• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zážitky s Českou poštou

(Zamčená)
22. října 2008 
aima me uz se ted s deckem beha hur :wink:

PPLaci a DPDckari nemaj problem s tim mi to dovezt vytahem ke dverim
13. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
noangel: tak ta naše debilní PPL ti to nedonese ani ke dveřím vchodu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. říj 2008 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
siss jj beznej doporucenej dopis nebo do vlastnich rukou atd musi bezna postacka donest ke dverim od bytu

a btw nase postacka ma klice od hlavniho vchodu do baraku
13. říj 2008 ve 14:25  • Odpověz
noangel:jj..poštačka jo..ale tihle, co vozí balíky nemaj :confused:
13. říj 2008 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
ja uz si stejne vetsinu veci nechavam posilat do kanclu kde je celej den baba na recepci a jen vyjimecne v pomateni smyslu to sem tam zkusim poslat domu ceskou postou :slight_smile:
13. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz
ahoj
tak mám taky jednú dobrou story s těma pány co to vozí :grinning: :grinning: :grinning: doporučovala bych aby při výběru zaměstnancú ČP dělala aspon nějaké IQ testy :grinning: protože tohle už je nad moje schopnosti pochopít něčí blbost - švagrová si nechala poslat nějaký zboží a páč nebyla v stanovenú dobu doma, tak nechala balík poslat ke mně že jí ho vyzvednu (bydlíme v bytovce oproti sebe!!!) nadiktovala pánovi že dopoledne budu doma a moje příjmení (máme stejné :wink: ) čekám do tří hodin doma jako káča a nic! švagrová volá - nikdo tady nebyl! volá pánovi zpátky a dozvída se - že taková paní s tímhle příjmením tam nebydlí :confused: on je tam na zvončeku napsaný jenom nějaký pan s tímhle příjmením :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no pochopíte že toho inteligenta nenapadlo, když už u toho zvonku stál, ani na nás zazvonit :grinning:
13. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz
Tak mě zase točí, že zásilku, která není určená do vlastních rukou a ani doporučená nechtějí vydat nikomu jinýmu. Doma, když to přinesou, to může převzít kdokoliv v pohodě, ale když pro to půjdu na poštu, tak jedině adresátovi. To prostě nepochopím :rolling_eyes:
13. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz
jabber:jj..to je fakt trapný, ale strašně :angry:
13. říj 2008 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já vám pak večer napíšu, jak jsem na tý poště dopadla a co jsem se dozvěděla :sunglasses: Jsem zvědavá :confused:
13. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz
dzany :grinning:
13. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
Mně nedávno pošťačka dala doporučenej dopis pro manžela... je fakt, že kdybych pro něj šla na poštu, tak ho dají jedině manželovi, mně ani omylem, jak píše jabber.
13. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz
aima - no doporučenej bych ještě pochopila (i když je to na hlavu taky, když doma ti ho klidně dá), ale oni nechtěji dát ani zásilku obyčejnou, třeba zrovna ten balík. Kolikrát já se tam s nima hádala, že to není ani doporučený ani do vlastních rukou - a ne, prostě ne :angry: . Nakonec jsme si s manželem zařídili oba ty kartičky, že můžem vzájemně pro sebe brát poštu a je pokoj.
13. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz
autor
Aha, tak ty obyčejný u nás dají komukoliv, klidně i sousedce. Několikrát už jsem u ní měla balík :sunglasses:
13. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz
dzany, na zabití :rolling_eyes:
13. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz
aima - no to je právě ono - když kohokoliv doma zastihnou (třeba i u sousedů), tak to tam klidně nechají. A když ne, tak to pak na poště nedají ani manželovi, který má stejný jméno a adresu, ale musí tam prostě adresát osobně :frowning2:
13. říj 2008 ve 14:40  • Odpověz
Holky tak já se trošku zastanu české pošty :grinning: :grinning: Mě by se tedy nelíbilo kdyby moji i klidně obyčenou zásilku na poště vydali komukoliv :wink: A že doma vám dají manželův dopis. No asi by moje dveře od bytu neotevíral nědo cizí , že? Holky je to jen práce a jako skoro všude je dělají lidé a zaleží na koho narazíte. :wink:
13. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz
Dojdi je servat, ale az mezi sestou a sedmou vecer a s cislem baliku, aby Ti ho zaroven i dali. Kdyz tam pujdes ted, tak Ti ho asi jeste nedaji.

Nam balikari celkem baliky nosi, ale obcas se na to takhle vybodnou kdyz nestihaji nebo se jim proste nechce, treba kdyz je kolem svatku nebo je moc vedro ;) nebo tak...

