba moje máma doporučuje po celou dobu, ale je fakt, že hlavní efekt má být preventivní, tak to už jsem prošvihla....co myslíš tím překombinováním, mořskou vodu a pomeranče??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Víš co já jsem navíc taková ta kovářova kobyla, když napíšu, že beru oscillo, tak jsem ho celkem měla asi 3x pár kuliček za ty 3 dny co stůňu.....(to víš, homeopatika v homeo dávkách), to kloktání taky moc nepřeháním, jen do nosu teda kapu pravidelně, páč fakt absolutně nemůžu dýchat nosem, bohužel k tomu asi značně přispívá i to běžné těhu zduření sliznic, no ale když jsem napůl udušená tak to mě moc neutěšuje, že...Ale vypadám bohužel čím dál hůř...

Teda lidi, ty tatínkové....už je vzhůru, tak holkám pustil Jen počkej zajíci!!!! Tak já tady celé dny recituju, zpívám, vymýšlím chytré hry a tatínek prostě zmáčkne čudlík, grrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry: :angry: :angry:
12. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahojky těhulky,
dnes poslední přednášky, za týden zkouška a pak veget :grinning: Bavili jste se, kdo to sdělil rodinám....my chtěli čekat na výsledky screeningu, jenže u nás to dělají jen čtvrtky a mají plno a objednali mě na nejzažší termín, za 14 dní a bříško je vidět (taky jsem nečekala, že se objeví tak brzy :wink: ) a zítra jdeme k manželovým rodičům na oběd, slaví narozky, tak dostane kyti a obálku s fotkou z ultrazvuku a v neděli to řeknem mým rodičům. Mudra říkala, že už je roziko potratu minimální.....tak to tajit nebudeme :wink: aspon to bude čupr dárek, ne? :grinning:
Jinak zvracím už "jen" ráno...což jde a beru to jako signál, že mimi se hlásí, že je také vzhůru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ovšem pokud to ráno vydýchám, přijde to kdykoliv během dne :frowning2: a to je nářez....ono i dnes v jídelně mi nebylo z pachů nejlíp...ale v poho....
Tak přeju pohodový víkend všem :wink:
12. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Rennu máš můj obdiv, pokud pořád ještě zvracíš a přesto žiješ....mě je 2 dny líp a připadám si jak v ráji!!!! Držím palce, ať už Tě to pustí a užij si víkend! My to řekli zatím u manžela v rodině, zítra jsou na řadě naši, snad se to obejde bez nutnosti volat RZ... :grinning:
12. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsem vás dočetla, dneska jsem mrtvá, celý den v olympii, ale dobrý, akorát ted si jdu dát sprchu a asi brzo usnu.................... :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Petja, proč citrón?? to jako na potom?? :slight_smile:

já už mám 1kg nahoře :sweat_smile: ale to jsem měla i při Tomášovi, to jsem nabrala v prvním trimestru nějak 3-4kg :slight_smile: a dohromady jsem nabrala 14kg :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky, jsem dneska utahana jako kote...nic se mi nechce. Jeste ze uz je patek. :slight_smile:
Ja jsem vcera neodolala a povedela o brouckovi mladsi segre(nezklamala, byla mega nadsena a natesena)...ale zatim je to porad tajo. Mame jit pristi patek na ten scen a tak budeme mit vice fotecek, cili pak to asi povime vsem na manzelove strane. Me se s tim u nas tak nejak moc vychvalovat zatim nechce. Ani nevim proc...asi ze starsi segra se pri kazde prilezitosti vyptava tak co??Ze jim se zadarilo na poprve a my furt nic...no nam skoro taky ze...ale hlasit to hned nemusim :pensive:

Jinak ja jsem uz pribrala necela 3kg :sweat_smile: takze mazec. A brisko mam dojem tloustne kazdym dnem...jestli to tak pujde dal, tak budu do zari jako vorvan.

