• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja ne v pohodě, jsou to jen písmenka která blbě vyzněla...spíš jsem se nechala unést, vyblila se tu a čekala jsem nějakou "podporu" ne odsouhlasení toho, že nejsem vyladěná, jinak dobrý.....já si na manžu nestěžuju, my s komunikací prob nemáme protože na ní pracuju od začátku, ale ta práce se mezi nás staví fest, a když prostě se přidaj jiné okolnosti, tak jsem tam kde jsem ted.....zátěžovka no :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojky, no tady se teda dějou věci. Já jsem se dneska vůbec nevyspala, asi už to začíná, nešlo mi ležet, ani na jednom boku ani na zádech, jsem myslela, že budu sedět :angry:
Dneska jsem začla 35.týden a zjistila jsem, že za tři týdny můžu bez problémů rodit, no asi panika! :astonished:
Jdu pohledat nějakou kameru na netu, teda prd tomu rozumím, tak uvidím, jak z toho budu chytrá :wink:
13. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
Já tě ráda podpořím hlavně slovy,že je to zcela v normě a odpovídající situaci,jestli teda připustíš,že by to s očekávaným porodem mohlo mít souvislost.Věřím,že i pracovní vytížení tvého manžela teď,ti klidu a pochopení nepřidá
13. srp 2010 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz
@petja ale to jsem připustila hned v příspěvku, kdy jsem popíisovala jak měla dorazit mamča nedorazila nebrala tel a já se tu emočně sesypala až sem sama sebe překvapila....že nejsem v poho tak jak sem si myslela, někde uvnitř se to kumulovalo......takže s tím prob nemám. Porodu jako takového blížícího sem se nebála, naopak jsem se cítila v klidu, který mi ted asi tou vyvolávačkou prostě utek, tak se ho snažím chytit zpátky....
13. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
@discreet házím tip, dostala jsem tedy nedávno k narozkám, sem technický antitalent, ale manža ji dost pochvaloval je to Genius G-Shot HD550T
má to kameru, foták, je maličkatá, fakt akorát do ruky, klidně za opasek, 55.0mega pixel s touch panelem
13. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
@lio Díky za tip, mrknu na to.
13. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
tááák poslední pedikura ..už to sice říkám asi počtvrtý, ale vypadá to, že ted je to definitivní :slight_smile: a půjdu se nachystat na obídek s kámoškou
13. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@discreet jen tedy nevím cenu, nezjištovala sem, doufám, že ti nedávám tip na kameru za 12ti :-O :grinning: :grinning:
ale do ruky mi padla a manža ji z technického hlediska a z toho co vše to má a obsahuje pochvaloval...tak jukni třeba se zalíbí
13. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
:confused: co se tu děje?

mě lio teda nepřišla nějak napružená...
13. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@lio Ale ty přece můžeš zkoušet metody alternativního vyvolání a já když jsem šla do nápoje,tak jsem byla na porod z medicínského hlediska taky nepřipravená,o mojí vnitřní ani nemluvě :grinning: A kombinovala jsem to s tou masáží bradavek a prostě to zabralo.Praskla mi voda.Přitom jsem ale ještě na příjmu byla jen prst,ale té chemické cestě jsem se prostě se štěstím vyhla,tobě to tak taky může vyjít!Já jsem si jinou variantu prostě nijak nepřipouštěla,protože jak mi nejdřív řekli,že mě nechají přenášet 14dní a pak za pár dní už to bylo jinak,zítra nástup a nazdar,tak to mě tehdsa pěkně usadilo,už je to tady,už musím porodit :confused:
13. srp 2010 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz
@suik Já myslím,že nic? :confused:
13. srp 2010 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz
@suik napružená ne, jen depkoidní :grinning:
13. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@petja jj šak sem tu psala, neska dorazí moje babi, ještě mě s těhu bříškem neviděla jako poslední z rodiny..tak čekám na ní a pak sme si tu dělaly srandu (ale jako ve vážnosti :slight_smile: ) že budeme míts ANT pilný víkend..bradavky, nápoj, manžel - ten včera samým překvapením vyhrkl at nevyhrožuju a večer usnul :grinning: :grinning:..do nápoje každopádně jdu......
jen jak říkáš, bafli na mne že v pondělí a na to sem ready nebyla, už je to lepší, zžívám se....o víkendu vyzkusím co půjde a budu doufat, že to půjde...furt se uklidnuju tím,nebo v závěru stestku říkám to, že mne v tom mímčo nenechá, a že prostě o víkendu jedem :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
@petja chápej, semsi to vnitřně plánovala jinak no :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale není všemu konec, času relativně dost....
13. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Dnes jsem vyspinkana do ruzova...omezila jsem vecer piti uplne na nulu...zizen zaspala a nesla v noci curat ani jednou....naproste blaho :grinning:

@discreet ....my mame kameru Sony HDR-XR200 a jsme s ni total spokojeni...ale cena je tak trochu nehezka :pensive: My jsme ji ale koupili v akci a kdesi cosi...no placli jsme se krapet pres kapsu...ma to 120GB HDD, takze se tam toho vleze takrikajic pokokot....umi to asi uplne vsechno :grinning:
13. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
jáááj klube se sluníčko, super, jsme chtěly s kámoškou na zahrádku, ráno to vypadalo bledě, mokro zataženo..tak to třeba vyjde....tak se prozatím loučím a utíkám se odreagovat :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@lio ale to je asi normální ne? Jsem zvědavá jak budu vyšilovat já, starej plašan...

@petja, jsem to otevřela zrovna v tom nejlepším....

já ráno to vstávání nějak nedávám, není to brzo, vyspalá jsem, ale stejnak se nemůžu probrat a jsem pěkně unavená.

Chtěla jsem se zeptat, máte taky někdo takový divný tucání, žďoucání až píchání na močáku a spodních orgánech? Já myslela že je to miminko, ale někdy si nejsem jistá, jestli to není zánět :confused: , když jsem měla zánět močáku, tak mi to přijde podobný,už je to ale dlouho a moc si to nepamatuju :frowning2: to by mi ještě chybělo.
13. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@safryy jak málo stačí ke slastnému spánku co :slight_smile: zato já se ted prolejvám zdatně

tak já mizím na pokeco obídek ,papa
13. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
tak my dneska máme počasí uplakaný :rolling_eyes:

já dneska taky spala docela dobře :slight_smile: vlastně od dobře spím od doby, co mám pod nohama polštář :grinning: chrněli jsme až do osmi :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@suik tak nikdo neříká že nenormální.....tak to zavři a otevři to na lepší stránce :grinning:

zánět sem nikdy neměla, ale píchá mne dole taky, ale jako fakt dole, ne v močáku či v břiše....a včera křeče do třísel, ale takové brňavkové křeče, sem se lekla že z toho záchodu nevstanu, ale opak byl pravdou..tak třeba holky poradí víc, já se zánětům všeho druhu vyhla..takže nemám porovnání...

už fakt mizím :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@lio papa

@suik no já poznám, že mi mimčo brouzdá po močáku..fakt nepříjemný :rolling_eyes: ale do zánětu to má daleko, mě teda vždy při zánětu pálelo dole po čůrání :sweat_smile: takže já zánět poznám podle tohoto....ale stává se mi, že když přes den fakt málo piju, tak mě to trochu pálí taky, ale po chvíli přestane...
13. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@lio ..to jo...me staci ke stesti malo :grinning: a treba to nocni vstavani me tyra, protoze me boli desne ta stydka kost, takze spat az do rana bez vetsiho hybani mi udelalo neskutecnou radost :grinning:

@suik ...tak to ja nemivam...obcas mi dlube smerem u cipku a to je teda neprijemne...takove zabodani...ale nemam pocit, ze by to bylo jako u zanetu....je to jine ....nejhure zajdi k dr. Ale ty to taky nemas tak jednoduche s tema navstevama doktoru co? :grinning: Nevim jak bys to popisovala...zkousim se vzit do tve situace a sama nevim co bych povedela :pensive: Minly patek jsem si mela volat na vysledky krve...jestli mam dost zeleza a tak...a hadej co? No zapominam, odkladam...no jsem truba...ted jsem si na to vyjmecne vzpomnela...ale stejne se mi tam volat nechce :sweat_smile: Zeptam se v utery na kontrole.

