• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zážitky s Českou poštou

(Zamčená)
22. října 2008 
Jinak se musím pošty trochu zastat, možná si přečetli, jak je tu pomlouvám :wink: Trochu jsme se spikly na jednu kamarádku z beremese a hromadně jí (každá zvlášť, ale ve stejný den, z celé republiky) poslaly dost ujeté přání... Výsledný efekt měl být, až jich ve schránce najde deset najednou. No a jak to nedopadlo - poslala jsem to jeden den odpoledne a druhý den ráno IP, cože to jako znamená, jestli jsem se nezbláznila, protože samozřejmě můj dopis dorazil jako jediný osamělý tak brzy - ostatní přijdou až další dny :grinning: Takže jo, díky poště jsem teď trochu za blbce :grinning:
22. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
len - jo, pošta dokáže překvapit :grinning: a hlavně, když se to nejmíň hodí, co :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 09:04  • Odpověz
Nečetla jsem to tady celé, jen tak na přeskáčku a chtěla bych dodat: Některá tady psala, že posílala časopisy a přišlo to cele potrhané a co my s tím děláme? Milé dámy, veškerá pošta cestuje v pytli a jelikož si to zabalíte do obyč. obálky nemůžete se pak divit. Ony existují takzvané protinárazové (bublinkové) obálky. A nebo když cokoli posíláte i křehkého, vždycky to musíte zabalit tak aby to vydrželo při volném pádu z jednoho metru... Mimochodem můj vedoucí sám tvrdí: "Já bych českou poštou neposlal ani hovno." :grinning:
22. říj 2008 v 09:59  • Odpověz
No díkybohu, jak by potom asi vypadaly ostatní zásilky, kdyby s tím hovnem spadly z jednoho metru :grinning:

Mimochodem před pár lety mi manžel poslal tričko v takové té spešl síťovinou zpevněné obálce - a stejně dorazila rozervaná na cáry, tohle muselo absolvovat víc než jen pád z jednoho metru :wink:
22. říj 2008 v 10:03  • Odpověz
K těm přestávkám na poště: Jedná-li se o menší poštu, tato přestávka není přestávkou pro zaměstnance nýbrž na další práci. Úschova balíků, vyúčtování a zapisování doporučených zásilek, výměna pracovníků za přepážkou...což opravdu trvá víc jak dvě hodiny a to nemluvím o tom, že jaksi není čas si udělat povinnou 30minutovou pauzu a kolikrát jsem ráda, když si vůbec zajdu na wc :frowning2:
Chápu vaše stížnosti, ale na druhé straně přepážky to opravdu není med
22. říj 2008 v 10:31  • Odpověz
Werunka já to chápu :wink: A nejlepší je to o vanocích kdy jsem ráda, že si aspoň odskočím na záchod a nějaká přestávka. Ha ha to opravdu nevím co to je :grinning:
22. říj 2008 v 10:35  • Odpověz
Werunko, to, co píšeš o těch přestávkách, už tu bylo řečeno, souhlas.
Ale na druhou stranu musíš uznat, že já, jakožto zákazník a navíc pracující člověk, prostě absolutně nemám šanci dorazit na poštu v sousedním (několikatisícovém) městě v době 9-11 a 14-16 :confused:
22. říj 2008 v 10:35  • Odpověz
Jo, na Vánoce se fakt těším :grinning:
22. říj 2008 v 10:37  • Odpověz
tak to je bozi tema, neceltla jsem to cely ale nekdy az bude cas tak to prectu.
Baliky pres postu mi chodi zasadne tak, ze nicko nezvoni a vetsinou se ani neobtezujou hodit listek. Desny. V tehu jsme objednavala hodne pres net a myslela jsem ze z posty vykvetu. Je pravda ze nam na jare predelavali ulici byla cela rozkopana, ale kdyz clovek chtel tak i autem se zajel a hlavne pesky to problem nebyl jak by jsme se sem dostavali asi my ze jo, ale pro postaky to byl problem desny. Meli donest treba balicek s kalhotama (nic velkyho ani tezkyho a jen hodili listek a na nem jeste pripsano jako oduvodneni ze ulice je uzavrena ze se jako ani nepokouseli balicek dirucit. Upozornuju ze v te same dome nam PPL dorucila az do domu pracku a kocarek, tedy baliky velky a tezky a zadny porblem s tim nemeli.
22. říj 2008 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.