• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zážitky s Českou poštou

(Zamčená)
22. října 2008 
Ahoj všem:slight_smile:
Dnešní dopoledne mě inspirovalo k založení tohohle tématu. Momentálně jsem celkem vytočená a hned vám vysvětlím proč. V pátek mi z jednoho internetového obchodu poslali objednané zboží (hodnota cca 10 000 Kč), jako obchodní balík, dodání následující pracovní den (dnes). K mailu byl připojený odkaz na online sledování zásilky a podle něj měl být balíček dneska doručený. Celé dopoledne jsem se nehnula z bytu. Tak od rána čekám a čekám, kdy přijede auto s balíkama...a pořád nic. :unamused: Zhruba před půl hodinou jsem se koukla, co se s balíčkem děje a dozvěděla jsem se, že z důvodu nezastižení adresáta byl uložený na poště!! :angry: :angry: Vtip je v tom, že u nás vůbec nikdo nezvonil a dokonce nemáme ve schránce ani tu pitomou výzvu k vyzvednutí zásilky. Odpoledne na tu poštu půjdu a něco jim tam povím, protože tohle už je vrchol. Copak chci tak moc?? Chápu, že ne všichni pošťáci jsou takoví, ale tohle mě teda vážně nadzvedlo. Máte někdo podobnou zkušenost? Podělte se :slight_smile:
13. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz
aima: ten lísteček o zásilce ti hodí až zítra poštačka..tihle, co rozváží lístky neházej :wink:
13. říj 2008 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
jj sisstin má pravdu, ale to nic nemění na tom, že dovozci se na Vás asi nechtělo zvonit. Lenoch jeden :rolling_eyes:
13. říj 2008 ve 13:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jsem byvala postacka.. v pondeli jezdi i odpo, ale je fakt, ze co jezdi ridici sami, dost na to kaslou, stezujte si kricte, protoze tihle je dusledek setreni, min lidi na vic prace..
13. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz
suki: no, oni fakt někdy nezvoněj :confounded: ale co jsem se bavila s jedním týpkem, tak prý to taky nemaj růžový...maj strašně moc zásilek a prostě nestíhají, a většinou, když zvoní...tak se nedozvoní...teda záleží, jestli je to ČP nebo PPL a jiné služby..PPL volaj předem..respektivě..měly by :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
To už se nemusí namáhat, odpoledne si na poštu pro balík zajdu, snad mi ho dají :confused: Ale stejně, kolikrát mi takhle balíčky přišly (rozvoz autem), něco se mělo při převzetí platit, já u sebe tolik peněz neměla (nebo jsem nebyla doma) a lístek mi dali do ruky nebo byl ve schránce (když jsem nebyla doma). Jsem z toho jelen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz
aima: ale jdi tam až po 16.hodině..aby to ještě někde nejezdilo v autě :wink:
13. říj 2008 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
A stěžovat si teda rozhodně budu :wink: Jestli to bude mít efekt, je druhá věc... :unamused:
13. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz
ono je to o tom, co psala sarinkam, já teda ty holky na poště docela lituju, je to vopruz práce za žádný prachy :zipper_mouth:
13. říj 2008 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
no me kdyz meli privezt sedacku tak mi chlapek teda jeste den predtim volal a pak rano jestli sem doma a mam penize abych nemusela pro to na postu,ale to bylo PPL to me prislo velice mile a prakticke od nej..ale Ceska Posta je humus..tolik penez vsecko stoji,rady na prepazkach,ucty za tv posilaji to vi hned kdy to ma kdo zaplatit ,ale kdyz si k... neco objednam a platim za sluzbu posty tak to maji dovezt domu,ja bych tam udelala vitr jako prase pac jestli nekdo kvuli tomu sedi doma a sleduje zasilku a pak mu nedaji ani vedet tak to je naprosta ignorace,a kazdej ma v praci neco to je jasne ..
13. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
joooo, to znam. Dokonce jsem četla příběh týpka, kterej byl doma a čekal na balík. Časy si teď budu cucat z prstu, jde o princip: v 10 viděl před domem zastavit pošťácký auto, tak čekal, kdy zazvoní. Nic, auto odjelo, tak kouknul do schránky a měl tam aspoň to upozornění, že byl nezastižen v 10.30 (!). Nelenil, vzal papírek, asi 10.15 už byl na poště a ptal se paní vedoucí, proč za 15 minut nebude doma a jak oni to vědí :grinning:

