• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zářivky 08 a jejich Pardubické srazíky

(Zamčená)
23. února 2009 
Jéje.To mi ten obrubník nějak utekl.Co se ti zup stalo???

Jinak jsem psala miiisce o srazu,tak snad příště taky přijede.Je z Trutnova.
10. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz
Jaa no na parkovišti jsem nabrala tou tyčí co máme vpředu na autě ten vysoký obrubník :sweat_smile: jsem tele no, jsem zapomněla že je to auto o trošku delší s tou tyčí vepředu.
Jo a jinak pro upřesnění, Nelinka od Pavli neplakala, to jen Niky byla protivka ale pak usnula a bylo to dobrý :slight_smile:
Tak zase někdy snad v reálu ahoj.
10. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz
Jj.Bude to lepší,až bude teplo.Můžem pak mít picnic v parku na dece. :slight_smile:

K čemu tam máte tu tyč??Jinak auto je ok??
10. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz
jj auto je ok, jen tyč trošku ťuknutá :grinning:
no je tam abych nemohla nabourat :grinning: :grinning: :grinning: to byl vtip, je to taková ta okrasná co mají vpředu džípy

Až bude teplíško tak to bude lepšejší a děti už budou větší a budou se dát zabavit
10. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz
ahoj kocicky
no pozeram ze na zraziku ste sa mali super... hm az vam to tak trosku zavidim... no dufam, ze v januari sa urobi druhy aby som sa mohla zucastnit aj ja teda my :wink:
10. pro 2008 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz
zup.tak to je fain.Splnila účel. :wink:

evi.Bylo to fain.Domů jsme jely s řevem.To moje dítě je nějaké horkokrevné a byla úplně mokrá.Skoro ji neoblíkám.Asi bude chodit nahá. :frowning2:
10. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj.Pis.V létě to bude lepší.Ted je brzy tma.To si to pak užijem.

evi.Moc vám to všem sluší.
10. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
Ahojky, fotky dávám postupně do albíka, zas se to asi do jednoho nevejde, tak to bude asi ve dvou, až si to holky postahujete, tak mi dejte vědět a smáznu to. Už jsou v albu pár fotek, jdu přidávat další. Přes mejl to posílat nemůžu, rozbilo se nám usb připojení netu do pc, tak máme modem do notebooku a je to strašně pomalý, mejlem bych odesílala každou fotku zvlášť, dvě už by se mi sekly a nešly odeslat, a přece jen jich je přes 50 :grinning:

Ahoj Pis: nemáš zač, rády jsme tě poznaly :wink:

Zup: myslela jsem na tebe, jak jsi doma dopadla, takže další srazík bude v poho, co? :wink:

Evi: kdy se vracíš do těch Pardubic? :wink:
10. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
Tak, první album už je na světě, druhé je načaté, zítra dodělám, teď už jdu spát :slight_smile:
10. pro 2008 ve 23:26  • Odpověz
Ahoj holky, jaa mi napsala vzkazík, ať se sem přijdu podívat, děkuju za pozvání. Snad bych příště na srazík dorazila, ale musím si domluvit auto, manža s ním denně jezdí do práce :dizzy_face:
11. pro 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
Miiskoo, to je jasný, příště s tebou počítáme, další srazík by mohl být v lednu nebo v únoru, s Jaa jsme říkaly, že by nebylo špatné datum 24.února, to je čtvrtek a my se stejně sejdeme, protože jdeme společně na vyšetření kyčliček dětí :slight_smile:
11. pro 2008 v 11:05  • Odpověz
meni:do pardubek ideme 3.1.2009 ... tak dufam, ze potom niekam vyrazime...
jaa: dakujeme za pochvalu :grinning: hoc ja na kazdej fotke vyzeram ako de... :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Evi, už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
11. pro 2008 v 15:56  • Odpověz
Už jsem si malou třikrát uspala a ty čůzy mi ji opět vzbudily. :angry: Ted ji musí už sami uspat. :sweat_smile: Tak píšu názvy těch krémů na exém.
A-DERMA EXOMEGA-atopic skin,,,,A-DERMA DERMALIBOUR-irritated skins
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=47581
A tady je odkaz na tu paní,co má značkové a levné zboží. :slight_smile:
11. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz
RADŠI JSME NEBYLY VENKU.ZÍTRA,KDYŽ BUDE HEZKY,TAK PŮJDEM.JINAK NELLINCE NEBYLO VČERA ASI MOC DOBŘE.MĚLA ZAHNISANÁ OČIČKA OD RÝMY.DO PŮL CESTY DOMŮ MI BREČELA.OPĚT BYLA ÚPLNĚ SPOCENÁ. :astonished: A TO V AUTĚ MÁM 21STUPNŮ A JE SVLEČENÁ DO TRIKA A BEZ ČEPICE.NECHTĚLA MI VEČER ANI JÍST.DNESKA UŽ JI BYLO LÍP.3KRÁT JSEM JI ODSÁLA NOSÍK A UŽ ZASE HEZKY PAPÁ.PEREM SE JEN MALINKO. :slight_smile:
SRAZÍK BYL FAIN.AKORÁD MĚ MRZÍ,ŽE JSEM SI NESTIHLA POCHOVAT NIKOLKU,MATÝSKA,ANI TONÍKA. :frowning2:
11. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz
mani: Dobře, zaznamenávám, doufám, že budou slušně sjízdný cesty od nás z hor :confused:,
12. pro 2008 v 08:53  • Odpověz
meni.už mám fotky stažené. :slight_smile:
12. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz
autor
Jaa: nemáš, teď konečně už tam jsou všechny fotky :wink:
13. pro 2008 v 00:01  • Odpověz
miiskaa.dej nějaké fota do alba,at tě taky poznáme až dorazíš. :wink:
13. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz
meni.Vše nejlepší k dnešnímu svátku. :slight_smile:
13. pro 2008 v 16:10  • Odpověz
Ahojky, já si Nellinku pochovala tak to se mám :grinning: , když ona byla ta naše NIkuš uřvaná, měla totál rozházený režim tak nebyla ve své kůži. Příště už to snad bude lepší :slight_smile:
14. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz
zup.Já si to příště vynahradím. :wink: Je pravda,že Nelča měla režim taky rozhozený.V létě budou větší a bude to lepší.
15. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
Ahoj maminy, zas by se mohl začít plánovat další pardubický srazík, co vy na to? Je tu návrh na 24. února, je to úterý, tak jak to vidíte vy?
Evi, Zup, Jaa, Monnni, Miiskaa, Pistacia, Ami - honem sem a piště,piště,piště :slight_smile: Na koho jsem zapomněla, klidně se přidejte :wink:
15. led 2009 ve 23:44  • Odpověz
Jé ahojda holky, děkuji za pozvání i když nepatříme mezi zářijátka :dizzy_face: No my se domluvíme se Zup a dáme vědět, na toto datum zatím myslím nic naplánovaného nemáme :wink: Krásný den
16. led 2009 v 08:54  • Odpověz
ahojte...no ja zatial toho 24 nic nemam... predpokladam lucko ze nejdeme cvicit :grinning: krasny den
16. led 2009 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz
autor
no to nejdeme, Evi, my s Jaa jdem na kontrolu kyčlí, takže bysme cviučení stejně nestihli :grinning:
16. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky, jééé další srazík. :slight_smile:
No na to datum nic nemáme zatím. Ale nevím nevím jestli mě MM pusí po tom jak jsem minule ublížila jeho červenýmu miláčkovi.
No uvidíme mám měsíc na překecání. Akorád doufám že sleze do té doby sníh jinak bych teda autem nejela.
16. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
meni.JJ.To by šlo. :wink:

zup.Hlavně,že jsou na něm retardéry. :slight_smile: Autí je ok.
16. led 2009 ve 22:46  • Odpověz
ahojky, jůůů srazík, to je super, to by určitě šlo :dizzy_face:
20. led 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Super, budem se srazem počítat, a kampak půjdeme? :wink:
Jaa: Evička půjde na kyčlíky s námi :dizzy_face:
20. led 2009 v 18:03  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.