• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zářijová mimča 2009

(Zamčená)
5. listopadu 2010 
Ahoj, určitě tu někde jste, mimča narozená v září 2009 a jejich maminy.....jen se v tom mumraji nemůžu vyznat. Takže, přibere mě někdo mezi sebe? :confused:
25. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
Díky, ale to jsou jen maminy ze Slovenska, nic proti Slovensku :wink: ...., jen je to pro mne trochu z ruky. Ráda bych se seznámila s někým z Čech.....
26. říj 2010 v 10:43  • Odpověz
ahojky,
my jsme v září 2009 :wink:
27. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
To je super, že se někdo ozval :wink: . Už jsme si myslely, že jsme v Čechách jediné..... :slight_smile: . Není tu ještě někdo takový???Koukám, že máš chlapečka. My máme holku. A odkud jste? Tedy, jesli to není tajemství.... :wink:
28. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz
my jsme z Prahy a vy???? :slight_smile:
28. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
To je super, jsme z Říčan :slight_smile: . Nebydlíme tu dlouho, tak tu zatím moc nikoho neznám... :unamused:. Praha je kousek :slight_smile:. A kde jsi rodila? My v Podolí......smíšené pocity.....ale už je to dávno. A co malý ? Vše v pořádku? Jestli je jako naše Baru, tak Ti musí dělat radost. Jsou to zlatíčka :slight_smile: .
29. říj 2010 v 10:18  • Odpověz
@malajda jéééj,tak já se obávala z jaké dálky budete a vy jste z Říčan,tak to je dobrý :wink: ach,jo,já rodila na Bulovce a nerada na to vzpomínám :confounded: nic moc personál(i když pár skvělých lidí tam bylo),nic nevysvětlí a nechtěla bych tam už rodit.Já jsem chtěla taky Podolí,ale už pro mě nebylo místo :frowning2:
jo,jo,Davídek je v pořádku,je to moje malé zlatíčko.Teď chodíme na plavání a je to paráda!!!!!Chodíte taky,nebo jste chodili????
29. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
Já tedy nemám moc příjemné vzpomínky ani z Podolí.....ale jak jsem řekla, je to už dávno :wink: a taky jsem rodila císařem...takže i to určuje zážitky. Jinak, taky se tam se mnou moc nebavili. Jak jsem ale slyšela zkušenosti i z jiných pražských porodnic, bude to asi více-méně všude stejné. Prostě, v Praze je moc rodiček, a tak asi nikdo neřeší individuální přístup, je to prostě továrna....
A plavání- jsme ještě nechodili, ale uvažujeme o tom. V Říčanech je taky jeden klubík, kam se dá chodit, ale je to dost drahé....Uvažovali jsme i o Praze, kam chodíte?
29. říj 2010 v 17:33  • Odpověz
ahojky,

my chodíme na plavání do Vysočan,posílám link
http://www.lavoda.cz/bazeny/vysoany.html
taky to není moc levné,ale je to paráda.11.11 bude focení pod vodou,tak jsem zvědavá :grinning:
30. říj 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Koukla jsem na to, no, cenově je to asi jako všude jinde... Chodíme s malou na cvičení a musím říct, že jsem si od toho slibovala víc. Takže, plavání zůstává stále v kurzu. :slight_smile: .
A co jinak, myslím, kromě plavání??? Jak trávíte dny ? Prostě, ráda bych si popovídala o těch našich "všedních" radostech i starostech. Co třeba jídlo??? Mám teď nějak pocit, že jsem se zasekla a nevím, co malé pořád vařit. Ještě toho moc neukouše a taky jí nic moc nechutná. Nechci ještě solit a s cukrem to taky nepřeháním. Jestli máš nějaké typy, budu ráda. .....
1. lis 2010 v 18:02  • Odpověz
chodíte na cvičení????Co tam děláte????To si nějak nemumím představit :slight_smile:
Tak,jak kdy trávíme dny.Většinou klasika,po odpoledním spánku jdeme ven,nakoupit,na procházku a tak.....nebo se stavím v práci podívat.Je to různé,jenom ještě nevím,jak to bude vypadat,když bude venku spousta sněhu :grinning: a co vy??
Já už taky někdy nevím,co vařit :frowning2: ale teď jsem dala pár krát Davídkovi do jídla sýr a dobý.Konečně má to jídlo i docela příjemnou vůni :grinning: dnes měl těstoviny se špenátem a sýrem a super!!!!jinak,taky nesolím a s cukrem to nepřeháním :wink: Nám teda moc nechutná bílá activie :unamused: A co chutná nejvíc Barunce?????
1. lis 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
"Cvíčo" je název s nadsázkou :wink: . Je to spíš o tom, že se Barča dostane mezi jiné děti podobného věku a protože se tu s nikým neznáme, je to pro ni vlastně jediná možnost. Děláme tam různé říkanky a písničky , na které "cvičíme" s dětmi. Pak se dětem postaví "opičí dráha" a ony přelézají a prolézají různé prolézačky....nebo cvičíme na velkých balónech atd.....Asi by to bylo celkem fajn, ale bohužel jsme se tam nesešly s nikým stejně starým. Buď je tam skupinka dětí sotva lezoucích nebo pak děti 1 a 3/4staré....takže v jedné skupince se nudí a v druhé nezvládá.....
