• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zase jsem usnula, aneb jak to tentokrát dopadlo?

(Zamčená)
8. ledna 2011 
Ahoj, je ráno a já jsem opět naštvaná. Proč? Včera ideální večer, dětu usnuly obě před dvacátou hodinou, manžel se odebral na pivečko. Já sama doma, konečně trocha klidu. Tak zalehnu u televize, ať si vyčistím hlavu a budu jen tak koukat a nic nedělat. Oblíbený pořad vraždy v Midsomeru, tak si tak ležím, koukám, detektiv ve mě pracuje. Po každé další reklamě se mi oči klíží víc a víc a co se nestane? Samozřejmě, že půl hoďky před koncem usnu. Nejen, že spím na sedačce v divné poloze, neodlíčená, neumytá, v teplákách místo pyžama, ale co je hlavní, zase nevím kdo je vrah :angry: :angry: :angry: .
Takže pokládám tuhle dost pitomou otázku při sobotním ránu. Kdo včera vraždil v Midsomeru?????
8. led 2011 v 08:05  • Odpověz
ahojda, jsem na tom tak nějak stejně :grinning: ale vrah byl farář :wink:
8. led 2011 v 08:16  • Odpověz
farář těžko,když ho taky zabili..byl to ten vlastník panství.myslím,že se jmenoval Milton
8. led 2011 v 09:45  • Odpověz
h i hi - taky jsem koukala- vrah byl ten posedlý křesťan majitel panství - Milton - udržoval poměr se spoustou žen z panství a tím si zajišťoval poslušnost a držel všechny v šachu - "když se mnou budeš spát, nepřijdete o práci a o dům.". Faráře zabil proto, že měl u sebe dopis od jedné milenky, který ho usvědčoval z milostných poměrů. Dopis psala žena jménem Katie - mihla se tam v první půlhodině. Výtečník spal i s prodavačkou z krejčovství hlavních hrdinů.
Když chtěl zavraždit i Katie, oba detektivové ho samozřžejmě včas zastavili.

Detektiv se rozhodl neřešit i okolnost smrti toho manžela , která umřel na začátku na záhoně- rodina nezavolala záchranku a "modlila se", aby tyran a násilník umřel. Až si byli jisti, že je mrtvý, zavolali doktora. Milton vraždil krejčovskými nůžkami, které ukradl v krejčovství a snažil se tak svést pozornost na podivné "okolnosti" smrti tyrana a zároveň se snažil svést vraždy, které měly zamaskovat jeho amorálnost, na nevinou rodinu krejčích.
Tak snad ti to takto stačí.
8. led 2011 v 09:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.