• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
no nic jdu spát přeju dobrou noc :wink:
12. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@antana123: no vždyť to říkám :grinning:

dobrou všem :wink:
12. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
@lendaw no já sem říkala už od začátku že si udělám živnost a budu jezdit, ale to chce pouze známé známých a tak, jako normoš na inzoš pro uplně cizí lidi to bych asi nechtěla
no a já měla ceny nastavené tak, abych si zaplatila jak ty říkáš serepetičky kolem, když sem to za ten ani ne rok počítala, tak sem vydělala na zaplacení kurzu a olejů...je fakt že jsem byla "levná" dělala jsem to doma a pro známé......měla sem to spíš abych začala hned makat a nezapomněla to....
když bych jezdila, připočetla bych benzín a tak....a já mluvila o HODINĚ jak si doporučovala RENNU....že jako za hodinu udělám jednoho člověka a tím si moc nevydělám.....jinak na přivýdělek, a klidně jednoho člověka denně, proč ne.....
@suik nejde to praktikovat v domácnosti, musí být prostor zkolaudovanej pro ty účely, umyvadlo v místnosti, kachlíky či dlažba, záchod pro klienty zvlášt od domácího a tak, takže v rodinným domku dyž to uzpůsobíš pro zákazníky jo, ale ne v bytě, bohužel
@safryy namakané ruce no ted po 20týdnech ležení už ne, ale jako jo.zvlášt dyž soused měl 100 kilo a chodil každý týden...to bylo znát :grinning: rekvalifikaci sem si právě dělala trochu z toho důvodu, že bych chtěla něco při prckovi a tohle by šlo....uvidíme.....taky jak mám známou kosmetičku, už dávno jsem ji chtěla požádat o prostor, má v pronájmu, víkendy tam není, že bych to měla pro vyloženě cizí lidi z ulice....podělily bychom se o nájem, ale nějak sem neměla odvahu se zeptat a pak těhu...takže uvidíme...to by do začátku pro klientelu stačilo no

dočítám tak se nedivte na co reaguji :grinning:
12. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
@kovalda bramborajdu budu dělat včera houbičky od tatky ze neška mám v lednici a taky manža že by si dal plátek na houbách, tak mu udělám pomyšlení :slight_smile: Jinak sardinky a latte bezva kombinace :grinning:
@beru3nek jj nabitej víkend, už se docela začínám těšit. s pejskem už vše ok, měl křeče, dostal inj, večer byl krušnej, ale neska dospává a už dostává rejžičku tak je spokojenej, že aspon něco může žrát...vypadá to že t obude ok, takže můžu jet v pondělí klidně rodit :slight_smile:
@kovalda stačilo se najíst, přestalo být slabo a zvládla jsem xhod nákup v makru, úklid nákupu a venčení psisek a NIC ....cstou po nákupech sem manžovi říkala co je vyvolávačka a co a jak a co plánuju aby šel prcek ven, tak prej nemám vyhrožovat, jako chápu že po 9 měs ničeho tomu ted nevěří, ale já o chutě nouze nemám, takže nevyhrožuju :slight_smile: ale neska ne, padnem oba za vlast a zítra musím ještě stihnout tu babi :fearful:)))))
@safryy jj asi něco jako schůzka s tou PA u nás..utříbila, znovu řekla co v které fázi a tak....bylo to fajn.....
12. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
@hupcza jezdit za klienty domů je možnost, ale zpočátku bych asi preferovala ty známé ....lést cizím lidem a masírovat..přeci jen je to dost intimní a víš prd na jakýho úchyla narazíš.....ale možnost to určo je......

kuurna tak nestihnu dočíst, venku čeká manža že dem venčit....tak pak ...
12. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
aha vono už to tady šlo zase všecko spát :grinning:
12. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
tak dodatečně všem dobrou noc....
12. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
tak zase ještě nic? chjo holky, kdo tu bude rodit? tak šup, šup :grinning:
12. srp 2010 ve 23:39  • Odpověz
Dobré ráno, děvečky, mastím do firmy a pak na velký Uz ve 30tt. Trochu se bojím. Je pátek 13 :unamused: :frowning2: TAk snad to dopadne dobře.
13. srp 2010 v 05:42  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
@pet.s držím palce určo bude vše ok :wink:
13. srp 2010 v 06:00  • Odpověz
Ahojík,taky přeju dobré ráno!

@pet.s Určitě bude vše v pořádku :wink: Je přece pátek 13týho :wink:
Noc byla divná,nemohla sem vůbec usnout,snad kolem půlnoci a dnes jsem na nohách od půl šestý,včera jsem se asi přetáhla krapet,tak dnes si to vynahradím snad... :wink:
13. srp 2010 v 07:14  •  3 děti  • Odpověz
Dnes sem rozkrojila meloun a je pěkně hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: že už by bylo po sezoně,nebo jen smůla? :confused:
13. srp 2010 v 07:15  •  3 děti  • Odpověz
@petja ahojky třeba jen smůla :wink:
13. srp 2010 v 07:31  • Odpověz
Dobré ránko,
tak snídaně za mnou, za chvíli prolítnu sprchou a v 9 tradá do nemocnice do rizikovky....no nemám z toho dobý pocit už teď :unamused: Nevím...a datumem to není...