A co děláme přes den? Baru spí většinou dopoledne a někdy ještě odpo. Ale spíš už jen dopo. Někdy je to dost těžké odhadnout, jestli ji dát ještě jednou, snad se to brzy upraví :slight_smile: . Takže odpo chodíme ven, vzhledem k tomu, že tu nikoho neznám, snažím se buď jezdit za známými do Prahy , něco naplánovat, kam jet anebo se prostě jen tak procházíme po Říčanech. Na zimu se moc netěším, protože je možnost, kam vyrazit, dost omezená. Ale třeba bude sníh a budeme chodit sáňkovat :slight_smile: .
Co se týká jídla, Baru není z jídla nijak zvlášť nadšená. Jediné, co jí s velkou vášní, je mlíčko z lahve. Takže se mi stále v noci 2x budí na krmení. S jogurtem to máme obráceně než vy, asi protože je z mléka, má ho moc ráda. Bílý nejvíc. Pak jí celkem jedou těstoviny-kuskus nejvíc-nemusí ho totiž kousat :grinning: a dýně. No a jinak je to s jídlem bída. S tím sýrem je to dobrý typ, kupuješ dětský eidam??? A co šunka? Ještě jsem ji nezkoušela.....A ještě, jídlo malému krájíš nebo mačkáš..???? Mám pocit, že Baru si s kousky neumí moc poradit...
1. lis 2010 v 19:40  • Odpověz
aha,tak to je blbý s tím cvičením :frowning2: my jsme na plavání všichni kolem roku a něco,tak to je dobrý!
my taky jezdíme po Praze za známými :wink: no právě,taky jsem zvědavá,jak to přežijeme když bude zima!
jejéééj,2x za noc vstáváš?Tak to nezávidím.A kašičky na noc,to nechce?Davídek je miluje :grinning: kuskus a dýně jsme ještě nezkoušeli my :grinning: dík za tip!S tím jogurtem Ti to závidím!!!Ne,ne,koupila jsem klasický eidam,nedávám ho tam hodně,tak jsem to zkusila a je to v pohodě.Šunku jsme zkoušeli a no,někdy jo a někdy ne.Teď jsem koupila lučinu pro dětičky bez konzervantů a éček,tak namažu na chlebíčak a dám plátek šunky(kuřecí,nebo krůtí) a uvidím,jaká bude reakce :grinning: potom dám vědět :wink: zatím všechno jídlo mačkám,mixuju(ne na úplnou kaši),ale začala jsem mu dávat na talířek jablíčko na kousky a docela baští :grinning: nám to taky moc nešlo,začínali jsme s banánem,teď je jablíčko a někdy mrkev.
přejeme hezký večer :slight_smile:
1. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
Ale ano, Baru dostane kašičku před spaním, ale mlíčko prostě miluje, mohla by být jen na něm.... :unamused: , takže se prostě ještě 2x za noc vzbudí, aby o něj nepřišla :slight_smile: .Ještě by mě zajímalo, jak jste dopadli s tím namazaným chlebem....Já už to taky několikrát zkoušela, ale Baru si rozpatlá sýr všude po sobě a hlavně, nevydrží mi u toho dlouho sedět...takže je to dost zážitek.... :fearful:
4. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz
jééééj,no jasně mlíčko je mlíčko :wink: tak,chlebík jsem namazala tenkou vrstvou lučiny,ale extra úspěch to nebyl :unamused: kde byla malinko silnější vrstva lučiny,tak tu mi vrátil a zbytek zbaštil :grinning: nejvíc mu takhle chutná chlebík s máslem!Taky mi u toho nesedí,lítá po bytě,kousne si kousíček a opět lítá a takhle to u nás vypadá :grinning:
4. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
aha, takže ty mu ten chlebík nedáš do ruky...??? No, já se snažím, aby byla schopná se najíst v klidu a sama....ale přílišný úspěch zatím neslavíme. Jo a lučina Baru celkem chutná, naopak, kde má větší vrstvu, "vycucne" ji a zbytek hodí na zem.... :angry: JJ, jsou to zlatíčka :wink: :wink: :sweat_smile:
4. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz
jo, většinou mu ten chlebík držím já,ale záleží co mu namažu a jak :grinning: někdy si drží chlebík sám,ale potom to dopadne,jak jsi psala,je všude všechno :grinning: nějak na to ještě nemám odvahu uklízet půlku bytu po Davídkovi :grinning: i když ho nechám sedět v židličce,tak se tam pořád točí,nevydrží dlouho....... tak tam mu dávám většinou jenom oběd.ale jak kdy.
tak to je skvělý,že Barunce chutná i lučina!!!! jj,jsou to zlatíčka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. lis 2010 v 07:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.