• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zasa zníženie rodič.príspevku?

(Zamčená)
15. listopadu 2007 
Holky, chci se jen zeptat, jak zvládate ten rodičák?Mně teď končí mateřská a začne rodičovskej příspěvek a příšerne se toho děsim jak z toho můžem vůbec žít???Partner má průměrnej plat, ale teď budeme platit hypotéku,jak to zvládáte?
13. lis 2007 v 17:31  • Odpověz
terezko, no ono je to tezky, nekomu je to jedno, nema starosti a nekdo si holt bude muset utrhnout od huby..
13. lis 2007 v 17:34  • Odpověz
Terezko a to si představ mít jen 3500,-, jak to měly ženský nedávno :rolling_eyes: , takže na druhou stranu zlatých 7500 (nebo tak nějak) :sweat_smile:
13. lis 2007 v 17:40  • Odpověz
mysko,nad tím jsem sama žasla,chuděry ženský :confounded:
13. lis 2007 v 17:50  • Odpověz
děvčátka, já nevím nad čím se to tady pořád pozastavujete. buďme všichni rády, že dostaneme 7.500 Kč. mohly jsme skončit i hůře. máme jednu z nejvyšší rodičovské v celé evropě. není to tak dlouho, co musely maminky vystačit s 3600 měsíčně. :unamused:
13. lis 2007 v 19:15  • Odpověz
zažila jsem rodičák 3600a nechápu jak jsme to mohly zvládat, ptotože ted máme7500 a nezvládáme taky !!!!! :angry: :angry: :angry:
13. lis 2007 v 19:50  • Odpověz
sarkasa,já nevím za co mám být ještě ráda.Blbí důchodci si budou pořád stěžovat, to přitom živí jenom sebe, ale my máme min.1 a třeba i víc dětí a máme zvládnout zaplatit ze 7,5tisíc.To je tak možná z bídou na jídlo,ale co ostatní věci???Ještě hypotéka do toho a to nám má snad vystačit???
15. lis 2007 v 08:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.