• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza tak to se mám na co těšit....sama jsem zvědavá, co mi jako rodiči ještě všehno docvakne.

@kovalda: no loužíčkám jsem nezabránila, já jsem spala, on přišel do ložnice se pochlubit, pak to začal sundávat a měl děsnou radost z toho jak to pleská o podlahu :grinning:
ale podlahu tu moc neřeším, sama někdy chodím v botech, máme tu schody pokrytý kobercem, tak než člověk dojde nahoru má je suchý a čistý :grinning:
12. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
@beru3nek třeba to je z toho počasí, nevím jak u vás, ale tady je hnusně, ospalo a je mi divně taky.
12. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
no mě hlava taky bolí :wink:
12. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@antana123 : tak to z tebe slítne taky samo, to se neboj. Jo jo, taky ho beru, měla jsem nejdřív 4x za den, teĎ mám 3. Tak jsem zvědavá, na jak ještě dlouho. Hlavně už aby bylo to po a mohla jsem přinýst konečně broučkovi mlíko. Chudák by byl celej nadopovanej, mám už třetí ATB od porodu :pensive: .
12. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@beru3nek jéžiš chuděro :frowning2: :frowning2: :frowning2: no ta dr mi říkala že mi můžou i zvýšit dávku na 3X2tbl
12. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
ad rodičovství, tak mě to zatím teda moc nedochází, jak nemáme malýho pořád u sebe, tak je to takový divný prostě.
zato teda hormony šestinedělky jsou masakr, v těhu jsem bulila tak 2x, ovšem teĎ teda jsem si to vynahradila, to byla smršť. :pensive:
@suik : ted´ se i trochu ochladilo, čekám nějákou bouřku, že by se tu dneska rodilo? :grinning:
no mě taky druhej den pobolívá a teď už po předchozích zkušenostech plaším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
@antana123 : týjo to je hodně, ale mě říkala, že do 6 dopegytů se může i kojit :wink:
12. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
@beru3nek no já věřím že mi zabere ta dávka co mám ikdyž hlava bolí pořád :wink:
12. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
@antana123 : tak se budem uklidňovat ,že je to počasím a ne tlakem :slight_smile:
a co ta tatarina? má už mimčo?
12. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@antana123 : já se ještě vtipně ptala, když mě přijímali před porodem, jestli mě jako pustěj domů ještě. To by mě ve snu nenapadlo, že mě za pár hodin kuchnou a tvrdili mi, že většinou ten tlak se o moc nelepší, ale nemáš ještě tak hroznej, ne :wink:? Já měla 117 na 107
12. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@beru3nek tak to se ani nedivím, že jsi tolik brečela po tom všem :frowning2: , koukám, že lékama tě zásobují slušně, no hlavně aby jsi byla co nejdřív fit a byli jste všichni spolu.
Na fotky jsem už koukala, Adámek je nádhernej. Přijde mi, že má bradičku po tobě, ale po tátovi je taky hodně.
12. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
@beru3nek no takový nemám dneska jen 145/90
@beru3nek tatrina byla v nemocnici jen kvůlitomu, že ji měla zablokovaný žebro, taky nevěděli co s ní....
@beru3nek týjo, horní normální, ale ten spodní teda to je síla.....já jsem donedávna ten spodní nějak ignorovala a on je celkem důležitej :pensive: , taky ho mám teď vyšší....
12. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
@beru3nek máš rennu na facebooku???byla jsi to ty na těch fotkách???nevím jak si jménem tak jsem si nebyla jistá si to tam uní ty??
12. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@beru3nek: taky jsem home alone
hele a to si paní nevšimla, že už nejsi těhu? :grinning:
12. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@suik: no to tak nemusí nutně být .... každá to máme jinak :wink: ...hlavně u nás se odehrálo něco zcela jiného ....ale můžu ti říct, že fakt až jako mámě mi docvaklo, čeho všeho se na mě otec dopustil ... sice jsem to ořvala ..ale bylo to stráááášně očistné :slight_smile:

@beru3nek: to k tomu patří ..vem si, co se v tobě odehrálo za poslední měsíce - mazec ....slzy to usadí :wink:

ad tatarina - nechápu, že si nezašla na masáž nebo že ji tam neposlali ...probírala jsem to i s fyzioterapeutkou a říkala, že se to normálně řeší takovým speciálním chvatem a že to není v těhu nijak zvlášť rizikové ...
12. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
@suik : :slight_smile: no už jsem na tom psychycky o dost líp, v tý nemocnici to bylo děsný, jsem si připadala jak hysterka. Řvala jsem jen jsem šla za malým a kvůli všemu, pak když mě znovu přijmuli tak zas :confused: , prostě hormony. Taky si říkáme, že je kouzelnej, ale to říkají všichni rodiče o svejch dětech :grinning:. To mi taky říkal dneska přítel, že má po mě bradičku. JO tak díky za info, jsem myslela, že další mimi na světe. Taky jsem nevěděla, že ten spodní tlak je blbej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123 : jo jo, jsem u rennu na facu :wink:

@hupcza : no bříško ještě mám, ale na 9. měsíc fakt nevypadá :slight_smile:
12. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
@beru3nek: my říkali, když se ondra narodil: všichni rodiče si myslí, že jejich dítě je to nejhezčí, ale objektivně vzato, ondra opravdu je :grinning: :grinning: :grinning:
bříško chvíli zůstane ...však se boulí ven 9 měsíců :wink:
12. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
Tak už jsem zpět, dámy spí, ještě jsme nutně musely ven sbírat šneky po dešti :grinning:

Beru3nek: hormony po porodu jsou šílená houpačka, taky jsem po obou porodech první dny (hlavně večery) řvala, hlavně když Anča po porodu první den měla problémy s udržením teploty a já jí neměla, tak to bylo děsný, takže je jasný, že pokud jsi takhle bez malého plus po takových dramatických změnách, musíš si to nějak odžít, slzy jsou naprosto normoš. A malej je moc roztomilej, krásná fotka, jak ho taťka hladí, vyloženě ve mě vyvolává touhu už tu naší prďolku držet v náručí...jo a mě připadá dost po mamince, teda.

Tak to jsem fakt zvědavá, kdo dodá další mimi, jsem baba nedočkavá :grinning:

12. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
@lamia no na to jsem zvědavá taky :grinning: :grinning: :grinning: tady ty mimča se moc v září narodit nechtějí jen ten náš mermomocí chce :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@antana123: alespoň někdo ctí název diskuse :wink:
ne, je mi jasné, že to je momentálně blbý humor ...ale co jiného s tím dělat, že :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@lamia: no dovedeš si představit, že by o to přišly??? ..klíčovka
12. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
@hupcza jo mi jsme zásadový to má po mě když jsme v zářijové diskuzi tak to musí být v září :grinning: :grinning: :grinning:
žene se k vám bouřka máme to počasí podobné tak se ptám???
12. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@hupcza : no Adámek je taky to nejhezčí miminko na světě, jako fakt :grinning:. Já s myslím, že to chvíli potrvá, než splaskne, i ten císař, to že nekojím. Sám dr. mi říkal, že děloha je málo zavinutá na tu dobu, co jsem po porodu :fearful:

@lamia : ty mě vždy dostaneš s těma svejma holkama :slight_smile: , šnečci jsou dobrý :wink: . No jsem ráda, že ted´už je to lepší, ty hormony. I když kdo ví na jak dlouho. :grinning: . Však ono vám to taky uteče a za chvíli jí budeš kockat :wink:
12. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
no taky jsem zvědavá jak to tady bude probíhat a kdo vydrží do září :grinning:
12. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
uuu teda tady se toho nakecalo :slight_smile: nestiham to vsecko docitat, ale postrehla jsem, ze @lajla mozna bude za chvilicku rodit? u nas celej den dusno, pekne me boli uz druhej den hlava a ted prsi, ale tlak je furt asi pitomej, pze ta bolest neustupuje, tak snad to zaspim :slight_smile:
byla jsem dneska na KO a vsecko v poradku a mam i fotecku a prej me neceka zadnej obrik, tak jsem rada :slight_smile:
12. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
@antana123: :grinning:
ee...u nás budou noční klid rušit jen ty kombajny, co sekají za zahradou pole :rolling_eyes:

@beru3nek : to zavinování jetaky dost individuální - některé holky jsou placaté při cestě z porodnice, některé mají ještě mnoho týdnů vyklenutou ...mojí tetě se třeba po druhém těhu dokonale nezavinula nikdy (neboj, to nebude tvůj případ :wink:)
12. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
Čauky,dřív jsem se nedostala...den náročnej,ale můžu říct,že úspěšnej :wink: Celý dopoledne jsem zazdila na ambulanci porodního,natočili mi první monitor a mi přišlo,že mimi je normálně aktivní,křívku sem ale neviděla.Pak byl utz,všechno v pořádku,podové vody dost a dost,váha nyní 3,40,viděla jsem pusinku a pěkně naducaná :sweat_smile: No a mudra mi řekla,jestli bych přijela v pondělí na tu křivku zas,tak to sem nechtěla,tak že ji natočíme znova teď,že mimi spalo :confused: Tak sem byla na porodním o patro výš dalších 40? minut a chodili kolem PA a doktoři a furt se dívali a jeden mě chytil za zápěstí a měřil tep,jakože jestli sem v normě? :grinning: Vnímala sem tam tu partičku docela komicky :sweat_smile: Během mého pobytu se tam narodilo i mimi,jedna PA mi říkala,že je tam zase plno,sotva to trochu vyklidili :grinning: :grinning: :grinning: že mimi se chtějí všechny narodit ještě o prázdninách,než začne škola,aby ušetřili na bonbonech pro třídu apod :grinning: No to KTG bylo fakt otravný,nicméně jsem pak šla opět dolů k té gyn.a ta byla spokojená moc!Prý přes ní žádné nevyřešené záznamy neprojdou a pro klid nás obou jsme to prostě natočili znova.Tak jsem se ptala,ať mi to teda objasní proč,že se mi zdálo mimi aktivní,tak,že ne,že křivka byla klidná,že to byl aktivní spánek a teď se ukázalo,že mimi je v pořádku naprosto.Každopádně kontrakce žádná tam.No chtěla sem to ukecat na kontrolu za 10dní,to jsem přesně den před TP,ale,že ne,že každých 7 dní musím,jak se blíží termín.Tak snad příště naposled a pak už porodím :wink:
12. srp 2010 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza takže zase nic žádná bouřka v dohlednu :unamused: :unamused:
12. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.