Holky co zvracite...doufam, ze uz vam to prestane...ono se rika, ze v tom druhem trimestru by melo byt lepe ne?

laur... no kde je ta fotka? :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
daja.had: moc gratuluju, že je mimík v nejlepší kondici a že už máš průkazku :slight_smile: Jinak, já mám za sebou akorát potvrzení těhu z utz a pak prohlídku, takže nedokážu posoudit, co je a není normoš. Ale na odběry jsem objednaná v pondělí a ve středu jdu pro průkazku, určitě na prohlídku k doktorovi, ale naopak nevím, jestli mi budou dělat utz :slight_smile: . Jo a moč s sebou beru v pondělí i ve středu. Ale každej doktor to má asi jinak :wink:

lamia: jj, jsi úplně normální :slight_smile: Buď ráda, že nevolnosti, alespoň jedny, odeznívaj. Pak už jen picneš toho bacila a bude ti fajn. :slight_smile:

rennu: tak super, už se ti ta studia chýlí ke konci. Užijte si oznamování, jednoznačně nesete ten nejkrásnější dáreček :grinning:

Jsem dneska teda úplně country. Zjistila jsem, že asi budu muset jíst a pít jen pidi porcičky, ale co chvíli, protože když sním či vypiju jen o kousek víc než pidi, je mi pak zle. Ale už je víkend, tak to budu moci testovat a taky si pořádně odpočinu, to je pak všchno lepšejší.
12. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Kov vůbec mi neříkej, že je Ti taky ještě blbě!!!! Ty jo, já asi měla v předchozích těhu hrozné štěstí na průběh, minimální nevolnosti a to max. do toho 10.týdne, pak šlus a pohoda až tak do toho 3.trimestru, to mě pravidelně začlo být zas blbě po mastných nebo hůř stravitelných jídlech, ale tomu se dá snadno vyhnout, že jo, takže celkově fakt pohoda....Tak ať Tě to taky brzo pustí!
12. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
lamia: no já nemůžu vyloženě říct, že by mi bylo zle, podle toho, jak holky tu blinkaj a tak .... Prostě mi je tak nějak jako bych byla permanentně přejedená nebo snědla něco zkaženýho - prostě tak nějak nafutrovaně a furt krkám jak nějakej hospodskej týpek, ... a to třeba po půlce mandarinky ... Vlastně pohoda oproti vám ostatním :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ojo,nevim,jak jsi nesla zátěžák ty,ale já hrozně.Citron sem si měla přinýst,že se do toho vymačká,pro mě by to bylo myslim snesitelnější,uvidim.Dnes se mi o tom i zdálo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak mi ta borka říká,no šup,obraťte to do sebe už :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz
Bezva, tak jsem vám napsala dlouhý elaborát a celý jsem si ho debil vymazala, ach jo, jdu si asi požádat o zbavení svéprávnosti....

Anča je nemocná, včera měla jen teplotu a pokašlávala, dneska to má už zjevně na průduškách, takže zas to bude na antibiotika, ach jo, tahle zima je fakt prokletá!!!!!!!!!!!!
13. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim pri sobote :slight_smile:

Lam...borok Anička, snad ji to brzo prejde. Ja jsem tak pred dvema dny chytla rymu...vcera na noc jsem si musela striknout Olynth...uz se to fakt nedalo. Preju, at jste brzo zdravi :wink:

petja...tady se na cukrovku normalne vysetreni nedela...ale jsem pry rizikova skupina...moje babina na stara kolena cukrovku mela, takze na to pry pujdu. Ale nevim kdy...asi to je pekny hnus podle toho co tu pisete vsechny :confused: To se jen neco vypije a pak co? Urcite mi to pak midwife vysvetli...ale vedet to dopredu neni na skodu ze :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Lami a když je mamka sběhlá v těch homeo,tak vy tak neléčíté všecko? Já tak zvládla i laryngitidu.Myslím,že byste se bez ATB obešly,co?

