• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zářivky 08 a jejich Pardubické srazíky

(Zamčená)
23. února 2009 
Holky a kolik nás nakonec teda bude? Přijde i Monni a Evka?
7. pro 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
Je nási s tou tvou kamarádkou pět, Monni se neozvala, a Evka bude v Pardubicích až po novém roce, tak by přijela až na další sraz :slight_smile: Snad nezůstane jen u tohodle jednoho, ne? :wink:
7. pro 2008 v 19:52  • Odpověz
meni: dyť já jsem slepá, bylo to napsaný o pár řádků víš od tebe, že je to na jedenáctou potvrzené :slight_smile:
hele a počítají s tím, že tam budeme s mimískama, viď? aby z toho pak nebyli v šoku :dizzy_face:
půjdete dovnitř s kočárkama nebo je budete mít v autosedačkách?
8. pro 2008 v 09:21  • Odpověz
už to dočítám na druhý diskuzi, takže v poho :wink: :grinning:
8. pro 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
JJ, říkala jsem, že nás bude pět maminek a pět miminek :slight_smile: , já jdu jen se sedačkou, Zup s kočárkem, já osobně myslím, že sedačka mi bude stačit, podvozek sebou neberu :slight_smile:
8. pro 2008 v 16:02  • Odpověz
JÁ BERU I KOČÁR A AUTOSEDAČKU S PODVOZKEM. :wink: PROČ NEJDE MOONI.VÍ O TOM,NE???JINAK JSEM SI JISTÁ,ŽE JEŠTĚ NĚKDO CHTĚL JÍT.BYLA Z PARDUBICKA,ALE ZABOHA SI NEVZPOMENU,KDO. :frowning2:
8. pro 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
Monni jsem psala IP zprávu a neozvala se, kdoví, jestli si to přečetla :unamused: Tak jsem na Monni našla telefon, takjí písnu Smsku
8. pro 2008 v 18:24  • Odpověz
já kočár beru taky, ale nechám ho v autě, dovnitř mi bude stačit autosedačka

Meni: nevíš jestli funguje to parkoviště v Paláci? A jestli se platí?
9. pro 2008 v 08:01  • Odpověz
a nechtěla evitkamalicka?
9. pro 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
evitka je ze slovenska, ne? :confused: jinak monni jsem psala smsku, neodpověděla, ale koukala jsem, že tady včera na konovi byla, takže o srazu z ip musí vědět, ale prostě asi nepřijede :cry:

parkoviště v paláci funguje, je placené, myslím, že říkali asi 20kč za hod, ale nevím to přesně, víš co, fakt bydlím 2minuty odpaláce, tak to jejich parkoviště nepotřebuju :grinning:
9. pro 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
holky, vezmete sebou fotky dětí :grinning: :wink:
9. pro 2008 v 09:20  • Odpověz
to jsou šmejdi, že je to placený, v HK se ve Futuru neplatí.... no jo, Pardubice... :angry:
9. pro 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
ami, zas je to ale centrum města, tak by tam pak parkovali všichni, kdo by šli i do města a nechtěli platit, všude kolem je parkování placený, a těch míst v paláci zas tolik není, pak by tam nezaparkovali ti, co by tam šli na nákupy. když jdeš do kina, máš 3hodiny zdarma, a když se prokážeš účtenkou nad nějakou částku, máš snad hodinu zdarma...jako tady to placení chápu :sweat_smile:
9. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky.V sobotu měli rozbitý automat a neplatilo se. :slight_smile:

Možná,že to byla evitkamalicka.Rodila na Slovensku,ale možná je z Pc.Zkus ji Luci najít a písni ji.Já nějak nestíhám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz
Jinak je to parkoviště,tak veliký,že jsme nemohli najít auto. :grinning: Zlatá hypernova. :grinning:
9. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
autor
Tak večer to zkusím, když bude čas, teď vyrážíme ven, tý jo, já už se na zítřek tak těším :dizzy_face:
9. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz
meni: chápu, ale stejně mě to séře :grinning:

taky se moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky, jaa prosim hod nam odkaz na ten penzion na celorepublikovy sraz do tematu sraz zarijovek a zarijatek...diky, zaciname ho organizovat totiz :grinning:
9. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
už tam je. :wink:
9. pro 2008 v 19:12  • Odpověz
autor
Tak zítra kolem jedenácté v Birdie, holky a fotky sebou :wink: :grinning:
9. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
JJ.Ale ještě jich moc nemám. :slight_smile:
9. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
Já jsem stihla akci ve fotolabu a už mám skoro dvě alba plný :grinning:
9. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
Já čekám na další v happy foto. :slight_smile:
9. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
ahoj, tak se pomalu chystáme, jdu sbalit kočár, a všechny věci, nasnídám se, nakrmím ještě pro všechny případy prďolu, stavíme se pro kámošku a vyrážíméééééééééééééé. Držte nám pěstičky ať je cesta v pohodě a v pořádku za vámi dorazíme, je tady dost namrzlo tak pojedu jak posera. Tak já jdu ať to stihnem. Jinak my teda berem kočár obě, myslím že to bude pro dítka pohodlnější než sedačka :wink:
10. pro 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
My už jdem obléct Matýska a jedem čekat na Dubinu na Zup, snad dojedou v pořádku :slight_smile:
10. pro 2008 v 09:23  • Odpověz
ahojda maminky a mimísci :grinning:

srazík byl príma, moc rádi jsme vás všechny viděli a už se moc těšíme na příště, jste všichni moc fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zupi: jak jste dojely? a jak to dopadlo doma s autikem? snad se manža moc nezlobil :confused:
10. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
Hoj tak jsme dojeli v pořádku a doma jsem to přežila :grinning:
10. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz
Meni pošli fotky na můj majl pošlu ti ho do Ip jo.
MM řekl že jsem tele když jsem ten obrubník neviděla :grinning: ale hlavně že se prý nestalo nic horšího. Jinak teda když jsme jeli dom tak byl provoz jako pra.e ale zvládla jsem to, jen holky už byli uřvaný.
10. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
tak to jsem ráda, že to dobře dopadlo :slight_smile:
10. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz
Ahojda holky,

děkuji za milé přijetí a byly jste všechny super :slight_smile:
10. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.