• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zážitky s Českou poštou

(Zamčená)
22. října 2008 
holky ja si zacinam myslet ze to tu CP a dopravci ctou nebo mam fakt z p.dele stesti ve 3 PPLak dovez balik a dovez me ho zas az nahoru k bytu :sunglasses:
17. říj 2008 v 15:39  • Odpověz
aima - to je taky jediný rozumný, už jen kvůli tomu, že v takovýmhle případě jsem mimo podezření, že jsem balík zašantročila já :wink:
pandora - řekla bych paní, ať mi pošle kopii lístku, abych mohla ten balík na poště taky urgovat já.
17. říj 2008 v 15:42  • Odpověz
Otřesné :rolling_eyes: ...
17. říj 2008 v 15:43  • Odpověz
noangel: s PPLkou mám zkušenosti dobré.
pandora: já teda nemám ráda, když někdo chce poslat peníze předem, raději si trochu připlatím, ale platím to až dobírkou. Já lidem prostě nevěřím.
17. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz
Ja mam tez s PPL nejlepsi zkusenosti.
18. říj 2008 v 07:42  • Odpověz
Na PPL si taky nemůžu stěžovat, ale to bude tím, že nemá s Českou poštou nic společnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. říj 2008 v 07:59  • Odpověz
Když se náš malej narodil tak jsme se s ním přihlásili do takového vyzkumu spočívalo to v tom, že mimo jiné nám budou posílat z Motola jejich mléko spec upravené, mělo se pít když bych třeba neměla už MM..no tak jsem se domluvila s mudrou že potřebuju poslat že mi ty co mám doma prochází, tak abych měla co kdyby náhodou...no tak jsem čekala a nic nepřicházelo..tak jsem si říkala že asi něco v Motole..no a prd..asi po 14 dnech mi volali z Motola že jim to mléko přišlo zpět jestli ho nechci :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...nikdo mě neinofrmolal ve schránce žádnej papír nebo opakovaná výzva k vyzednuti....nic...tak jsem zvelda tel a udělal na poště trochu halo....prostě na to s...
18. říj 2008 v 08:13  • Odpověz
aima tak pošty se musím zastat neumíš si představit co je to za přííííííšernou práci moje mamka je poštačka takže vím o čem mluvíma tohle zavinil lenivej řidič toho auta.mikča běž dělat pár měsíců na poštu a uvidíš jaký to tam je.můžou se tam z toho po..... mamka chodí do práce na 5-6 a vrací se domů každý den tak kolem 5-6 a to má placených jen 8 hodin nemluvě o těch obrovských třeba třiceti kilových vozících a taškách co tahají a za každýho počasí.bez jídla bez záchodu bez přestávky.a holky za přepážkama to stejný pošty a balíků je víc a víc nemluvě o důchodech rekomandech atd.....neví kde jim hlava stojí a proto se jim nedivim že bývají nepříjemný nebo nenosí balíky a nehážou oznámení.dám příklad někdo si objedná balík sice třeba menších rozměrů a lehčí,ale poštačka ho musí vzít a doručit ho takže ho tahá třeba celou dobu sebou příde zvoní a zvoní a doma nikdo takže chudák poštačka ho tahá zbytek rajonu sebou zpět na poštu a tahala ho zbytečně a že takovejch věcí denně mají,ale sou povinný ho vzít :frowning2: tak asi tak..za ty prachy co za to dostávají je to vykořistování
21. říj 2008 v 08:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
tak at balicky vozi ridici ne? :slight_smile:
21. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
Tak se přiznám, že u nás mám s poštou jen samé dobré zkušenosti... já i manžel objednáváme docela často, takže k nám jezdí skoro každý týden.
Nikdy se nám nestalo, že by nezazvonili... a jak tu někdo píše, že Ti co vozí balíky neházejí lístečky, tak u nás ne. U nás, když se nedozvoní, vhodí lísteček. Zrovna dneska něco manželovi přivezli a když jsem šla dolů, tak paní držela v ruce lístky a vypisovala jeden pro sousedy, kteří nebyli doma :wink:

Takže na naší pobočku ČP si nemůžu vůbec stěžovat. :slight_smile:
21. říj 2008 v 09:02  • Odpověz
R123, teď jsi se zastala zaměstnanců pošty. Fajn, beru a souhlasím (na minulé straně jsem psala něco podobného), ale to vůbec nic nemění na fakt, že jako celek je to prohnilá státní instituce, která za permanentního zdražování prostě neplní svou funkci. Pokud po mně kdokoli chce zaplatit za nějakou službu, tak já, jakožto zákazník, považuju za samozřejmé, že ta služba bude v patřičném časovém horizontu dodržena. A je mi celkem jedno, jak si to dotyčný zařídí - pokud tu službu nabízí, má být reálná. Je mi jedno, jestli tam bude honit jednoho zaměstnance 24 hodin denně bičem nebo jestli si najme deset lidí - od toho jsou jiní, aby tohle kontrolovali, a mně, jakožto zákazníkovi je to fakt ukradené. Pokud půjdu do kina a oni mi pustí jenom půlku filmu s tím, že promítač už je unavený - je mi to jedno. Je čistě na provozovateli kina, aby si zajistil dostatek odpočatého personálu. Ve chvíli, kdy mi nabídnul celý film za danou cenu a obě strany to akceptovaly, tak já mám po zaplacení nárok na celý film, i kdyby promítače odvezli do nemocnice. České poště zaplatím plnou cenu a tak bych ráda, aby taky ona dodržela podmínky.
21. říj 2008 v 09:03  • Odpověz
len to máš naprostou pravdu jen je ten bordel v tom že to pak odnesou právě pošťačky!
21. říj 2008 v 09:13  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
R, my jsme na některé z předchozích stránek zmínily, že to není žádná sranda. Ale to není žádná práce. Pošta (obecně) chce za služby čím dál víc peněz a dělá za to čím dál míň práce. Dyť dopisů, pohledů a podobných radostí mají čím dál míň (maily atd.). Ještě jednou, víme, že to není sranda, ale každá práce má něco.
21. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
R, jestli se ti chce, koukni na mé příspěvky na předchozí straně - obzvlášť ten poslední - 15.10. 16:29 :wink: Prostě pošta, jakožto organizace, zaspala kdesi hluboko v dobách komunismu a odnášejí to zaměstnanci i zákazníci :zipper_mouth:
21. říj 2008 v 09:29  • Odpověz
eli len já vás chápu :slight_smile: jen sem se chtěla zastat mamky :slight_smile: !!!!eli není pravda že dopisdů pohledů atd...je míň je jich právě víc a díky tomu že přibyli počítače a spousta firem je pošty dvakrát tolik než dřív.když mamka před patnácti lety začínala tak chodila domů v jednu ve dvě!nebyli počítače a tolik firem a teď když sou tak je toho mnohem víc!!! :slight_smile: len přečtu dík :wink:
21. říj 2008 v 09:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
tak to se přiznám, že mě překvapilo. Ale ono je fakt, že toho papírování je všude možně tolik, že to ty soukromý dopisy bohatě vyváží nebo i převáží. :slight_smile:
21. říj 2008 v 09:36  • Odpověz
r123: ale tohle není problém zákazníků bohužel, to si musí sami zaměstnanci stěžovat, jestli se k nim zaměstnavatel chová, tak jak se chová. a promiň, ale já mám třeba zkušenost, že pošťačka celý den tahala mojí poštu, ale doma mi nezazvonila, tak co si o tom mám myslet? Buď ať to nechá na poště a já si to vyzvednu a nebo ať laskavě zazvoní a nebude se s tím celý den tahat.
Jinak když jsme bydleli v paneláku, tak pošta, ke které jsme bydleli, byla kdysi vyhodnocená jako snad 2. nebo 3. nejhorší v Praze.
Co teď bydlíme jinde, tak je oproti té původní nebe a dudy, sice jsou tu je tu pošťaček málo, ale je vidět, že když se chce všechno jde a na poště tu jsou vždycky příjemné a ještě, když jdu s malou v autosedačce se ptají, jestli nechci balík odnést do auta.
len: moc překně napsané :slight_smile:
21. říj 2008 v 09:36  • Odpověz
a nemaji postaci odbory?? :wink:
21. říj 2008 v 09:40  • Odpověz
Ahoj , tak ja na poště přímo pracuji dělam to jako brigadu při mateřské přímo roznaším poštu.a mužu říct ,že bych si nikdy nedovolila nezazvonit když doručuji doporučené dopisy a pokud není zvonek tak dokonce i volam a to bych vůbec nemusela.Ale myslím si že to je o lidech jako ,že se prostě najdou někteří kteří ty tu praci neodvadějí dobře. Takže souhlasím s r123 a nedovedu třeba pochopit ja si někdo muže dovolit třeba vyhodit celepytle pošty a podobně. Tak jak ukazovaly v televizi .
21. říj 2008 v 09:44  • Odpověz
kacka opět se musím zastat na poště to nechat nesmí musí to vzít a nezazvoní třeba proto že že toho má tolik že na to prostě zapomene!!!!!kdo to neskusí tak mě prostě nepochopí!!!!!
21. říj 2008 v 09:45  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
kacka samo záleží i na osobě že jo nemůžu se zastat všech jen říkám jak to vidím u mamky!!! apo odbory mají ale jak se říká na hou... no a když si stěžují tak jim hrozí že je vyhodí no a konkrétně třeba moje máti která je bez školy musí držet hubu že jo!!!a taky už není nejmladší!!!
21. říj 2008 v 09:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
r123: promiň, ale pokud nezazvoní, že nemá čas, tak ať si nestěžuje, že se s tím tahá. a nebo ať hází jen lístky a s ostatním se netahá, vyšlo by to na stejno, pokud nechce zvonit na zvonky, aby si pro to lidi došli.
21. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
kacka říkám záleží i na člověku ale je pravda že pokud si to sama někdy nedělala nebo někdoi v tvém blízkém okolí tak neúpochopíš
21. říj 2008 v 10:04  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
nj r to je v kazde rpaci neco to si clovek nevybere a holt zrovna se bavime o poste ,ktera zasahuje do zivota lidi hodne..ty zase nepochopis jake ja muzu mit v praci problemy :wink:
21. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
apo jasně :wink: :slight_smile:
21. říj 2008 v 10:08  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
z mých známých dělali na poště 3 lidé (2 jako brigádnící a 1 jako stálý zaměstnanec), ale jejich vyprávění bych raději neventilovala, jakože je normální, že se zásilky nedoporučí apodobně, nebo že když na zásilce neváznou peníze, tak se prostě "ztratí".
21. říj 2008 v 10:09  • Odpověz
Když já ale nechci chápat :pensive: Stejně jako když mi tu volá rozzlobený zákazník, že má nějaký problém. Bohužel nejsme monopol jako pošta a on se kdykoli může sebrat a jít jinam. Takže je v mém vlastním zájmu ten problém vyřešit (ať už byl zaviněn kýmkoliv) a pokud je vina na naší straně, tak se moc omluvit a postarat se, aby už se to nikdy neopakovalo. Byť by ta chyba byla způsobená tím, že měla kolegyně silné menstruační bolesti a udělala chybu, nebo tím, že kolega dělal pět hodin přesčas a v deset večer už neměl energii dělat věci pořádně :wink:
21. říj 2008 v 10:09  • Odpověz
Prostě beru, že zákaznikovi do našich problémů nic není :wink:
21. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
Tak taky něco přidám ...

