• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zářijčata 2011 :-)))

(Zamčená)
1. ledna 2011 
Ahoj jelikož jsem nenašla diskusi -termín porodu září 2011 tak zakládám :slight_smile: naše mimi by se mělo narodit pokud bude vše ok v polovině září :slight_smile:Tak doufám že Vás tu brzy bude víc :slight_smile:a nezůstanu tu sama :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahojky, vcera jsem zalozila tu stejnou diskuzi :slight_smile:) Ale zatim se nikdo nepridal.

Jinak u me to je par dni co jsem zjistila, ze jsem tehotna a porad mi to nejak nedochazi, protoze je to celkem neplanovane, s pritelem jsme se chteli zacit snazit az pristi rok.. A podle vypoctu termin by byl take v zari. Ale nechci predbihat, uvidime, co se bude dit, jeste jsem nebyla ani na prvnim vysetreni, protoze ted pres svatky tam nikdo nebyl :slight_smile:
31. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
Pajoslava-Ahojky těší mě :slight_smile:Já tu diskuzi nenašla:slight_smile:No já to vím teprve od 30tého :slight_smile:takže k mudr.povalím až tak příští pátek tak u nás také čerstvé ale plánované:slight_smile:Tak máš zas alespon překvápko to víš někdy se to plánovat nedá :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2011 v 08:56  • Odpověz
Holky, muzu se pridat? Cekam zarijatko :wink:
1. led 2011 ve 13:02  • Odpověz
autor

@boobinka určitě čím víc nás bude tím líp :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2011 v 18:28  • Odpověz
autor
Jinak koukám že máš termín 8.9:slight_smile:to je pěkné tuším že podle ms budu mít ten samý:slight_smile:
1. led 2011 v 18:29  • Odpověz
Holky, nove tehulky uz napsaly i k te me prvni zalozene diskuzi, tak neudelame z toho jednu? Jestli tedy muzete, tak se presunte :wink: Nebo sem, to je jedno :wink: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-srpen-zari-ci-rijen-2011-nove-tehulky/
1. led 2011 v 19:47  • Odpověz
@barca1... vyslo mi to podle ms, takze na den zarovno :slight_smile: a jak tak koukam, pekne nas tu pribiva :dizzy_face:
1. led 2011 ve 20:09  • Odpověz
jak tak ted koukam, tak se stehujem...?
1. led 2011 ve 20:11  • Odpověz
autor
ok tak se stěhujeme :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2011 ve 21:37  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.