@pet.s držím pěsti, na datum nekoukej :wink:

@petja já taky spala mizerně, u mě asi změna počasí.....
13. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
@rennu ahojky tak držím palce at je to ok a hlavně at ti dají termín na CŘ :wink:
13. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
@antana123 děkuju :slight_smile: pokud by to muselo být, tak by mi ho mohli udělat rovnou :grinning: začínám mít divný pocit a obavy...tak nevědomost je nejlepší :slight_smile:
13. srp 2010 v 08:04  • Odpověz
@rennu já se taky stresovala kdy to přijde a tak a ted už na to kašlu :wink: bud ráda že je to tak dostaneš datum a hotovo já se musím trápit každý den ta nejistota je stašná :confounded: :confounded:
13. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dnešní noc taky nic moc!! :unamused:

@pet.s : neboj všechno bude ok! :slight_smile: :dizzy_face: Držím palečky :slight_smile:

@rennu : Držím palečky :slight_smile:
13. srp 2010 v 08:18  • Odpověz
@antana123 :slight_smile: když u tebe existují jisté fígle, jak zkusit miminku se vyklubat na svět :wink: U mě není žádná pomoc...ale musím to brát tak
13. srp 2010 v 08:18  • Odpověz
ahojky holky, dobré ráno
my měli noc taky divnou, psisko mne budilo, já pak nemohla spát a ráno se mi sice z postele nechtělo, ale cítila jsem ,že to není labužný spánek, tak jsem se vymotala..snídám a přemýšlím
13. srp 2010 v 08:19  • Odpověz
@rennu no já si připadám že u mě neobstojí ani ty nejjistější fígle co už jsem zabetonovaná nic s tím nezmůžu jako ty s malého polohou on se už nehne prostě
13. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
@rennu já vím že je to z naší strany jen konejšení, ale bohužel víc ti schopné dát nejsme, hlavně se co nejvíce ukllidni a ber věci tak jak přijdou, žádné nervování co kdyby a dopředu...držím pěstičky, pak se stav a určo dej vědět
13. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
@rennu každý porod má něco jak císař tak normoš asi tak a bát se bude každá :wink:
13. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
@antana123 taky nezoufej, zítra může být všechno jinak, taky si to furt říkám, neska na sedm západů zítra možná jedem.
Včera jsem chtěla vlítnout na manžu, než jsem vás večer dočetla, usnul u tv, tak sem ho hnala do postele, než jsem si vyčistila zuby, usnul, chudák nabírá síly asi :slight_smile: No a neska dorazí ta babča tak se na ní těším....
včera tu byla mamča, tak jsem ji jen řekla že v pondělí do poradny a že je jistá vyvolávačka pokud se nerozrodím sama, což věděla, jen neví že už tam v pondělí zůstanu, takže manža měl furt tendence se prokecávat, myslel si, že to mamča ví, ale zatím to držím, řekla jsem to jen kámošce a víc nikomu...
13. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
@eliska_v ahojky, tak v pondělí jedu otestovat krč :slight_smile: se vší parádou, tak jsem zvědavá
13. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
@lio já už nezoufám ani já už jsem smířená se vším :wink: :wink:
13. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
hlavně at mě tam nikdo nezdeptá, jsem ted silně emočně naladěná :grinning:
stačí mi fakt málo :slight_smile:
při usínání malé čutalo jak dyby se chtělo prokoopnout ven, tak jsem si představovala to opravdový mimi, které tam přes to bříško kope....nějak mi to nešlo, ale vím, že za chvíli ho uvidím a v duchu ho prosím, at mi ten konec trochu ulehčí
13. srp 2010 v 08:25  • Odpověz
@lio já už chci mít klid a nestresovat se tím už se mi o tom i zdálo ale včera jsem se zařekla že už na to kašlu chci mít klid ty poslední týdny co budeme jen my dva
13. srp 2010 v 08:25  • Odpověz
@antana123 tak já se taky smiřuju......ale v čem mám prob, že si ten rozeběh at už bude jakýkoliv neprožiju doma ale ve špitále...sama....na to myslet nesmím, nebot to mne nějak extra nenakopává tedy :frowning2:
13. srp 2010 v 08:26  • Odpověz
@antana123 jj vyčistit hlavu, soustředit se na TEĎ a ono se to nějak vykrystalizuje.....
manža chtěl být u rozjezdu semnou a nakonec ho budu volat až k porodu a doufám, že to nebude takovej fičák, že to stihne....co mi vyprávěla včera jedna mamča s vyvolávačkou, jako pohoda a ke konci nestihla epidurál a malej byl za půl hodky venku, tak snad budu manžu volat ke kontrakcím i dyby měl sedět venku na chodbě.....
13. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.