• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy no vidíš, záchod, ten by mě nenapadl :grinning:
12. srp 2010 v 17:37  • Odpověz
ta funkce fakt po chvíli zmizí :grinning:
12. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
@lajla jak dlouho už neučíš? Já už bych se ke Skřivanovi nevrátila, jsem ráda, že jsem se udělala na sebe. Jsou to vydřiduši. Škoda že nejsi tady od nás, zrovna hledám němčinářku :grinning:
12. srp 2010 v 17:42  • Odpověz
@lajla : teda pěkně se ti to hýbe :slight_smile: Uvidíš, kdy to asi bude :slight_smile:

Tak holky, tady je pořád horko a dusno :frowning2: Sem zpocená a bolí mě hlava :frowning2: asi se opravdu něco žene, nějaká ta bouřka ze západu, vítr už se zvedá :wink:

S tou mateřskou právě zvažuju mezi dvouletou a tříletou... Právě se nechci stresovat, kdyby to náhodou s druhým mímem nevyšlo tak rychle, jak doufáme. Ještě uvidím, no...

@zvirka : teda pouštět troubu v tomto horku, to si teda odvážná :slight_smile: Já sem to zabalila a nechávám to na zítra, snad bude chladněji :wink:

@suik : to by mě zajímalo, jaký máš systém v těch plínečkách :slight_smile: Já sem zatím jen koupila kyblíček s víčkem, jinak sem nepřipravená :slight_smile:
Holky, tady uz asi 3h v kuse hrmi...to je sileny rambajz :confused: A taky me ten dest asi pred hodkou nemistne vzbudil...kdyz cakala voda o okno (otevrene) a prskala mi rovnou na cenich :grinning:
@kali.kal já mám na plínky tak jeden kýbl - původně od mořské soli :sweat_smile: , ale hlavně že je s víkem. Časem pořídím možná i něco estetičtějšího :grinning:
12. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
@kali.kal No spíš blbá než odvážná, buďme upřímní :grinning:
12. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
@zvirka : :wink: nebo taky obětavá :wink:
12. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
Tak jsem zase tu. Nejdřív jsem si dala šlofíčka na hodinu, bo jsem byla jak praštěná palicí. No, pak jsem douklidila koupelnu a pak se venku zatáhlo a začalo hřmět, tak jsem tedy tu 4 vypranou pračku šla posbírat a mám to doma na sušáku a od té doby to vypadá, že z té bouřky nic nebude. :confused: :dizzy_face:
Teď vařím bramboračku z včera nalezených houbiček, tak už se mooc těším, až se na ní vrhnu. Ale musím počkat, až se manža vrátí z práce, abych to všechno nesnědla. Tak se tu mezitím láduju sardinkama s rohlíkem a dala jsem si k tomu latté :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
@safryy : to je teda příjemné probuzení :grinning:
12. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
Ad rodičák, taky přemýšlím, zda variantu 2letou nebo 3letou. Protože chceme prcky brzy po sobě, ale zas, co když to nevyjde, nevím, zda bychom dali ten rok zadara, ... :confused: Ze současného pohledu ne, ale co já vím, co se za ty 2 roky stane, že? Třeba vyhrajeme 20 milionů, nebo manža povýší anebo přestoupí do jiného zaměstnání, či já si rozjedu nějakou vedlejší činnost, ... No, ještě máme půl roku na rozmyšlenou :slight_smile:

@lajla: vida, máme tu další adeptku k porodu :slight_smile:. To jsem zvědavá, kdy to tedy nakonec bude :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
hojda, tak co tady nového žádné nové mimi? :slight_smile: dočítat teď fakt nestíhám :grinning:. Celé dopo jsme uklízeli, pak za prďolkou a letí to hrozně ten den a to ještě není doma s náma, to bude teprve rachot :wink:
dala jsem pár foteček toho našeho pokládku do albíčka :slight_smile:
Jsme konečně na porodní váze, tak snad se nám za chvíli začnou ztrácet žebírka a bude kulatit bříško :slight_smile:
@kovalda : jak ti mám poslat fotku, aby byla v albíčku u tebe? :wink: díky. Já taky potřebuju prát, jen nemám kam věšet, za těch 14 dní koš praská ve švech a já už nemám kam to prádlo dávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@kali.kal .... :rolling_eyes: ze jo? :grinning: Co ty? Jak se citis? Ty uz taky pocitas hodiny, kdy to vypukne co? Ja ziju v blahe nevedomosti....u me se zadne vysetreni nekona... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odesla ti zatka? Ze me sice sem tam neco vyleze...ale myslim, ze to je jen obyc vytok...
12. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@beru3nek ...tak to je dobra zprava, ze uz jste na porodni vaze :wink: Fotky jsou super....ta posledni nema chybu, jak se smeje a usina u toho, jak ho tatka drbe :dizzy_face:
12. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak co, všichni pořád v jednom kuse?? U nás vše ok, jen únava šílená, přitom spím v noci jak zabitá (nic jiného mi po celodenním zápřahu ani nezbývá :grinning: ), ale holt už to nějak přestává stačit. Jinak u mého muže vypukla předporodní psychoza a tváří se, že pokud si nezabalím do porodnice, tak se se mnou asi rozvede nebo co, tak holt asi spáchám nějaký provizorní kus zavazadla, ať má chudáček pokoj...je to těžký s těma těhotnejma tatínkama, ty jejich nálady a nervy, že... :grinning: :grinning: Ufff, musím zas letět, snad se mi taky povede někdy něco na MK dočíst, jak se vůbec máte a tak :slight_smile:

Antano ad IP - psala mi totéž Kovalda, tak jsem si dovolila odpovědět jí, bc byla o řádek výš a tudíž jsem na to narazila dřív, ale rozhodně Tě neignoruju, ne ne ne :slight_smile: Jinak moc držím palce, četla jsem, že už Tě nechtějí nechat moc dlouho těhu, tak kdyby něco, hodně štěstí :wink:
12. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
Jo jinak Aňa mě dík nervnímu taťkovi neustále bombarduje dotazy, zda už rodíme :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
fíha, koukám že @lio,@antana budou mít nabitej víkend, tak držím pěsti, aby to klaplo :wink:
@antana: tak to jsou ty otoky, to kilčo, já za poslední týden nabrala 6 kg :astonished:, takže si myslím, že se svými 21 kg jsem vítěz soutěže o největší přírůstek :grinning:
ad děti, no taky jsem myslela, že budou brzo po sobě, ale když mě ten můj viděl, co jsem si užila, tak prohlásil že už niky, ale časem ho to asi přejde a mě taky :wink:
@lio : a co je s pejskem teda?
12. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@lendaw: já si teď všimla, že je venku trochu mokro, tak tu asi pršelo a já si ani nevšimla. Ale toho, co řádí u vás by si člověk asi všiml, co? :slight_smile: Tady se zas vyjasnilo a svítí slunko. To je teda mazec, jak je to všude jinak :slight_smile:

@suik: teda, nemělas to jednoduchý s tím tátou, no vlastně celou rodinou. Na konstelacích se samo ukáže, koho potřebuješ a nepotřebuješ řešit. Možná by to bylo pro tebe časem fakt užitečný (no, ono pro koho ne, že?) :slight_smile:
Jinak myslím, že práci máš teda skvělou a strašně užitečnou, to je bezva, že tě to i baví :slight_smile:

@rennu: to je super, že máš takové obory, tu AJ bys určitě doučovat mohla. Myslím, že je spuosta ať už dětí na doučko, anebo třeba takových jako můj manža - kteří nastupují na dodělání vzdělání a jazyk bývá docela masakr takhle na dálkovém studiu pobrat :slight_smile:

@lio: mně je tedy dnes taky strašně slabo a potím se jak dveře od chlíva. Tak to možná bude fakt tím tlakem před tou bouřkou. No, přála bych ti moc, aby to teda u tebe bylo i k porodu, já mám času dost :slight_smile:

@safryy: no tak super, že víš k porodu všechno. TAk jestli je něco fakt zajímavé anebo převratné, tak šup sem s tím :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
12. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
@kovalda ....myslim, ze nic prevratneho jsem se nedovedela....ale vsechno mi to zopakovala, co se bude dit a v jakych fazich....mluvila o tom, jake utisovaky bych si prala, vsechno si to zapisovala...taky jestli chci potom oxytocin na uvolneni placenty nebo tomu nechat volny prubeh, co si mam vzit s sebou pro sebe a pak pro prcka...byla tu cca pul hodky, ale informaci mam jakoby tu byla cely den...plus ty knizecky s informacema...uz se tim prolouskavam od toho co odesla...parkrat jsem u toho usla :grinning:
12. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@beru3nek: fotečku posílat nemusíš. Tabulku budu předělávat o víkendu, to bude na to klid. Jen mi napiš, kterou z fotek, co máš v albu chceš, aby v tabulce byla a já si ji stáhnu :slight_smile:
No, já kam prádlo věšet mám, teď nedávno jsem zas měla problém, že bylo málo vody, což se vyřešilo o víkendu, kdy nám tu celá zahrada plavala :slight_smile: Ale pustila jsem se i do závěsů a záclon a tak, takže koš na prádlo je stejně furt plný naším oblečením :slight_smile:
Honem se jdu kouknout na fotečky malého. Super, že už hezky přibívá :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
@safryy: no tak super, že jste probraly vše, co chceš a nechceš, tak nějak bych si to představovala, no snad se tady v ČR taky jednou dočkáme :grinning:. Aha, takže napínavé čtení, když u toho usínáš :slight_smile:. Ba ne, máš můj obdiv, takové věci dát v cizím jazyce :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
taky jsem koukala jak blázen, když mi řekla kámoška, že rodičák je do dvou let věku dítěte, taky jsem si myslela, že se tam počítá i mateřská a dovča :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já dneska koukám, co máte za termíny a koukám, že opravdu to je už za pár :wink:
@safryy : ona ta nevědmost někdy asi i lepší :wink:
12. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
@beru3nek: Žanetce se Adámek moc líbí. Co jsem začala prohlížet jeho fotky, tak mi tam vehementně mává ručičkou, tak asi pozdravuje :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
@kovalda : :grinning: že bychom měli už nevěstu :grinning: , jo jo, zítra mu to vyřídím :wink:
12. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
@safryy : já se cítím úplně normálně :slight_smile: Protivná, unavená, veliká :slight_smile: Mám chuť na pizzu, ale je mi líto dávat 150 Kč :slight_smile: Zátka asi ještě neodešla, občas hustý bílý hlen, ale myslím, že to není ono. Mám takový pocit, že to dotáhneme do termínu a budu rodit 4,5 kilovou holčičku :grinning:

@beru3nek : to je fajn, že už ste na porodní váze :slight_smile: Adámek je moc pěkný :slight_smile: Celý tatínek, že jo :wink:
12. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@kali.kal : jo jo. No jsem zvědavá až ho uvidí na živo dědové a babičky, co budou říkat na koho je :grinning:
dneska to bylo dobrý, vedle nás tam byla Češka se Španělem se kouknout na klučinu, ten byl blonďatej :grinning: , tak říkali, že ten náš vypadá víc jako Španěl, než ten jejich brouček
12. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
@beru3nek ....taky myslim, ze kolikrat nevedet je lepsi :slight_smile: Treba ty odhady vahove...me kdyby nekdo rekl, ze prcek bude mit 4kg a vice, tak me to porazi a odmitnu rodit :grinning: Manzel mel 4,5kg...takze trosku se desim toho, ze by ta vaha mohla byt vetsi...ale zase na druhou stranu...cekame holcicku, ta by takovy bucek byt nemusela :grinning: A bruch sice mam dle me veliky...ovsem co si pamatuju segru kdyz cekala prvniho kloucka, tak jsem jak netehotna :grinning:

Koukam, tady uz probihaji namluvy :grinning: To mi manzel taky rekl nedavno, ze na tom neco je....kdyz se to domluvi predem...predstava, ze nam domu privede nejake pako ho desi uz ted :grinning:
12. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
@kali.kal ....to by byla pekny macek teda :grinning: Jak uz jsem napsala...tohle bych odmitla rodit :grinning:
12. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
@beru3nek: dáme si vás do pořadníku na tu naši nevěstu :slight_smile:

@safryy: no, zas na druhou stranu, jak může vědět, že to roztomilé děťátko, které teď pro vaši princeznu namluví nebude právě to největší pako v okolí :grinning:
12. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.