• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zářivky 08 a jejich Pardubické srazíky

(Zamčená)
23. února 2009 
zup.já taky nevím v kolik to je???? :frowning2:

Cvičeníčko,jo??my by jme potřebovali spíše sklidněníčko.Je hrozně živá.A co je zajímavé??Ona už pozná rodinu.Na cizí začne krabit. :slight_smile:
2. pro 2008 v 10:47  • Odpověz
tak tam někdo hodtě hodinu.nebo tak kolem 10????A je to který den???
2. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
Platí ta středa 10.12.????
2. pro 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
Je to příští středa, takže v deset? Zup, a odkud přijedeš? Tak mám zamluvit pak to Birdie? Nebo máte jiný nápad? Bude ještě záležet, kolik nás teda nakonec bude, aby se někam vešly kočárky, ne? :slight_smile:
2. pro 2008 v 11:13  • Odpověz
meni: a budete v tom salonku? :confused:
2. pro 2008 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Siss, určitě bych tam zamluvila nějaký salonek, je jich tam víc, že jo? je to lepší, mít místnost pro sebe, než být v zakouřený hospůdce...tam by se myslím stejně ani víc kočárků najednou nevešlo...jestli si nto dobře vybavuju :slight_smile:
2. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
meni: no tam fakt ne..jedině ten salon, jak jsme seděly před rokem :confused:
2. pro 2008 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
JJ.ve středu v 10.Zamluv to. :slight_smile:
2. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz
Aby jsme se tam nějak mezi 10-10.30.sešly. :wink:
2. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
Holky přijedu od Holic jak je tam ta věznice nebo co to je a dál to teda neznám max bych dojela k tomu kruháku ale dál ani ránu. V 10 jo? tý vado no nevím jestli to teda stihneme, je to tak min hodina cesty a malá je zvyklá jíst kolem 9. Nebude vadit když se trošku zpozdíme a přijedem třeba až v 10:30? Jo a přijede se mnou ta kámoška jestli vám to teda nevadí, prý jestli vám to bude vadit tak půjde k nějaké příbuzné, ale já myslím že vám to vadit nebude že ne?
2. pro 2008 ve 22:19  • Odpověz
autor
to víš že nám to vadit nebude :slight_smile: :grinning: :wink: jj, tak se někde sejdem, nejlíp tam pře albertem na parkovišti? tam trefíš? jak je na začátku pardubic nejdřív plus a pak albert? :wink:
3. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
ami., jak přijedeš ty? :dizzy_face:
3. pro 2008 v 09:13  • Odpověz
Meni no jestli je to někde na kraji tak tam snad dojedu, budu sebou mít kámošku navigačku tak mě bude směrovat podle cedulí :grinning: a jak tě poznám? vyzvedneš mě ty?
My přijedeme červeným Peugeotem partnerem
3. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz
zup.ty jsi mi zdrhla. :angry:
3. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj Cholky.... :slight_smile:
3. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz
zup.je to hned zkraje.400m od začátku cedule. :wink:
3. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz
zup.Přejede se ten kruhák.Pak je velká křižovatka.na té jedeš rovně po tzv rychlodráze a pak asi třetí odbočka.Ale to si nejsem jistá.Taky budu tápat.Teda navigace. :grinning:
3. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz
jaa tak to snad zvládnu a to se tam jede z té hlavní a nebo musím na ten kruhák?
mrkni na mapy cz.
autor
Hele, si vyžebrám auto od manži, a na té dubině tě vyzvednu, tak nechceš tam Jaa počkat taky? Ve třech se líp najdem, ne? :grinning:
Jaa, na rychlodráze je jen jedna odbočka a to je ono :grinning:

Zup: Ty bys to zvládla taky, jedeš totiž pořád rovně, na kruháku rovně, tam dojedeš na tu světelnou, na ní znova rovně a už jsi na rychlodráze a tam je fakt jen jediná odbočka, nikam jinam nemůžeš jet, kdybys nezahla, dojela bys k nádraží :wink:
3. pro 2008 ve 22:04  • Odpověz
Se domluvíme.nevím,jak budem stíhat s jídlem.Zlobí mě ted a jí až hodinu.Potvora jedna. :frowning2:
4. pro 2008 v 09:40  • Odpověz
teda holky fakt myslíte že to zvládnu? ale jak to najdu tu hospodu? ani nebudu vědět kam zaparkovat, jsem trotl, já bych fakt raděj aby si mě tam někdo vyzvedl :grinning: :zipper_mouth: jestli vám to nevadí
5. pro 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
Zup: s tím počítám, že bych tě na tom začátku pardubic vyzvedla :wink: Fakt to není problém :dizzy_face:
5. pro 2008 v 15:31  • Odpověz
Tak super Meni tak já se nechám vyzvednout, dojela bych k nějakému tomu Albertu nebo Plusu, napiš ty kam mám dojet a pošli mi na sebe do IP mobil ať kdyžtak volám nebo píšu až se budem blížit abys tam zbytečně dlouho nečekala. Přijedem červeným Peugeotem Partnerem a budem se snažit na tu 10 ale neslibuju to přesně, protože záleží jak budou holky jíst a jaký bude provoz.
5. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz
autor
No, jestli s tímholky budou souhlasit, můžem to klidně posunout, na půl jedenáctou nebo jedenáctou, mě je to fakt jedno, volat tam budu asi v pondělí, aby nám to zarezervovali :slight_smile:

Jinak lepší to bude k Albertu, u Plusu si nejsem jistá, jak je to s parkovacími místy a já potřebuju vééélkej prostor na parkování, mezi dvě auta nerada jedu :sweat_smile: Máme modrýho rodinnýho Nissana. číslo ti do IP pošlu, trochu i s návodem, jak nejlíp k Albertu:wink:
5. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz
autor
Tak máme na jedenáctou rezervovaný salonek, dneska jsme šli na oběd, všude měli plno :angry: , tak sme aspoň zařídili tu rezervačku, máme to ale jen do tří, pže pak už je zas zamluvenej jinejma :angry:
6. pro 2008 v 15:17  • Odpověz
Meni no super, no snad to do těch 3 bude stačit ne? Když bude pěkně tak pak můžem hodit prochajdu.
Čekám na tu IP :slight_smile:
6. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
zup, jasně, jakmile nebudu mít synka na jedné ruce, napíšu :wink: , tak kdyžtak Jaa se chtěla jít kouknout do paláce, do nového centra, co nám tu otevřeli, tak můžem pak zajít tam :slight_smile:
6. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

já dorazím určitě, do Birdie trefím :wink:

tak v 10:30?

já chci jít taky potom po nákupech

už se na vás moc těším :dizzy_face:
6. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz
autor
Ami: salonek je rezervovanej od jedenácti, tak nějak do těch jedenácti tam všechny budem, ne? :slight_smile:
6. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.