Můj případ - třeba mi vytřepali obsah obálky, ta došla prázdná. Nebo doporučenej dopis šel asi 10 dní, posílala jsem kamarádce lístek na autobus, když ke mně jela, no, došel jí asi dva dny poté, co se ode mě vrátila... :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
Jasně, u nás jsou většinou balíky, který ten den doručujou, na poště k vyzvednutí od 15 hod. Já půjdu až po čtvrtý, dřív se tam nedostanu. Na poště jsou ochotný, tam mám vyzkoušený, že dají balík v pohodě i bez lístku, ale ti, co balíčky rozváží v autě, nic moc.
13. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz
u nas taky nezvonej a na poste je vzdy fronta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz
prosim te kolik lidi by se dalo litovat kolik maji prace za jake penize,zenske za prepazkou sou statni zamestnanci tabulkove platy a sedi v teple maji bonusy a jistoty,ale to radsi budu litovat pani co se utira s hajzlikama na tesku jak blba a nekdo ji to pokazde posere :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz
apon: tak se měla paní líp učit :sunglasses:
13. říj 2008 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
S PPL mám dobrý zkušenosti, vždycky předem volají, není problém se domluvit. Kdybych si teď vybrala místo ČP doručení od PPL, tak už jsem balík měla a ušetřila si nervy :rolling_eyes:
13. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz
tak mě se stalo něco podobného - přes internet jsem objednala postýlku a protože mi zrovna nejezdilo auto a už jsem byla 35týden těhu - velice pečlivě jsem čekala na poštovní autíčko, abych pro ten balík nemusela na poštu a táhnout ho pěšky....bydlím v baráčku okna mám do ulice - tak sedím u okna popíjím kafe a vidím modré autíčko brzdí u baráku a vyskakuje pošťačka - vyskakuju taky a jdu před dveře a než jsem tam došla (cca 30 vteřin) , modré autíčko s pošťačkou i balíkem fuč a ve schránce výzva o nezastižení a o vyzvednutí balíčku - ten papír už měla normálně napsanej v autě a jenom ho hodila do schránky - ani nezvonila....odpo jsem šla na poštu a na konkrétní doručovatelku jsem si stěžovala, vedoucí povídal, že to pořeší, každopádně druhý den mi ten balíček zavezli znovu až domů...
13. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz
aima: tak já s PPL zas dobré zkušenosti nemám :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
Elitera: Dobrý :grinning:
13. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz
presne tak priste uz jen PPL polud je ta moznost sice nevim jak to maji oba dva s cenama ,ale u PPL sem platila asi 120kc za dodavku no ,ale co nadelas ..kolik stoji ta posta doruceni treba u kocarku?
13. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
Sisstin, asi je to všechno o lidech, já jsem u PPL měla štěstí na dobrý řidiče, se kterýma nebyl sebemenší problém. Dokonce přijeli se zbožím v tu dobu, kdy jsme se domluvili :slight_smile:
13. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz
aima:jj...ale zrovna u nás jezdí hroznej debil :sunglasses: např. v 11h mi volal, kde jsem, že se na mě nedozvonil...tak mu říkám, že mi nedal vědět předtím a že jsem s dítětem ve městě :confused: tak na mě vyštěkl, at jsem okamžitě do 20minut doma, tak říkám, že musíme k doktorovi..a že to prostě nestíhám, at přijede odpoledne nebo zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak mě poslal do háje, že ja na to paní nemám celej den...tak jsem mu řekla, at to teda pošle zpátky, že já se s nima nějak domluvim..tak to najednou ve tři odpoledne moh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
Teď jsem se ještě jednou podívala na ceník dopravy u toho obchodu, odkud jsem si objednávala a obchodní balík ČP je 103 Kč, standartní balík PPL 100 Kč a PPL s možností volby času doručení 130 Kč. Tak propříště, no...hlavně že jsem ušetřila 30 Kč :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz
holky i já jsem bývalá poštačka (i když za přepážkou,ale mamka byla doručovateka 25let),sami na poště jsme si upravili heslo z dnes podáte zítra dodáme,na dnes podáte zítra hledáte,samam má zkušenost kdy jsem jak blbec čekala na balík na dobírku,měl to být obchodák tudíž doručen do druhého dne,v pátek nic nedošlo,v pondělí taky ne a v uterý zase nic.navíc balík se ne a ne najít a chyba???pracovnici počty se odlepil lístek s adresou kam jej má poslat,místo toho aby kontaktovala odesílatele,protože ten pán k nim chodí denně a už se jim to prý udajně jednou stalo,tak nechala balík ležet na poště a čekala asi až se ozvu sama,jak mile jsem balík začala urgovat u odesílatele,teprve potom se s tím něco dělalo.jo,a omluva??žádná nebyla ani tomu pánovi.
13. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz
doporucuju stezovat si na cesky telekomunikacnim urade maji ze zakona povinnost to prosetrit

ja nasi postacku po nastupu na matreskou upozornila ze jsem doma at nezkousi hazet listky a vsechno pekne dorucuje. bohuzel. tak sem si poctive 2 mesice schovavala listky co me kdy nedorucily a hodily rovnou do schranky a vsechno okopirovala a poslala stiznost na CTU za necelej mesic me prinesla vyrozumneni od CTU nova postacka.

co se tyka baliku ty relativne vozi ale sou lini me to dovezt (vytahem) ke dverim od bytu takze klidne radsi pockaj dole 15 minut nez oblecu sebe a decko a sjedu si pro to dolu, takze zjevne asi nespechaj a prace moc nemaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz
noangel: hele..ale oni nesměj chodit k bytům :wink:
13. říj 2008 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
tu stiznost na CTU sem posilala az nepomohly zadny na poste kam me to chodi
13. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
U nás taky čekají dole, to mi nevadí, klidně si to jedno poschodí seběhnu, hlavně když s tím balíkem přijdou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 ve 14:20  • Odpověz
ja si myslim, že to maj přímo zakázaný, pže už se stalo, že lidi ty poštáky okradli :confounded: u nás se stejně ani do baráku nemaj jak dostat :confused:
13. říj 2008 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
siss baliky ne to je poprosim teda poprosila sem ted uz to nedelam nema to smysl, ale doporuceny dopisy maj az ke dverim od bytu, sem si dala tu praci a precetla postovni rad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz
noangel: jako, že běžná doručovatelka musí zazvonit s dopisem až u dveří bytu..to je drsný :grinning: ta naše jen zvoní..a pak už je to na tobě :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.