• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eveluska : tak super, že je vše o.k. a i ty míry že jsou v poho :grinning:

@hupcza : no necháme se překvapit, ale teda holky po porodu měly kolikrát břicho ještě mega. No asi to bude tím, že měly snad všechny dvojčata, jinak týdny většinou jako já. Byla se mnou na pokoji i holčina co měla bobečka přes 700 g a druhýho kilčo a půl, mazec :confounded:
12. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
@petja gratulka váha jako my :wink:
12. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
@petja: důvod předčasného rození odhalen ....jsou to malí skrblíci :grinning: :grinning: :grinning:
jinak to je dobře, že jste ok

@antana123: už to je úmorné to čekání, co ...ještě s těmi komplikacemi ....ale pak ti to vynahradí :wink:
12. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@hupcza - nééé, to by nešlo :grinning: Chudáci šneci....sice mají povolený jen sběr z chodníku a stěhování do travičky, ale i tak... :sweat_smile:

My rodíme definitivně v září, já už se utrhla s Johankou - měla být začátkem listopadu a je říjnová - a mám to doma furt na talíři, že :grinning: Ajťáci totiž vůbec nechápou, že TP je orientační - patrně by potřebovali mít v průkazce ještě přesnou hodinu a minutu, jinak je to těžkej error, no a minule jsem holt zklamala důvěru ve mě vloženou a tak teď tatínek plaší předčasně (pravda, dr mi to počítá jako 35.týden, tak už mu to přišlo nějak hodně :grinning: )

Jako pupík mi roste před očima, vůbec nechápu, Třetislava se nějak urvala a kyne :grinning: :grinning: Patrně se chystá trhnout rodinný rekord v porodní váze, což při Aničky muších 2,4kg a Johančiných přesně 3kg nebude mít vůbec těžké, tak snad jí budou stačit tak max 3,6kg a nepožene to někam přes 4kg, vrátilo se mi spousta mrňavoučkých věcí a málo těch větších, tak ať kouká brzdit, jinak bude nahatá.....A trénuju kolíbky s šátkem, pokud mám aspoň trochu času (takže skoro vůbec...), když už mi nevyšel ten kurz vázání......Jo a začla jsem pít maliník a jíst semínko - výsledek je, že nám definitivně ráno došel toaletní papír a a Johanka mě navštěvuje na wc se slovy "zas kakáš, maminťa??".... :sweat_smile: :sweat_smile: Já nevím, já se té těhotenské zácpy prostě nedočkám!!!! :grinning:
@petja : tak to tě dneska teda pěkně prohnali :wink: koukám, že už to máš taky za pár :grinning:
@beru3nek: to je opravdu hooodně malinkaté
12. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@hupcza: no já tu holčinu teda litovala :fearful:
@lamia: tak to byla Anička taky teda panenka s takovou váhou, ty tvoje hlody mě vždy pobaví. U vás musí být asi dost veselo, co :grinning:
12. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
@lamia: ještě, že nesbírají slimáky jako ondra :wink:

ad tp - jsme přišla z kontroly a manža mi říká - no a kdy teda budeš rodit :grinning: :grinning: :grinning: ..nechápal, co na té kontrole jako děláme, když mi neřeknou tuhle podstatnou info :grinning: :grinning: :grinning: ¨
zácpa se u nás taky nekoná :wink: ..naštěstí u nás se to zatím nekomentuje ...jen kaká kakáá :grinning:
12. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@beru3nek - no zrovna jak jsem koukala na Adámka, tak jsem si vzpoměla, jak Anča po porodu shodila na 2,2kg a jak měla takové hubeňoučké tvářičky jako on, vyloženě mi jí připoměl....no dneska je z ní takový kus baby, že by to člověk neřekl ani omylem :grinning: Veselo tu máme, to víš, babinec :grinning:
12. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky zakažte mi někdo jíst tu teplou buchtu, co jsem vytáhla z trouby ...už to dlouho nevydržím krotit se sama :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@beru3nek - diky :slight_smile: krasna fotecka!
@lamia - :grinning: no teeda, tak doufam, ze az vysadim magnezko, tak me seminko a malinik taky tehu zacpy uchrani :slight_smile:
12. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
Dobrou holky,
jo a zapomněla jsem - zítra zas celý den nebudu, až večer, tak abych tu nevyvola pocit, že chci snad holky předběhnout :grinning:
12. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
@hupcza jé mnam já bych si dala buchtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mám tady prd
12. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
@kovalda dobrou a výborně předem hlásíš aspon nebudeme mít obavy o tebe :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
@hupcza viď, ty chlapy tohle nějak nemůžou vůbec zkousnout, zejména ty techničtější typy :grinning:
Slimáky sbíraly taky, ale dostaly instrukce, že jen ty s domečkem, že pro ty je dolézt do travičky těžší, když vláčí ještě ulitu, tak teď sbírají jen šneky a u slimáků se pouze "srocují" na bobku a diskutují :wink:
12. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
@lamia : my schodili na 2020 , už našt. přibíráme :slight_smile: a kolik měla Anča cenťáčků? Já když jsem tam viděla ty drobečky se 42 cm, tak to byl znát každej cenťák :wink: Adámek je docela dlouhej s těma 46 cm na ty kilča :slight_smile:
@hupcza : vůbec bych si teď nedala teplou buchtu, no fůj. Kde že bydlíš? :grinning: Já tady popíjím nějákej jetej kefír, to není teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kovalda : dobrou
12. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
@kovalda :grinning:

@antana123: se stav :wink: celou ji určo nesním :grinning:

@lamia : no můj není technik anóbrž analytik ....ale to je prašť jak uhoď :grinning:
na tyhle sourozenecké debaty se taky těším ...no ještě dva ročky :grinning:
12. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@hupcza hele nedělej chutě :slight_smile: :slight_smile:

@kovalda takže je to jasný, zítra rodíš :grinning: :grinning:

@eveluska neměla bych strach, na mě to funguje spolehlivě, moje tělo už si tenhle účinek tak zafixovalo, že vidím sáček s maliníkem a zrychluju krok :grinning: :grinning: Aničce zas hrozně chutnají ta lněná semínka, baští je poctivě se mnou :grinning: :grinning:
@beru3nek: u jičína ...ale nového
@hupcza to je daleko :unamused: škoda dala bych si :wink:
12. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
@hupcza : škoda, ten druhej by byl blíž :slight_smile:
jinak když jsem byla těhu měla jsem furt chutě, tak teď mám stále hlad :grinning: další prima změna :grinning:
12. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
no tak jsem musela ...ale fakt dobrá se švestkama a skořicí :slight_smile:

@lamia: s přípravou na porod není nikdy dost brzo začít :grinning:

@antana123: na snídani jsi tu :wink:
12. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
@hupcza to máš to samý, možná ještě horší :grinning: :grinning: Sourozenecké debaty jsou výborné, občas nestačím valit bulvy, hlavně co se teď Jájucha fakt hodně rozmluvila, tak je to legrace....

@beru3nek Anča měla 47cm, Johanka taky, tak počítám i tenhle rekord chce Třetislava urvat pro sebe a bude dlooooouháááá....

@hupcza malý by si dal taky začal se tam krásně převalovat :wink:
@hupcza uáááá, že ty mě donutíš ještě jít něco sníst.......se skořicí a švestkama, ještě teplá, ufff, fakt bych si dala.....Anča už má dost náskok, já toho stěží schroupu tu lžičku, Aňa chce do mističky a užívá si to :grinning: :grinning:

Holky jdu odpadnou do pelechu, už nevidím na oči, snad se mi zas podaří tady objevit. Všem co do té doby porodí přeju pohodový porod a držím pěsti!!!
12. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@beru3nek: já vím, lidi si to často pletou
onehdá jel k nám obchodník a vzal se sebou ředitele - do navigace si navolil správnou ulici i jičín ...ale zapomně na nový ... a pak mi volal úplně hotový, že má v autě ředitele a jsou v jičíně v čechách, že je úplně na výmaz, že se omlouvá ...no já se musela jen smát ..ale bylo mi ho i líto, jak to musel sděli, že schůzka je o pár set km dál :grinning:

já si první týdny dávala na noční stolek čokoládu nebo něco, jalikož jsem se v noci u koja kroutila hlady :wink:
12. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@lamia : tak to byla taky asi Anča nudlička :wink: no jo, tak přece nebude mít do třetice stejný míry, že :slight_smile:
tak dobrou mamči a pohlaďte bříška :wink: já kolikrát myslím, že tam ještě malej je :grinning: i mluvím jako furt v množným čísle, sranda :sunglasses: těch skoro 8 měsíců je holt znát, no :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@antana123: ti říkám - dojeď ..zítra tu bude i kamarádka z dubnovek s malým ..bude veselo :slight_smile:
12. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
@hupcza : chudák obchodník teda :grinning:
no taky mám furt hládek zrovna si říkám, co bych asi spráskla k tomu odstříkávání :grinning:
tak brou
12. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
@hupcza :grinning: :grinning: :grinning: dívala jsem se do mapy a mám to k tobě zhruba 60km to není hrůza :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.