Nedávno jsem jedné slečně z beremese.cz posílala 2 časopisy o svatbě. Vložila sem to do nové obálky a poslala doporučeně. Pak mi psala, že obálka přišla celá potrhaná a držela ji pohromadě jen nějaká gumička. Naštěstí časopisy byli v pořádku. Nechápu ale, co s tím dělaj, že to bylo celé rozervané :angry: kor když to bylo doporučeně. Prachy za to chtěj nehorázný, ale jejich služby někdy opravdu jsou děs :rolling_eyes:

Před týdnem mi přišel objednaný foto hrnek z MMB. Na poště jsem si ho vyzvedla, ale jelikož tam cosi chrastilo, tak jsem to otevřela hned na poště. Bohužel bylo celé ouško rozbité asi na 3 kusy :confounded: Zástupce vedoucí se mnou šla sepsat reklamaci ... to jsem se docela divila, že je nárok na náhradu škody, když to bylo posláno jako dopis, pouze doporučeně (paní to neoznačila jako křehké).
21. říj 2008 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
R123, to si snad děláš srandu? Že jsou unavení, zapomenou... ale to přece není moje starost. :angry: Přeci je to jejich práce a oni jsou povinni svojí práci vykonávat na 100 %. :wink: Jako my všichni ostatní...

Tak pokud vím, tak pošťačka si vezme svazek pošty a zbytek pošty má po městě v těch "urničkách". Tam jí to hned ráno vozí auto, které jezdí s balíkama... a u nás teda - buď je to malý balíček a ten mi doručí, naprosto bezproblémů, ale když je to větší, tak mi to přiveze buď ráno auto, které vozí balíky na dobírku nebo mám lístek ve schránce. Ale to jen v případě velkého nebo těžkého balíku. Jelikož chápu, že ty větší pošťačka prostě tahat nemůže, když by jí to zabralo půlku tašky.

Jak říkám, já mám s našimi doručovateli (jak s balíkama, tak s "pěší" doručovatelkou") zatím jen dobré zkušenosti, ale prostě si myslím, že to, že je toho moc, někdo je unavený apod. není výmluva. Přesně tak, jak to napsala Len. Nebo si vem, že Ti nepřijde výplata, protože účetní je unavená a zapomněla je poslat. :grinning: To by se Ti taky nelíbilo :slight_smile:
22. říj 2008 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.