Safry,právě TO co se pije je shit!Je to nechutně sladký! Mě pak bolela šíleně hlava.Nejhorší je na tom,že musíš přijít na lačno a pak další 3hod nejíst ani nepít,aby se to neovlivnilo a nenaředilo asi.A ještě bez pití se 3 po hodině vyčurat,to poslední čůrání u mě bylo už jen silou vůle :grinning: právě že mi minule říkala,jestli sem si donesla citron,no samože dopředu mi to nikdo neřekl a koho by to napadlo.Myslim,že by se to mohlo dát lépe snést to vypít.Ale jak říkám,některé mamině to nevadí..Já si ten citron tentokrát vemu...
13. únor 2010 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz
Teda holky, jak to tu člověk čte, tak se opravdu na to vyšetření cukrovky "těší" :grinning:. Ale co, to zvládneme. :sunglasses: Citron si s sebou každopádně vezmu a uvidím, jestli mne nechaj si ho do toho vymačkat, nebo ne. :wink:

Zítra začínám 12 tt, takže dneska přišel mailík z rodiny, že už se vyvinula placenta a že to nejhorší máme za sebou :slight_smile:, to jsem moooc ráda. Sice nemáme žádné potvrzení z nynější doby, ale určitě je vše O. K. :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
No tak to si ten citron vemu s sebou asi taky :grinning: Ja ale vubec nevim, kdy na to pujdu. Drive jsem pila nejake Kofoly a ochucene Matonky a tak...ale ted si to dam tak jednou za nekolik mesicu. Zvykla jsem si pit cistou vodu. Kupujem balenou...manzelovi z kohoutku pry smrdi, ale mi nevadi ani ta. Ma asi nejaky extra citlivy cenich :grinning: Takze jestli to bude nejaky hodne sladky maras...tak to bude pro me asi taky problem...bleee. No ale ja jsem haklivka na jehly...jen ji vidim, uz me berou mory, ale krev mi uz tu kvuli prckovi brali 2x a ani jsem nemrkla....pro tu nasi lasecku zvladnu vsechno na svete, tak i tohle :slight_smile:

kov... ja zacinam tydny vzdycky ve ctvrtek...ale nikdo mi je tak nejak nepotvrdil ani nevyvratil. Takze gratulace k zitrejsimu 12tt. To uz pak zaciname druhy trimestr ze? Tyyyyjo, to fici :slight_smile: Se ani nenadame a budeme mit prtata v narucich. Kdy jdes na utz? Ja jdu pristi patek...uz se nemuzu dockat :dizzy_face:
13. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Hezké dopolko :slight_smile: tak jak jste vyspinkaly vy i vaše bříška????...já teda nemohla spát, pustila jsem si Stmívání, bylo mi divno, rychlejší tep a divný stav, tak jsem si pak udělala meduňkový čajík a filmek jsem už ani nedokoukala..zato jsem po tom puscláku čaje v noci pořád chodila na záchod.... :unamused:
Já začínám nové týdny v neděli, se to hezky pamatuje...teď se akorát chystáme na ten narozeninkový obídek a jsem notně zvědavá, jak to dopadne :grinning: se nějak nemůžem s manžou dohodnou, jak a kdy to oznámit...já mám nachystanou obálku s obrázkem z UTZ a chci to dát po obědě jako dárek nejen pro jeho mamku, ale i tatíka a babičku...on to to chce říct před obědem bez obálky....což já zamítám, jelikož už teď mám prázdný žaludek a to by bylo vyptávání a gratulací a umřela bych hlady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pak vám písnu, jak to probíhalo. :wink:
13. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Víš,co? Safry? Po zkušenosti s prvním testem radím,stejně jako Ojo,vypít naráz!

Holky ty týdny já mám tady na koníkovi jinak,osobně jinak a na profilu taky :frowning2: A všude mám zadaný stejný datumy :unamused:
Divný,co?