A jednou me fakt nasrali, ze obchodni balik vratili driv, nez vubec byli schopni dodat oznameni o zasilce (a ani na webu to nebylo aktualizovany!), to jsem je fakt servala, a pani vedouci posty se tvarila, ze stejne to reklamovat nemuzu, ze musi odesilatel, tak jsem mu napsala, jenze on se na reklamaci vybod a akorat mi to normalne poslal znova..
13. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
Gedren, pošta má otevřeno do pěti, takže tam půjdu tak okolo půl pátý, to by mělo stačit. Podací číslo balíku mám, snad se ho teda dočkám :slight_smile:
13. říj 2008 v 15:03  • Odpověz
misicka - no tak ale manžel snad není kdokoliv, ne? :wink: Naproti tomu sousedka celkem jo, ta ani neotvírá dveře mýho bytu
13. říj 2008 v 15:05  • Odpověz
A co kdybyb jte byli s manželem v rozvodovém řizení to by jsi chtěla aby mu vydávali tvoji poštu?
13. říj 2008 v 15:07  • Odpověz
No a sousedka by přece taky neměla být kdokoliv když vedle sebe několik let žijete.? No , ale je fakt , že v dnešní době, lidi ani neví kdo vedle nich bydlí.
13. říj 2008 v 15:08  • Odpověz
misicka - obyčejnou? Klidně, vždyť tu by mohl převzít doma bez problémů, ne? :grinning: To je to samý jako se sousedkou, jak můžou vědět, jak s ní vycházím???
13. říj 2008 v 15:08  • Odpověz
misicka - a on by doma bez problémů převzal právě i tu doporučenou pro mě....to je to.
Já nechápu, k čemu je na oznámení o uložení zásilky ta kolonka 'zásilka určená do vlastních rukou - ano, ne', když je to do vlastních rukou vlastně pořád :sweat_smile:
13. říj 2008 v 15:11  • Odpověz
S tou sousedkou chápu, že je to nedorešený, ale to že u přepážky za tebe dopis nesmí převzít nikdo jinej je podle mě spravný :wink:
13. říj 2008 v 15:12  • Odpověz
Není to pořád do vlastních rukou, kdyby to byl tak nemůžeš na ten dopis použít třeba kartičku zmocnění, ten by ti nedali ani doma kdyby byl pro manžela. Ale když je to doporučeně tak to dají doma tobě nebo té sousedce, ale na poště už jen adresátovy a nebo ten kdo se prokáže kartičkou zmocněnce.
13. říj 2008 v 15:15  • Odpověz
holky tohle téma mi vždycky zvýší tlak... :grinning: ...já si dost často objednávám přes internet a nikdy mi to nedoručili domu !!! stěžuju si pokaždé a bez výsledku. :angry: :angry:

nedávno se mi stalo, že mi odesílatel spletl jméno (jedno písmenko), tak jdu s tím lístečkem (že mě nazastihli) na tu poštu, pani pošťačka mi to samozřejmě nevydala, ale slíbila, že upozorní doručovatele, aby mi to opravdu doručil, že budu určitě doma připravená.(zajímavé, že do bytu mi to doručí, na poště mi to dát nechtěli) Druhý den jsem čekala, jak ten blbec a prd...letěla jsem na tu poštu seřvala je na 3 doby a balík jsem dostala. :unamused:
13. říj 2008 v 15:20  • Odpověz
Taky muzu pridat tema... pritel cekal balik a zaznamenaval si log z webu Ceske posty ... mel tu byt druhy den, jak to zarucujou u obchodnich baliku, ale bohuzel:
http://5p.me.cz/public/Ceska_Posta_-_dorucovani_casovace.jpg
13. říj 2008 v 15:22  • Odpověz
autor
Lenko, tak to je teda drsný :angry: A jaký byly ty technický důvody,co dvakrát znemožnily ČP doručení balíku?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 v 15:24  • Odpověz
lenka, dočkali jste se toho balíku? :sweat_smile:
13. říj 2008 v 15:27  • Odpověz
tak u nás aby člověk pohledal. dokud chodila stálá pošťačka, bylo to v pohodě. dokonce chodila až nahoru ke dveřím, protože věděla, že mám mimíse. jenže pak se to tu začalo střídat jak na běžícím páse. nekecám, opravdu každý den přijde s poštou někdo jiný. zvonek máme asi jenom pro parádu. zásadně se tu hází lístky. na poště fronty jako krá*a, ať tam jdu kteroukoli hodinu. a to, že na papírku je napsáno, že uloženou zásilku si můžete vyzvednout týž den po 17h a další dny bla bla bla, je taky k ničemu, protože je běžný, že na přepážce mi řeknou "ještě to tu nemáme, přijďte si kolem 19h". v 19h pošta zavírá. lidi tam denně řvou a je to na nic. a ještě ten jejich arogantní přístup, to je taky libovka. ségra si tam takhle jednou šla pro balík a pošťačka jí cpala balík někoho jinýho. upozornila ji na to a ono se ukázalo, že její balík dali jiný pani a balík tý pani chtěli nacpat ségře, ať si to ženský spolu vymění :angry: ségra je poslala do pr*ele a balík jim tam nechala. pani teda zavolala a domluvily se. ovšem měla jsem dojem, že snad není těžký zjistit, jestli je na balíku a na občance stejné jméno. dnes opět musim na poštu pro balíček, i když jsem byla doma. holt je to fuška zmáčknout čudlik zvonku. no mohla bych tu nadávat do rána, ale kdo z nás ne, že? :wink:
13. říj 2008 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.