• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio : Tak držím palečky a pak chci podrobný popis :grinning: :sweat_smile: :wink:
13. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
@lio já vím, jsem vděčná za tu podporu, protože doma moje obavy ventilovat nemá moc cenu....jještě že vás mám :slight_smile: děkuju :slight_smile: Tobě se to ale hezky krátí :slight_smile:

@antana123 je to pravda...cesta do neznáma.....
13. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
@rennu no krátí blbý je že vím co kdy a jak :frowning2: ted je první vidět babču, udělat fotky, povléct postýlku a pak jdu na všechno co kde najdu na vyvolání :slight_smile: i dyby to nerozjelo, tak snad to tam trochu nakopne, že pak bude stačit jedna tabletka na vyvolání.....

holky psaly, že je ráno přijali, udělali zátěžový test a tabletu dávali ráno.....každý den ve špitále navíc je pro mne .....no nebudu domýšlet :grinning: ale to kurňa zvládnu že ! :slight_smile:

já se taky uplně ventilovat nemůžu, nechci uvádět manžu do nejistoty a strachu, zatím to bere tak, že mne tam odvede, rozloučíme se, odpo za mnou dorazí, doveze co potřebuju (asi jídlo :grinning:) dozví se další info a v úterý je hotovo, no kééééž by
13. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
@eliska_v mne ho taky nikdo nedal, ale ok, že si to ty, bude podrobný popis, po jakých schodech za jaký roh jsem šla, kdo kde byl, jaký byl...:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
13. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
holky razím do tesca tak zatím :wink:
13. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
@lio budu moc držet pěstičky, aby to zabralo :wink: O pobytu v nemocnici mi povídej, tady v HK na císaře přijímají den předem...což pro mě bude psychicky nejnáročnější období :fearful: A když doma řeknu o obavách, tak jen mávne rukou a prý čeho se bojím...a tím to hasne...tak už radši nic neříkám, ale třeba má taky strach, tak se snaží být v klidu aspon on :sweat_smile:
13. srp 2010 v 08:38  • Odpověz
@antana123 pááá a prima nákupy :wink:
13. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
@antana123 ááá slevičky :grinning:
13. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
@lio jinak teda nejradši bych to udělala jako ty hezky natajno....rodičům nic nehlásit předem, ale až po.....jenže by to u nás neprošlo, protože máme s mamkou takový zvyk, že si po sedmé večer každý den voláme na pevnou :grinning: :grinning: to by prokoukla
13. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
@rennu no pro mne ty zdi špitálu jsou muka no :frowning2: ale není to na věčnost, jen pár dní, já si včera nakoupila časopisy, knihu bych asi nebyla schopná louskat, mám chut se do nich začíst, ale nesmím, musím vzít s sebou, aby to uteklo...
kdy razíš na tu kontrolu? v kolik myslím
13. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
@lio jéé, časopisy, vidíš.....prima nápad :slight_smile: moj oblíbené jsou hezky tlusté, takže aspon nějaká zábava :grinning: Jsem objednaná na 10h. Ale jedem už v 9, protože se tam nikde nedá pořádně parkovat a ještě bývá fronta na kartotéce a já tam nemám ani zavedenou kartu.....

Takže se padá strojit a pááááááá
13. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
dobré ranko

tak dneska byl bártr za včerejší noc prospanou durch ..běhala jsem na wc co hodinu :sweat_smile:

@petja: no taky poslední meloun, co jsem koupila skončil na kompostu :confounded:

@lio: proč by sis to měla prožít ve špitále sama ....špitál chápu ...ale sama ne
13. srp 2010 v 08:47  • Odpověz
@rennu no neboj, mne to tajemno taky dlouho nevydrží, bo vezem psíka k našim, kde bude babička a už si pro něj nepřijede manža bo pojede do práce, tedy dle toho co nám řeknou....takže moje mamča to bude vědět, sice později ale asi jako první, zbytek ale ani náhodou
tak to jedete za chvíli....já půjdu taky něco dělat...
13. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
@hupcza protože pokud nebudu k porodu, budu na normoš šestinedělí kde nejsou návštěvy a tudíž tam manža nesmí
chtěl tedy nadstandard, ale stejně bude v práci, tak k čemu bymi byl, na tu hodinu večer co za mnou přijde?
já to myslela tak, že budu proste ve špitále, ne doma ve svém a užívat si kontra v klidu domova....
13. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
nejsou návštěvy myslím na pokoji....
pouze na nadstandardu....a vím prd jak dlouho před porodem tam budu, tka se mi do něj před porodem nechce....jo dyby tam chtěl být manža celou dobu semnou, ale to nebude..tak nad tím neuvažuju
13. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@rennu: to je mazec, den přžedem ..holkly, co šly na císaře, pokud vím tak šly den předem na testy a druhý den se nechaly přijmout až na operaci ....třeba to půjde taky tak domluvit ...bez tak to je jen hon za poplatky ....nač tam dřepět o den dýl
@antana123: v tescu mají akce na dětské věcičky - tak úspěšný lov :wink: alespoň příjdeš na jiné myšlenky :wink:
13. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@lio: he he ..užívat si kontra je dobré :slight_smile: ...jako nevím, jestli bys nějak zvlášť ocenila, že bys byla s porpodníma kontrakcema sama doma ...já teda ne ....buď bych tam měla dulu nebo manžu nebo mamku ....ale sama fakt nee
13. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
@hupcza proč mám poslední dobou pocit, že cokoliv řeknu je hovadina a dáš mi to hezky najevo....chytáš mne za slova :grinning: když by začly kontrakce, voalla bych manžu, měl by čas "ukončit" v práci a přijet a až by byl čas, jeli bychom do porodky..takhle si je vyžeru sama a doví s jakou parádou
13. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
navíc ted studuju co mne +/- čeká a dost často píšou, že pokud dopadne zátěžový test negativně, tak mne pošlou ještě domů, pokud vyjde s nějakou reakcí, tak si mne tam nechaj....no tak uvidíme
13. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
@lio: všimla jsem si už před pár dny, že jsi kapku najehlená ...proto jsem se i před pár stránkama zastávala kapku tvého muže :wink: ...(mám za to, že je zlatý a v těhu pro tebe udělal strašně moc a to, že poslední týdny pracuje bych mu fakt nezazlívala)
věř, že ani já tím nemyslím nic špatného :wink: ....stejně, jako mi nepřipadá tvůj manža jako takový nelida stran práce, jak to tu líčíš ...prostě si jen myslím, že ti konec těhu už nedělá dobře, jsi nervní z vyvolávačky atd. (sama nejlíp víš, co se děje)...samozřejmě to je naprosto normální a pochopitelné .... a tak se to odráží i na výkladu některých věcí :wink:
13. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
@hupcza jako nelidu ho tu snad nelíčím :slight_smile: ale jasně chápu jak to myslíš, máš pravdu, ale s tou prací je to tak, že já to nějakou dobu snesu a pak mi to přeroste přes hlavu....jemu tedy taky, protože se dlouho neozvu a on začne mít pocit, že je vše ok, není...jen mlčím.....a když si ze mně dělá rádoby srandu, že pojede támhle (aby porod nestihl) a jak neví jeslti bude mít čas semnou jít do porodnice protože bude mít asi schůzku, tak to člověku nepřidá :slight_smile:
ale nešlo jen o tohle.....to je ať řeknu cokoliv, ni tak přijde, jeslti je to jen dojem nevím, z toho psanýho těžko soudit :slight_smile:
13. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@hupcza jinak si konec těhu užívám ,ale jak mne tu nechala vykysat mamča s tím že sem měla za to že přijede, nepřijela, nezvedala tel tak sem to nějak nezvládla a od té doby mám emoce zase někde v pejru, tak se potřebuju usadit na prdel
13. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
a včera ta vyvolávačka mne na prdel rozhodně neusadila :grinning: tedy mne asi jo, ale ty emoce ne :-/
13. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

včera jsem byla celý den v tahu, njedřív jsem hodila auto do servisu, blbla spojka, odpo už bylo hotový :slight_smile: a pak kafčo s kámoškou ze školy :slight_smile: vůbčc u nás nepršelo, teda až na jeden 15minutový šupec...ale toť vše :slight_smile:

@lio jééé děkuji za přáníčko :slight_smile: meniny jsi trefila :grinning:

koukám, že nejžhavější kandidátky zatím neporodily :grinning: a teda nedočítám, jestli je jiné miminko na světě :sweat_smile:

musím nakrmit Tomáše, pak zas kuknu :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
Jo,podle mě Lio opravdu už pár dní emotivně hodně jiskří.A s manžou souhlasím,přijde mi z těch citlivějších,co tu čtu,jak kolikrát manžela obtěžují stesky nějaké mamči,přitom by to měl být jejich stesk společný :unamused: Vím,že chlapi to prožívají a řeší v sobě jinak, pokud mají třeba obavy,ale když se projevují k partnerce chladně a bez zájmu,tak to je opravdu smutný.Někdy tomu pomůže hádka,jindy si v klidu sednout,každopádně KOMUNIKACE
13. srp 2010 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz
@petja mého manžu neobtěžují mé stesky....to psala rennu
13. srp 2010 v 10:20  • Odpověz

@lio No však jo.Nejen ona...
13. srp 2010 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz
@petja takže já se tu vylejvám, vy sem raději nechodíte , nereagujete a myslíte si šecky to samé, to je pohodička :slight_smile:
jako nemyslím si nic jiného než vy..sama sem si stanovila diagnozu, ze nejsem tak v pohodě jak sem si myslela ale to není důvod na mne nereagovat....
13. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
@petja prostě ted se zase práce nakupila, tím že můžu fungovat, tak má manža na tu práci "čas a prostor a plně ho využívá" aniž by mu docházelo, že by občas tu hlavu od ntb měl zvednout, to by přece sejřilo každou z vás...to že nejsem do toho všeho vyladěná ok se prostě taky stane každé z nás....do toho psisko, ta mamča ....a už to jede jak na tobogánu....napsat že jiskřím je jednoduchý, ale napsat at se hodím do klidu by pomohlo víc :slight_smile: ale dík :slight_smile:
budu se krotit at tu nerozhodím zářijové maminky :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@lio ´´takže já se tu vylejvám, vy sem raději nechodíte , nereagujete a myslíte si šecky to samé, to je pohodička´´ Co,nechápu? Já nic špatnýho nemyslím,prostě jen reaguju,že třeba manžela Rennu a Suik bych v manželství nesla těžko,s tebou to nemá nic společnýho
13. srp 2010 v 10:30  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.