• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zdravotnická záchranná služba?

(Zamčená)
9. března 2011 
Dobrý den,
jsem studentkou vyšší zdravotnické školy a píši absolventskou práci na téma "Komunikace s dětským pacientem v přednemocniční neodkladné péči". A tímto bych Vás moc chtěla poprosit zda by jste my mohli pomoci a odpovědět na následující dvě otázky, které budou vyhodnoceny v mé práci.
1, Jak na Vás na první dojem působila posádka zdav.záchranné služby?
2, Jak se posádka chovala k Vám a jak k Vašemu dítěti?
Moc Vám děkuji za čas a přeji mnoho zdraví Vám a Vašim dětem.
6. bře 2011 v 17:26  • Odpověz
Posunuji téma jen trochu nahoru. Já naštěstí k mému dítěti záchranku nevolala a doufám, že nikdy nebudu. Tak odpovědět nemůžu, ale snad ti tu někdo něco napíše.
6. bře 2011 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
1. profesionálně, důvěryhodně
2. rozhodně, pečovatelsky, opakovali důležité věci několikrát, nemám co vytknout
8. bře 2011 v 11:52  • Odpověz
1,upřímně jsem v tu chvíli neštudovala posádku,byli 2 ráno a kluk se dusil laryngitidou :sweat_smile: ,ale jinak přístup v pohodě,jen mě vadilo,že dr smrděl cigárama jak kdyby jeli z hospody,ale to mě došlo až po tom a hlavně v tu chvíli to člověk fakt nevnímá když je na nervy :unamused: Ale jinak milí :wink:
2.Jo chovali se na můj vzhled mooc klidně,ale to jsem zase asi vnímala jen tím,že jsem byla hysterická já :grinning: je to jejich práce a k malému taky dobrý :wink: Prostě já byla rozhozená :grinning:
9. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.