• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kali.kal: neboj, 4,5 kg mít nebude :slight_smile: Pizzu si dopřej :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@safryy : no já si myslím, že kdybych věděla, že rodím mimčo přes 4 kila, tak bych asi pěkně panikařila. To nám ovšem nehrozilo, že :grinning:. Kdyby mě ta mudra tak nevystrašila, že bude velkej, tak lemtám naealko furt, a jakou by měl pěknou porodní váhu :wink:
je fakt, že nám teda odhad udělali suprovej, rozdíl 60 g jen
bude holt nápadníky odhánět brokovničkou manžel, no :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
jsem se tady zasekla, a už mám dávno odstříkávat :grinning: Já už se tak těším, až to bude Adámkovi rovnou do pusinky, to ruční je teda pěkněj opruz :unamused:
12. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
@rennu: tak s neschopenkou nevím ... já to zjišťovala jen v principu, ale tím, že se povedlo o hodně dřív, tak jsem už nezkoumala další varianty "co by kdyby"
jinak pokud jste existenčně závislí - no já bych asi šla po té tříleté - jde o to, že se budete zoufale snažit - a tím tuplem se to bude sukovat (nemusí to tak nutně být, ale často ano - volný průběh znamená dle mého vyšší úspěšnost)
ale pokud to zas nevychází finančně ...no těžko radit
neuvažovala jsi třeba o změně - třeba nějaké lektorování - není to daleko ...ale nevím tvůj obor, specializaci ....

@lio: ad tchýně ....jako ani jedno není to pravé ....ale když si to vezmu, možná jsem raději, že na nás tchýně kašle ..alespoň mi tu nehustí do hlavy ty její nesmysly ....rozhodně ne v nějaké příliš vysoké frekvenci :sweat_smile:
12. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
@kovalda ...no jo, to vedet nemuze...nevim proc to tak resil...stejne s tim nic nenadela zejo :grinning:

@beru3nek ...tak to vam udelali dobry odhad :wink: No to bude bajo, az to pujde Adovi rovnou do cumacku to je jasny :wink: Doufam, aby to bylo co nejdrive :wink:

Me je celkem blbe....meli jsme doma zapecene takove bile klobasky v listovem testu...uz jsme je ani vcera nedavali do lednice, ze uz je vyhodime...samo ze nevyhodili a me nenapadlo pri smejdeni bytem co sezrat nic lepsiho, nez je sezrat...tak jsem se asi otravila nebo co...ale je mi pekne soufl (blici smajl)
12. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@kali.kal myslíš jako uskladnění? no ono to není nic extra, ale objevila jsem tady poblíž v domácích potřebách takový bytelný plastový boxy, asi 30 litrový s víkem a záklopkama, tak koupím dva a poskládám je na sebe, do koupelny by mohly pěkně pasovat. Dá se využít i jako škopek.....no tak je budu mít na sobě a v jednom bude to hodně špinavý a v tom druhým to míň. tak snad to bude stačit. furt jsem právě nevěděla jakej koš, jak má bejt velikej, co víko a tak....
12. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
Tak zítra asi TATARINU pustěj domů.
12. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
@kovalda ...tak to je parada... :wink:
12. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
@beru3nek: však neboj, už brzy se dočkáš. :slight_smile:. Když už má porodní váhu, tak už to teď půjde super :slight_smile:

@safryy: jejda, to sis teda dala. Tak nějakej bylinkovej čajík nemáš, že bys to trochu v tom žaludku uklidnila?

12. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@suik: to je smutné ....moc nechápu, co vede chlapa k tomu, že takhle přesedlá na novou rodinu ... ale chápu, že tohle člověka žere ... ale řekla bych, že s tím mnoho nenaděláš
můj otec je taky podivná persona - jediné, co jsme s tím udělala - srovnat se s tím, abych si to nevlekla do nové rodiny a nedělala neplechu vlastním dětem
ad práce - no to je škoda - od ledna hledáme další lidi na part time

@rennu: no tak aj - to máš i překlady - to se dá dělat z domu :wink:

@lio: no a co jezdit za klienty domů ..nepotřebuješ prostor a dle mého by to spouta lidí zaplatila ...můžeš si diktovat větší cenu za servis
12. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
á - tak koukám, že to už padlo jako návrh :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
@beru3nek: tak to je fajn, že váha leze hore :wink:

teda u dubňátek se sňatky domlouvaly až tak v půl roce ...holt tady se dřív rodí, dřív dohazuje .... :grinning:
12. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
@kovalda ...bylinkovy mam leda malinik...ale mela jsem dneska jen dva hrnicky...tak si dam asi ten...no bud to pujde vrchem nebo spodem :grinning: Jsem strasne prase fakt :rolling_eyes:
12. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
@hupcza: jj, to víš, tady máme všechno takový rychlejší :slight_smile:

@safryy: hm, tak maliník by asi nepomohl, ale dát si ho můžeš, rozhodně neuškodí. Lepší by teda byla máta nebo heřmánek, ale když není, ... tak co naděláš :slight_smile:. Teplej čaj každopádně udělá břichu dobře :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
No a kde jsou zase všici? Když tu nejsem, tak je tu vždycky lidí, ... kdo to pak má dočítat :slight_smile:. No a když tu jsem a chci kecat, protože každou chvíli dojede manža a zabaví mi počítač, ... :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
@kovalda: u nás se koupalo
12. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@hupcza nejlepší bylo právě se s tím smířit, že to jiný nebude, ale teď čekám mimčo, tak jsem na to citlivější....

@kovalda to s tatarinou je super!
12. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
@kovalda mě přijela na kole domů mokrá myš, tak jsem ji trochu musela obsloužit, předtím jsem trochu chrupkala....

@safryy: já jsem taky děsnej čuník, dneska nevím co bych slupla a žeru jednu nezdravou věc za druhou.
12. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@hupcza: tak to jo, máš to omluvený :slight_smile:
12. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@lamia:v pohodě super že si odpověděla kovaldě :wink:
@beru3nek:malý je nádherný fakt závidím :wink:
12. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
@suik: mokrá myš na kole :slight_smile: Tak to chápu, že ses musela postarat - aby nedělal loužičky po celém bytě, ... :grinning:

No, mně už snad manža dorazí každou chvílí, jinak má smůlu a s tou polívkou už dál nebudu čekat, však už mi jde asi hodinu pusa šejdrem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@safry:tu bouřku pošli sem třeba by se to ve mě konečně hlo :grinning: :grinning: :grinning:
@beru3nek:bo já už mám celkem 16kg bojím abych to dala dolů sice jsem oteklá ale kdoví kolik ještě přiberu bo budu snad malého nosit do vánoc :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
@antana123: díky, žes ten vzkaz lamie poslala :slight_smile:, tat byla moc ráda za odpověď :slight_smile:
12. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
@suik: se mnou to v prvním těhu taky nějak zacvičilo - všechno mi to docvaklo ...no a nejhůř bylo tak po půl roce, když jsem se na to koukla jako rodič
jinak s tou žravou - asi nějaké erupce na slunci ....alespoň, že jsem ondrovi dělala na večeři rybičkovou pomazánku a tak jsem nežrala jen nezdravé :slight_smile:

@kovalda: dík :grinning:
12. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@antana123: nemusíš beru nic závidět, však za pár dní budeš mít svého miláčka u sebe taky :slight_smile: Si představ, že třeba za týden už bude malej venku, to je super, ne? :grinning:
12. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
no u nás teda po bouřce taky ani památky .....ještě před chvíli peklo sluníčko, na obloze jen takové ty pidi bílé mráčky
12. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@kovalda není zač na mě se můžeš spolehnout vše vyřídím i zařídím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já už si radši nic nepředstavuju jsem smířená s vyvolávačkou už nevěřím že vyleze dobrovolně sám :frowning2: :frowning2:
12. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
@safryy : chudáku, tak to asi nebylo už to pravé ořechové ty klobásky. Jen si užívejte dokud můžete se ládovat vším, já toho taky do neděle využívám, pak už to bude horší :grinning:
@kovalda : tat má už taky mimáska? Jsem teď už něják mimo dění :wink:
@hupcza : :grinning: , jo jo tady se už pěkně kšeftuje
@antana123: však už to máš taky za pár a budeš držet Šímu v náručí :grinning:
to tak letí holky, nám bude v so 14 dní, to je fakt mazec. Už mi přijde, že nemá ty očička takový jako zakalený, že se mu už na nás prostě líp kouká :grinning:
12. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
u nás je teda pěkný černo, taťka šel slavit do hospody :grinning: . Teď jsem byla venčit a paní se mě ptá, jak snáším ty vedra, tak říkám, že už dobře, když je malej venku. Tak koukala jak puk :grinning:
@antana123 : neboj ona je fakt hodně voda, já měla 15 kg, pak najednou těch 6 kg vody za týden a dneska jsem se vážila a mám 6 kg nahoře
jinak mě teda bolí už druhej den hlava, tak si říkám z čeho to asi je, když na tlak prášky beru. O víkendu si ho přeměřím u skorotchýně, hlavně ať je to nějáká blbost, do nemocnice už neeeee
12. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
@beru3nek o mám prý i moooc plodové vody prý proto mám tak obrovské břicho tak uvidíme kolik půjde dolů :wink: bereš taky dopegyt????já mám 3x1tbl
12. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.