• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ze dne na den nechce mlíčko-odstavil se?

(Zamčená)
4. července 2009 
PROSÍM PROSÍM, NEZAMYKEJTE TOTO TÉMA, TY ODKAZY JSOU POUZE NA SLOVENSKÉ STRÁNKY, KTERÝM AŽ TAK NEROZUMÍM A NA ČESKÝCH SE TÉMA NEZOBRAZILO.
NAVÍC ODKAZY JSOU VŠECHNY NA BATOLATA A MŮJ MALÝ JE JEŠTĚ KOJENEC.
MOC PROSÍM O ZANECHÁNÍ TÉMATU. DĚKUJI.

Holky, jsem zoufalá.
Malýmu je 9 měs., kojili jsme doted 5x denně, kojení moc chtěl, i když byl najedený (má 3-4 příkrmy denně). Včera dostal poprvé jogurt, od té doby prso nechtěl. Večer hodně zvracel a i dnes je mu špatně.
K prsu nešel ani v noci, ani dnes. Nekojil jsem od včerejšího rána.
Prsa mám plná, ale když odsávám, nic moc neodsaju, což nechápu. Mám el. odsávačku.

Dnes jedl normálně přikrmy, pak trošku ublinkával, ale prso ani za nic. Pláče jen ho vidí

Co se stalo, odstavuje se, nebo je mu špatně z toho jogurtu?

Není zvyklý na tekutiny, nevím, kolik jich mám dávat? Neumí z pítka ani z lahve, jen ze lžičky.

Moje dr. mi řekla, že když nebud emít mléčné věci 4 dny, nic se neděje. Ale nezeptala jsem se, kolik mám dávat tekutin. Poradíte?
3. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Myslím ty odkazy, na které jste mne doporučila. Děkuji
3. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
zvracet mohl z čehokoli....co ti řekla, doktorka-není nějak nemocnej, viroza nebo tak?
Zkoušla bych mu nabízet, pokud máš nateklá prsa, možná mu nejde ani dobře sát, zkus před tím odstříkat. A tekutin co nejvíc-zvlášť v tom vedru....Držím pěsti!
4. črc 2009 v 01:40  • Odpověz
autor
dr, řekla, že je to z jogurtu. Nemocný se mi nezdá, teplotku nemá, příkrmy jí...
Jen prostě k prsu ani za nic, už od čtvrtka. :frowning2:

Tekutiny dávám, ale moc do něj endostanu. Kolik bych tak mělá dávat?
4. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.