• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zářivky 08 a jejich Pardubické srazíky

(Zamčená)
23. února 2009 
Tak holky, šup sem s termínama, ať máme jasno alespoň v tom, místo se dohodne v průběhu, ne? :slight_smile:
25. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
Takže jsempsala Monnni, Zup, Ami, Jaa, Evce, zapomněla jsem na nekoho? :wink:
25. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz
ahojky Meni, no super konečně se to snad domluví.
Mě je to jedno, ale raději bych o víkendu kdyby vám to nevadilo, pokud to bude v týdnu tak to potřebuji vědět alespoň týden dopředu. Ráda bych vás viděla ještě před Vánocema nebo až po???? Klidně třebas za 14 dní ne?
Ale upozorňuju že Pardubky neznám, museli byste si mě vyzvednout někde zkraje.
25. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz
ahóóóój :slight_smile:

já bych brala srazík, co nejdřív a raději v týdnu, než o víkendu, ale samozřejmě se přizpůsobím, pokud budete preferovat víkend :wink: Datumově, je mi to jedno :slight_smile:

Meni, co Pyramida? Byla jsi tam dneska na otevření? Já mám strach, že tam o víkendu bude děsně našlapáno, kord, teď před Vánocemi.
25. lis 2008 ve 21:50  • Odpověz
autor
Ami:Tak dneska se otevíralo, ale jdeme tam mrknout až zítra (vlastně už dneska, Matýsek mi předvedl pěkný hysteráček asi po třech týdnech, jsem hotová ještě teď...), takže jsem zvědavá, dám vědět. Jaa psala taky spíš v týdnu, pokud by ti to teda Zup nevadilo... tak by se sraz udělal v týdnu než o víkendu, jsem stejného názoru, že o víkendu tam bude pěkně našlapáno. Takže navrhněte termíny, jasně že bych udělala sraz ještě do vánoc, takže co v týdnu od 8-12 prosince? :slight_smile: Máte už na některý den něco naplánováno, nebo vám to je jedno? :wink:

Zup: Jasně, někde bysme tě vyzvedli :wink:
26. lis 2008 v 00:14  • Odpověz
meni: já nic naplánováno nemám, takže beru :slight_smile: :dizzy_face:
s tím hysteráčkem to mi povídej, to znám velice dobře, taky ho občas máme :unamused: :astonished: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
Ahojky :grinning:
Jsem dneska byla v tom slavném Paláci, jako teda nic moc, sednout se tam s kočárkama asi dá, ale restauračky nic moc, v pizzerii málo místa, určitě ne na víc kočárků, a nahoře dvě asijská bistra, KFC a bagetérie. Takže bych to spíš viděla na sraz někde jinde, ale záleží na vás, jak se vám bude chtít :wink:

Ami: Medvěda jsem nikde neviděla, jen v paláci dneska tohodle velkého ale ne chlupatého ale plyšového, ale moc se mi teda nelíbil. Mirek mi slíbil zeptat se kolegyně v práci na netové adresy, na tyhle plyšové věci, jenže je nemocná, takže snad až bude zdravá, pokud do té doby nic neseženete :wink:
26. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz
že by ke Lvovi :wink: :grinning: Myslíš, že bysme se tam vešli?
Já se do toho slavnýho Paláce, ale půjdu taky juknout, až tam budeme na srazíku.
Meni, Standa dneska přivezl medvídka, ale takovýho menšího, než jsem měla na mysli :astonished: ach ty chlapi. Tak jsme se domluvili, že mu velkýho koupíme k roku :sweat_smile: . Takže mám třičtvrtě roku na shánění médi :grinning: Tak zatím díky :slight_smile:
26. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
No, salonek tam mají, neo jakoby takovou místnost, která se dá oddělit od ostatních, aby nám tak na děti nehulili, nebo mě napadlo ještě tohle, má to i vlastní parkoviště a spoustu oddělených salonků :grinning:

http://www.birdie.cz/cs/restaurace.php
27. lis 2008 v 08:14  • Odpověz
holky tak dobře tak v týdnu ale potřebuju to fakt vědět přesně který den a zkusím manžu ukecat jestli by ten den nejel do práce s kámošem. Místo nechám na vás páč to tam neznám. Jo holky a mám dotaz, mohla by se mnou přijet kamarádka? taky chodí sem na MK ale do červnovek, nevadilo by to? nějak se mi samotné autem moc nechce, no a byl by to teda 1 kočár navíc :unamused:
27. lis 2008 v 09:12  • Odpověz
čauky :slight_smile:
meni: klidně i do Birdie, tam je bez problému parkování

zup: určitě to nevadí, jen ji přivez :slight_smile:
27. lis 2008 v 09:21  • Odpověz
ahojte
no tak je super, ze bude konecne neaky zrazik ale ja sa nanho nedostanem :frowning2: v prosinci mam ist s malym na kardiologiu, lebo to vyzera ze ma rovnaku chorobu ako ja... ach jaj...sa modlim, zeby to nebola pravda
ale po novom roku som v pardubiciach ako na koni tak dufam,ze potom dame este jeden zraz...si to tam poriadne uzijte :grinning: a hlavne vela fotiek nech sa popozeram :wink:
27. lis 2008 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Evi, to víš že jo, dě+tičky nám porostou, bude to čím dál lepší, takže srazíky by mohly být pravidelné, ne? :slight_smile: :dizzy_face:

Zup, klidně přivez :wink:

Tak co datum 10.12. ve středu? :wink:
27. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
evi ahoj :slight_smile: tak to na vás budeme myslet, ať je malej Hugísek v pořádku

meni: klidně :slight_smile:
27. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz
jéjku Evi to mě mrzí, snad bude všechno v pořádku a Hugísek bude zdravoučkej
Holky tak jsem to jako řekla MM a moc nadšenej nebyl že chci jet autem. Prý normálně nechci nikam jet ani do HK a teď najednou pojedu sama do Pardubek. Tak já vám nevím teda, moc vyježděná nejsem to je pravda a hlavně se bojím okolních řidičů tak nevím jak by to ve městě vypadalo. Musela byste některá opravdu přijet na kraj města v vést mě jako malou holku pěkně pomalu abyste mi neujela. Jinak by mi teda zbýval ještě vlak, ale to bych tam byla až v půl 11. Na kolikátou hodinu to vlastně bude?
27. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
Zupí, to by nebyl problém, klidně bych pro tebe někam přijela :slight_smile: naprosto vím, jak se cítíš, kdybych měla někam jinam jet já, byla bych na tom stejně :wink:

Tak co ta Jaa? kdepak je? :grinning:
27. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz
Meni jééé tak to by bylo super kdybys mi dělala vodičku :grinning: :grinning: :grinning: já jsem fakt trošku posera, nebojím se snad sebe a své jízdy ale v těhle městech jsou ty řidiči takový živější a hodně předjíždět a myškujou a riskujou a já se toho krapet bojím. U nás na malým městě a vesnicích nic takového není, máme jen 1 pruh a všude přednost zprava. Ale kdybyste mě teda nějaká vedla a já ji pronásledovala tak bych to určitě zvládla. Tak mi koukejte napsat přesný datum a čas ať to s mým MM zařídím.
29. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz
Nové téma???Koukám. :grinning: :astonished: :confused:
29. lis 2008 ve 22:44  • Odpověz
já vás hledala v zářijovkách. :frowning2: :sweat_smile:

ta středa může být.jen nevím,kde je ta hospoda???Meni???
29. lis 2008 ve 22:46  • Odpověz
autor
U baby centra, u Jamallu, u rychlodráhy :slight_smile:

Jaa, no jasně, nové téma na naše srazy, ono by se to v zářijovkách ztratilo :grinning: :grinning:

Takže ve středu, a hotovo :slight_smile:

Zup, vezmeš i tu svou kámošku? :wink:
30. lis 2008 v 00:10  • Odpověz
meni.tak už vím,kde to je.zadám to do navigace a dorazím.Kdy to teda bude???A v kolik,??
1. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
menouchu: a jako, co jááááááááááááááá :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2008 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz
sis.přijdeš taky????
1. pro 2008 v 19:19  • Odpověz
jaa: já si dělám srandu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tygr by sraz dětí asi nepřežil :sweat_smile: navíc vy máte mimina, co chrněj..ale on by tam lezl po stropě :wink: :sweat_smile:
1. pro 2008 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
to neva.Koukala jsem,že jste v albu s matýskem.Kde je to focené???
1. pro 2008 v 19:25  • Odpověz
jaa: to je v CA..v tý dětský kavárně..to je jediná možnost, kde by Tygr ještě vydržel..ale bejvá tam plno :confused:
1. pro 2008 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
Tak toho jsem si tam nikdy nevšimla.Je to fain.Dětičky nezdrhnou. :grinning:
1. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
jaa: no jak který, některý to už statečně přelezou :sweat_smile:
1. pro 2008 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
tak by to chtělo ještě sítě do výše. :grinning: A kuličky.potěch se špatně chodí.
1. pro 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
Siss, mi bylo jasný, že se tu objevíš :grinning: :wink:

Jaa: Je to v prvním patře nad CA, ale teď to bylo dlouho zavřený, otevřeli to znavo cca před měsícem, to budu já osobně víc využívat, až bude prcek větší a budou ho bavit hračky...to víš, Siss už je na tom hůř, Tygr jí v kočáře už nevydrží, zatémco nám to tam ještě krásně leží :grinning: :dizzy_face:
1. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz
holčinky ahojky, jůůů tak je to domluvené. Jestli přijedu tak určitě s kámoškou, ale začínáme chodit na rehabilitace na Vojtovku :frowning2: kvůli predilekci hlavičky doprava :frowning2: tak doufám že nás na ten den zrovna neobjednají. Holky a v kolik se sejdem a kdo mě teda vyzvedne hned na kraji u té věznice nebo co to tam je? Já bych to viděla tak nějak i s obídkem ne? nebo později? no těším se moc a všude bude vánoční výzdoba to bude krása.
2. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.