@ojo ....tyjo ojo tak do osmi to bych mela nadespane na cely den :grinning: Ja se budim okolo sesti :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@safryy to víš, já jsem ráda za každý přispání :grinning: i když Tomáš naštěstí dřív jak v 7h nevstává...ale ten deficit za to dřívější noční kojení apod. je znát :grinning:

jinak já taky zapomněla zavolat na výsledky krve :sweat_smile: už je to 14dní...minulý týden uběhl ani nevím jak a tento maj dovolenou :sweat_smile: no tak zavolám v PO, na ko jdu až v pátek, tak zase aby neměli keci :sweat_smile:
13. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
@ojo ...tak to jsem rada, ze s tou krvi na tom nejsem sama :grinning: Ale ja myslim, ze je vsechno v pohode....ten minuly odber jsem zazdila uplne a kdyz jsem si pri kontrole nahodou vzpomnela (o 3 tydny pozdeji) tak tam byl zaskok a ta PA mi povedela, ze ani nevi, kde se ten pocitac zapina, ze mi to bohuzel nemuze rict :grinning: A od te doby jeste ziju a citim se dobre....no v utery si snad vzpomenu :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
Jsem zpět, ve čtvrtek nastupuju k hospitalizaci a v pátek císař.

@hupcza Tady to prostě tak chodí, předoperační musím absolvovat i tak, to si zajdu v pondělí k obvodnímu, ale kde budu shánět podklady ohledně astmatu netuším-hlavně chtějí RTG srdce a plic, nechápu na co a nehodlám ¨pár dní před císařem lítat po špitále a nechávat se rentgenovat, chodím k mojí mudr, do soukroma a kdoví, zda tam ve středu bude (jinak neordinuje) a nebo ji budu nahánět telefonem po nemocnici :astonished:

@petja ad můj manžel....jinak je zlatej, když vemu v potaz partnery a manžele mých kamarádek a známých, komunika ce u nás opravdu obvykle nevázne, ale holt tohle téma je pro něho citlivé a tuším, že z té operace má větší větší strach než já, proto o tom nedokáže mluvit, radši mě odbude a vím také proč.....asi tak
13. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
@rennu ...no teda...takze ortel vyrcen...v patek budes mit prcka u sebe :dizzy_face: Taky bych se operace bala...ale verim, ze vsechno dopadne dobre :wink: Chces jen epidural? Je to asi lepsi, ze hned muzes prcka videt :dizzy_face:
13. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@rennu takže už je rozhodnuto. Takže týden před termínem. Dali ti vybrat termín, nebo ti ho určili? Já jsen abych věděla jak to chodí. Mám stejnou otázku jako safryy, jdeš do epidurálu? Já ho budu uričtě chtít, tak snad se jim podaří ho napíchnout, přeci jen jsem těžší kalibr :sweat_smile:
13. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
@safryy no v pátek mimouška uvidím-snad :sweat_smile: , u sebe mi ho nechají asi až další den, pokud bude vše bez komplikací...netuším, v kolik mi to budou dělat....Anestezii nevím, láká mě epidurál, právě kvůli možnosti vidět prcka, ale názory se různí a účinky taky...někomu nezabere a během císaře ho musí okamžitě uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , navíc nevím, jak s mojí alergií, co mi doporučí.....ale to asi za mnou přijde anesteziolog ten den předem a probere to se mnou.....radši jsem se na nic neptala, sladká nevědomost :slight_smile: stačí, že vím, že jdu v pátek pod kudlu a ve čtvrtek se ve špitále zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@lendaw nedali mi vybrat, resp. mudr. mluvil se sestrou, že příjmy mají v úterý a čtvrtek a následující den vždy sekce, ale v úterý mu sestra říkala, že už je plno....takže kdoví, v kolik půjdu na řadu já v ten pátek...pokud až odpo, tak to mě po.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ad epidurál...ráda bych, uvidím, co mi doporučí...ale jsem nervák a nevím, zda zvládnu psychicky slyšet dění za plentou....se jim rozklepu a jak se znám tachykardie půjdou do extrému.......a při představě, že během zákroku můžeš zjistit, že ti to fakt nezabralo.......hrozný pocit, fakt nevím..... :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky lov byl úspěšný mají tam krásný věcičky i akce na plínky takže spokojenost :slight_smile:
@rennu tak už to máš jasný normálně ti závidím budeš mít malého u sebe dřív než já ale tak hlavní je at jste oba v pořádku že??neboj to bude dobrý
13. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.