Takže osobně jsem 12+1 :dizzy_face:
13. únor 2010 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz
Já jdu na prenatal scr. v pondělí.Nervíky mám už tak týden.Ale všechno bude v pořádku :wink:
13. únor 2010 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky
rennu:jé taky jdeme dneska na rodinou oslavu na 50.tiny chceme to tam taky oznámit rodině a tak jsem taky zvědavá jak dopadneme a já končím dneska 3.měsíc aspon myslím jsem 13+2tt tak doufám že to bude tak rychle utíkat jako do ted :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Antana :wink:
13. únor 2010 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz
antana: jééé, tak si to koukejte užít.... :wink: já jsem teprve 11+6tt, chtěli jsme to oznámit až po screeningu, ale ten mám až skoro za 2 týdny, takže novinu neseme jako dárek už dnes :wink:
13. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
jo a včera jste se bavili kolik kdo přibral tak já hlásím 3kg :slight_smile:
je to docela dost bojím abych nebyla obrovská :slight_smile:
zdá se mi že mám i dost velké břicho může to být tím že už sem byla těhotná někdo mi říkal že při druhým těhu břicho rychle vykoukne jak si na tom ty Petjo?
13. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
ja jsem byla pred par lety na takovem branném celodennim pochodu se zatezi, coz by slo, ale bylo to na americkem pobrezi, 90procent vlhkost vzduchu a pres 30 stupnu. V poledne jsem se slozila, myslela jsem ze je to posledni minuta, a pritomny doktor mi vnutil vypit dve lahve extremne sladkeho a relativne husteho napoje. myslela jsem, ze se poblinkam, tu chut si pamatuju do ted. mam strach, ze ten diabeticky napoj bude to stejne.

me doktor rekl pred tydnem 8+6, ale nejak se mi to nezda, mimak byl 16,5mm, tak si myslim, ze je mladsi. i ovu by odpovidala mladsimu mimakovi, mesice jsem mela vzdycky nepravidelne, takze podle MS to nemuzu vubec brat. Tak nevim, podle ceho to pocital mudr. snad je ale mimak v poradku.

my slavime 55tiny za dva tydny, a taky to budu resit kartickou, je to takove dojemnejsi, tak si to, rennu, nenech sebrat! nakonec - nosis ho v brisku ty!
13. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
rennu:děkuji vy si to užíjte taky :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Antana já mám bříško jako minule 4-5 měsíc.Děloha už je asi natrénovaná a svalstvo povolenější,nevim.S kily nevim,páč vážit se budu až 23.2 v poradně.Doma váhu nemám.Myslim,ale,že nepřibírám moc.
13. únor 2010 v 11:08  •  3 děti  • Odpověz
rennu...po obede a s obalkou to bude lepsi...tez bych hlady nevydrzela :grinning: Pak dej vedet!!!

petja...asi to fakt bude nejlepsi, kopnout to do sebe co nejrychleji :grinning: Uvidime jak to zmaknem :grinning: Juu a ty uz jdes v pondeli...to se mas...to uz je za chvilku :dizzy_face: Uvidis, ze bude vsechno jak ma byt. Ja mam porad jen tu jednu fotecku a nemuzu se vynadivat...uz aby byl patek a ja mela dalsi obrazky. :dizzy_face:

antana... :wink: to budou vesele 50.tiny, kdo slavi?
13. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Suzette,no to byl nějakej glukoz koncentrát,na vyčerpání asi dobrý :grinning:
13. únor 2010 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz
safry:je to teta od mého přítele u nich se dělají obrovské oslavy je jich hodně tak tam jezdíme docela často mají to někde na hotelu v Luhačovicích takže jako vždy velká sláva :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
na vyčerpání dobrý, ale jinak fakt hnusný. oranžový. :zipper_mouth:
13. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
antana...tak to bude velka akce...no vsak prcek si zaslouzi velkolepe uvitani :grinning:
13. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.